تعجب برانگیز است که زمانی که شما از نمایندگی ایزوگام دلیجان از رویا تا واقعیت صحبت می کنید شاید تخیل و افکار عمومی به سمتی کشیده می شود که شاید دیدگاه مثبت نداشته باشند.

اما همان طور که می دانید به دلیل کثرت تعداد شرکت های تولید عایق های رطوبتی در دلیجان متاسفانه هستند بعضی از شرکت ها و کارخانجات که با پایین آوردن کیفیت و بالاتر بردن قیمت ایزوگام تولیدی و نداشتن امکانات مناسب برای نمایندگی های خود این ابهام را بیشتر کرده اند که چرا نباید کارخانجات ایزوگام دلیجان تسهیلات بیشتری را در اختیار خریدار قرار دهد.
ایزوگام استاندارد دلیجان توانسته است که برای سال ها به فعالیت خود ادامه دهد و بایستی بتواند کلیه مصرف کننده های خود را راضی نگهدارد تا برای ایجاد ارتباط خوب با مشتری با مشکل مواجه مشود.
ایزوگام بر اساس استانداردهای خاص تولید می شود و تمام این استانداردها لازم است که در کلیه تولیدات کارخانجات تولید عایق های رطوبتی رعایت شود و ملزم به رعایت این استانداردها و اخذ گواهینامه های لازم برای ادامه کار خواهند بود.

 

فروش و ارائه خدمات در نمایندگی ایزوگام دلیجان در سراسر ایران

شرایط فروش و ارائه خدمات برای شرکت ها بسیار مهم است و از طرفی خریدار چه به صورت مصرف کننده عمده و یا جزئی برایش بسیار مهم است که خدمات پس از فروش و یا حتی در حین فروش را به خوبی دریافت کند و از این جهت است که نمایندگی ایزوگام دلیجان اهمیت ویژه ای پیدا می کنند.

نمایندگی ایزوگام دلیجان

 

هشدار: مراقب نمایندگی های تقلبی ایزوگام دلیجان باشید!!!!

به عنوان مثال اگر برای خرید در شهری دور زندگی می کنید نیاز دارید که برای خرید ایزوگام و تامین عایق های رطوبتی به شهرهای بزرگ و یا حتی درب کارخانجات مراجعه کنید و در این میان باید که هزینه های زیادی بپردازید و برایتان مقرون به صرفه نیست که بهترین و مطمئن ترین ایزوگام را خریداری کنید و به دلیل این که واسطه ها در این میان سود بیشتری می برند و شما ناچار می شوید که ایزوگام بدون کیفیت و یا با کیفیت پایین تر را با قیمت بیشتری بخرید و نه تنها در حین خرید ایزوگام بلکه بعد از آن هم متحمل خساراتی می شوید مانند این که ایزوگام غیر استاندارد و با کیفیت پایین زود خراب می شود و طبله می کند و نم و رطوبت شما و ساختمان را اذیت کرده و با صرف هزینه های بیشتر دوباره باید این پروسه را طی کنید.

برای این که دیگر متحمل خسارات و زیان های احتمالی نشوید و مجبور نباشید که به شهرهای دیگر بروید و یا این که مسافت های طولانی را برای رسیدن به درب کارخانه ها بپیمایید و هزینه های حمل و نقل را هم چند برابر بپردازید کارخانجات ابزوگام دلیجان فعالیت و گسترش نمایندگی های خود را در دستور کار قرار داده اند.
بیشتر شهرها و حتی روستاها دارای نمایندگی های بسیار فعال هستند و حتی با ایجاد شرایط و تسهیلات بیشتر کارخانجات به بازگشایی نمایندگی های بیشتر کرده اند و آموزش ها و راه های فروش بهتر و مطمئن تر را به نمایندگی ها یاد داده اند و کارشناسان خود را به نمایندگی های شهرهای مختلف اعزام می کنند تا هر چه بیشتر با ایجاد امکانات هم فروش بی واسطه انجام شود و هم این که رضایت خاطر جمعی حاصل شود.

 

نمایندگی ایزوگام دلیجان

 

تولید ایزوگام دلیجان با بهترین مواد اولیه مرغوب و درجه یک طبق استاندارد ملی ایران

کارخانجات ایزوگام دلیجان انواع متعدد و مختلف ایزوگام را تولید می کنند و اکثریت قریب به اتفاق هم کلیه استانداردها را در تولید عایق رطوبتی رعایت می کنند یعنی هم قیر پالایشگاهی مصرف می کنند و هم تیشو و پلی استر مرغوب و هم فویل با ضخامت مناسب را برای روکش انتخاب می کنند و وزن رول ها را دقیق و ضخامت 4 میلیمتر را در نظر می گیرند و با رعایت چنین اصولی کمتر می توان از ایزوگام تولید شده و قیمت آن ایراد گرفت.

پس اگر از نمایندگی ایزوگام دلیجان خرید نمی کنید شاید ممکن است موجب شوید که خرید غیر اصولی و غیر استاندارد داشته باشید که برایتان مقرون به صرفه هم نیست و دوباره و چند باره کاری صورت می گیرد اما اگر کمی وقت صرف کنید و به نمایندگی های مجاز و فعالیت آن ها اطمینان کنید می توانید با قیمت مناسب و به راحتی اقدام به خرید ایزوگام نمایید.
خرید ایزوگام از نمایندگی های معتبر چند حسن دارد که یکی از آن ها این است که هر چه و به مقدار که بخواهید می توانید اقدام به خرید نمایید و تمام ضمانت نامه ها و بیمه نامه های کارخانه را هم در حین خرید دریافت می کنید.

دیگر این که خرید ایزوگام اگر چه از نمایندگی کمی گران تر است اما ساده تر و مقرون به صرفه است و حتی نمایندگی ها می توانند برای نصب ایزوگام هم افرادی ماهر و سرشناس و مطمئن را به شما معرفی کنند.
دیگر این که خرید ایزوگام از نمایندگی ایزوگام دلیجان هم حالا به صورت اینترنتی و تلفنی و آنلاین انجام می شود و بسیار ساده است که با مشاروه کارشناسی این افراد ماهر و مطمئن و خبره اقدام به سفارش خرید هر گونه از انواع عایق های رطوبتی نمایید و حتی اطلاعات جامع و جدید هم از دیگر انواع ایزوگام تولید شده در کشور می توانید به این وسیله به دست بیاورید.
آن چه برای شما اهمیت ویژه دارد این است که سرمایه های خود را حفظ کرده و برای سال ها اطمینان از وضعیت عایق بندی ساختمان شما را از دوباره کاری ها و تعمیرات دور نگهدارد.