صادرات ایزوگام به ارمنستان نیز توسط معتبرترین مرکز صادرات در ایران با بالاترین میزان کیفیت تولیدات و ارزان ترین قیمت ممکن بدون حضور واسطه و دلال صورت می گیرد.
آیا در رابطه با صادرات ایزوگام اطلاعاتی دارید؟ صادرات ایزوگام با چه قوانین و شرایطی صورت می گیرد؟ ایزوگام های مورد استفاده جهت صادرات دارای چه ویژگی هایی هستند؟ طول عمر ایزوگام چه مدت زمانی می باشد؟
تعرفه صادرات ایزوگام چگونه محاسبه می شود؟ بهترین مراکز صادراتی ایزوگام کجا واقع شده اند؟
سوالات فوق، از پرسش هایی می باشند که ذهن افراد شاغل در حوزه ی کاری ایزوگام را مشغول می نماید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

صادرات ایزوگام به ارمنستان

ایزوگام صادراتی چیست؟

همان طور که مستحضر هستید، ایزوگام ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که مورد تولید و خرید و فروش قرار می گیرند.
شما هر نوع محصولی را که در بازار مشاهده نمایید، متوجه خواهید شد که انواع صادراتی آن ها از ویژگی های خاص تری برخوردارند.
علت این موضوع می تواند این باشد که کارخانه های تولیدی در ایران تمام سعیشان را می کنند تا بالاترین کیفیت محصول مورد نظر خود را تولید نمایند و مورد عرضه قرار بدهند.
با این کار خواهند توانست علاوه بر فروش خوب در کشورهای خارجی، عاملی به نام ارز آوری را پدید بیاورند که می تواند هم برای کشور مفید باشد و هم برای خود تولید کننده و کارمندی که در آن کارخانه کار می نماید.
ایزوگام صادراتی نیز ایزوگامی می باشد که با شرایط متفاوت و ویژگی ها و مشخصات خاصی تولید می شود.
این ایزوگام را با کیفیت بسیار بالا و از بهترین قیرهای پلیمری بر حسب نوع نیازی که کشور مقصد دارد، کاملا مطابق با استانداردهای جهانی، مورد تولید قرار می دهند.
ایزوگام های صادراتی به صورت کلی تولید نمی شوند، بلکه بر حسب نیاز و سفارشی که کشور مقصد و دریافت کننده درخواست می دهد، این تولیدات شکل می گیرند.
تولید این چنین ایزوگام هایی را با توجه به نوع آب و هوایی که هر کشوری دارد، انجام می دهند و این نکته ی بسیار مهمی می باشد زیرا با این کار می توانند طول عمر ایزوگام را افزایش بدهند.
همچنین از نظر کیفیتی هم تفاوت فاحشی خواهد داشت زیرا ایزوگام مصرفی هرچه با آب و هوای منطقه سازگارتر باشد، ماندگاری بالاتر دارد و نوع نصب و اجرای ایزوگام هم متفاوت تر می باشد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

بهترین ایزوگام برای صادرات تولید کارخانه هیرمان

کارخانه هیرمان ایزوگام های زیادی را با مشخصات و ویژگی های متفاوتی مورد تولید قرار داده است که در میان این تنوع تولیدی، نوعی از ایزوگام جهت صادرات فروش بهتری دارد.
در واقع با توجه به مشخصاتی که داراست مورد پسند بیشتر مخاطبان این حوزه قرار گرفته و عنوان بهترین ایزوگام برای صادرات را به دست آورده است.
این ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم از بهترین ایزوگام های تولیدی این کارخانه به شمار می آید.
همان طور که می دانید دارا بودن وزن و ضخامت مناسب در ایزوگام از موارد مهمی می باشد که در زمان تولید ایزوگام باید رعایت شود.
در کنار این ضخامت و وزن مناسب، ویژگی هایی همچون تناسب با آب و هوای منطقه ی مورد نظر و کشسانی و ایجاد مقاومت کافی در آن ها بسیار مورد پذیرش خریداران قرار گرفته است.
هر کشور و منطقه ای دارای آب و هوای خاصی می باشد به عنوان مثال شما به کشورهایی توجه نمایید که از نظر دمایی بسیار گرم و خشک می باشند.
در این کشورها باید از ایزوگام هایی بهره برد و استفاده کرد که بتواند در مقابل اشعه ی خورشید مقاومت بالایی داشته باشد و در برابر گرمای زیاد، تغییر شکل ندهد و دچار مشکل نشود.
بنابراین همان طور که متوجه شدید، ویژگی های متناسب هر ایزوگام با محیطی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد می بایست همخوانی داشته باشد.
کارخانه ایزوگام هیرمان با توجه به میزان تجربه ای که در زمینه ی تولید بهترین ایزوگام های صادراتی دارد به عنوان یک برند با کیفیت بالا و خوب در میان افراد و خریداران شناخته شده است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام به کدام کشورها صورت می گیرد؟

کشورهای زیادی وجود دارند که به علت عدم دارا بودن منابع اولیه و همچنین نداشتن شرایط و دستگاه های مورد نیاز جهت تولید ایزوگام های مورد نیاز خودشان، نسبت به خرید آن از سایر کشورها روی می آورند.
ایران نیز به دلیل دارا بودن هم منابع کافی برای تولید ایزوگام هم این که وجود پرسنل متخصص و مجرب در کنار دستگاه های پیشرفته و کارخانه های بزرگ توانسته است در این زمینه پیشرفت زیادی داشته باشد.
کشورهای زیادی به عنوان هدف جهت صادرات قرار گرفته اند که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
کشورهایی همچون ارمنستان، سوریه، عراق، ترکیه، روسیه و گرجستان، افغانستان، تاجیکستان از جمله کشورهایی هستند که در حال حاضر این عملیات صادرات ایزوگام به آن کشورها صورت می گیرد.
صادرات ایزوگام به اروپا و خاور میانه و همچنین کشورهای موجود در آسیا از اهداف شرکت هیرمان دلیجان هستند که بر این تصمیم هستند که هر کشوری در حال حاضر از این مجموعه، ایزوگام خریداری نکرده است، با استفاده از بازاریابانی که در اختیار دارد، بتواند فروش خوبی را در این میان رقم بزند.
میزان تولیدی که این مجموعه جهت صادرات دارد نیز با توجه به نوع سفارش و حجم آن و تقاضای بازار تعیین می گردد و جهت تولیدش برنامه ریزی می شود.
کشورهای دیگری همچون اربیل کردستان، یمن، قطر، بحرین، فیلیپین، مالزی، استرالیا، تانزانیا، سنگاپور، آذربایجان و ترکمنستان، همچنین کشورهای آفریقایی از جمله کشورهایی هستند که در برنامه ریزی های صادراتی ایزوگام کارخانه هیرمان دلیجان قرار گرفته اند.
شما خریداران ایزوگام که تمایل به سفارش دهی از این مجموعه دارید، می توانید به راحتی از طریق وبسایت درخواستتان را اعلام نمایید تا توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود شرایط لازم نسبت به تولید و صادرات ایزوگام مورد نیازتان به منطقه ای که درآن ساکن هستید، اقدامات لازم صورت بگیرد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

چگونگی محاسبه تعرفه صادرات ایزوگام

ایزوگام ها با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارا هستند از قیمت های متنوعی برخوردارند که با زیاد و کم شدن آن خصوصیات، قیمت محصول مورد نظر هم تغییر پیدا می کند.
ایزوگام های صادراتی ویژگی های زیر را دارا می باشند:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • بسیار سبک هستند و از وزن و ضخامت خاصی برخوردارند.
 • در برابر سرما و گرما مقاومت خوبی دارند.
 • ویژگی هایی همچون عدم پوسیدگی و شکنندگی در آن ها موجب شده است تا بسیار مورد توجه قرار بگیرند.
 • انعطاف پدیری بسیار خوب و بالا در ایزوگام ها
 • نصب کاملا راحت و سریع آن
 • جلوگیری کردن کامل و اصولی از نفوذ آب
 • در برابر انبساطات و انقباضات نیز بسیار عالی عمل می نمایند.

تعرفه ایزوگام صادراتی نیز بر حسب این موارد تعیین می گردد و هرچه یک ایزوگام از مزایا و ویژگی های بهتری برخوردار باشد، قیمت آن محصول به مراتب بالاتر خواهد بود.
قیر و مواد پلیمری مورد استفاده در تولید ایزوگام از بالاترین و بهترین کیفیت آن باید باشد که تغییر دهنده ی قیمت اصلی ایزوگام خواهد بود.
همچنین صادرات ایزوگام به هر کشوری از قوانین و مقررات خاص خودش برخوردار است و تمامی این موارد می توانند عاملی باشند برای این که قیمت این ایزوگام افزایش پیدا نماید.
استفاده از تیشو و پلی استر خوب و باکیفیت در ایزوگام و همچنین دارا بودن لایه های مورد استفاده در آن ها هم از مواردی هستند که قیمت ایزوگام را دچار تغییراتی می نمایند.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

آشنایی با قوانین صادرات ایزوگام به ارمنستان

صادرات ایزوگام به ارمنستان نیز دارای قوانین خاصی است که می بایست رعایت شود تا بعدها به مشکلاتی هر چند کوچک هم گرفتار نشد.
در حالت کلی اگر بخواهیم در مورد صادرات صحبت نماییم، هر کشوری در زمینه ی صادرات، قوانین خاصی دارد که هم کشور صادر کننده و هم خود کشور وارد کننده لازم است آن ها رعایت نمایند.
به همین منظور و برای جلوگیری از ایجاد مشکلات ناشی از عدم اطلاع قوانین، میان هر دو کشور قراردادی بسته می شود و تمامی موارد و شرایطی که باید رعایت شوند را در آن ذکر می کنند.
در صادرات ایزوگام به ارمنستان نیز موارد زیر رعایت می شوند:

 • در نظر گرفتن نوع آب و هوایی که آن منطقه دارا می باشد.
 • در انتخاب مواد اولیه نهایت دقت را به خرج می دهند.
 • رول های ایزوگام از ضخامت و وزن استانداردی برخوردار باشند.
 • بسته بندی هر رول ایزوگام با دقت و کیفیت بالا صورت بگیرد.
 • گواهی نامه های معتبر از مراکز لازم دریافت شود.

درکانتینرهای سرپوشیده با روش درست مورد بارگیری قرار بگیرند و به صورت عمودی در کنار هم قرار داده شوند و از خود کارخانه نیز پلمپ گمرکی بشوند.
بازارچه های مرزی بهترین گزینه برای صادرات ایزوگام هستند و کانتینرها پس از بارگیری به سمت بازارچه های مورد نظر حرکت می کنند.
کشور ارمنستان نیز کوتاه ترین مرز را با آذربایجان شرقی و اردبیل دارا می باشد اما بسیار مهم می باشد و یکی از بهترین راه های ارتباطی میان این دو کشور است.
قوانین صادراتی هر کشوری باید رعایت شود و کارخانه هیرمان دلیجان در این میان از کارشناسان کاملا حرفه ای و آگاه استفاده می نماید تا کلیه ی امور صادرات ایزوگام زیر نظر این افراد به درست ترین حالت ممکن انجام شود.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

چند نکته مهم قبل از صادرات انواع ایزوگام

قبل از این که صادرات ایزوگام شکل بگیرد باید به چند نکته در این میان توجه کنید تا بعد از صادرات به مشکلات خاصی گرفتار نشوید.
از مهم ترین مواردی که تا الان چند بار هم به آن اشاره کرده ایم، این است که ایزوگام باید کاملا با آب و هوای منطقه ی مورد نظر همخوانی داشته باشد و متناسب با آن جا تولید شده باشد.
همچنین می بایست تمامی استانداردهای لازم را در زمان تولید ایزوگام رعایت کنند.
دریافت گواهی نامه های معتبر و لازم جهت صادرات بسیار مهم است و حتما باید زمان تحویل ایزوگام و بارگیری آن از درب کارخانه مورد پلمپ گمرکی قرار بگیرند و سپس ارسال شوند.
جهت نصب و اجرای ایزوگام باید در محل تحویل هماهنگی صورت بگیرد تا آن مرحله هم به درستی انجام شود و مشکلی از این بابت برای کیفیت محصول به وجود نیاید.
ایزوگام ها در حجم وسیع جهت صادرات تولید نمی شوند و تنها با دریافت درخواست سفارش از کشور مقصد، با توجه به حجمی که در آن ذکر شده است و مورد پذیرش قرار می گیرد نسبت به تولید اقدامات لازم صورت خواهند گرفت.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

انواع ایزوگام های صادراتی بردین و حلزون کارخانه هیرمان

کارخانه هیرمان دلیجان علاوه بر تولید ایزوگام با برند هیرمان، ایزوگام هایی با دو برند معتبر و معروف بردین و حلزون را مورد تولید قرار می دهد.
این دو برند نیز از جمله ایزوگام های استاندارد و اصل هستند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و به شدت در کشورهای خارجی مورد استقبال افراد قرار گرفته اند.
شما خریدار محترم می توانید این دو برند را در هر حجمی که تمایل دارید به صورت آنلاین درخواست بدهید و سفارشتان را در اولین فرصت با رعایت کلیه شرایط و موارد استانداردی و کیفیتی تحویل بگیرید.

بهترین ایزوگام فویلدار دو لایه جهت صادرات به ایروان

ایزوگام ها را به چندین شکل تولید می نمایند و هرکدام ویژگی های خاصی دارا هستند.
در این میان ایزوگام های دو لایه هم وجود دارد که جهت صادرات به ایروان مورد تولید قرار می گیرند.
ایزوگام دو لایه نیز توسط کارخانه ما مورد تولید قرار می گیرد و به صورت مستقیم از کارخانه مورد صادرات قرار می گیرد.
جهت خرید این نوع از ایزوگام می توانید به راحتی از طریق کارخانه و یا نمایندگی های ایزوگام هیرمان دلیجان اقدام کنید و هر حجم که تمایل دارید را مورد سفارش قرار بدهید.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

بهترین مرکز صادراتی انواع ایزوگام سوپر درجه یک

ایزوگام سوپر صارداتی درجه یک را می توانید از بهترین مرکز صادراتی آن یعنی نمایندگی ایزوگام هیرمان خریداری نمایید.
مرکز ما با توجه به شرایط کشورهای گوناگون و همچنین ویژگی هایی که باید درتولید ایزوگام ها رعایت شود نسبت به تولید انواع ایزوگام روی آورده است و نیاز خریداران را در نظر می گیریم و با توجه به آن نسبت به تولید محصولی اقدام می نماییم.
فروش ایزوگام توسط مجموعه ی ما به بهترین شکل ممکن زیر نظر کارشناسان و متخصصان این حوزه صورت می گیرد و تمامی مدارک و مجوزات لازم برای این امر را هم دریافت نموده ایم.