مرکز فروش ایزوگام در تهران توانسته کیفیت اصلی و مرغوب از انواع ایزوگام را با بهترین و نازلترین قیمت ممکن همراه با خدمات نصب عالی به مشتریان خود ارائه دهد.
ایزوگام از آن جهت که قرار است به عنوان یک عایق رطوبت در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار گیرد، بایستی از کیفیت بالا، طول عمر خوب و البته از قیمت مناسبی هم برخوردار باشد.
البته گفتن این نکته ضروری است که اکیپ نصب ایزوگام هم از اهمیت جدی برخوردار بوده، یعنی پیش آمده که شرکتی کیفیت خوب از انواع ایزوگام را عرضه می کند اما خدمات نصب و اجرای ایزوگام را به خوبی و درستی انجام نمی دهند.
آیا می دانید که با توجه به وجود تبلیغات گوناگون در تهران، مرکز اصلی فروش ایزگام در تهران چگونه توانسته مشتریانی زیاد و پر و پا قرص داشته باشد؟
گروه بازرگانی ایزویار این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا در کمترین زمان ممکن مشتریان خود را صاحب انواع بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام در تهران نموده باشد.
مرکز اصلی فروش ایزوگام در تهران برای اولین بار این شرایط را ایجاد کرده تا مشتریان بتوانند قبل از خرید، ضمن انجام مشاوره های لازم، خریدی آگاهانه را تجربه کرده باشند.
اما هر چقدر هم یک مرکز فروش ایزوگام به خصوص در شهرهای بزرگی چون تهران، این تضمین را به مشتریان خود بدهد که قرار است کیفیت خوب از خرید ایروگام و نصب آن نصیب مشتریان گردد، بی شک تا خود مشتریان ندانند که ویژگی های یک ایزوگام خوب و استاندارد چیست، نمی توانند خریدی مطمئن را داشته باشند.
شما چطور؟ به عنوان یک خریدار ایزوگام در تهران آیا می دانید که چگونه می توان انواع ایزوگام خوب و بادوام را با بهترین قیمت و همراه با خدمات نصب عالی سفارش خرید به صورت عمده داد؟
پیشنهاد می کنیم کمی تأمل کرده و تا پایان این مطلب، همراه ما باشید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

مرکز فروش ایزوگام در تهران

راهنمای انتخاب ایزوگام خوب و استاندارد

همانطور که در خطوط فوق ذکر شد، این خریداران هستند که بایستی قبل از خرید یک ایزوگام، اطلاعات خود را پیرامون چگونگی شناخت ایزوگام خوب و استاندارد و همچنین نمایندگی های معتبر فروش در تهران و سایر شهرها، تکمیل نموده باشند.
ایزوگام خوب و استاندارد می تواند از مقاومت کششی و حرارتی فوق العاده ای برخوردار بوده و جهت مصارف گوناگونی در پشت بام ها، استخرها، پی ساختمان، سرویس های بهداشتی، حمام، سردخانه ها و … مورد استفاده قرار گیرد.
اگر شما هم به دنبال خرید ایزوگام خوب و استاندارد در بازار هستید، باید بدانید که در درجه اول تشخیص مرغوبیت ایزوگام تنها توسط یک کارشناس خبره و باتجربه انجام می گیرد.
اما دانستن برخی از نکات عمومی قبل از خرید ایزوگام می تواند کمک شایانی را به خریداران نموده باشد.
برای تشخیص ایزوگام مرغوب از ایزوگام نامرغوب، برخی موارد ذکر شده که می توان این موارد را نام برد:

 1. متصاعد شدن بوی نامطبوع از ایزوگام های نامرغوب به دلیل استفاده از پودرهای معدنی به جای پلیمر مرغوب
 2. باقی ماندن رنگ سیاه بر روی دست پس ار کشیدن دست بر روی قسمتی از ایزوگام که لایه های خارجی آن را پوشش نداده اند

در اینجا فقط دو مورد از نکات تشخیص ایزوگام مرعوب از نامرغوب ذکر شد و شما می توانید نکات دیگر را از کارشناسان و مشاورین در این حوزه سوال کنید.
یادتان باشد که ایزوگامی را انتخاب کنید که حتما دارای نشان ملی استاندارد بوده و کاملا سالم و فاقد هر نوع شکستگی باشد.
برای انتخاب یک عایق رطوبتی مناسب، حتما شرایط آب و هوایی منطقه خود را هم در نظر گرفته و به مشاورین فروش ایروگام اطلاع داده باشید.
اگر توصیه می شود که تا در انتخاب ایزوگام دقت کافی به عمل آورد این است که بکارگیری ایزوگام های نامرغوب خصوصا در صنعت ساختمان سازی می تواند در تخریب بخش هایی از ساختمان و ایجاد خسارات سنگین مالی نقش فزاینده ای داشته باشد.
نکته دیگری که در انتخاب ایزوگام نقش فزاینده ای داشته، وزن ایزوگام است که غالبا نباید کمتر از 39 کیلوگرم در هر ورق باشد.
صلاحیت تیم نصب و اجرای ایزوگام از دیگر نکات مهم قبل از خرید ایزوگام بوده که می بایستی از طرف فروشندگان این اطمینان به شما خریداران داده شود.

مرکز فروش ایزوگام در تهران

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

انواع ایزوگام تک لایه و دو لایه

حتما می دانید که امروزه شرکت های تولید کننده ایزوگام، انواع ایزوگام های خود را بر اساس فاکتورهای گوناگون تقسیم بندی کرده و پس از تعیین قیمت آن ها را روانه بازارهای فروش ایزوگام می نمایند.
در واقع ایزوگام ها بر اساس فاکتورهای گوناگونی تقسیم بندی شده و در بازار خرید و فروش می گردند که این فاکتورها می تواند بر اساس مواد تشکیل دهنده ایزوگام، تعداد لایه های بکار رفته در تولید و دیگر موارد اشاره داشت.
از تقسیم بندی های مهمی که در مورد نوع ایزوگام ها صورت گرفته همان تعداد لایه های ایزوگام است که می تواند برای استفاده در کاربردهای گوناگون، اهمیت بیشتری هم داشته باشد.
بر این اساس ایزوگام ها را با توجه به تعداد لایه ها، در انواع ذیل روانه بازارهای فروش می کنند:

 • ایزوگام تک لایه
 • ایزوگام دو لایه

در این میان باید گفت که ایزوگام تک لایه تنها شامل لایه پلی استر بوده و از این الیاف دوخته شده است.
ایزوگام های تک لایه دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و ظرافت خیلی خوبی را هم دارا می باشند.
در طرف مقابل ایزوگام دو لایه شامل تیشو و پلی استر است که دارای ضخامت زیادی بوده و از استحکام بسیار زیادی برخوردار می باشد.
به عنوان نمونه توصیه شده تا برای استفاده ایزوگام در سرویس های بهداشتی از انواع ایزوگام های دو لایه پودری بهره ببرند.
و اینکه با توجه مقاومت کمتر عایق های تک لایه نسبت به عایق های دو لایه، می توان از این عایق ها برای دیوار استفاده به عمل آورد.
همانطور که متوجه شدید دز بخش های قبلی بیان شد که جدای از کیفیت ایزوگام خریداری شده، خریداران به خدمات نصب ایزوگام و بیمه نامه معتبری که از سوی هر شرکت ارائه می گردد، وسواس بیشتری به خرج می دهند.
در ادامه به شما می گوییم که چگونه می توانید از یکی از بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در تهران به شکل کاملا تضمین شده و البته مقرون به صرفه، خرید ایزوگام را انجام دهید و از خدمات نصب فوق العاده ای هم برخوردار شوید.

خرید و نصب ایزوگام در تهران

در حال حاضر اغلب مشتریانی که خواهان خرید ایزوگام هستند، همراه آن خدمات نصب را هم می خواهند.
چرا که مرحله ی نصب و اجرای ایزوگام می تواند به خوبی و به وضوح کیفیت ایزوگام خریداری شده را گواه باشد، حتی پس از اولین بارش به خصوص در استفاده هایی که از ایروگام در صنایع ساختمانی می گردد.
بی تردید پیدا کردن نمایندگی هایی که علاوه بر فراهم آوردن خرید بهترین کیفیت ایروگام، خدمات ویژه نصب آن هم با یک اکیپ باتجربه و حرفه ای را ارائه می داهند، می تواند از ایده آل ترین خواسته های هر مشتری قبل از خرید باشد.
شایان ذکر است که نکات مهمی در هنگام نصب ایزوگام وجود داشته که اگر اکیپ نصب کاملا باتجربه و حرفه ای باشند، حتما این نکات را رعایت خواهند کرد.
در صورتی که این نکات رعایت نگردد، مشتریان می توانند بفهمند که تیم اجرا و نصب ایزوگام، چندان از تجربه کافی برخوردار نبوده اند.
این نکات عبارتند از:

چنانچه سطح کاری موزاییک بوده بایستی نخست سطح را با سیمان و دوغاب کاملا صاف و یکنواخت نمایند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 1. به طور کلی عایق نباید روی زوایای 90 درجه نصب گردند.
 2. شعله نسبت به سقف بایستی 45 درجه باشد.
 3. هرگز هنگامی که در محیط نصب احتمال بارش باران، برف یا تگرگ وجود داشته، نصب ایزوگام را آغاز نکنند.
 4. برای اطمینان از چسبیدن، لبه و انتهای عایق مجددا حرارت داده شده و با قشر قیری مذاب بر روی سطح کار چسبانیده شود.
 5. در دماهای پایین تر از 5 درجه سانتی گراد، نصب ایزوگام انجام نگردد.

خرید و نصب بهترین و مرغوبترین ایزوگام تولیدی در کشور در بازارهای تهران، با وجود این نمایندگی فروش که به شکل آنلاین خدمات نوینی به مشتریان خود ارائه می کند، آسان تر از همیشه شده است.
کافیست تنها برای یکبار هم که شده به این مرکز فروش ایزوگام در تهران که با حذف واسطه ها تجارت مستقیم در این حوزه دارد، اطمینان کرده و ایزوگام مورد نیاز خود را از این طریق خریداری نمایید.

مرکز فروش ایزوگام در تهران

ارزان ترین قیمت ایزوگام در تهران

امروزه متأسفانه درصد بالایی از مشتریانی که خواهان خرید ایزوگام مصرفی خود هستند؛ فقط به قیمت ارزان ایزوگام فکر می کنند.
در واقع این مشتریان از جمله افرادی بوده که کیفیت را فدای قیمت ارزان برخی از انواع ایزوگام های موجود در بازار نموده اند.
آیا می دانید که اگر شما در انتخاب ایزوگام مورد نظر خود تنها به خاطر قیمت ارزانی که داشته اشتباه کرده باشید، ممکن است خسارات سنگین مالی را متحمل شده باشید؟
اگر می گوییم در این مجموعه فروشگاهی ارزان ترین قیمت ایزوگام در تهران عرضه می گردد، یعنی اینکه پس از کارشناسی های صورت گرفته در بزرگترین شرکت های تولید کننده ایزوگام، ضمن حذف تمامی واسطه ها قیمت واقعی ایزوگام استاندارد و مرغوب به دست مشتریان می رسد.
در این صورت است که مشتریان می توانند حتی بدون نیاز به مراجعه حضوری، با کاهش هزینه های رفت و آمدی خود مواجه شده و با کمترین هزینه نسبت به خرید و نصب ایزوگام در تهران اقدام کرده باشند.

بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در تهران به شکل مستقیم

در این بزرگترین مرکز فروش ایزوگام در تهران با وجود امکان خرید اینترنتی، خریداران می توانند از درب کارخانجات بزرگ تولیدی، خریدی با کیفیت و قیمت تضمین شده و واقعی را تجربه کرده باشند.
استفاده از ایروگام های مرغوب در کاربردهای گوناگون، می تواند به عنوان مثال طول عمر یک ساختمان، حمام و یا سرویس بهداشتی را بیشتر کرده باشد.
در بازارهای رقابتی خرید و مرکز فروش ایزوگام در تهران دو موضوع کیفیت و قیمت ایزوگام و حتی قیمت نصب ایزوگام، از جمله فاکتورهایی بوده که می تواند مشتری را به خود جلب نموده باشد.
در این بین آن مرکز فروشی که توانسته باشد دو اصل کیفیت و قیمت ایزوگام را متناسب با هم ارائه داده باشد، قطعا از میزان نرخ فروش بالایی در این بازارها برخوردار بوده است.
تهران یکی از مهم ترین قطب ها در صنعت ایزوگام به شمار می رود و با وجود یک مرکز فروش ایروگام در تهران که توانسته باشد خدمات متفاوت تری را نسبت به سایر فروشگاه ها و بازارهای کشور ارائه دهد، بی شک مورد استقبال خریداران و مشتریان زیادی قرار خواهد گرفت.
آیا می دانید که مزایای سفارش اینترنتی ایزوگام های خوب و استاندارد برای شما مشتریانی که حتی در نقاط دور از دسترس قرار دارید چیست؟
آیا می دانید که در تهران با توجه به حضور درصد بالایی از دلالان و عرضه کنندگان ناشناخته، وجود یک مرکز فروش اینترنتی ایزوگام در تهران می تواند چقدر به سود مشتریان و متقاضیان خرید عمده انواع ایزوگام باشد؟
ایزویار، یار و همراه شما خریداران تا مرحله نصب و اجرای انواع ایزوگام مصرفی شما می باشد. کافیست به آن اطمینان نمایید.

مرکز فروش ایزوگام در تهران

مزایای سفارش اینترنتی ایزوگام به صورت عمده

اینترنت و فضای مجازی در دنیای امروزی حرف اول را در زمینه تجارت هر محصولی می زنند.
پس چرا در این دنیای نامتناهی، تجارت اینترنتی ایزوگام وجود نداشته باشد که امروزه یکی از تجهیزات ضروری و مهم به خصوص برای تمامی ساختمان ها می باشد؟
در واقع اگر یک ایزوگام خوب وجود نداشته باشد، باید شاهد نفوذ آب و سایر مواد مایع به سطح زیر پشت بام ها، استخرها، حمام ها و سرویس های بهداشتی بود که در واقع نوعی خسارات سنگین را به بار می آورد.
این روزها که گفته می شود عایق رطوبتی یا همان ایزوگام، جایگزین قیر شده و به نوعی قیر اصلاح شده است، آیا هر نوع کیفیتی از این عایق می تواند تضمین کننده سلامت مکان مورد نظر باشد؟
این موضوع که بر می گردد به کیفیت ایزوگام انتخابی شاید سبب آن شده که درصد کمی از مشتریان هنوز به تجارت اینترنتی ایزوگام در تهران و سایر شهرهای کشور اطمینان لازم را نداشته اند.
اما باید گفت که در این سایت فروش عمده و مستقیم ایزوگام در تهران این مشتریان هستند که از مزایای ذیل بهره می برند:

 1. خرید همراه با بیمه نامه معتبر
 2. دریافت خدمات نصب عالی با اکیپ نصب باتجربه
 3. دریافت مشاوره های رایگان و لازم قبل از خرید جهت خریدی آگاهانه
 4. دریافت سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن