خرید آنلاین ایزوگام با کیفیت و چسبندگی عالی، از طریق سایت رسمی ایزوگام دلیجان برای خریداران اقصی نقاط دنیا فراهم شده است. خدمات فوق العاده ای توسط این مجموعه ارائه می گردد.
ایزوگام مدت هاست که جای عایق های سنتی را گرفته است. این جایگزینی بسیار هوشمندانه بود. چرا که عایق های سنتی هم پروسه نصب و اجرای آن ها سخت و طاقت فرسا بوده و هم هزینه های بسیاری را به همراه داشتند.
قطب اصلی ایزوگام در ایران، دلیجان است که توانسته با عرضه انواع ایزوگام های باکیفیت و مرغوب، جایگاه خوبی در بازار فروش را از آن خود نماید.
البته ایزوگام دلیجان توانسته با عرضه ایزوگام های تولیدی خود با برندهای مختلف، توجه مصرف کنندگان و خریداران را به سمت خود جلب کند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

خرید آنلاین ایزوگام

همه آنچه از ایزوگام دلیجان باید بدانید

همان طور که گفته شد، ایزوگام دلیجان اصلی ترین قطب تولید و تامین انواع ایزوگام در ایران است. در کارخانه ایزوگام دلیجان، تنوع محصولات بسیار قابل توجه بوده و این می تواند یکی از دلایلی محسوب شود که ایزوگام های دلیجان از بازار فروش خوبی برخوردار شده اند.
در کارخانه های ایزوگام دلیجان، تیشو، قیر و دیگر مواد مصرفی باکیفیت و درجه یکی استفاده می شود. بد نیست بدانید که درجه یک بودن ایزوگام، رابطه مستقیمی با کیفیت مواد اولیه دارد.
دستگاه هایی که در خطوط تولیدی ایزوگام دلیجان استفاده شده و به کار گرفته می شود، همگی دستگاه هایی هستند که مطابق با تکنولوژی روز دنیا کار می کنند. مسلم است که پیشرفته بودن و قابلیت های دستگاه کاربردی در خطوط تولید کارخانجات ایزوگام دلیجان، تاثیر زیادی بر روی درجه کیفی محصول نهایی خواهد گذاشت. بعضی از کارخانه هایی که تولید کننده ایزوگام ایرانی هستند، دستگاه های قدیمی که عمر مفید آن ها گذشته است را در خطوط تولیدی به کار می گیرند که این سبب کاهش سطح کیفیت ایزوگام های تولیدی شان خواهد شد.
وقتی برای اداره کارخانجات تولیدی ایزوگام دلیجان از بهترین مهندس ها استفاده می شود و همچنین خبره ترین نیروهای انسانی در سالن های تولیدی کارخانجات مشغول به کار هستند، بی شک ایزوگامی به بازار عرضه خواهد شد که دارای بهترین و قابل قبول ترین سطح کیفیت است.
در سازمان های بین المللی، استانداردهایی برای کارخانجات ایزوگام تعیین شده است. کارخانجات ایزوگام دلیجان از معدود کارخانه هایی هستند که تمامی این نکات و استانداردها را در خطوط تولیدی، بسته بندی و عرضه به بازار رعایت می کنند. صد البته که این موضوع هم تاثیر قابل توجهی بر روی سطح کیفیت ایزوگام هایی خواهد داشت که توسط این مجموعه تولید می شود.
حال که از این موضوعات مطلع شدید، می توانید درک کنید که تمامی شرایط برای تولید مرغوب ترین ایزوگام در کارخانجات دلیجان فراهم شده است و همین موضوع، کارخانه و محصولاتش در بازار جهانی را مطرح کرده است.

خرید آنلاین ایزوگام

انواع ایزوگام دلیجان با کیفیت و چسبندگی عالی

ایزوگام های دلیجان علاوه بر اینکه از کیفیت و چسبندگی عالی برخوردار هستند، ایزوگام هایی متنوع بوده تا پاسخگوی تمامی نیازهای بازار باشند.
البته ایزوگام های مختلف و متنوع دلیجان را می توان با در نظر گرفتن پارامترهای گوناگونی، به چندین و چند دسته مختلف تقسیم بندی کرد. یکی از دسته بندی ها، مربوط به تعداد لایه های ایزوگام می باشد:
ایزوگام تک لایه: این ایزوگام، ایزوگامی با انعطاف بالا می باشد که تنها یک لایه پلی استر در ساختار آن بکار گرفته شده است. اگر عایق کردن سطحی منحنی مد نظر شماست، این ایزوگام را پیشنهاد می کنیم.
ایزوگام دو لایه: این ایزوگام در مقایسه با نوع تک لایه، از استحکام بیشتر و انعطاف کمتری برخوردار است. در ساختار ایزوگام دو لایه، جدای از لایه پلی استر، یک لازه تیشو هم استفاده شده است.
دیگر دسته بندی ایزوگام ها بر می گردد به نوع روکشی که در ساختار آن ها استفاده شده است:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 1. ایزوگام بدون روکش: همان ایزوگامی است که در بازار با نام ایزوگام پودری هم شناخته می شود. پودر معدنی در ساختار این ایزوگام، جایگزین روکش های آلومینیومی بوده است.
 2. ایزوگام با روکش آلومینیوم: این ایزوگام بیشترین استفاده را در جاهایی دارد که در معرض نور مستقیم خورشید است. ایزوگام با روکش آلومینیوم یا فویل، ایزوگام به نسبت خوبی است.
 3. ایزوگام رنگی: این ایزوگام به جای روکش پودر معدنی یا فویل، دارای روکش های رنگی و جذاب است. عموماً این نوع ایزوگام، علاوه بر اینکه به عنوان عایق استفاده می شوند، کاربرد زیادی در زیباسازی هم دارند.

دسته بندی بعدی ایزوگام ها، دسته بندی آن ها بر اساس نوع مواد اولیه شان است:

 • ایزوگام های پلیمری: قیر خالصی که از تقطیر نفت خام به دست می آید، ماده اولیه اصلی تشکیل دهنده ایزوگام های پلیمری است. 70% ساختار ایزوگام پلیمری را قیر خالص و مابقی را تیشو، پلی استر، پوشال، پودر تالک و … تشکیل داده اند.
 • ایزوگام های دمیده: قیر دمیده اصلی ترین ماده ای است که در ساختار ایزوگام های دمیده به کار گرفته می شود. این ایزوگام ها عمر مفید کوتاه تر، انعطاف بیشتری و مشخصات بسیار دیگری از این قبیل دارند. اگر می خواهید سطحی را اندودکاری کنید، این ایزوگام می تواند گزینه انتخابی خوبی باشد.

در صورتی که می خواهید با ایزوگام های دلیجان آشنا شده، در مورد مشخصات آن ها اطلاعات به دست آورید، درباره آن ها تحقیق کنید و …، بهتر است با مشاوران مجموعه در ارتباط بوده و هر اطلاعاتی که مد نظرتان است را از آن ها بخواهید.
از خدمات فوق العاده کارخانجات ایزوگام دلیجان می توان به مشاوره های فروش آنلاین و بدون هزینه اشاره کرد.

خرید آنلاین ایزوگام

ایزوگام هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میل

همانطور که گفتیم، سازمان های بین المللی استانداردهایی برای تولید ایزوگام اعلام داشته اند. این استانداردها ضخامت، وزن و مواردی از این قبیل را شامل شده که در زیر به صورت مفصل راجع به آن ها صحبت خواهیم کرد.
در استانداردهای جهانی گفته شده تا ضخامت ایزوگام بین 3 الی 5 میلیمتر باشد. البته این مسئله بسته به نوع ایزوگام متفاوت است. ایزوگام هایی که مخصوص مناطق سردسیر هستند، بایستی دارای ضخامت بیشتری باشند. پس ایزوگام هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میل، گزینه انتخابی خوبی برای مناطق سردسیر و مرطوب است.
دیگر استاندارد جهانی تعیین شده برای ایزوگام ها، ایزوگام با وزن 38 تا 42 کیلوگرم می باشد. خوشبختانه ایزوگام هیرمان دلیجان، هیچ ایزوگامی با وزن رول کمتر از 40 کیلوگرم نداشته و ایزوگام ضخیم 5 میل تولیدی این مجموعه، ایزوگامی با وزن رول 50 کیلوگرم است.
اگر تمامی استانداردهای جهانی را بدانید، ایزوگام های هیرمان دلیجان را با استانداردها قیاس کنید و همچنین این مقایسه را بین ایزوگام هیرمان و دیگر برندها انجام دهید، متوجه خواهید شد که در مقایسه با دیگر برندها، ایزوگام هیرمان از استانداردهای بالاتری برخوردار بوده و تمامی نکات در خطوط تولید و عرضه آن رعایت شده است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

خرید آنلاین ایزوگام

چگونه ایزوگام هیرمان را با کیفیت خوب و ارزان بخریم؟

همیشه کسی که قصد خرید ایزوگام با کیفیت خوب و ارزان را داشته باشد، به دنبال راه و روش هایی است که بتواند مستقیم و بدون هیچ واسطه ای، ایزوگام مورد نظر خود را خریداری کند.
اما آیا می دانید چگونه می توانیم ایزوگام هیرمان مرغوب را با قیمت ارزان و به صورت بی واسطه بخریم؟
اولین پیشنهاد ما به شما، مراجعه مستقیم به کارخانجات هیرمان دلیجان و ثبت سفارش حضوری با قیمت دست اول می باشد. البته این مسئله را در نظر داشته باشید که هزینه ها و زمانی که صرف رفت و آمد به کارخانه تولیدی می کنید را به بودجه خرید خود اضافه کنید. درست است در این روش، با اطمینان از کیفیت و قیمت ایزوگام خرید خواهید کرد، اما این روزها که هزینه و زمان ارزش زیادی پیدا کرده، هدر دادنشان با این روش کار درستی نیست. پس تنها برای کسانی خرید مستقیم و حضوری از کارخانه مقرون به صرفه می باشد که در نزدیکی تولیدی زندگی کنند.
پیشنهاد دوم، نمایندگی هایی است که کارخانجات هیرمان دلیجان در شهرهای مختلف ایران و در کشورهای دور و نزدیک تاسیس کرده اند. عموماً کارخانه ها به منظور افزایش میزان فروش و راحتی حال مشتریان، نمایندگی هایی در سطح کشور تاسیس می کنند و محصولات خود را با همان قیمت کارخانه در اختیار مشتریان قرار می دهند. اما اگر در شهری نمایندگی رسمی وجود نداشت، متقاضیان باید چگونه اقدام کنند؟
روش پیشنهادی سوم ما، روشی است که برای همه مناسب بوده و افرادی که از کارخانه دور هستند و نمایندگی رسمی در نزدیکی آن ها وجود ندارد، مخصوصاً می توانند از این روش برای ثبت سفارش ایزوگام مورد نظر خود اقدام نمایند. بله درست حدس زدید. روش پیشنهادی ما، خرید اینترنتی و ثبت سفارش غیرحضوری ایزوگام از طریق سایت های فروشنده در فضای مجازی است. خوشبختانه خود کارخانجات تولیدی هیرمان دلیجان، نمایندگی های رسمی و سایت های متفرقه فروش ایزوگام در فضای مجازی، به تامین نیاز مشتریان مشغول هستند. اما اگر می خواهید از کیفیت و قیمت اطمینان داشته باشید، سایت رسمی مجموعه را برای خرید انتخاب نمایید.

خرید آنلاین ایزوگام

استعلام قیمت عمده ایزوگام هیرمان دلیجان

زمانی که قصد خرید آنلاین ایزوگام یا خرید حضوری آن را می کنید، بی شک از مراکز فروش مختلف استعلام قیمت می گیرد. چه ایزوگام هیرمان دلیجان چه برندهای دیگر، قیمت خرید فروش عمده شان کمتر و مناسب تر از قیمت خرید فروش جزئی و خردشان است.
در لیست قیمت هایی که توسط مراکز فروش ارائه می شود، قیمت ها دو دسته شده اند:

 1. قیمت عمده ایزوگام
 2. قیمت جزئی ایزوگام

اگر قرار است در حوزه ایزوگام تجارت کنید، اگر به صادرات و واردات ایزوگام مشغول هستید یا اگر متراژ بالایی در اختیار داشته و قصد عایق سازی آن را دارید، در ابتدا اقدام به خرید عمده ایزوگام کنید. زیرا هزینه های شما در این روش خرید بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.
در سایت رسمی ایزوگام هیرمان دلیجان، با چند کلیک ساده می توانید استعلام قیمت گرفته و سیر صعودی یا نزولی قیمت ایزوگام ها را بررسی نمایید.

خرید آنلاین ایزوگام

فروش ایزوگام دلیجان با خدمات نصب تخصصی

هر کارخانه تولیدی ایزوگامی در کشور، علاوه بر پاسخ دهی به نیاز مشتریان، خدماتی هم به آن ها ارائه می دهد.
در مراکز عرضه ایزوگام هیرمان دلیجان، خدمات بسیار عالی و فوق العاده ای ارائه می شود که یکی از آن ها، خدمات نصب ایزوگام بصورت تخصصی است.
اگر قبلاً هم ایزوگام خریده باشید، می دانید که نه تنها کیفیت و سطح مرغوبیت ایزوگام حائز اهمیت است، بلکه نوع نصب آن و رعایت نکات هم می تواند تاثیر زیادی بر طول عمر آن داشته باشد.
خوشبختانه کارخانه ایزوگام دلیجان، ارائه دهنده خدمات تخصصی نصب و اجرا بوده که شما می توانید از طریق مشاوران فروش مجموعه، درباره تعرفه های این خدمات اطلاعات کسب نمایید.
بهترین نصاب ها زیر نظر کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان مشغول به کار هستند و جالب است بدانید که این نصاب ها در تمامی نقاط کشور آماده خدمت رسانی می باشند.

مزایای خرید آنلاین ایزوگام دلیجان از شرکت هیرمان

در یکی از تیترهای قبل، راجع به خرید آنلاین ایزوگام دلیجان از شرکت هیرمان صحبت کردیم. اما اگر هنوز توجیه نشده تا پروسه خرید خود را اینترنتی و غیرحضوری انجام دهید، بد نیست با مزایای این روش خرید آشنا شوید:

 • ذخیره بودجه: خرید آنلاین از سایت رسمی باعث می شود تا واسطه ها حذف شده و خرید با قیمت دست اول ممکن شود.
 • کاهش هزینه ها: خرید آنلاین ایزوگام تنها هزینه ای که شامل می شود، هزینه اینترنت است.
 • صرفه جویی در زمان: با خرید آنلاین، دیگر زمان شما صرف ترافیک، رفت و آمد و … نخواهد شد که این صرفه جویی در زمان را به همراه دارد.
 • عدم محدودیت زمانی برای ثبت سفارش: سایت های خرید فروش آنلاین همگی 24 ساعته هستند و شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
 • مشاوره های فروش: برخورداری از مشاوره های فروش 24 ساعته، از مزایای خرید آنلاین انواع ایزوگام دلیجان از شرکت هیرمان می باشد.
 • دسترسی به لیست قیمت ها: از طریق سایت های اینترنتی می توانید با چند کلیک به لیست قیمت های روز دسترسی پیدا کرده و دیگر برای استعلام قیمت، زمان و هزینه زیادی صرف نکنید.
 • مشاهده لیست محصولات: در سایت خرید فروش آنلاین ایزوگام، تمامی محصولات قابل مشاهده بوده و تمامی مشخصات آن ها قابل بررسی است. پس دیگر برای مشاهده محصول لازم نیست به مراکز فروش حضوری سر بزنید.

اگر در حال حاضر مشغله زیادی داشته، تمایل به صرف هزینه های چندان ندارید یا خرید حضوری برایتان امکان پذیر نیست، از روش غیر حضوری اقدام کنید.
چرا برای یکبار هم که شده، خرید بهترین مارک ایزوگام را همین حالا از طریق سایت شرکت ایزوگام هیرمان، به انجام نمی رسانید؟