صادرات ایزوگام به گرجستان نیز از طریق معتبرترین مرکز با بالاترین کیفیت ایزوگام ها و به صرفه ترین قیمت ممکن آن ها، از طریق بازارچه های مرزی صورت می گیرد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

کارخانه تولید ایزوگام صادراتی هیرمان

همانطور که مستحضر هستید کارخانه های زیادی در شهرهای گوناگون در زمینه ی تولید انواع ایزوگام در حال فعالیت می باشند که از آن جمله می توانیم به کارخانه ایزوگام هیرمان در شهر دلیجان اشاره کنیم.
این کارخانه با توجه به تجربه ی فراوان در جهت باکیفیت ترین محصولات و مرغوب ترین ایزوگام ها در کنار دارا بودن دستگاه های پیشرفته و عالی، همچنین با وجود پرسنل متخصص و مجرب در حیطه ی تولید ایزوگام توانسته است، بهترین و مرغوب ترین ایزوگام های صادراتی را تولید و به بازار عرضه نماید.
این کارخانه سطح تولیدات بالایی دارد و به انواع کشورهای جهان نیز با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین سایر شرایط، صادرات می کند و ارز آوری خوبی به همراه دارد.
ایزوگام های تولیدی خود را با روش های گوناگونی به فروش می رساند و از همه مهمتر این است که با پیشرفت علم، روش های فروش خود را نیز تغییر داده است و توانسته به بالاترین میزان تقاضا هم در بازارهای داخلی و هم بازارهای بین المللی برسد.

صادرات ایزوگام به گرجستان

ایزوگام بردین دلیجان بهترین ایزوگام صادراتی

کارخانه ایزوگام هیرمان نیز چند برند معروف را در این زمینه تولید می نماید که از آن جمله می توان به ایزوگام بردین دلیجان، هیرمان دلیجان و حلزون اشاره نمود.
بهترین ایزوگام صادراتی نیز توسط این کارخانه تولید می شود و به بازار، جهت خرید و فروش عرضه می گردد.
این نوع ایزوگام نیز دارای مشخصات و ویژگی هایی می باشد که کارشناسان تولید بر اساس شرایط گوناگونی که هر کشور و یا هر منطقه دارا می باشد، دست به تولید آن می زنند.
شما می توانید با خرید ایزوگام اصل از این کارخانه، با خیالی راحت نسبت به نصب و اجرای ایزوگام مورد نظر اقدام نمایید و تفاوت آن را با سایر ایزوگام های کارخانه های دیگر به راحتی متوجه شوید.
ایزوگام بردین دلیجان تمام سعی خود را بر این موضوع قرار داده است تا بهترین و باکیفیت ترین ایزوگام را تولید نماید و آن را با قیمتی کاملا مناسب در اختیاز مشتری قرار بدهد.
با این کار خود می تواند رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید که امکان دارد هرکدام از آن ها به عنوان مشتری ثابت این مجموعه در بیایند و یا این که افراد دیگری را به عنوان مشتری به این کارخانه معرفی کنند.
در هر دو صورت، این کارخانه می تواند سود خوبی را به دست بیاورد.
تولید انواع ایزوگام استاندارد توسط این مجموعه آن هم کاملا مطابق با استانداردهای جهانی به عنوان یک مزیت بزرگ برای این کارخانه تلقی می شود و میزان فروش آن را ناخودآگاه بالا می برد.

صادرات ایزوگام به گرجستان

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام سوپر درجه یک صادراتی هیرمان 5 میل

شایان ذکر است که برای تولید ایزوگام های صادراتی از بالاترین میزان استاندارد در تولیدات بهره برده می شود.
در تولید ایزوگام سوپر درجه یک صادراتی نیز از بهترین و باکیفیت ترین متریال و مواد اولیه همچون قیرهای پلیمری درجه یک استفاده می شود تا محصول نهایی از بالاترین کیفیت و مرغوبیت برخوردار باشد.
در میان تمامی انواع ایزوگام یک نوع وجود دارد که از نظر کیفیت با تمامی برندها رقابت می نماید و اکثر کشورهای خارجی این نوع را می پسندند و در صدد خرید آن بر می آیند.
ایزوگام درجه یک هیرمان با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم از جمله ایزوگام هایی است که طرفداران زیادی هم در بازار داخلی و هم بازارهای خارجی و بین المللی دارا می باشد و تولیدات آن هرروز از روز قبل بیشتر است.
همان طور که متوجه شدید هر نوع ایزوگامی را برای استفاده در محیط و یا فضای خاصی تولید می نمایند و ایزوگام های مناطق سردسیری مطمئنا گزینه ی مناسبی برای آب و هوای گرمسیری نمی باشد و یا بالعکس.
این نوع از ایزوگامی که نام بردیم مناسب با آب و هوای گوناگون مورد تولید قرار می گیرد و دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی می باشد که توجه هر فرد خریداری را به خودش جلب می نماید.

صادرات ایزوگام به گرجستان

چرا صادرات ایزوگام به گرجستان؟

صادرات ایزوگام به کشورهای خارجی یکی از مهم ترین اهدافی می باشد که هر تولید کننده ای تمایل دارد به آن دست یابد.
شرکت ایزوگام هیرمان نیز از تولید کنندگان معروفی می باشد که توانسته است محصولات خود را به کشورهای مختلفی صادر کند و بر این باور است که می تواند به سایر کشورها و مناطق هم صادرات داشته باشد و در برنامه ریزی های بلند مدت مجموعه ی خود این موضوع را قرار داده است.
یکی از مهم ترین کشورهایی که مورد توجه تولید کنندگان بسیاری است، کشور گرجستان می باشد.
این کشور با توجه به توریست پذیر بودن آن و همچنین راه اندازی هتل های بی شمار و مراکز تفریحی بسیار زیاد، نیاز شدیدی به وجود عایق های باکیفیت دارد تا بتواند مراکز و ساختمان هایی که قصد ساختشان را دارد به بهترین شکل ممکن احداث نماید.
صادرات ایزوگام به گرجستان می تواند سود خوبی برای این کارخانه به همراه داشته باشد زیرا مدام در حال احداث مکان های مختلف می باشند و می تواند ایزوگام ها را با روشی راحت به آن ها بفروشد.
در حالت کلی، کشورهای توریست پذیر تمایل زیادی دارند که تمامی مکان های احداثیشان از بالاترین کیفیت ممکن ایجاد شده باشند تا بخاطر وجود همان مکان ها، مشتری ها و توریست های بیشتری را به دست بیاورند.

صادرات ایزوگام به گرجستان

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

راه های صادراتی ایزوگام از ایران به گرجستان

کلا صادرات ایزوگام از ایران به دو روش دریایی و زمینی صورت می گیرد و با توجه به نوع مرزی که میان ایزان و با آن کشور مورد نظر وجود دارد، یکی از راه های فوق انتخاب می شود و امر صادرات صورت می گیرد.
صادرات ایزوگام مرغوب از طریق بازارچه های مرزی انجام می شوند و از این طریق می توانند به صورت مستقیم از خود کارخانه و تولید کننده خرید داشته باشند و صادرات مسلما به گرجستان و همچنین سایر کشورها ساده تر می باشد.
همان طور که بیان کردیم، ثادرات از طریق این راه ها و مسیرهای مرزی راحت تر است و طرفداران بیشتری دارد، با این حال نباید به این موضوع فکر کنید که کیفیت و سایر ویژگی های بار کنترل نمی شود.
بلکه تمامی گواهی نامه های لازم و مدارکی که باید محصول صادراتی دریافت کند در این مسیر مورد رویت کارشناسان قرار می گیرد و محصولاتی با همان کیفیت اعلامی، به کشورهای دیگر ارسال می شوند.
بنابراین وجود هرگونه تقلب در این مسیر عملا غیر ممکن می باشد و تمامی مواردی که باید رعایت می شده است را تولید کنندگان می بایست به بهترین شکل ممکن انجام بدهند.

 

صادرات ایزوگام به گرجستان

ایزوگام های صادراتی هیرمان با مشخصات منحصربفرد

تمامی ایزوگام های صادراتی دارای ویژگی ها و مشخصاتی می باشند که به موجب آن ها، فروششان در بازارهای بین المللی بالا رفته است.
وجود ویژگی هایی که سبب شده است تا حجم سفارش درخواست کننده بالاتر برود و تمایل بیشتری به خرید و بهره بردن از آن برند داشته باشد.
این ایزوگام های صادراتی هیرمان دارای مشخصاتی همچون موارد ذیل هستند که آن ها را برایتان بیان می نماییم:

  • دارای طول عمر 20 ساله می باشند و عمر مفید برای آن ها در نظر گرفته شده است و سبب می گردد تا فرد در مدت کوتاه به فکر تعمیرات و یا تعویض ایزوگام نباشد.
  • ایزوگام های شرکت هیرمان همگی دارای چسبندگی فوق العاده و خوب بر روی سطوح مورد نظر می باشند که سبب می گردد تا مراحل نصب و اجرای ایزوگام راحت تر صورت بگیرد.
  • دارا بودن قیمت مقرون به صرفه نیز در این محصولات از ویژگی های دیگر آن ها می باشد که بدون شک هر خریداری تمایل دارد از آن بهره مند شود.
  • وظیفه ی این ایزوگام این است که از مشکلاتی که در اثر نم و رطوبت در ساختمان به وجود می آید جلوگیری نماید و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.
  • کارخانه ایزوگام هیرمان تمامی ایزوگام های خود را با ضمانت نامه 10 ساله و بیمه نامه 5 ساله به فروش می رساند و این نیز تأکید شدیدی است بر این موضوع که بر تولیدات خود ایمان دارد.

تمامی محصولات تولیدی توسط این شرکت و مجموعه با استاندادرهای بین المللی و ایزو تولید می شوند و بالاترین کیفیت را می توانید در آن ها مشاهده فرمایید.
در جشنواره کیفیت ایران این محصولات توانسته اند به عنوان محصول برگزیده و باکیفیت معرفی شوند و مورد تحسین قرار بگیرند.
لازم به ذکر است که این محصولات تماما با توجه به شرایط آب و هوایی که هر منطقه دارا می باشد، تولید می شود.
بنابراین افراد می توانند با خیالی راحت از آن ها استفاده نمایند و بدانند که هیچ گونه مشکلی در میزان کیفیت آن ها به وجود نخواهد آمد.

مراحل مورد نیاز برای صادرات ایزوگام و ترخیص کالا

جالب توجه است که بدانید تمامی ایزوگام های صادراتی بر اساس نوع سفارش دریافت شده مورد تولید قرار می گیرند و بیشتر یا کمتر از این حجم موردی تولید نمی گردد.
جهت صادرات تمامی وزن ها و ضخامت های ایزوگام ها نیز بر اساس استانداردهای موجود، اندازه گیری می شود و به صورت دقیق مورد محاسبه قرار می گیرد.
برای ارسال محصولات صادراتی از کانتینرهای سرپوشیده استفاده می نمایند تا شرایط ارسال به بهترین شکل ممکن باشد و مشکلی برای ایزوگام ها از نظر کیفیت به وجود نیاید.
جهت ارائه به گمرک لازم است تا مدارک و گواهی نامه هایی تهیه شود و به رویت آن ها برسانند.
ایزوگام استاندارد لازم است تا کاملا با اصول استاندارد خاص تولید و بسته بندی و همچنین بارگیری و حمل منطبق باشد تا در نهایت به صورت کاملا درست به دست مشتری برسد.
بازارچه مرزی مناسب را برای صادرات به کشور مورد نظر انتخاب می نماید و فرآیند صادرات نیز صورت می گیرد.

صادرات ایزوگام به گرجستان

بهترین مرکز صادراتی ایزوگام چه مشخصاتی دارد؟

صادرات ایزوگام نیر باید توسط بهترین مرکز آن صورت بگیرد تا تمامی مراحل کار را با دقت فراوان انجام و پیگری نماید و در این میان کم و کسری خاصی مشاهده نشود.
به عنوان مثال لازم است بدانید که ایزوگام صادراتی باید از بهترین مواد پلیمری تهیه شده باشد تا بتواند مورد صادرات قرار بگیرد و این کار توسط بهترین مراکز صورت می گیرد که نظارت دقیقی بر آن ها است.
این مراکز دارای بهترین کارمندها می باشند که تمامی مراحل کار را به خوبی بلد هستند و می دانند در صورت برخورد به مشکل از چه راهی اقدام کنند و مشکل را برطرف نمایند.
سفارشات را در اسرع وقت و در بهترین حالت ممکن و بر اساس استانداردها بسته بندی و بارگیری می نمایند و به مشتری در مکان مورد نظر تحویل می دهند.
صادرات ایزوگام به گرجستان نیز از چنین مرکزی جهت انجام کلیه امورات صادراتی بهره مند است و این امور با بالاترین میزان رضایت درخواست دهنده ها روبرو می باشد.

صادرات مرغوبترین مارک ایزوگام به کشورهای همسایه

کشورهای همسایه ایران که از طریق واردات، ایزوگام ها و عایق های مورد نظرشان را دریافت می نمایند، خودشان شرایط تولید آن را ندارند و بنابراین ترجیح می دهند این محصولات را از کشوری مانند ایران با بالاترین میزان کیفیت و بهترین قیمت دریافت نمایند.
صادرات به هر کشوری دارای شرایط خاصی می باشد زیرا هر کشوری که مشاهده می فرمایید همانند کشور خودمان دارای قوانین خاصی در زمینه ی صادرات و واردات می باشد که می بایست فرد و یا شرکت صادر کننده تمامی آن قوانین را رعایت کند.
برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در این زمینه، میان صادر کننده و وارد کننده ی ایزوگام یک قرارداد بسته می شود که درآن تمامی جزییات و قوانینی که باید رعایت شود نگاشته شده است.
هر دو طرف قرارداد موظف هستند تا به آن موارد احترام گذاشته و آن ها را رعایت نمایند.
در صورت وجود قرارداد، خیال هر دو طرف از این که مورد کلاهبرداری قرار نمی گیرند، زیاد می شود و با اطمینان نسبت به خرید ایزوگام های مورد نیازشان اقدامات لازم را انجام می دهند.
صادرات مرغوب ترین مارک ایزوگام به کشورهای همسایه نیز از طریق شرکت هیرمان دلیجان صورت می گیرد که توانسته است در این زمینه، خودش و محصولاتش را به بهترین شکل ممکن به بازار معرفی نماید.