خرید ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان 5 میل و 50 کیلوگرم، با طول عمر مناسب، بیمه نامه 5 ساله و گارانتی 10 ساله، هم اکنون مستقیم از درب کارخانه امکان پذیر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر، با مشاورین ارتباط بگیرید.
ایزوگام عایقی بادوام و پرفروش در بازار است که امروزه خصوصا در فصول بارانی سال، از بیشترین نرخ فروش برخوردار می باشد.
از آنجا که متأسفانه شاهد عرضه انواع ایزوگام های بی کیفیت و نامرغوب در بازار فروش ایزوگام بوده ایم، بنظر می رسد که خریداران ایزوگام با چالش هایی جدی جهت خرید یک ایزوگام استاندارد و مرغوب مواجه شده باشند.
در وهله اول این شناخت خصوصیات و مشخصات ایزوگام درجه یک است که می تواند به نوعی، کمک شایانی به خریداران در راستای خریدی مطمئن نموده باشد.
آیا می دانید که مشخصات یک ایزوگام استاندارد، مرغوب و درجه یک چیست؟
در درجه بعدی و پس از شناخت ایزوگام خوب، خرید شما تمام نشده، چرا که حالا باید این ایزوگام را از نمایندگی ها و مراکز معتبر موجود در بازار خریداری نمایید.
همین پیدا کردن نمایندگی های معتبر فروش ایزوگام در بازار، خودش مسئله بسیار مهمی است که اگر به درستی صورت نگیرد، ممکن است خریداران را با خریدی نامطمئن مواجه گردانیده باشد.
شرکت ایزوگام هیرمان به عنوان یکی از برترین عرضه کنندگان ایزوگام درجه یک صادراتی در کشور، ضمن ارائه آگاهی های لازم به مشتریان خود پیرامون شناخت جنس درجه یک و باکیفیت ایزوگام، بستری مناسب را فراهم کرده تا خریداران بتوانند خریدی کاملا مطمئن، آسان و از همه مهم تر، خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه تر را تجربه نموده باشند.
کافیست تا پایان این مطلب ما را همراهی کرده تا ضمن شناخت ویژگی های ایزوگام های استاندارد و مرغوب، خریدی مطمئن داشته باشید.

خرید ایزوگام درجه یک

چگونه ایزوگام درجه یک و استاندارد را بشناسیم؟

همانطور که متوجه شدید، ایزوگام یکی از عایق های رطوبتی با دوام و طول عمر بالاست که امروزه نه تنها در پشت بام های منازل مسکونی و مجتمع ها کاربرد داشته، بلکه در بسیاری دیگر از پروژه های عمرانی، از تجهیزات مهم به شمار می آید.
اهمیت و تعدد کاربرد ایزوگام در صنعت عمران و سازندگی، سبب شده تا امروزه شاهد وجود کارخانجات گوناگونی در زمینه تولید انواع ایزوگام و عایق بوده باشیم.
اما در این میان تمامی کارخانجات موجود، نتوانسته اند آن طور که باید و شاید، کیفیت مرغوب و استاندارد یک ایزوگام را تولید و روانه بازارهای عرضه ایزوگام نموده باشند.
این موضوع سبب بروز دغدغه ای جدی برای افراد فعال در حوزه عمران و ساخت و ساز شده، چرا که ممکن است مجبور باشند در پروژه های خود، از انواع ایزوگام نامرغوب و بی کیفیت استفاده کرده باشند.
پس آن چیزی که برای این خریداران مهم بوده، شناخت مشخصات ایزوگام درجه یک و استاندارد است.
حتما می دانید که بکارگیری ایزوگام های نامرغوب و غیر استاندارد در پروژه های گوناگون، می تواند به طور جدی خسارات سنگینی را برای سازه های عمرانی، به وجود آورده باشد.
به عنوان مثال شما پروسه ساخت یک تونل را در نظر بگیرید که در آن جهت عایق نمودن دیواره ها و سقف تونل، از ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی استفاده می کنند.
اگر کیفیت ایزوگام بکارگیری شده در ساخت تونل، مرغوب و با ذوام بالا نباشد، قطعا دیری نمی شود که تونل دچار تخریب شده و ممکن است حتی خسارات جدی را هم به بار آورد.
با این وجود کارخانجات تولید کننده ایزوگام بایستی توانسته باشند، با استفاده از مواد اولیه درجه یک، قیر پلیمری مرغوب و تجهیزات یا ماشین آلات پیشرفته، طبق استانداردهای روز دنیا جهت تولید ایزوگام، انواع ایزوگام را تولید و به عرضه رسانیده باشند.
اگر بخواهیم از جمله مشخصات ایزوگام درجه یک و استاندارد، مواردی را عنوان کنیم، می توانیم این مشخصات را که مهم تر از بقیه موارد هست را نام ببریم:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • طول رول ایزوگام درجه یک و استاندارد: یکی از مهم ترین شاخصه های تشخیص یک ایزوگام خوب، طول هر رول ایزوگام می باشد که طبق استانداردهای موجود، یک ایزوگام درجه یک باید دارای طول 10 متر باشد. بی شک عددی کمتر یا بیشتر از این مقدار، می تواند نشان از یک ایزوگام نامرغوب تلقی گردد.
 • ضخامت استاندارد رول ایزوگام: از دیگر پارامترها یا فاکتورهای مهم در شناخت ایزوگام درجه یک، ضخامت آن است. حتما می دانید که هر چه ضخامت ایزوگام بیشتر باشد، این عایق از دوام و طول عمر بیشتری هم برخوردار است. به طور میانگین ضخامت بین 3.8 تا 4.2 میلی متر، از استانداردترین ضخامت در میان ایزوگام های تولیدی شناخته شده می باشد. اگر چه برخی از تولید کنندگان ایزوگام با بکارگیری برخی از مواد نامرغوب، سعی در افزایش ضخامت و یا وزن ایزوگام داشته، اما ضخامت تقریبی 4 میلی متر، مناسب ترین قطر برای ایزوگام درجه یک بوده است.
 • وزن هر رول ایزوگام: وزن ایزوگام هم از دیگر فاکتورها و ملاک هایی بوده که می تواند در هنگام خرید ایزوگام، برای خریداران حائز اهمیت بوده باشد. شایان ذکر است که باز هم گاها توسط برخی از سودجویان و عرضه کنندگان ناشناخته، وزن ایزوگام ها قبل از عرضه به بازار، با مواد غیر طبیعی و نامرغوب، بیشتر جلوه داده می شود تا پول بیشتری عاید عرضه کنندگان گردد. اما باید گفت که وزن 40 الی 42 کیلوگرم هر رول ایزوگام، استانداردترین وزنی بوده که در بازار موجود است.

به طور کلی اگر بخواهیم بجز موارد بالا، سایر مشخصات بهترین ایزوگام تولید شده را عنوان کنیم، می توانیم این خصوصیات را هم بیان کرده باشیم:

 1. ایزوگام استاندارد، از بهترین الیاف تیشو و پلی استر مرغوب و متراکم تولید شده است.
 2. در تولید ایزوگام درجه یک، از بهترین قیر پلیمری، استفاده می گردد. بهترین گرید قیر استفاده شده در تولید ایزوگام مرغوب، گرید 60/70 می باشد.
 3. بر روی هر رول ایزوگام درجه یک و استاندارد، علامت استاندارد درج شده است.
 4. نوع بسته بندی مناسب، از دیگر خصوصیات مهم برای یک ایزوگام درجه 1 می باشد.
 5. ایزوگام درجه یک از نظر تحمل دما و انعطاف، در بهترین نوع خود قرار دارد.

با توجه به تمامی این موارد، بد نیست که نکاتی را هم پیرامون انواع استانداردهای ایزوگام نیز بدانید.

خرید ایزوگام درجه یک

ویژگی استانداردهای ایزوگام

همانطور که می دانید، امروزه شاهد عرضه انواع ایزوگام های بی کیفیت و تقلبی و از طرفی تولید و عرضه انواع ایزوگام های باکیفیت و درجه یک صادراتی توسط مراکز فروش گوناگون در بازار بوده ایم.
امروزه انواع استانداردهایی وجود داشته که آگاهی از این نوع استانداردها هم می تواند به خریداران کمک شایانی در خریدی مطمئن و آگاهانه کرده باشد.
ویژگی استاندارهای ایزوگام را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد:

 • استاندارد نوع A: استاندارد نوع A نشان دهنده بازه ای است که مقاومت ایزوگام را در برابر سرما و گرما نشان می دهد. بدین ترتیب یک ایزوگام درجه یک و استاندارد، غالبا تحمل دمای سرد تا منفی 5 درجه سانتی گراد و تحمل گرما تا دمای مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته است.
 • استاندارد نوع O: این استاندارد ایزوگام مربوط به شرایط حوی است. در واقع توجه به این استاندارد برای افرادی که قصد استفاده از یک ایزوگام در مناطق گرمسیری و سردسیری را داشته اند، اهمیت جدی دارد. پس استاندارد نوع O ایزوگام، شامل دو دسته می گردد:
 1. استاندارد مربوط به شرایط آب و هوایی گرمسیری
 2. استاندارد مربوط به شرایط آب و هوایی سردسیری

لازم به ذکر است که استاندارد دیگری با نام استاندارد نوع S وجود داشته که همانند استاندارد نوع A، مربوط به درجه سرما و گرمای تحمل پذیر از سوی ایزوگام می باشد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

با توجه به تمامی نکاتی که من باب انواع ایزوگام درجه یک و استاندارد بیان شد، آیا می دانید که هم اکنون در بازار ایزوگام، ایزوگام سوپر صادراتی درجه یکی با نام ایزوگام هیرمان دلیجان موجود بوده که می تواند تضمین کننده چندین و چند سال عایق رطوبتی فوق العاده باشد؟
آیا تاکنون شما هم از انواع ایزوگام هیرمان استفاده کرده و یا تعریف کیفیت و مرغوبیت ایزوگام صادراتی هیرمان را از مشتریان ما شنیده اید؟
آیا می دانید که ایزوگام های ما، یعنی ایزوگام هیرمان دلیجان، با مشخصات منحصربفردتری نسبت به سایر ایزوگام های استاندارد موجود در بازار عرضه می گردند؟
پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

خرید ایزوگام درجه یک

ایزوگام هیرمان دلیجان بهترین ایزوگام صادراتی

اهمیت خرید و استفاده از یک ایزوگام استاندارد و مرغوب، سبب شده تا متقاضیان خرید ایزوگام، این محصول را از هر نمایندگی یا مرکز فروشی خریداری نکنند.
متأسفانه عرضه ایزوگام های تقلبی در بازار، نگرانی ها پیرامون خرید یک ایزوگام درجه یک را بیشتر و بیشتر کرده، به خصوص که مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه نیز نقش فزاینده ای در خصوص ارائه ایزوگام با هر کیفیت و قیمت گزاف نیز داشته است.
اگر چه فاکتورها و عوامل گوناگونی می توانند در کیفیت و قیمت ایزوگام نقش داشته باشند، اما بی شک خرید از یک نمایندگی معتبر فروش ایزوگام که بهترین مارک ایزوگام را با قیمت و کیفیت متناسب با هم به عرضه می رساند، مدینه فاضله برای مشتریان است.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان نامی آشنا و مشهور در بازار شهرهای بزرگی چون تهران و حتی قم است که امروزه توانسته بالاترین درصد رضایتمندی در میان مشتریان ایزوگام را داشته باشد.
اگر می پرسید که چرا ایزوگام هیرمان دلیجان تا به این حد مشهور و پرفروش بوده، یک دلیل دارد و آن هم مشخصات منحصربفرد و فوق العاده این محصول و برند است که امروزه حتی شرایط ویژه ای برای صادرات به بازارهای جهانی نیز پیدا کرده است.
ایزوگام هیرمان دلیجان، با ضخامت 5 کیلوگرم و از بهترین الیاف پلی استر و تیشو و بهترین قیر پلیمری با گرید بالا و خلوص زیاد، تولید می گردد.
ضخامت 5 کیلوگرمی ایزوگام های شرکت هیرمان، این نوید را به مشتریان می دهد که این محصول، از طول عمر بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و کارشناسان متخصص ما، طول عمر آن را حتی تا بالای 20 سال نیز تخمین زده اند.
همچنین وزن ایزوگام هیرمان درجه یک صادراتی، 50 کیلوگرم است که باز هم نشان از مرغوبیت این مارک از ایزوگام تولید شرکت هیرمان در کشور عزیزمان ایران می باشد.
در حال حاضر بسیاری از پروژه هایی همچون ایزوگام پشت بام مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری، تونل ها، سردخانه ها، ساخت سرویس های بهداشتی، پارکینگ های طبقاتی و غیره، اصلی ترین مخاطبین خرید عمده ایزوگام هیرمان به شمار می آیند.

خرید ایزوگام درجه یک

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

بازار فروش ایزوگام هیرمان در تهران و قم

نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان در تهران و قم، از فعال ترین مراکز عرضه بهترین مارک ایزوگام به بازار بوده که توانسته مشتریانی پر و پا قرص و با ایمان حتی از سراسر کشور هم داشته باشد.
بازار فروش ایزوگام هیرمان در تهران و قم، از نرخ بسیار بالایی برخوردار بوده به طوری که هم اکنون بسیاری از مناطق در عرب و شرق تهران، به دنبال خرید بهترین ایزوگام هیرمان آن هم با قیمت مناسب هستند.
متأسفانه با توجه به بازار دلالی و واسطه گری که برخی از عرضه کنندگان ناشناخته ایزوگام به راه انداخته و از افزایش قیمت مواد اولیه نیز سوء استفاده می کنند، سب شده تا باز هم مشتریان ترس خرید از هر مرکز فروشی را داشته باشند.
اما بنظر می رسد که سابقه درخشان شرکت ایزوگام هیرمان، پشتیبانی آنلاین و به موقع، پیگیری ثبت سفارش توسط کارشناسان و به خصوص ارائه بیمه نامه 5 ساله و ضمانت 10 ساله و همچنین خدمات حرفه ای نصب و اجرای ایزوگام، سبب سیل زیادی از مشتریان به سمت این نمایندگی فروش عمده ایزوگام شده باشد.
حال آیا می دانید که 2 راهکار مهم خرید ایزوگام درجه یک در تهران چیست و از طرفی چگونه می توان به راحتی و در بستر امن، خرید ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان را انجام داد؟

2 راهکار مهم خرید ایزوگام درجه یک در تهران

همانطور که می دانید تهران از شهرهای شلوغ و پرجمعیت است که اغلب کالاها و محصولات درجه یک و مهم، در این شهر دارای نمایندگی معتبر فروش هستند.
اما از سوی دیگر در این شهر شلوغ و پرجمعیت، شاهد حضور درصد بیشتری از افراد سودجو و دلال در هر زمینه اعم از خرید و فروش ایزوگام نیز بوده ایم که متأسفانه کیفیت پایین و گاها قیمت گران از ایزوگام را به مشتریان ارائه می دهند.
خریداران ایزوگام درجه یک در تهران، به طور کلی با 2 راهکار کلی روبرو هستند:

راهکار اول که شاید به ذهن هر خریدار ایزوگام برسد، مراجعه حضوری به بازار فروش ایزوگام و نمایندگی ایزوگام در تهران است. این روش بجز اتلاف وقت و هزینه اضافی، می تواند برای مشتریان، چالش افراد واسطه و افزایش قیمت های ناگهانی و خرید مارک های تقلبی را هم به دنبال داشته باشد.

راهکار دوم که شاید هوشمندانه ترین راهکار خرید ایزوگام در تهران است، خرید به شیوه اینترنتی می باشد. این روش می تواند از طریق مجموعه هیرمان، مستقیم و بدون هیچ واسطه، با قیمت درب کارخانه به انجام برسد.

شما کدام راهکار را برای خرید ایزوگام درجه یک در تهران انتخاب می کنید؟

خرید ایزوگام درجه یک

لیست قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان دلیجان

از مهم ترین فاکتورها قبل از خرید ایزوگام، بجز کیفیت و استاندارد بودن ایزوگام، لیست قیمت ایزوگام است.
شاید خیلی ها همچنان ترجیح می دهند تا کیفیت را فدای قیمت کرده و از برخی عرضه کنندگان نامعتبر در بازار ایزوگام، انواع ایزوگام نامرغوب را سفارش خرید می دهند.
بنظر می رسد که امروزه با توجه به تغییرات ارز، قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام نیز روز به روز در حال افزایش است.
عده ای فروشندگان ایزوگام از این فرصت سوء استفاده کرده و محصولات خود را با قیمت های حتی بیشتر به مشتریان خود عرضه می کنند.
آیا می دانید که مجموعه بزرگ هیرمان، با ارائه انواع ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان، با دو اصل قیمت و کیفیت متناسب با هم، خدماتی متفاوت تر از سایر نمایندگی های فروش ایزوگام در بازار تهران را ارائه می دهد؟
لیست قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی هیرمان دلیجان با خدمات نصب ایزوگام و بدون نصب ایزوگام، با یکدیگر تفاوت داشته، اما بی شک در این مجموعه، بهترین و نازلترین قیمت است.
هم اکنون تمامی خریداران ایزوگام در تهران می توانند بهترین مارک ایزوگام یعنی ایزوگام هیرمان 5 میل 50 کیلوگرم را با ضمانت 10 ساله و بیمه نامه 5 ساله، در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید داده باشند.