صادرات ایزوگام به ترکیه آن هم از نوع سوپر درجه یک، اصل و استاندارد با قیمتی ارزان و کیفیت فوق العاده عالی در شرایطی استثنایی صورت می گیرد و امکان سفارش دهی به صورت آنلاین نیز برای مشتریان وجود دارد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام ها با چه شرایطی صادر می گردند؟

ایزوگام ها از جمله عایق هایی هستند که کاربرد فراوانی در زمینه ی عایق کاری دارند و افراد زیادی به استفاده از آن ها در مکان های مختلف روی می آورند.
همانند سایر محصولات باکیفیتی که توسط کارخانه های ایرانی تولید می شود و مورد صادرات قرار می گیرند، ایزوگام درجه یک نیز به همین شکل پس از تولید، شرایط صادرات را فراهم می کنند و آن ها را به کشورهای خارجی صادر می نمایند.
صادرات ایزوگام شرایط و مراحلی دارد که باید به آن ها توجه زیادی کرد تا در حین کار دچار مشکلی نشد و کل مراحل به صورت درست آن صورت بگیرد.
توجه به این مورد نیز که هر ایزوگامی هم قابلیت صادرات ندارد بسیار مهم می باشد و فقط ایزوگام هایی را می توان مورد صادرات قرار داد که شرایط مناسبی داشته باشند و به عبارتی با آب و هوای آن مناطق و سایر شرایطشان همخوانی لازم را داشته باشند.
تمامی محصولات ایزوگام می بایست از نظر آزمایشگاهی بررسی شوند تا شرایط برای آن ها به گونه ای باشد که تأییدیه رسمی برای صادرات در اختیارشان باشد.
برای تولید ایزوگام های صادراتی، آن شرکت و یا کارخانه ی تولید کننده می بایست واجد یک سری شرایط باشد که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • تولیدات باید کاملا مطابق با استانداردهای جهانی باشند.
 • میان درخواست خرید و تولید ایزوگام اصل هماهنگی خاصی وجود داشته باشد.
 • وزن و ضخامت رول های ایزوگام می بایست استاندارد لازم را دارا باشد.
 • در تولید آن ها باید از بهترین قیر پلیمری بهره برده باشند.
 • ایزوگام ها را باید بر اساس شرایط آب و هوایی هر منطقه تولدی کنند.
 • در تولید ایزوگام مرغوب باید از تیشو و پلی استر مرغوب استفاده شده باشد تا در نهایت با رعایت تمامی موارد فوق، ایزوگام های استاندارد و باکیفیت به بازار عرضه شوند.

برای صادرات ایزوگام لازم است یک سری مجوزات در ایران دریافت شوند که از آن جمله می توان به گواهی های استاندارد بودن کالا و پلمپ گمرکی اشاره کرد.

صادرات ایزوگام به ترکیه

مشخصات ایزوگام سوپر درجه یک صادراتی هیرمان دلیجان

ایزوگام سوپر درجه یک صادراتی محصول شرکت هیرمان دلیجان نیز دارای مشخصات فوق العاده ای می باشد که با استفاده از آن مشخصات و ویژگی ها می توان آن محصول را جهت صادرات به بازار معرفی نمود.
از جمله ی این ویژگی ها می توان موارد ذیل را نام برد:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 1. بهترین مارک ایزوگام هیرمان که جهت صادرات معرفی می شود دارای ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم می باشد.
 2. ایزوگام دارای عمر مفیدی در حدود 20 سال می باشد.
 3. چسبندگی فوق العاده ای را میتوان از این نوع ایزوگام بر روی تمامی سطوح مشاهده کرد.
 4. مقرون به صرفه بودن قیمت این ایزوگام بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
 5. ایزوگام درجه یک هیرمان دلیجان نیز از مشکلات نم و رطوبت در ساختمان ها پیشگیری و به عبارتی جلوگیری می نماید.
 6. دارای نشان استاندارد و همچنین ایزو می باشد و فروش خوبی را در سطح بین الملل دارا می باشد.
 7. تولید کننده ی ایزوگام هیرمان دلیجان، محصولاتش را مورد بیمه نامه 5 ساله و صمانت 10 ساله می نماید.
 8. قیر پلیمری و مواد اولیه ای که در این محصول به کار برده شده است از بهترین مواد می باشد که موجب می گردد تا کیفیت محصول به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

صادرات ایزوگام به ترکیه

چگونگی سفارش بهترین ایزوگام صادراتی در ایران

برای این که بتوانید بهترین ایزوگام صادراتی را در ایران مورد سفارش قرار بدهید، لازم است تا یک سری شرایط را رعایت کنید.
برای سفارش ایزوگام این امکان وجود دارد که شما از چند راه متفاوت، درخواستتان را ثبت کنید.
یکی از راه های این سفارش دهی از طریق مراجعه ی حضوری به درب کارخانه ی تولید کننده و یا نمایندگی آن می باشد که مزایا و معایب بی شماری دارد.
در این روش چون خریدار، خودش به صورت مستقیم به تولید کننده مراجعه کرده است، در واقع واسطه و دلال این مسیر حذف شده است و قیمت نهایی برای خریدار بسیار به صرفه تر خواهد بود.
همچنین خرید از این راه نیز وقت و زمان زیادی را از خریدار تلف می کند و وی مجبور است جهت رفت و آمدهایش هزینه هایی هم پرداخت کند.
روش دیگر خرید به صورت آنلاین می باشد که با استفاده از این روش فرد این امکان را دارد که در هر جای ایران و یا کشورهای دیگر که حضور دارد، درخواست خود را ثبت نماید.
با استفاده از این روش شما می توانید به راحتی از طریق وبسایت های کارخانه های تولید کننده اقدام کنید و محصولاتی که قصد خرید آن ها را دارید درخواست بدهید و در اسرع وقت دریافتشان نمایید.
این کار می تواند از طریق پرس و جو و تحقیق در مورد فروشنده و تولید کننده، همچنین استعلام از طریق مجوزهای موجود در وبسایت آن ها انجام شود تا برای افراد خریدار اطمینان کافی را به همراه داشته باشد.

صادرات ایزوگام به ترکیه

لیست قیمت ایزوگام هیرمان مخصوص صادرات

دریافت لیست قیمت ایزوگام هیرمان کاری راحت است در صورتی که شرایطی را رعایت کنید و بر آن اصول پایبند باشید.
برای دریافت این لیست راه های زیادی وجود دارد که لازم است شما با توجه به شرایطی که دارا می باشید یکی از روش ها را انتخاب کرده و بر آن اساس اقدامات لازم را انجام دهید.
یکی از این راه ها، استعلام با روش حضوری می باشد که می توانید به صورت مستقیم به کارخانه و یا نمایندگی آن مراجعه کنید و لیست قیمت محصولات و تولیدات را درخواست بدهید تا بر آن اساس تصمیم گیری های لازم را انجام بدهید.
این روش یک روش قدیمی است و دیگر آنقدرها کاربرد ندارد و با توجه به نوسانات قیمتی شدیدی که در بازار مشاهده می شود، استفاده از این روش آنقدرها هم معتبر نیست.
زیرا امکان دارد در فاصله ای که شما تصمیم به خرید می گیرید، قیمت ها نیز تغییر کرده باشند.
راه دیگری که برای دریافت لیست قیمت می توان به آن استناد نمود، از طریق سایت های آنلاین می باشد.
به این صورت که شما هر کارخانه ای که قصد خرید از آن را دارید به عنوان هدف قرار می دهید و درخواست دریافت لیست قیمت ایزوگام را به کارشناسان فروش آن ارسال می کنید.
کارشناسان مطابق با درخواست شما، لیست قیمت ها را برایتان ارسال خواهند کرد و این را بدانید که این روش از معتبرترین روش ها می باشد زیرا قیمت ها کاملا بر اساس قیمت روز می باشند.
در این روش این امکان نیز برایتان وجود دارد که به صورت همزمان از چند کارخانه و یا نمایندگی ایزوگام لیست قیمت ها را درخواست بدهید و آن ها را با هم از نظر قیمت و کیفیت مقایسه کنید و سپس میان آن ها دست به انتخاب بزنید.
بی شک مجموعه بازرگانی ایزوگام ایزویار و کارخانه ایزوگام هیرمان، یکی از پیشنهادات ویژه برای هر خریداری است که می خواهد با آگاهی کامل از لیست قیمت ایزوگام های صادراتی، خریدی مطمئن را تجربه کند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

صادرات ایزوگام به ترکیه

ایزوگام سوپر درجه یک صادراتی برای آب و هوای مختلف

همان طور که ذکر کردیم، ایزوگام ها متناسب با هر منطقه و شرایط آب و هوایی که دارد تولید می شوند و به فروش می رسند.
مثلا برای مناطق سردسیری از ایزوگامی استفاده می شود که در آن شرایط دمایی، ماندگاری بهتر و بالاتری دارد و این مورد در رابطه با مناطق گرمسیر و سایر نواحی اتفاق می افتد.
ایزوگام سوپر درجه یک صادراتی را می توانید با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که برایشان ذکر شده است، تهیه کنید.
در صورتی که ایزوگام متناسب با نوع آب و هوای یک منطقه تهیه شده باشد، ماندگاری بالاتری خواهد داشت و طول عمر مفیدی نیز دارا می باشد.
در واقع مسئله ی اصلی این است که برای هر منطقه ای باید از عایقی استفاده کرد که مشخصات و ویژگی هایش را بر اساس همان شرایط برنامه ریزی کرده اند.
در این صورت اگر مشکلی برای ایزوگام پیش بیاید به دلیل این که هم مورد ضمانت و هم بیمه نامه ی معتبر قرار گرفته است، تولید کننده خسارات وارده را پرداخت می نماید.
البته این مورد را توجه داشته باشید که پرداخت خسارت در چارچوب قوانین و مقرراتی است که در خود آن بیمه نامه و ضمانت نامه ذکر شده است.
جالب است بدانید که نوع مواد به کار رفته در هر نوع ایزوگام متفاوت است و همچنین ضخامت و میزان تیشو و پلی استر و همه ی موارد آن ها با سایر ایزوگام ها فرق دارد، بنابراین واجب است تا ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوایی هر منطقه خریداری شود.

صادرات ایزوگام به ترکیه

بهترین مرکز صادرات ایزوگام به ترکیه کجاست؟

صادرات ایزوگام به ترکیه نیز از مواردی است که طرفداران بسیاری دارد و افراد زیادی در کشور ترکیه از این طریق، ایزوگام های مورد نیازشان را درخواست می دهند.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان نیز از مراکزی می باشد که توانسته است با استفاده از بهترین متریال، ایزوگام استاندارد تولید نماید و آن را جهت صادرات به بازار عرضه کند.
این شرکت علاوه بر این که خودش موارد صادرات را انجام می دهد در این راه از نمایندگی هایی که به فروش هرچه بیشترش کمک می کنند هم استفاده می نماید.
صادرات ایزوگام به ترکیه با وجود بهترین شرایط و قیمت و با پلمپ گمرکی توسط کارخانه هیرمان صورت می گیرد.
برای صادرات ایزوگام از تمامی مرزهای آبی و زمینی می توان استفاده کرد و صادرات به کشورهای گوناگون همچنین کشور ترکیه با بسته بندی و کیفیت بسیار بالا صورت می گیرد که در آن نیز شرایط و ضوابط گمرکی رعایت شده اند.
تولید ایزوگام های صادراتی با پیشرفته ترین دستگاه ها و برترین مواد اولیه در کنار مجرب ترین و متخصص ترین افراد صورت می گیرد و به همین دلیل است که ایزوگام هیرمان توانسته است نامی بسیار نیک در این زمینه ی صادرات برای خودش به وجود بیاورد.
فضای رقابتی بسیار شدیدی در تولید ایزوگام صادراتی در بازار وجود دارد و هر کارخانه ای تمایل به تولید برترین ایزوگام دارد که کارخانه ی هیرمان این امکان را به دست آورده است و محصولاتی با کیفیت فوق العاده تولید و به بازار عرضه می نماید.

صادرات ایزوگام به ترکیه

نمایندگی فروش بهترین مارک ایزوگام صادراتی 5 میل

بهترین مارک ایزوگام صادراتی شامل ایزوگام هیرمان دلیجان با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم می باشد که به عنوان برترین نوع صادراتی شناخته شده است و طرفداران زیادی دارا می باشد.
برای فروش این محصول علاوه بر تلاش خود کارخانه و کارشناسان فروش آن، نمایندگی های زیادی وجود دارند که در سرتاسر کشور در حال فعالیت می باشند.
این نمایندگی ها بعضا به صورت مستقیم زیر نظر خود کارخانه فعالیت می کنند و تمامی قوانین و شرایط آن را در کار خود اعمال می نمایند.
برای پیدا کردن بهترین و نزدیک ترین نمایندگی می توانید از طریق خود کارخانه استعلام کنید که این استعلام و پیگیری می تواند از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام شود.

مزایای سفارش آنلاین ایزوگام از کارخانه هیرمان

همان طور که پیشتر در همین مقاله توضیح دادیم، سفارش آنلاین ایزوگام یکی از روش های خرید آن می باشد.
در این روش مزایای زیادی نهفته است که افراد را ترغیب می نماید تا با استفاده از خرید اینترنتی، محصولات مورد نیازشان را به این شکل تهیه کنند.
از جمله مزایای آن می توان به عدم محدودیت در زمان و مکان برای خریدار اشاره کرد که البته این مورد برای فروشنده هم سود دارد.
زیرا فروشنده هم می تواند در زمانی غیر از تایم اداری و کاری فروش داشته باشد و بنابراین این روش به عنوان دو سر سود شناخته شده است.
در این روش، مشتری به سایت کارخانه هیرمان مراجعه می نماید و هر نوع محصول را در هر حجمی که تمایل دارد، سفارش می دهد.
اگر فرد مشتری در ایران باشد که می تواند از قیمت نصب و اجرای ایزوگام هم اطلاع پیدا کند و یا حتی درخواست نصب آن را نیز بدهد.
فروش ایزوگام به روش آنلاین از جمله مواردی است که در زمان حاضر به آن توجه زیادی شده و مشتریان این حوزه به دلیل وجود مزایای زیادی همچون شرایطی که گاهی خود کارخانه برای مشتری در نظر می گیرد، ترجیح می دهند از این روش بیشتر از سایر روش ها بهره ببرند.
تمامی خریداران ایزوگام صادراتی هیرمان چه در بازار داخلی و چه در بازارهای خارجی، می توانند همین حالا پس از انجام مشاوره های لازم، سفارش خرید عمده بهترین ایزوگام هیرمان را ثبت کرده باشند.
شایان ذکر است که مارک های ایزوگام صادراتی این مجموعه، علاوه بر ایزوگام هیرمان شامل ایزوگام بردین و ایزوگام حلزون نیز بوده که هر یک با مشخصات و ویژگی های خاص خود به عرضه می رسند.
در حال حاضر صادرات ایزوگام به ترکیه و دیگر کشورهایی همچون افغانستان، گرجستان و …، در این مجموعه امکان پذیر می باشد.