فروش ایزوگام در غرب تهران توسط بزرگترین نمایندگی عرضه بهترین مارک های ایزوگام مانند ایزوگام هیرمان دلیجان، ایزوگام حلزون و …؛ همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر به انجام می رسد.
عایق ها همگی دارای ویژگی ها و مشخصاتی هستند که آن ها را برای مکان هایی که نیاز به عایق کاری دارند، ویژه می کنند.
ما به سبب آن ویژگی ها تصمیم می گیریم که از آن ها استفاده نماییم.
آیا می دانید که یک ایزوگام مرغوب دارای چه ویژگی هایی است؟
چقدر استفاده از قیر خالص و درجه یک پلیمیری در تولید یک ایزوگام مرغوب و استاندارد، نقش جدی دارد؟
آیا شرکت ایزوگام هیرمان توانسته است در سطح تهران و حتی دیگر شهرها مانند قم، خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت را برای خریداران خود رقم زده باشد؟
پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

فروش ایزوگام در غرب تهران

ایزوگام خوب چه ویژگی هایی دارد؟

این واقعیت را نباید انکار کنیم که شرایط اقتصادی مملکت به دلیل شیوع بیماری کرونا، به گونه ای می باشد که اکثر افراد ترجیح می دهند از ایزوگام های ارزان استفاده نمایند.
این استفاده کردن از ایزوگام های ارزان یعنی این که برخی واقعا به کیفیت و مرغوب بودن آن عایق توجهی نمی کنند.
توجه نکردن به این موضوع موجب می شود که به دلیل استفاده از عایق های نامناسب، حتی بخش هایی از یک ساختمان تخریب هم بشود.
بنابراین همان طور که متوجه شدید توجه به این موضوع بسیار مهم می باشد زیرا می تواند هزینه های بیشتر حتی مشکلاتی خیلی بیشتر از هزینه های مادی برای فرد به همراه داشته باشد.
و این موضوع را به طور کل می توانیم به نا آگاه بودن مردم در این زمینه ها نسبت دهیم.
هرچه اطلاعات افراد در زمینه های انواع عایق بالاتر برود مسلما از شرایط بهتری برخوردار خواهد بود و مشکلات پس از آن نیز کمتر می باشد.
عایق ها و ایزوگام های خوب یک سری ویژگی ها دارند که می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

 • ایزوگام خوب باید دارای کشش مناسب باشد و مقاومت خوبی از این بابت در آن مشاهده شود.
 • در برابر پارگی نیز باید مقاومت آن، بالا باشد و به گونه ای باشد که بتواند تا چند سال پاسخگوی نیاز مشتری باشد.
 • ار نظر جذب آب باید شرایط خوبی داشته باشد.
 • مقاومت ایزوگام باید در برابر اشعه ی UV به اندازه ای باشد که بتواند تحمل داشته باشد که مداوم از لحظه ی طلوع خورشید تا هنگامی که غروب کند بر آن بتابد و مشکلی در طی سال هایی که باید دوام بیاورد، پیش نیاید.
 • هر ایزوگام از نظر شرایط آب و هوایی در هر منطقه ساخته می شود و باید از این نظر نیز دوام کافی را داشته باشد و فرسودگی حرارتی در هوا نیز نداشته باشد.
 • نوع انعطاف پذیری که در برابر سرما دارد نیز باید بالا باشد، زیرا به سبب آن انعطاف پذیری مناسب می تواند برای چند مدت دوام کافی را داشته باشد.
  پایداری حرارتی کافی و به اندازه را داشته باشد و بر طبق آن دوام لازم در آن ایجاد شده باشد.
 • نفوذناپذیری در برابر آب نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که در ایزوگام ها نیز باید رعایت شود تا در هنگام بارندگی و مخصوصا برای مناطقی که بارندگی آن ها بسیار زیاد می باشد، دوام کافیو خوب را داشته باشد.
 • ضخامت و وزنی که هر ایزوگام باید دارا باشد از موضوعات مهمی می باشد زیرا امکان دارد اگر ایزوگام وزن مناسبی را نداشته باشد و مثلا وزنش از استاندارد بیشتر باشد، به موجب آن سقف و یا مکان های دیگری که مورد عایق کاری قرار گرفته اند، دچار مشکل شده و به مروز زمان سنگین تر شوند و گاهی هم حتی موجب ریزش سقف و یاجاهای دیگر بشود.

همان طور که متوجه شدید برای این که بتوانیم یک ایزوگام خوب داشته باشیم باید نکات فوق در آن ها رعایت شود و در هنگام خرید توجه ویژه ای به این نکات کنیم.
هرچه اطلاعات فرد در انواع ایزوگام بیشتر باشد، آن فرد در خرید موفق تر خواهد بود.

فروش ایزوگام در غرب تهران

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

چرا کیفیت و استاندارد بودن ایزوگام مهم است؟

لازم است بدانید که کیفیت و استاندارد بودن ایزوگام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا فقط کافی می باشد که از یک ایزوگام با کیفیت پایین استفاده نماییم که در ازای آن اتفاقات ناخوشایندی که پیش می آید را مشاهده نماییم.
هرچه ایزوگام مصرفی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد، راحت تر می توان آن ایزوگام را ضمانت ده ساله کرد و به مشتری تحویل داد.
ایزوگام های بی کیفیت در هنگام نصب و اجرا هم دچار مشکل می شوند و ان کیفیت لازم را در رمان نصب نخواهند داشت.
در این حالت که اکثر نصاب های ایزوگام، کار خودشان را با بیمه نامه ی معتبر پنج ساله به مشتری هایشان تحویل می دهند، دیگر نمی توانند کاری کنند و ضمانت ایزوگام های بی کیفیت را هیچ فردی قبول نمی نماید.
زمانی که از ایزوگام مرغوب در کار استفاده شود، دیگر مشتری و نصاب و فروشنده خیالشان از هر نظر راحت خواهد بود زیرا مشکلاتی از قبیل تخریب قسمت هایی از ساختمان و پرداخت هزینه های بیشتر توسط مالک نیز وجود نخواهد داشت.
شما تصور نمایید که ملکی که قرار است ایزوگام و عایق شود در شمال کشور واقع شده است و قرار است باران های زیادی بر آن باریده شود، آیا نباید آن ویژگی خاص مناطق آب و هوایی در آن رعایت شده باشد تا از نظر جذب بارندگی شرایط نرمالی داشته باشد؟
همین سوال را می توان در مورد مناطق جنوبی پرسید که آیا نباید به قدری، از مقاومت بالایی در برابر اشعه های خورشید برخوردار باشد که از این نظرات برایشان مشکلی پیش نیاید؟
پس همین طور که دقت می فرمایید کاملا واضح است که کیفیت ایزوگام در ماندگاری و دوام آن تاثیر بسیار زیادی دارد.

فروش ایزوگام در غرب تهران

از مصارف ایزوگام چه می دانید؟

شایان ذکر است که بیان نماییم ایزوگام ها عایق هایی می باشند که کاملا مقرون به صرفه هستند و از دردسر کمتری نسبت به عایق های دیگر برخوردارند.
موارد مصرف زیاد این ایزوگام ها موجب شده است که توجه بیشتری به آن ها شود و از آن ها در تمامی مناطقی که امکان پذیر است استفاده نمایند.
مناطق مورد مصرف ایزوگام را می توانیم به این صورت بیان کنیم:

 1. ایزوگام ها قابل استفاده در پشت بام ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی می باشد و این مورد مصرف را می توان گفت تقریبا از تمامی موارد دیگر بیشتر می باشد.
 2. قابل استفاده در پی ساختمان ها و فوندانسیون هایی که با رطوبت در تماس هستند.
 3. در استخرهای شنا و استخرهایی که مخصوص پرورش ماهی هستند و موارد کشاورزی از این دست.
 4. نصب ایزوگام در مراکز آبی و تفریحی کاربرد فراوانی دارد.
 5. در شیروانی ها و سطوحی که اشکال خاصی دارا می باشند.
 6. سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها جهت جلوگیری از پس دادن نم و رطوبت
 7. سردخانه ها و مراکز بهداشتی که نیاز به عایق کاری درست و اصولی دارند.
 8. انواع پل های هوایی و پل هایی که از جنس بتن هستند.
 9. استفاده از آن ها در پارکینگ های طبقاتی
 10. قابل نصب و اجرا در سقف کانکس ها و ساختمان هایی که به نوعی پیش ساخته به حساب می آیند.
 11. در عایق کاری لوله های آب، گاز و نفت که بسیار مهم می باشند.
 12. در سازه ها و تاسیسات دریایی
 13. همان طور که مشاهده می فرمایید دامنه ی مصرف ایزوگام بسیار وسیع می باشد و بر اساس آن می توانید کاملا این را متوجه شوید که چقدر یک ایزوگام می تواند در انجام امور مختلف مهم باشد.
  ایزوگام ها مصارف دیگری هم دارند و هرروزه بر تعداد این مصارف هم افزوده می شود و نیاز بیشتر افراد در مکان های مختلفی که به ایزوگام نیاز دارند را نشان می دهد.

فروش ایزوگام در غرب تهران

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

چگونه بهترین ایزوگام را در غرب تهران خرید کنم؟

برای خرید بهترین ایزوگام در غرب تهران، اولین کار این است که شما توانایی تشخیص ایزوگام های باکیفیت را از نوع بی کیفیت آن داشته باشید.
دانستن این موضوع بسیار مهم می باشد که بدانید از چه ایزوگامی باید در چه محیطی استفاده شود.
مطالعات زیاد در این مورد و کسب اطلاعات و آگاهی های لازم در این زمینه و استفاده از تجربه ی دیگران بسیار می تواند به شما کمک کند.
مجموعه های زیادی در غرب تهران هستند که برترین ایزوگام ها را با برندهای عالی در اختیار شما قرار می دهند و به موجب آن ها می توانید خرید خوبی را تجربه کنید.
همین مراکز فروش ایززگام که در واقع نمایندگی اصلی هر برند و شرکت تولیدکننده ای هستند می توانند مشاوره های لازم در مورد ایزوگام خوب را به شما بدهند و شما را در این موارد راهنمایی کنند.

نمایندگی فروش ایزوگام در غرب تهران

در غرب تهران نیز مانند سایر مناطق تهران نمایندگی های متعددی در مورد فروش انواع ایزوگام وجود دارند که ایزوگام های خوب و باکیفیتی را مورد عرضه قرار می دهند.
ایزوگام های باکیفیتی که آن ها، آن را مورد ضمانت به صورت ده ساله قرار می دهند و در هنگام نصب آن ها نیز از بیمه نامه های پنج ساله به مشتری استفاده می نمایند.

فروش ایزوگام در غرب تهران

نصب ایزوگام در غرب تهران

برای نصب ایزوگام در غرب تهران ابتدا لازم است تا ایزوگام خوب و باکیفیتی را که مناسب شرایط آب و هوایی آن مناطق می باشد را از نمایندگی های مجاز تهیه نمایید.
همان مراکز و نمایندگی ها نصاب های حرفه ای در این کار را در اختیار دارند و آن ها را برای انجام کار شما در اختیارتان قرار می دهند.
نصب ایزوگام کاری اصولی می باشد و اصلا به این موضوع فکر نکنید که کاری راحت است و خودتان می توانید آن را انجام بدهید.
برای نصب درست و اصولی ایزوگام ها، حتی کارخانه ها برای این که نام خودشان دچار خدشه نشود از این جهت که نصب درست نباشد و بگویند که ایزوگام بی کیفیت بوده، کلاس های آموزشی خاصی برای نصب درست برگزار می کنند.
بنابراین می توان گفت که نصاب های ایزوگام افرادی می باشند که در این زمینه دوره های لازم را دیده اند.
فروش ایزوگام در غرب تهران نیز همراه با نصب آن انجام می گیرد و در صورت تمایل افراد این فرآیند نیز توسط خود شرکت فروشنده کامل می شود.

فروش ایزوگام در غرب تهران

لیست قیمت ایزوگام در غرب تهران

برای دریافت لیست قیمت ایزوگام در عرب تهران همین الان می توانید از طریق اینترنت که کار افراد بسیار راحت کرده است اقدام کرده و از سایت های معتبر کارخانه ها و نمایندگی ها تقاضای ارسال قیمت های به روز را بدهید و آن ها هم برایتان ارسال نمایند.
لیست قیمت ها باید به روز باشد و برای به دست آوردن آن بهترین راه همین است که از طریق آنلاین درخواست خودتان را مطرح نمایید و پاسخش را دریافت کنید.
ایزوگام ها هم با توجه به کیفیت و برندی که دارند از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.
لیست قیمت فروش ایزوگام در غرب تهران را به راحتی می توان از طریق آنلاین و شرکت های معتبر دریافت نمود.

بهترین مارک ایزوگام در بازار تهران کدام است؟

برایدریافت و آگاهی از بهترین مارک ایزوگام در تهران می توانید تحقیقات بسیار زیادی نمایید تا با توجه به تجربه های سایر افراد به این موضوع پی ببرید که کدام برند از بقیه بهتر می باشد.
ما به جای شما این کار را انجام داده ایم و به این نتیجه رسیدیم که شرکت ایزوگام هیرمان توانسته است ایزوگام های باکیفیتی را با برند ایزوگام هیرمان دلیجان به بازار عرضه نماید و بسیار مورد استقبال متری های این حوزه قرار گرفته است.
ایزوگام هیرمان دلیجان 5 میلی متری با وزنی در حدود 50 کیلوگرم را می توان گفت یکی از بهترین برندهای ایزوگام می باشد که توانسته است فروش خوبی را برای کارخانه ی تولیدکننده به همراه داشته باشد.
این که بدانید چه برندی بهتر می تواند نیازهای شما را رفع نمایند در واقع نصف راه را رفته اید و مابقی آن دیگر به نصب آن مربوط می شود.

فروش ایزوگام در غرب تهران

سفارش ایزوگام هیرمان دلیجان همراه با نصب در تهران

شرکت ایزوگام هیرمان از جمله شرکت هایی می باشد که در تولید ایزوگام برند کاملا موفق بوده است و توانسته است نطر بیشتر مشتریان را به خودش جلب نماید.
این برند در سفاش کارهایش برند حلزون را هم بسیار به مشتریانش پیشنهاد می دهد.
این شرکت نصابان ماهری را در این حیطه آموزش می دهد تا بتوانند کاملا بر اساس اصول، فعالیت نصب ایزوگام را انجام بدهند.
این شرکت نیز ایزوگام های خودش را به دلیلی کیفیت بالایی که دارند مورد ضمانت ده ساله قرار می دهد که همه ی افراد و مشتری ها بدانند کیفیت لازم را برخوردار می باشد.
نصاب های این مجموعه هم کار نصب خود را چون کاملا درست و اصولی انجام می دهند به صورت بیمه نامه نامه های پنج ساله در اختیار شتری می گذارند.
موردی که باید به آن توجه ویژه ای کنید این است که این ضمانت و بیمه ها در قالب یک سری قوانین اجرا می شوند و به امضای هر دو طرف قرارداد می رسند.