شرکت تولیدی ایزوگام سینابام دلیجان از جمله پیشرفته ترین و شناخته شده ترین کارخانجات تولید انواع عایق های رطوبتی در کشور است که محصولات درجه یک و عایق های استاندارد خود را به تمام نقاط کشور ارسال می کند.
در ساخت انواع ایزوگام در کارخانه سینابام دلیجان، کیفیت و تنوع و زیبایی و استاندارد در تمام محصولات و عایق های تولید شده در نظر گرفته می شود.
عایق های رطوبتی در حال حاضر موارد مصرف بسیار بالایی دارند و به عنوان اصلی ترین محصول به عنوان عایق رطوبتی در بسیاری از پروژه ها و ساختمان ها و برای پوشش سقف ها و لوله های تاسیساتی مصرف می شوند.
حتی برای نصب ایزوگام در کارخانه ایزوگام تمهیداتی در نظر گرفته می شود که در زمان سفارش خرید کارشناسان ما در زمینه انواع عایق های رطوبتی می توانند مشاوره های لازم را در خصوص خرید و یا نصب و اجرای ایزوگام به مصرف کننده ارائه کنند.
عایق رطوبتی با توجه به این که ماده اولیه آن قیر پالایشگاهی است دارای مقاومت و کشش بالایی است و برای مصرف و نصب و پوشش دهی بام و دیواره ها و ایزولاسیون پی و فونداسیون ساختمان بسیار مناسب است.
عایق هایی که در کارخانه ایزوگام سینابام دلیجان تولید می شود به چند دسته تقسیم می شوند و هر یک کارایی خاص خود را دارند.
در کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان نوآوری و تولید عایق های جدید همواره در دستور کار بوده است و با توجه به نیاز مصرف کننده و گزارش های کارشناسی تولید انواع عایق رطوبتی با فرمول تولید جدید و ضخامت و مقاومت مورد تایید و استاندارد در دستور کار قرار می گیرد.
ایزوگام بر اساس لایه های تشکیل دهنده به دو دسته تک لایه فویل دار و دو لایه فویل دار تقسیم می شود.
ایزوگام تک لایه از هر نظر برای پی و فونداسیون و ایزولاسیون دیواره ها بسیار مناسب است چرا که هم وزن سبک تری دارد و هم مقاومت آن برای ایزولاسیون مناسب تر ااست و البته چون وزن کمتری به سازه وارد می شود ایزوگام تک لایه برای فونداسیون مناسب تر است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 

ایزوگام درجه یک سینابام دلیجان

ایزوگام دو لایه فویل دار هم در انواع متنوعی تولید می شود که در تمام تولیدات در نظر گرفتن استانداردها و کیفیت بالای ایزوگام در درجه اهمیت بالای قرار دارد.
ایزوگام دو لایه فویل دار برای پوشش سقف و بام و همچنین برای استخرها و با تغییراتی در فرولاسیون برای انواع پروژ های عمرانی و پتروشیمی قابل اجراء می باشد.
جدیدترین عایق رطوبتی که در کارخانه ایزوگام سینابام دلیجان تولی می شود، انواع ایزوگام طرح دار است که علاوه بر مقاومت و چسبندگی ایزوگام فویل دار از بهترین نقش ها و طرح ها برخوردار است و در انواع رنگ ها تولید شده و این عایق می تواند برای نمای بیرونی و پارکینگ ها و زمین های بازی و استادیوم ها نصب و اجراء شود.
ایزوگام سینابام نمایندگی های فعال در سراسر کشور دارد و می توانید با اطمینان خاطر و در اسرع وقت اقدام به سفارش خرید نمایید و حتی مراجعه به درب کارخانه و خرید به صورت مستقیم از شیوه هایی است که می تواند در هزینه های شما صرفه جویی لازم را اعمال کند.
خرید اینترنتی و ایجاد فضای رقابتی در کارخانه ایزوگام سینابام فعالیت خط تولید را هر چه بیشتر نموده و خدمات رسانی به مصرف کننده و رضایت خاطر خریداز از اصلی ترین شعارهای این کارخانه است.

 

فروشگاه اینترنتی ایزوگام

فروشگاه های اینترنتی که فعالیت گسترده و مجاز دارند انواع ایزوگام استاندارد و درجه یک سینابام دلیجان را به شما معرفی کرده و با مقایسه قیمت های فروش می توانید همزمان از مشاوره کارشناسی هم بهره مند شده و بهترین انتخاب را برای خرید انجام دهید.
بیشترین تلاش و هماهنگی بین کارشناسان واحد فروش و تولید را در شرکت سینابام مشاهده خواهید کرد و در هر حال تنها رضایت مصرف کننده به صورت عمده و یا جزئی در نظر گرفته می شود و تا جایی که امکان داشته باشد تحفیف های ویژه برای مصرف کننده در نظر گرفته می شود.
مراحل اجراء و نصب ایزوگام با درخواست خریدار ارائه می شود و اگر نیاز مصرف کننده بر این باشد که از این خدمات استفاده نماید کلیه تخفیف ها در نظر گرفته خواهد شد و می توانید خرید ایزوگام خود را به صورت مشتقیم و بدون واسطه انجام دهید و اطلاعات لازم در خصوص نحوه واگذاری و فروش به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
اگر تمایل دارید که هزینه های شما در هنگام خرید و نصب کمتر شود و اجرای ایزوگام توسط گروه های نصاب ماهر انجام شود می توانید از تفاوت قیمت ها و جزئیات کار در هنگام ثبت سفارش مطلع شوید و یا کانال تلگرام ما را دنبال کرده و از میزان تفاوت قیمت ها هم باخبر شوید.