خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه دیگر یک رویا نیست. شما می توانید همین حالا بدون واسطه، از درب کارخانه ایزوگام دلیجان، با مناسب ترین قیمت ممکن، همراه با گارانتی و بیمه نامه ایده آل، بهترین مارک ایزوگام را خریداری کنید.
ایزوگام های جدید که توسط کارخانه های تولیدی در انواع و اقسام مدل های مختلف تولید می شوند، جایگزین خوبی برای ایزوگام های قدیمی و عایق های سنتی شده اند که ده ها سال قبل استفاده می شد.
امروزه دیگر مصرف ایزوگام ها تنها محدود به پشت بام خانه ها نشده و در سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه و هر کجای دیگری که رطوبت زیادی وجود دارد، از ایزوگام استفاده می شود.
ایزوگام دلیجان در بازار داخلی ایران به خوبی شناخته می شود. حتی کشورهای دور و نزدیک زیادی هم هستند که با ایزوگام تولیدی این مجموعه آشنایی داشته و بخشی از نیاز خود را با خرید سالانه ایزوگام دلیجان پاسخ می دهند.
ایزوگام های تولیدی این مجموعه بزرگ، همگی بر پایه استانداردها تولید شده و از نظر کیفیتی در رده بسیار بالایی قرار دارند.
اولین بخش این مطلب را به کسانی اختصاص داده ایم که قصد خرید ایزوگام داشته و می خواهند یک ایزوگام استاندارد را به خوبی بشناسند. پس اگر شما هم از خصوصیات یک ایزوگام استاندارد چیزی نمی دانید، در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

همه آنچه درباره ایزوگام استاندارد باید بدانید

استاندارد در واقع همان قاعده و قوانینی است که بایستی در پروسه تولید هر چیزی رعایت شود تا آن محصول از کیفیت قابل قبولی برخوردار شود. این مسئله درباره ایزوگام هم صدق می کند. یعنی چیزهایی در خطوط تولیدی ایزوگام بایستی رعایت گردد تا ایزوگام در زمره ایزوگام های مرغوب و درجه یک قرار گیرد. حال در این بخش کاری به استانداردها نداریم. تنها می خواهیم همه آنچه که لازم است درباره ایزوگام استاندارد بدانید را برایتان بازگو کنیم.
یک ایزوگام استاندارد از بوی ناخوشی برخوردار نیست. وقتی مواد اولیه خوب و درجه یک در تولید ایزوگام استفاده شود، ایزوگام بوی ناخوشی نخواهد داشت. اما اگر ایزوگام را بو کردید و بوی بد آن شما را اذیت کرد، بدانید که ایزوگام استانداردی را انتخاب نکرده اید.
ایزوگامی که استاندارد باشد، در هنگام لمس دست را سیاه نخواهد کرد. اما در صورتیکه با لمس ایزوگام دستان شما رنگ سیاهی به خود گرفت، باید متوجه غیر استاندارد بودن ایزوگام شوید. زیرا یک ایزوگام خوب هرگز رنگ نخواهد داد.
یک ایزوگام غیر استاندارد، اگر در دمای مشخصی خم شود، سریعاً می شکند. پس بهتر است تکه ای از ایزوگام را در فریزر گذاشته و به آن فشار اعمال کرده تا خم شود. اگر با کمی خم شدن شکست، ایزوگام شما کیفیت قابل قبولی نخواهد داشت.
ایزوگامی که بر پایه رعایت استانداردها تولید شده باشد، در دمای معمولی با وارد کردن نیروی کششی، پاره نخواهد شد. در صورت پاره شدن ایزوگام، باید فهمید که از کیفیت خوبی برخوردار نیست.
اگر می خواهید در خرید ایزوگام استاندارد مطمئن باشید، بایستی موارد زیر را همیشه مد نظر قرار دهید:

 • ایزوگامی با نشان استاندارد ملی بخرید.
 • مشخصات لیبل ایزوگام را کامل مطالعه کنید.
 • ایزوگامی متناسب با نوع آب و هوای منطقه بخرید.
 • به سالم بودن و شکستگی نداشتن ایزوگام دقت کنید.
 • رول ایزوگام را وزن کرده تا کمتر از 39 کیلو نباشد.

و موارد متعدد دیگری از این قبیل که توجه به آن ها در پروسه خرید ایزوگام بسیار اهمیت دارد.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام دلیجان و مشخصات منحصر به فرد آن

مجموعه تولیدی ایزوگام دلیجان، یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه های تولیدی است که ایزوگام عرضه شده توسط آن تماماً استاندارد بوده و با لیبل مشخصات روانه بازار فروش می شود.
مشخصات منحصر به فرد ایزوگام های دلیجان است که باعث شده هم در بازار داخلی و هم در بازار خارجی از آن به خوبی یاد شود. برخی از این مشخصات را در زیر بیان کرده ایم:

 • درصد افزایش نسبی طول و عرض در حداکثر مقدار خود یعنی 25% قرار دارد.
 • دارای بهترین میزان مقاومت در برابر نیروی کششی طولی و عرضی می باشد.
 • درصد آب جذبی توسط ایزوگام در طول 28 روز در بیشترین حالت ممکن برابر است با 1 درصد.
 • میزان انعطاف پذیری در دمای کم نسبتاً زیاد است.
 • پایداری حرارتی در کمترین حالت، 120 درجه سانتی گراد است.
 • پوششی که در سطح رویه استفاده شده، ورق آلومینیوم می باشد.
 • پوششی که در سطح زیرین استفاده شده، فیلم پلی اتیلن است.

خیلی از این مشخصات منحصر به فرد را نمی توانید در ایزوگام های تولیدی برندهای دیگر بیابید. پس می توان با جرات گفت که ایزوگام دلیجان در بازار ایران حرف اول را می زند.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

چه محصولاتی در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می گردد؟

ایزوگام های متنوعی در کارخانه ایزوگام دلیجان تولید می گردد که آن ها را می توان با توجه به مسائل مختلف و گوناگونی دسته بندی کرد.
مثلاً ایزوگام های دلیجان را اگر از روی تعداد لایه دسته بندی کنیم، به جمع بندی زیر می رسیم:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 1. تک لایه که از پلی استر تشکیل شده و چون ظرافت زیادی دارد در عایق سازی سرویس بهداشتی و … بکار گرفته می شود.
 2. دو لایه که تیشو و پلی استر ضخیم لایه های تشکیل دهنده آن هستند و کاربرد آن ها بیشتر بر روی پشت بام هاست.

دیگر دسته بندی که می تواند انجام شود، دسته بندی عایق ها از روی نوع مواد اولیه ای است که در ساختار آن استفاده شده:

 • ایزوگام پلیمری که قیر خالص، 60 الی 70 درصد این ایزوگام را تشکیل می دهد.
 • ایزوگام دمیده که از قیر دمیده تشکیل شده و در مقایسه با پلیمری ها از کیفیت کمتری برخوردار می باشد.

اگر بخواهیم ایزوگام های تولیدی دلیجان را از روی نوع روکش دسته بندی کنیم، باید به سه گروه مجزا از ایزوگام ها اشاره نماییم:

 1. ایزوگام هایی که روکش آلومینیوم دارند و برای فضاهای روباز مناسب هستند.
 2. ایزوگام هایی که روکش آلومینیوم نداشته و در اصل به عنوان عایق رطوبتی استفاده می شوند.
 3. ایزوگام هایی که روکش سنگ ریزه دارند، عایق های مخصوص فضای باز بوده که از طرفی هم جنبه تزئینی دارند.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

مزیت خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه چیست؟

بی شک وقتی قصد خرید عمده و کلی ایزوگام دلیجان را داشته باشید، همه خرید مستقیم و بی واسطه از کارخانه تولیدی را به شما پیشنهاد می کنند. اگر به دنبال این هستید تا کمی درباره مزیت این روش خرید بدانید، به مطالبی که در این بخش اشاره شده دقت کنید.
اصلی ترین مزیت خرید مستقیم ایزوگام دلیجان از کارخانه این است که می توانید با قیمت دست اول، ایزوگام مورد نظر خود را در تعداد رول های متعدد خریداری کنید.
در این روش خرید چون شما مستقیماً از تولیدی ایزوگام را تهیه می کنید، واسطه ای سر راه شما قرار نگرفته و همین مسئله کمک می کند تا قیمت خرید ایزوگام شما، قیمت خرید درب کارخانه باشد.
البته این کاهش هزینه تنها مختص کسانی است که خریدار ایزوگام دلیجان بوده و با کارخانه تولیدی از نظر مسافتی فاصله چندانی ندارند.
زیرا اگر کسانیکه در شهرهای دورتر از دلیجان قصد خرید ایزوگام تولیدی این مجموعه را داشته باشند، هر چند می توانند با قیمت کمتری اقدام به خرید ایزوگام کنند، اما هزینه های رفت و آمد را چند برابر خواهند کرد که این اصلاً مقرون به صرفه نیست.

بهترین مارک ایزوگام دلیجان کجا عرضه شده و چه مشخصاتی دارد؟

مجموعه ایزوگام دلیجان، محصولات متنوع خود را با برند و مارک های مختلفی به بازار عرضه می کند که با جرات می توان بهترین مارک ایزوگام دلیجان که در تمامی مراکز فروش این مجموعه قابل خریداری است را مارک هیرمان معرفی کرد.
مهمترین مشخصاتی که ایزوگام هیرمان دارد، کیفیت خوب آن می باشد. چون ایزوگام هیرمان از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده و دستگاه هایی که در خطوط تولیدی آن نقش داشته اند، دستگاه های به روز و کاملاً پیشرفته ای بوده اند.
اگر می خواهید ایزوگام هیرمان با ضخامت 5 میل و وزن رول 50 کیلوگرم را تهیه کنید، تنها کافی است به نمایندگی های فروش ما در سطح کشور مراجعه کنید.
خوشبختانه شرکت ما یعنی تولیدی ایزوگام دلیجان توانسته است در شهرهای مختلف کشور نمایندگی راه اندازی کند و از طریق این نمایندگی ها، ایزوگام های مختلفی از قبیل هیرمان را با قیمتی استثنایی عرضه دارد.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

چرا شرکت ایزوگام هیرمان را برای خرید انتخاب کنم؟

خیلی از شما ممکن است با خود بپرسید که دلیل انتخاب شرکت ایزوگام هیرمان برای خرید چیست؟
باید گفت که شرکت ما یعنی شرکت هیرمان، خدمات پس از فروش فوق العاده ای در اختیار خریداران قرار می دهد. این خدمات شامل ضمانت و بیمه نامه بوده و بسیار معتبر است.
دیگر دلیلی که شما را در خرید ایزوگام از مجموعه هیرمان توجیه خواهد کرد، متعدد بودن راهکارهای خرید از مجموعه می باشد. مجموعه ما توانسته راهکارهای مختلف و گوناگونی به منظور خرید و تهیه ایزوگام پیش روی شما خریداران بگذارد که یکی از این راه و روش های ساده، کم هزینه و سریع، خرید اینترنتی از سایت رسمی مجموعه می باشد.
در حال حاضر شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت قرار گرفته و در اختیار شما قرار داده شده است، با بخش فروش تولیدی تماس گرفته و درباره شیوه ثبت سفارش سوال کنید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

مناسب ترین قیمت رول ایزوگام هیرمان دلیجان

برای هر کسی که علاوه بر کیفیت، به قیمت ایزوگام هم اهمیت بالایی می دهد، ایزوگام برند هیرمان دلیجان را توصیه می کنیم. مجموعه ما سعی داشته با وجود عدم ثبات در بازار اقتصادی، علاوه بر اینکه کیفیت محصولاتش را ثابت نگه دارد، از سود خود کاسته و ایزوگام ها را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد.
نوسان قیمت ایزوگام برندهای دیگر زیاد است و این را می توان از روی نمودار قیمتی که ارائه می دهند مشاهده کرد. اما نوسان قیمت ایزوگام تولیدی مجموعه ما با وجود مشکلات اقتصادی، نوسان قابل توجهی نبوده است.
برای خرید رول ایزوگام هیرمان دلیجان با مناسب ترین قیمت، تنها کافی است با بخش فروش تولیدی ارتباط برقرار کنید. شک نکنید که تعداد رول ایزوگام سفارشی می تواند بر کاهش قیمت تاثیر زیادی داشته باشد.
پس اگر مصرف ایزوگام شما بالاست، اقدام به خرید عمده آن کرده و تعداد بالایی رول ایزوگام را ثبت سفارش نمایید.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید عمده ایزوگام دلیجان با قیمت درب کارخانه

برای هر کسی دور از کارخانه تولیدی ایزوگام دلیجان، راه و روش دیگری در نظر گرفته ایم. بله درست حدس زدید. توصیه ما به کسانیکه امکان خرید مستقیم از درب کارخانه را ندارند این است که از طریق سایت رسمی مجموعه خرید خود را انجام دهند.
شاید تا یکی دو سال پیش آنقدرها خرید اینترنتی رواج پیدا نکرده بود، اما امروزه این روش در میان خریداران ایرانی از جایگاه بسیار خوبی برخوردار شده و اکثراً این را به خرید حضوری ترجیح می دهند.
خوشبختانه شرایطی برای خریداران فراهم شده است که می توانند خرید عمده ایزوگام دلیجان را از سایت ما، با قیمت درب کارخانه انجام دهند و دیگر نگران تفاوت قیمت ها نباشند.
خوبی خرید اینترنتی این است که:

 1. در زمان و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.
 2. می توانید از خدمات ما همچون مشاوره فروش رایگان برخوردار شوید.
 3. امکان ثبت سفارش در تمامی ساعات شبانه روز برای شما فراهم خواهد شد.

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه

خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه همراه با ضمانت و بیمه نامه

وقتی خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه و یا سایت رسمی را انتخاب می کنید، علاوه بر اینکه از کیفیت و قیمت خیالتان راحت خواهد بود، می توانید از خدمات فروش ما هم بهره مند شوید.
این خدمات فروش تنها توسط فروشندگان اصلی یعنی کارخانه تولیدی و نمایندگی های رسمی در اختیار شما قرار می گیرد و شامل ضمانت و بیمه نامه محصول می باشد.
ایزوگام هایی که توسط مجموعه ما در اختیار شما قرار می گیرد، ضمانت می شود که چیزی حدود 20 سال طول عمر دارد. همچنین این محصول شامل گارانتی 10 ساله بوده که در صورت بروز مشکل می توانید برای تعویض اقدام کنید. بیمه نامه ای که تولیدی ما در اختیار شما قرار می دهد، 5 ساله است.
این خدمات کمک می کند تا شما مطمئن تر از همیشه پروسه خریدتان را انجام داده و بتوانید از آن با خیال آسوده استفاده کنید.
برای بهره مندی از دیگر خدماتی مانند نصب و اجرای ایزوگام و همچنین اطلاع از قیمت ها، راه های ارتباطی در اختیار شما قرار گرفته است.