خرید ایزوگام فویلدار صادراتی از مجموعه تولید کنندگان ایزوگام دلیجان، با قیمت زیر بازار ممکن می باشد. همچنین شما عزیزان قادر به خرید اینترنتی از مجموعه خواهید بود.
عایق های بسیاری در طول سال های متمادی تولید می شد، اما هیچ کدام به اندازه ایزوگام، مورد توجه واقع نشده و در بازار ماندگار نشدند.
ایزوگام نوعی عایق جدید است که چندین دهه از ورود آن به بازار می گذرد و پیشرفت تکنولوژی تولید در حیطه این محصول باعث شده تا کارخانه ها موفق به عرضه انواع و اقسام ایزوگام ها شوند.
کارخانجات ایزوگام دلیجان، اولین و بهترین تولید کنندگان ایرانی هستند که جدای از پاسخ دهی کامل به نیاز بازار، محصولاتی را جهت صادرات به کشورهای مختلف آماده می سازند.
خوشبختانه ایران در زمینه تولید انواع ایزوگام ها موفق باشد. همچنین پرفروش ترین نوع ایزوگام در ایران، ایزوگام فویلدار است که در اولین بخش، مفصلاً درباره آن صحبت خواهیم کرد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام فویلدار چیست؟

مطمئناً کسی که قصد خرید ایزوگام را دارد، می داند که این عایق را می توان از لحاظ مختلفی دسته بندی کرد و یکی از این دسته بندی ها مربوط به نوع روکشی می شود که در تولید ایزوگام استفاده شده است.
ایزوگام ها از لحاظ روکش، دو نوع مختلف دارند. یکی ایزوگام های فویلدار و دیگری ایزوگام های ساده. البته بد نیست بدانید که خود ایزوگام فویلدار هم دارای دو دسته بندی است. اولی ایزوگام هایی است که روکش آلومینیوم فشرده داشته و دومی ایزوگام هایی هستند که روکش آن ها از جنس نایلکس و یا پودر می باشد.
در کارخانجات ایزوگام دلیجان، تمامی ایزوگام های فویلدار با توجه به تقاضا و نیاز بازار تولید شده و همین تنوع محصولات سبب گردیده تا متقاضیان به سمت این مجموعه تولیدی رفته و سبب جا افتادن آن در بازار ایزوگام ایران شوند.

خرید ایزوگام فویلدار

تفاوت ایزوگام فویلدار و ساده

نمی توان گفت که کیفیت ایزوگام فویلدار در مقایسه با ایزوگام ساده بهتر است، اما می توان اذعان داشت که این ایزوگام به خاطر روکش آلمینیومی، پودری و یا نایلکسی که دارد، طول عمر بیشتری داشته و دیرتر به تعویض و یا تعمیر نیاز پیدا می کند.
اما چیزی که به عنوان تفاوت ایزوگام فویلدار و ساده شناخته می شود، موارد زیر است:

 • ایزوگام های فویلدار دارای روکش آلومینیوم، ایزوگام هایی هستند که در هنگام تابستان و فصول سرد سال، نور مستقیم خورشید را منعکس کرده و جدای از اینکه به جلوگیری از آب شدن قیر کمک می کنند، مانع از گرم شدن فضای داخلی ساختمان هم می شوند. در صورتیکه ایزوگام های ساده دارای این قابلیت نیستند.
 • از طرفی، ایزوگام های فویلدار آلمینیومی، ایزوگام هایی هستند که رسانای جریان برق می باشند. در صورتیکه برف و باران باریده و رعد و برق بزند، خطر برق گرفتگی را به همراه خواهند داشت. اما ایزوگام های ساده این مشکل را نداشته و می توان در هنگام بارش برف و باران و وجود رعد و برق بر روی آن راه رفت.

نگاه کردن به این تفاوت های کلی، نمی تواند برتری یکی از این ایزوگام ها به همراه داشته باشد. شما باید بررسی کنید که برای کجا و چه مکانی نیاز به عایق ایزوگام دارید تا با توجه به موارد مصرف، یکی از ایزوگام ها را انتخاب نمایید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

مشخصات بهترین ایزوگام فویلدار صادراتی

شاید فکر کنید لفظ باکیفیت بودن ایزوگام، خرید را برای شما آسان می کند. اما تنها لفظ کافی نیست و بایستی قبل از خرید ایزوگام، از سطح کیفیت آن مطمئن شوید.
برای همین، در این بخش به معرفی برخی از مشخصات بهترین ایزوگام فویلدار اشاره کرده تا شما بتوانید پروسه خرید را آسان تر پیش ببرید:

 • بهترین ایزوگام، از مقاومت بالایی برخوردار است و دلیل این مقاوم بودن هم مواد پلی استری می باشد که در ساختار ایزوگام بکار گرفته شده است.
 • بهترین ایزوگام، هیچگاه پوسیده نمی شود.
 • بهترین ایزوگام، هرگز به خاطر سختی زیاد نمی شکند. چونکه یک ایزوگام خوب از انعطاف بالایی برخوردار می باشد.
 • ایزوگام مرغوب، ایزوگامی است که در مقابل تغییرات دما بسیار مقاوم است و دمای بسیار گرم و بسیار سرد هرگز بر روی آن تاثیری نخواهد داشت.
 • ایزوگام خوب، ایزوگامی است با ضریب پایداری بالا که این را بایستی طی آزمایش های متعدد در آزمایشگاه های مربوطه متوجه شد.
 • بهترین ایزوگام، همیشه طول عمر مفید بالایی دارد. کیفیت قیر پلیمری که در ساختار ایزوگام بکار گرفته می شود، تعیین کننده میانگین طول عمر ایزوگام می باشد.

چیزی که دانستن آن می تواند برای شما جالب باشد، این است که ایزوگام های فویلدار صادراتی از سطح کیفیت بالاتری نسبت به ایزوگام های مصرف داخلی برخوردار هستند. این ایزوگام ها برای اینکه بتوانند وارد بازار کشورهای مختلف شوند، بایستی تمامی استانداردهای جهانی در خطوط تولیدی آن ها رعایت شده و چون در صورت نداشتن میزان کیفیت قابل قبول به کشور بازگشت داده می شوند، در زمره ایزوگام های عالی و درجه یک به حساب می آیند.
البته ناگفته نماند که امکان خرید ایزوگام صادراتی فویلدار و ساده در ایران هم ممکن می باشد اما با قیمتی کمی بالاتر که مسئله ای کاملاً طبیعی و غیر قابل انکار است.

خرید ایزوگام فویلدار

مصارف ویژه ایزوگام فویلدار دو لایه

مسلماً می دانید که استفاده از ایزوگام وابستگی زیادی به موارد مصرف شما و همچنین میزان بودجه ای دارد که در اختیار دارید. اما در حالت کلی لازم دانستیم این بخش را به معرفی کاربردها و مصارف ویژه ایزوگام فویلدار دو لایه بپردازیم و شما را با موارد مصرف این ایزوگام، بهتر و بیشتر آشنا سازیم:
ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی در پشت بام خود نیاز به عایق دارند تا در فصول سرد سال از نفوذ رطوبت جلوگیری کند. برای همین، ایزوگام های دو لایه فویلدار توصیه می شوند.
سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها که رطوبت بیشتری دارند، بایستی در قسمت زیرساز، با ایزوگام های فویلدار دو لایه عایق بندی شوند.
مراکز بهداشتی و همچنین سردخانه ها، از دیگر مصارف ایزوگام های فویلدار دو لایه هستند.
بخش هایی از پی ساختمان و فونداسیون هایی که در تماس با رطوبت هستند بهتر است عایق سازی آن ها به کمک ایزوگام های فویلدار دو لایه انجام شود.
برای عایق سازی سدها و سازه های آبی، از ایزوگام های فویلدار دو لایه و چند لایه استفاده می شود.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

خرید ایزوگام فویلدار

بهترین مارک ایزوگام دلیجان چه خصوصیاتی دارد؟

کارخانجات ایزوگام دلیجان، با برندهای مختلفی محصولاتشان را عرضه می دارند. اما در میان این برندها، مارک هایی هستند که به عنوان بهترین شناخته می شوند. مانند ایزوگام هیرمان دلیجان که کیفیت محصولاتش مثال زدنی بوده و خوشبختانه در بازار فروش هم متقاضیان زیادی دارد.
برای اینکه جزئیات این موضوع را برایتان ملموس تر کنیم، لازم دانستیم به خصوصیاتی که بهترین مارک ایزوگام دلیجان دارد اشاره نماییم:
ایزوگام تولیدی این برند، ایزوگام پلیمری است و چون از از قیر خالص 60 الی 70 تولید می گردد، کیفیت خوبی دارد.
ایزوگام مارک هیرمان دلیجان، ایزوگامی است با میانگین طول عمر 10 تا 15 سال. این ایزوگام در مقابل باران، برف، آفتاب و هر چیز دیگری مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
ایزوگام برند مذکور، ایزوگامی با ضخامت بین 3.8 تا 4.2 میلیمتر است. بد نیست بدانید که ضخامت ایزوگام استاندارد هم همین اندازه مشخص شده است.
وزن ایزوگام هیرمان در هر مترمربع بین 3.8 تا 4.2 کیلوگرم که کاملاً مطابق با استانداردهای جهانی است.
عرض این رول ایزوگام برابر با 1 متر و طول آن 10 متر می باشد.
همچنین در نظر داشته باشید که ایزوگام مورد نظر، ایزوگامی است با ضمانت نامه کیفی طولانی و واقعی که این موضوع از هر چیز دیگری اهمیت بیشتری دارد.

خرید ایزوگام فویلدار

چرا نصب و اجرای ایزوگام مهم است؟

عده ای بر این باورند که اگر کیفیت خوب و عالی از ایزوگامی را خریداری کنند، تا مدت ها بیمه بوده و دیگر نیازی به تعمیر و یا تعویض ایزوگام نخواهند داشت.
در صورتیکه اینطور نیست و کیفیت تنها 50 درصد قضیه را شامل می شود و 50 درصد دیگر در مورد درست نصب کردن و اجرای صحیح ایزوگام است. برای همین است که اکثراً تاکید بر مهم بودن نصب و اجرای ایزوگام داشته و به شما نصاب های خوب و حرفه ای معرفی می کنند.
کارخانجات ایزوگام دلیجان، همگی نصاب های فوق العاده خوب و حرفه ای داشته و بسته به میزان خرید ایزوگام شما، خدماتی نظیر نصب رایگان و یا با هزینه کم را ارائه می دهند.
مراحل نصب و اجرای صحیح ایزوگام به شرح زیر است:

 1. در مرحله اول لازم است گوشه ها ماهیچه کشی شده و شیب بندی سطح مورد نظر انجام شود.
 2. در مرحله دوم، نوبت به آماده کردن سطح زیر کار می رسد. در این مرحله سطح زیر بایستی عاری از هر گونه شکاف و برآمدگی شده و به روش های مختلف، صاف و هموار شود.
 3. در مرحله سوم باید سطح کار اندازه گیری شده و 90 سانت به 90 سانت علامت گذاری شود. درست است که عرض رول های ایزوگام یک متر است. اما باید همپوشانی 10 سانتی متری رول ها را در نظر گرفت.
 4. مرحله چهارم و مرحله نهایی، نصب ایزوگام با اصول و قواعد مشخص می باشد.

بد نیست کمی درباره نکاتی که در نصب و اجرای ایزوگام بایستی رعایت شود، اطلاعاتی در دست داشته باشید:

 • ایزوگام نباید روی سطح خیس نصب شود. سطح بایستی کاملاً خشک باشد.
 • زمان بارندگی، زمان اصلاً مناسبی برای نصب ایزوگام نیست.
 • بهتر است ایزوگام ها بیشتر از 177 درجه سانتی گراد گرما نبینند. چون ممکن است خصوصیات خوب شان را از دست بدهند.
 • به منظور محکم کردن ایزوگام هیچگاه از میخ و چیزهای نوک تیز استفاده نکنید.
 • سعی کنید مراحل نصب و اجرا را مطابق با دستوراتی که کارخانه تولیدی آن داده است پیش ببرید.

خرید ایزوگام فویلدار

قیمت ایزوگام دلیجان در بازار ایران

در بازار ایران، ثبات اقتصادی وجود ندارد و برای همین است که مدام قیمت ها در حال نوسان می باشد. به همین خاطر، قیمت ایزوگام دلیجان هم از این قاعده مستثنا نبوده و به صورت روزانه همراه با تغییراتی شده است.
می دانید و آگاه هستید که ایزوگام یکی از محصولات و مشتقاتی است که از نفت تهیه می شود. پس طبیعی است که با افزایش و یا کاهش قیمت نفت، قیمت ایزوگام دلیجان هم دچار نوساناتی شود.
البته این تنها عامل تاثیرگذار نبوده و می توان عوامل متعدد دیگری را معرفی نمود. مثل:

 • میزان عرضه و تقاضای بازار برای ایزوگام
 • نیاز کشورهای خارجی به ایزوگام ایرانی
 • نوسان هزینه های گمرک
 • متفاوت بودن هزینه های تولید در هر دوره
 • قیمت دستگاه های کاربردی در خطوط تولید
 • قیمت تجهیزات مورد نیاز برای آماده سازی
 • نوسان قیمت محصولات وابسته
 • دستمزد کارکنان کارخانه های تولیدی
 • تغییر در قیمت فروش مواد اولیه نظیر تیشو و …

چگونگی خرید ایزوگام فویلدار درجه یک

اگر می خواهید درباره چگونگی خرید ایزوگام فویلدار درجه یک اطلاعات کسب کنید، تنها کافی است کمی راجع به راهکارهایی که برای خرید پیش روی شما قرار دارد، آگاهی به دست آورید.
راهکارهای موجود عبارتند از:

 • کارخانه های تولید کننده دلیجان
 • نمایندگی های فروش برندهای گوناگون در شهرهای مختلف
 • دلالان فروش ایزوگام در اقصی نقاط کشور
 • سایت ها و فروشگاه های آنلاین در فضای مجازی

اینکه شما کدام راهکار را برای خرید ایزوگام فویلدار درجه یک انتخاب کنید، به چند چیز وابسته است:

 • یکی بودجه ای که در اختیار دارید.
 • یکی مقدار ایزوگامی که قرار است بخرید.
 • یکی مدت زمانی که در اختیار دارید.
 • یکی هزینه ای که قرار است در پروسه خرید صرف کنید.
 • و موارد متعدد دیگری همچون اینها.

کدامیک از موارد بالا، اولویت شما به حساب می آید؟

خرید ایزوگام فویلدار

نمایندگی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان با ضمانت نامه

اگر همه موارد اولویت شما هستند و در پی راهی برای خرید هستید که کاهش هزینه ها، بودجه، مصرف زمان و … را به همراه داشته باشد، نمایندگی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان را به شما پیشنهاد می کنیم.
البته فرق نمی کند نمایندگی حضوری را برای خرید انتخاب کنید یا نمایندگی غیر حضوری، در هر صورت، خدمات فوق العاده ای نظیر ضمانت نامه در اختیار شما قرار می گیرد.
در صورتیکه خرید عمده را از این نمایندگی ها انجام دهید، می توانید از شرایط فروش ویژه برخوردار شوید. برای اطلاع از جزئیات شرایط فروش ویژه ایزوگام هیرمان دلیجان توسط نمایندگی، تنها کافی است از طریق راه های ارتباطی که اعلام شده با مشاورین فروش ما در تماس باشید و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید.
شایان ذکر است که بهترین مارک ایزوگام دلیجان هم اکنون در شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارائه می گردد که دارای ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم بوده است. این ایزوگام از طول عمر بالایی برخوردار بوده و با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر عرضه می شود.