ایزوگام در شهر تهران، به تازگی عضو جدانشدنی در ساختمان سازی و عایق کاری سطوح تبدیل شده است و تمام همشهری های عزیز ما در پایتخت، نام ایزوگام را به عنوان اولین گزینه در عایق کاری سطوح، به ذهن و زبان می آورند. حال در ادامه سعی بر این داریم که ایزوگام را بهتر بشناسید و چالش های تهیه ایزوگام در تهران را برایتان به تصویر بکشیم.
با ما همراه باشید و در انتها نظر خود را درباره این مقاله برای ما بنویسید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام در تهران

پایتخت زیبای ایران و هموطن های شریف ایرانی، همیشه خریدار بهترین برندهای ایزوگام بوده اند. بازار ایزوگام در تهران، همیشه بازاری غنی با حجم خرید و فروش بالا بوده است.در شهر تهران به دلیل تراکم بسیار بالای جمعیت و ساختمان های متعدد، همچنین پروژه های عمرانی و ساختمانی فروان، همیشه نیاز به ایزوگام حس میشده و همین موضوع تولید کنندگان این محصول را برای بدست گرفتن بازار ایزوگام تهران، در رقابت قرار داده است. خب طبیعی است باتوجه به اینکه خریداران تهرانی به برند های باکیفیت فکر میکنند، بورس ایزوگام در تهران، محل عرضه ایزوگام بی کیفیت نیست و تنها بهترین برند های ایزوگام از جمله ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان در تهران قسمت عظیم حجم فروش را به نام خود ثبت میکنند.
البته نمایندگی های فروش شرکت های ایزوگام در تهران، همواره باهم در رقابت هستند. ولی در آخر کیفیت ایزوگام است که نتایج نهایی را جابجا میکند.

ویدیو معرفی شرکت ایزویار را مشاهده کنید

حجم ویدیو: 8 مگابایت از ترافیک داخلی رایگان

چگونه ایزوگام مرغوب را بشناسیم؟

در ابتدا که ایزوگام در بازار به فروش می رسید از آن جایی که شرکت های تولید کننده کم بودند و فقط چند مورد محدود وجود داشت که ایزوگام تولید می کرد و این حجم از تنوع و کیفیت های گوناگون ایزوگام در بازار وجود نداشت، انتخاب ایزوگام یک کار بسیار آسان بود و به راحتی انجام می شد.
زیرا همان تعداد محدود تولید کننده ی ایزوگام هم تمامی سعی خود را بر این گذاشته بودند که بالاترین کیفیت را مورد تولید قرار بدهند تا بتوانند میزان فروش خودشان را بالاتر ببرند.
اما در حال حاضر که چیزی در حدود ده و یا شاید صد برندی در بازار وجود دارد که به صورت ناشناخته هستند، این کار بسیار دشوار می باشد و افراد باید حتما اطلاعات کافی در زمینه ی مشخصات و ویژگی های ایزوگام ها داشته باشند تا بتوانند ایزوگام خوبی را خریداری نمایند.
امروزه که ایزوگام ها نقش مهمی را در ساخت و سازها ایفا می نمایند و در واقع عضو جداناپذیر این موارد هستند، لازم است تا از بهترین برندها و همچنین بالاترین کیفیت های تولید شده نیز استفاده گردد.
کارشناسان زیادی در این زمینه وجود دارد که ایزوگام را از جهات گوناگونی مورد سنجش قرار می دهند تا از این طریق بتوانند تشخیص بدهند که یک ایزوگام از کیفیت مناسب برخوردار می باشد و یا خیر.
این جهات را می توانیم به این صورت برایتان بازگو کنیم:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • بررسی ایزوگام از نظر مقاومت کششی آن
 • از نظر مقاومتی که در برابر پارگی دارد.
 • نسبت جذب آبی که دارا است.
 • مقاومت آن در برابر اشعه ی UV و یا اشعه ی خورشید
 • میزان فرسودگی که در برابر هوا دارد.
 • بررسی میزان انعطاف پذیری ایزوگام در برابر سرما
 • میزان پایداری حرارتی آن
 • نفوذناپذیری ایزوگام در برابر آب که مورد بسیار مهمی می باشد.
 • چک کردن ضخامت و وزن واحد سطح که از موارد مهم است.

موارد بالا بیان کننده ی این می باشند که یک ایزوگام از چه درجه ی کیفی برخوردار است و بر این اساس می توان گفت آن ایزوگام یک برند باکیفیت می باشد یا از نوع مرغوبی نیست.
روش های زیادی برای تشخیص ایزوگام مرغوب از نامرغوب وجود دارد که هر فردی و یا کارشناسی به شیوه ای خاص عمل می نماید.

ایزوگام در تهران

خرید ایزوگام در تهران

جهت خرید ایزوگام در تهران باید به نمایندگی شرکت های ایزوگام در تهران مراجعه کنید، محصولات هر شرکت را مشاهده کنید، پنبه ای در گوش خود قرار داده و درمقابل قضاوت های نمایندگان فروش درباره دیگر برند ها کاملا بی تفاوت باشید و خوب بازار ایزوگام را بگردید، در آخر انتخاب خود را انجام دهید و درباره آن تحقیق کنید و از تاییدیه های جهانی و اعتبارات داخلی که آن برند را توصیه یا رد میکنند، مطلع شوید. مقایسه کنید و در نهایت برای خرید اقدام کنید.
حتما از نمایندگی های معتبر خرید کنید، برند های فیک بسیاری در بازار وجود دارند و حتی گاهی ایزوگام فیک با قیمت بالاتر از بهترین برند های ایزوگام را به شما معرفی میکنند. برای کسب اطلاع بیشتر از برند های فیک و راهنمایی بیشتر به صفحه ی خرید ایزوگام در تهران، وارد شوید.

دغدغه های خرید ایزوگام در تهران چیست؟

خرید ایزوگام به خودی خود دارای دغدغه های بسیاری می باشد که می بایست به بررسی دقیق آن ها پرداخت تا بتوان آن ها را به طور کامل رفع و رجوع کرد و یا کاری کرد تا در تهران بتوان راحت تر این نوع خرید را انجام داد.
یکی از این دغدغه ها این است که ایزوگامی که خریداری می شود، آیا از کیفیت لازم برخوردار است و یا این که با آب و هوای آن منطقه از تهران سازگار است؟
و یا این که قیمتی که قرار است برای ایزوگام پرداخت شود، قیمت مناسبی می باشد و آیا مراکزی وجود دارند که بتوان از آن ها ایزوگام را با قیمت مناسب تری خریداری کرد؟
شاید یکی از دغدغه های افراد خریدار را هم بتوان به این مورد نسبت داد که طول عمر ایزوگام مناسب می باشد و می توان مدت چند سال را به آن اتکا کرد که عمر مفیدی دارد و به خوبی و کیفیت روز اولش کار می کند یا خیر؟
در حال حاضر ایزوگام هایی در بازار وجود دارند که برای کار خود ارزش قائل می شوند و در پایان کار به دلیل اینکه مشتری با خیالی آسوده چندین سال را بگذراند، کارهای خودشان را بیمه نامه ی پنج ساله و گارانتی ده ساله می نمایند و با این کار می خواهند به مشتری اعلام نمایند که در طول این مدت اگر مشکلی برای ایزوگام به وجود آمد که بر اساس قرارداد به ایزوگام و یا نصب آن مربوط می شد، می تواند برای جبران خسارت روی فروشنده حساب کند.
این کار سبب می گردد تا مشتری دیگر دغدغه ای از این بابت نداشته باشد و با خیالی راحت این محصول را سفارش بدهد.
کارشناسان شرکت ایزوگام هیرمان، بر اساس مواردی که اعلام شد نسبت به شناسایی ایزوگام های باکیفیت اقدام کرده اند و در میان تمامی انواع ایزوگام، ایزوگام هیرمان دلیجان 5 میل 50 کیلو را به عنوان ایزوگامی باکیفیت و تولید شده با بهترین متریال و اصول اساسی به بازار معرفی کرده اند.
افرادی که در تهران ساکن هستند انقدر برندهای مختلف ایزوگام را در این شهر مشاهده می کنند که سردرگم می شوند چه ایزوگامی برای محلی که درخواست نصب آن را دارند، مناسب تر است و همین مورد موجب می گردد تا از کارشناسانی در این زمینه استفاده نمایند و یا ترجیح بدهند خودشان در مورد مشخصات و ویژگی های ایزوگام ها اطلاعات به دست آورند تا بتوانند راحت تر در میان تمامی برندها دست به انتخاب بزنند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام در تهران

بهترین ایزوگام در تهران چیست ؟

بهترین برند حال حاضر و پرفروش ترین ایزوگام تهران، ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان است. این شرکت در تولید محصولات خود از قیر 60/70 درجه ی پالایشگاهی استفاده میکند که قیمت بالایی دارد و اکثر برند های دیگر علاوه بر گران قیمت بودن آن، به دلیل اینکه این قیر باید از نهاد های دولتی خریداری شود و مجوزات زیادی نیاز دارد، از این قیر استفاده نمیکنند.
پلیمر مورد استفاده در محصولات شرکت هیرمان نیز با کیفیت ترین پلیمر است که با بروز ترین تکنولوژی تولید شده است. انعطاف مقاومت ایزوگام در برابر شکستگی یا پارگی در برابر خم شدن، معطوف به استفاده از پلیمر با کیفیت است.
از طرفی این برند دارای تاییدیه های جهانیست که صادرات این محصول را به کشور های اروپایی و خاور میانه، ممکن میسازد. ایزو 9001 و استاندارد CE اروپا از جمله این اعتبارات است.
بازخورد مشتریانی که از محصولات شرکت هیرمان خرید کرده اند نیز کاملا مثبت بوده و با استناد به رضایت خریداران این محصول میتوانیم این محصول را به عنوان بهترین ایزوگام در تهران معرفی کنیم که فاصله خیلی زیادی با برند های دیگر دارد.

قیمت ایزوگام در تهران با نصب

کارشناسان نصب ایزوگام زیادی در تهران مشغول به کار هستند، ولی چه کسی واقعا کارشناس است ؟
نصب ایزوگام امری بسیار تخصصی است و درصورت نصب غیر تخصصی ایزوگام، درصد بالایی از کیفیت و کارایی محصول خریداری شده از بین میرود و در قسمت هایی درصد احتمال نفوذ آب افزایش میابد.
کارشناسان ما بهترین پروژه های نصب ایزوگام در تهران را در رزومه ی خود دارند و با دانش بالا، تخصص و تجربه ی فراوان خود، رول های ایزوگام شما را به بهترین شکل ممکن نصب میکنند.
بهترین نصاب ایزوگام در تهران آماده انجام پروژه شماست. کافیست از صفحه ارتباط با ما اقدام کنید.
قیمت نصب ایزوگام در تهران چند است ؟
قیمت نهایی نصب ایزوگام در شهر تهران به عوامل زیادی وابسته است.

 • نصب ایزوگام در ارتفاعات خطرناک
 • نصب ایزوگام در اطراف تهران و هزینه ایاب و ذهاب
 • نصب ایزوگام در سطوح شیب دار و لبه دار
 • نصب ایزوگام زیر کولر آبی و دیش و هر مانع دیگری
 • هزینه حمل رول های ایزوگام تا پشت بام

با احتساب تمامی موارد بالا قیمت نهایی با ریز جزئیات به مشتری اعلام خواهد شد و ذکر موارد بالا در پیش فاکتور نصب ایزوگام، تنها جهت رضایت و اطلاع مشتری از ریزجزئیات پروژه خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مقاله ی نصب ایزوگام در تهران را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتر درباره نصب ایزوگام در شهر تهران بدست آورید.

قیمت ایزوگام دلیجان در تهران

ایزوگام دلیجان در همه شهر های ایران نامی آشنا و هدف اول خریدارانی است که به دنبال کیفیت هستند. شهرستان دلیجان بعنوان مهد تولید ایزوگام، دارای صدها کارخانه و تولیدی ایزوگام است و محصولات این شرکت ها برای نمایندگی های این شرکت ها در تهران ارسال میشود.
طبیعیست که قیمت ایزوگام دلیجان در تهران ، با قیمت آن در تهران تفاوت داشته باشد. زیرا حمل و ارسال بار از درب کارخانه تا انبار تهران، امری هزینه بر بوده، همچنین هزینه های انبار داری و … در قیمت ایزوگام تاثیر گذار است و نمایندگان فروش، این هزینه ها را بر قیمت نهایی ایزوگام می افزایند. در همین راستا برخی از مشتریان به دلیل پایین تر بودن قیمت ایزوگام دلیجان از درب کارخانه، اقدام به خرید از کارخانه میکنند که این امری اشتباه است!
قیمت ایزوگام با احتساب قیمت ارسال آن تا تهران ، برای مشتری اصلا به صرفه نیست و خرید ایزوگام در تهران خیلی به صرفه تر و کم هزینه تر است.
درصورتی که بخواهیم قیمت ایزوگام دلیجان در تهران را بین برند های مختلف مقایسه کنیم، باید مولفه هایی از جمله کیفیت، ضخامت، نوع فویل، وزن، نوع قیر و نوع پلیمر، چسبندگی و انعطاف محصولات را مورد تحلیل و آزمایش قرار دهیم.
در صفحه ی قیمت ایزوگام ، به مقایسه ی قیمت برند های ایزوگام پرداخته ایم و میتوانید استعلام قیمت ایزوگام را در این صفحه بگیرید. لازم است این نکته را بیان کنیم که ممکن است قیمت ها بروز نباشند و لیست قیمت در طول روز تغییر کند، حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از قیمت بروز ایزوگام مطلع شوید.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام کدامند؟

همان طور که پیشتر اعلام نمودیم، با توجه به این که برندهای گوناگونی از ایزوگام در بازار وجود دارند، انتخاب برند مناسب و باکیفیت بسیار سخت شده است و موارد زیادی را باید بررسی نمود تا بتوان ایزوگامی را مناسب تشخیص داد و آن را خریداری نمود.
یکی از این موارد مهم در کنار تمام مواردی و ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، قیمت ایزوگام می باشد.
دارا بودن اطلاعات مفید در مورد ایزوگام ها و همچنین قیمت های روز آن ها می تواند یکی از دلایل مهم خرید باشد که با توجه به شرایط اقتصادی حکم می کند که از قیمت مناسبی برخودار باشد تا فشار زیادی را به فرد اجراکننده ی ایزوگام نیاورد.
یکی از مواردی که در قیمت ایزوگام در تهران بسیار تأثیرگذار است دارا بودن نشان استاندارد آن ایزوگام می باشد.
با توجه به این که نوسانات قیمتی شدیدی در بازار ایزوگام مشاهده می شود و با توجه به این مورد شاهد افت کیفیت زیادی در آن ها هستیم، لازم است تا خریداران ایزوگام ها به نشان استاندارد آن ها توجه زیادی نمایند تا درگیر ایزوگام های بی کیفیت و با قیمت بالا نشوند.
دارا بودن نشان استاندارد در ایزوگام در قیمت آن بسیار موثر است و می تواند در صد زیادی قیمتش را تغییر بدهد اما به این موضوع توجه نمایید که کیفیت هم بسیار مهم است و از ایزوگام های بی کیفیت به خاطر قیمت کمی که دارند استفاده نکنید که بعدا مجبورید چند برابرش را هزینه کنید تا مشکلاتی که به وجود می آورد را رفع نمایید.
دارا بودن ضمانت نامه ی کتبی به همراه بیمه نامه ی معتبر ایزوگام در تهران نیز می تواند در قیمت آن اثر بگذارد.
زیرا تمامی این ها نشان دهنده ی این می باشد که آن کالا از مرغوبیت لازم برخوردار است. شرکت هیرمان دلیجان، ایزوگام های خودش را به صورت بیمه نامه های 5 ساله در کنار گارانتی که به مدت 10 سال است ارائه می دهد.
خدمات پس از فروش هم یکی دیگر از مواردی است که می تواند در قیمت نهایی بسیار موثر باشد و آن را کم و زیاد نماید.
در واقع می توان گفت که محصولی که دارای ضمانت نامه می باشد یعنی خدمات پس از فروش هم دارد و خود خدمات پس از فروش یعنی این که بیشتر دغدغه ی افراد حل شده اعلام می گردد.
با توجه به این که کیفیت و کمیت یک محصول بالا می رود به تناسب آن قیمتش نیز بالاتر می رود و در کنار تمامی این موارد زمانی که صحبت از خدمات پس از فروش می گردد، دل مشتری گرم می شود و با خیالی راحت سفارشش را ثبت می نماید.
شرایط جوی آب و هوایی نیز می تواند در قیمت ایزوگام اثر داشته باشد
به این شکل که ایزوگام های مناطق سردسیر با ایزوگام هایی که در مناطق گرمسیری استفاده می شوند، متفاوت هستند و هزینه های پرداختی آن ها فرق می کند. محل قرارگیری و نصب ایزوگام هم می تواند سبب زیاد شدن قیمت آن و یا کم شدنش بشود به این صورت که اگر ایزوگام برای پشت بام باشد و بارندگی در آن منطقه بیشتر باشد باید از ایزوگام های باکیفیت تر و با شرایط خاص استفاده کرد تا ایزوگامی که برای جایی مثلا سرویس بهداشتی یا حمام به کار برده می شود.
بنابراین منطقه و یا محلی که ایزوگام در آن نصب می گردد هم در تعیین قیمت ایزوگام اثر می گذارد و می تواند آن را کم و زیاد کند.

ایزوگام در تهران

2 برند پرفروش بازار تهران کدام هستند؟

برای خرید مناسب ترین قیمت ایزوگام در تهران همان طور که اعلام نمودیم لازم است تا با مشخصات و ویژگی های آن ها آشنا شوید تا بتوانید به راحتی نوع مرغوب آن را از انواع بی کیفیتش تشخیص بدهید.
اگر می خواهید مناسب ترین قیمت ایزوگام را خریداری نمایید، ابتدا باید مکانی که قرار است آن ایزوگام نصب شود را بررسی کنید تا از نظر زیرساختی شرایط خوب و مناسبی داشته باشد و یا این که شرایط مناسب برایش فراهم شود.
با توجه به آب و هوای منطقه نسبت به خرید ایزوگام اقدام کنید تا در نهایت مجبور نشوید پس از گذشت یک سال مجدد برای ایزوگام اقدام نمایید.
روش های زیادی برای خرید ایزوگام با قیمت مناسب وجود دارند که در تمامی آن ها این را ملاک قرار بدهید که عدم وجود واسطه و دلال در هرکاری سبب می گردد تا قیمت تمام شده ی آن کار بسیار مناسب تر باشد.
بنابراین وجود واسطه و دلال را حذف کنید و سپس نسبت به خرید اقدامات لازم را انجام داده و پیش بروید.
این حذف واسطه می تواند به این شکل انجام شود که فرد به صورت مستقیم از تولیدکننده ی اصلی خرید خود را ثبت کند.
در عصر حاضر، بنا بر شرایطی که در جامعه وجود دارد و همچنین پیشرفتی که در تکنولوژی صورت گرفته است، خرید و فروش ها معمولا به صورت اینترنتی اتفاق می افتند و این کار به صورت مستقیم از وبسایت کارخانه ی اصلی و یا نمایندگی معتبر و رسمی آن صورت می پذیرد که سبب می گردد قیمت آن برای افراد مناسب باشد و حتی در این میان برای آن هانیز مزایایی در نظر گرفته می شود.
با توجه به تمامی نکات گفته شده، 2 برند ایزوگام صادراتی هیرمان و بردین، پاسخگوی تمام شرایط شهر تهران بوده اند و بازخورد های مثبتی بعد از نصب دریافت کرده اند.

ایزوگام در تهران

بهترین مارک ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان را همان گونه بیان کردیم، در حالت کلی ایزوگام هایی بسیار باکیفیت تولید می نمایند و به بازار عرضه می کنند.
اما اگر می خواهید بدانید که کدام یک از ایزوگام های دلیجان از فروش بیشتری برخوردار است و طرفدار بیشتری را به خودش اختصاص داده است لازم است ایزوگام هیرمان دلیجان که با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم در بازار یافت می شود را معرفی کنیم.
این ایزوگام از کیفیت بالایی برخوردار است و کارخانه و یا نمایندگی فروش و نصب آن، آن ها را به صورت 5 ساله بیمه می نماید و همچنین برای مدت 10 الی 15 سال نیز کیفیت کار را مورد گارانتی قرار می دهد.
شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که بیمه نامه و گارانتی به چه دردی می خورد و لازم است بگوییم بی نهایت هم در قیمت نهایی تأثیرگذار است و هم این که مخاطب این را می پندارد که ایزوگام انتخابی از کیفیت لازم برخوردرا است که فروشنده این شریاط را برای آن ها در نظر گرفته است.

ایزوگام در سراسر تهران

ایزوگام در تهرانپارس یا ایزوگام در الهیه تفاوتی نمیکند، شرکت ایزویار پوشش سراسری ایزوگام در غرب تهران تا شرق تهران و شمال تهران تا جنوب تهران را انجام می دهد.
برای خرید ایزوگام در نقاط مختلف تهران با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ایزویار شما را راهنمایی کنند. قیمت ایزوگام در شمال تهران با قیمت ایزوگام در جنوب تهران نیز تفاوتی ندارد و تنها هزینه ی حمل و نقل است که نسبت به فاصله ای که محل اجرای پروژه تا انبار ما در تهران دارید، در قیمت نهایی تاثیرگذار است.
شرکت ایزویار همراه و یار شما در خرید بهترین ایزوگام در شمال تهران، جنوب، شرق یا غرب، به همراه نصب ایزوگام در تهران، هرروزه پاسخگوی شما مشتریان گرامی است.

ایزوگام در کرج

شرکت ایزوگام ایزویار بزرگترین و معتبر ترین شرکت ایزوگام در کرج و حومه، تمامی خدمات ایزوگام اعم از فروش عمده و خرده، نصب ایزوگام و ارسال آن را به شهر کرج انجام می دهد. تمامی مناطق کرج تحت پوشش سراسری کارشناسان ما در واحد فروش و نصب است. برای خرید ایزوگام یا استعلام قیمت ایزوگام در کرج، شرکت ایزویار در خدمت شماست.

فروش عمده ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان

ایزوگام های هیرمان دلیجان سوپر صادراتی را می توانید به صورت کاملا عمده از مراکز معتبر و رسمی که در حال فعالیت می باشند، خریداری نمایید.
کارخانه ی هیرمان دلیجان هم محصولات تولیدی اش را به صورت فروش از درب کارخانه ارائه می دهد که می تواند از قیمت مناسبی برخوردار باشد و هم این که مراکز فروش معتبری برای محصولاتش در نظر گرفته است که به موجب آن ها علاوه بر معرفی خود، می تواند سطح فروشش را هم بالاتر ببرد.
فروش به صورت عمده نیز هم برای فرد خریدار و هم برای فروشنده دارای مزایای زیادی است و هردو طرف می توانند از این مورد سود ببرند.
خرید ایزوگام در تهران نیز می تواند به صورت عمده و از طریق آنلاین و اینترنتی از وبسایت تخصصی مجموعه ی ما صورت پذیرد و خدمات پس از فروش و همچنین ضمانت نامه و بیمه نامه ی معتبر در ازای آن ها دریافت نمایید.

برخی از پروژه های انجام شده ایزویار توسط تیم نصب ایزوگام در تهران
(روی عنوان هر پروژه کلیک کنید تا مشخصات کامل تری مشاهده کنید)

پروژه ی نصب ایزوگام در جنت آباد تهران (420 متر)
پروژه ی نصب ایزوگام در بازار تهران (320 متر)
پروژه ی نصب ایزوگام در الهیه تهران (650 متر)
پروژه ی نصب ایزوگام در یوسف آباد تهران (310 متر)

برخی سوالات پرتکرار مشتریان ایزوگام در تهران

در شهر تهران چه برند ایزوگامی خرید کنیم؟

ایزوگام اسیدی نخرید، در مجاورت آن ریه شما آسیب جدی میبیند

کدام نمایندگی ایزوگام معتبر است؟

شرکت ایزویار معتبر ترین و با سابقه ترین شرکت ایزوگام در تهران است.

قیمت نصب ایزوگام در تهران چند است؟

بدون احتساب هرگونه خدمات، حدودا متری 10 الی 12 هزار تومن