صادرات ایزوگام به عراق با قیمت مناسب و بالاترین میزان کیفیت توسط بهترین نمایندگی و زیر نظر زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان و متخصصان حوزه ایزوگام در ایران صورت می گیرد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

آشنایی با نحوه صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف

همان طور که مستحضر هستید تمامی مشاغل و تولید کنندگان به این موضوع که بتوانند تولیدات خود را به سایر کشورها صادر کنند، علاقه ی زیادی دارند و بر آن تلاش هستند تا هرچه سریع تر به این خواسته ی خودشان برسند.
صادرات ایزوگام توسط شرکت های تولید کننده ی بسیاری انجام می گیرد و تمامی آن ها موظف هستند تا از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه جهت تولید ایزوگام استفاده کنند.
تولید کنندگان ایزوگام در شهر دلیجان نیز به دلیل تجربه ی فراوان در این زمینه توانسته اند، ایزوگام هایی را با کیفیتی بسیار بالا تولید و مورد عرضه قرار بدهند.
یکی از این کارخانه های مهم در این شهر، ایزوگام هیرمان دلیجان است که توانسته به خوبی ایزوگام هایی با برندهای هیرمان، بردین و حلزون را تولید نماید و جهت صادرات به کشورهای دیگر معرفی نماید.
صادرات انواع ایزوگام به سایر کشورها همچون عراق، دبی، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، ارمنستان و افغانستان و همچنین کشورهای دیگر، با توجه به شرایط و قوانین متفاوتی که هرکدام دارا هستند صورت می گیرد.
در حالت کلی تولید ایزوگام می بایست متناسب با شرایط آب و هوایی هر منطقه صورت بگیرد تا از کیفیت لازم برخوردار باشد.
صادرات ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی صورت می گیرد و راه های انتقال به صورت زمینی و دریایی می باشد.
حال هر مسیری که شرایط بهتری داشه باشد و به عنوان مرز بین دو کشور باشد، انتخاب می شود و از آن طریق، ایزوگام ها صادر می شوند.
در ایران نیز می بایست تمامی گواهی نامه های لازم در مورد ایزوگام اصل دریافت شود و مجوزات گمرکی و پلمپ گمرکی صورت بگیرد، همچنین از نظر کیفیت نیز کارشناسان مربوطه همه جوره آن ها را تأیید نمایند تا اجازه ی خروج از کشور را دریافت نمایند.
بر اساس حجم سفارشی که کشور خارجی درخواست می دهد، ایزوگام ها تولید و از طریق کانتینرهای سرپوشیده جهت ارسال باکیفیت به سایر کشورها فرستاده می شوند.

صادرات ایزوگام به عراق

مسیرهای صادراتی ایزوگام مرغوب دلیجان

ایزوگام مرغوب صادراتی را که با استفاده از بهترین قیر پالایشگاهی مورد تولید قرار گرفته است را از طریق بازارچه های مرزی مورد صادرات قرار می دهند.
این مسیرها اهمیت فوق العاده زیادی در مسیر سهولت صادرات دارا هستند که لازم است افراد متخصص و زبردستی در این راه، امورات مربوط به صادرات کالا را انجام بدهد که خدا را شکر در شرکت هیرمان دلیجان کارشناسان مجرب موجود هستند.
این افراد متخصص و مجرب با داشتن اطلاعات کاملا به روز و مناسب با امر صادرات، تمامی امور کارشناسی و ترخیص کالاها را بر عهده دارند.
مدارک و فرم هایی که برای این امر ضروری هستند را به راحتی دریافت می نمایند و کلیه مراحل صادرات را کارشناسانه مورد پیگیری قرار می دهند.
وجود مرزهای آبی و زمینی بسیاری در کشورمان ایران با سایر کشورها سبب شده است تا راه های زیادی وجود داشته باشد که امر صادرات ایزوگام به درستی انجام بگیرد.
وجود بازارچه های زمینی بسیاری در این میان موجب سهولت امر صادرات و گسترش روز به روز کالاها و مبادلات شده است.
ایزوگام های صادراتی مجموعه ی هیرمان دلیجان با دقت فراوان و با استفاده از بهترین مواد اولیه مورد تولید قرار می گیرند و با دقت فراوان در کانتینرهای سرپوشیده بارگیری و مورد پلمپ قرار داده می شوند و به سمت بازارها و مسیرهای موجود در مرزها ارسال می گردند.

صادرات ایزوگام به عراق

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

مقصد صادرات ایزوگام ایران به کدام کشورهاست؟

ایزوگام استاندارد تولیدی در ایران را به بسیاری از کشورها صادر می نمایند زیرا اکثر کشورها توانایی تولید ایزوگام را به تنهایی دارا نیستند و به همین دلیل در پی خرید آن از سایر کشورها مانند ایران بر می آیند.
در واقع کشورهای خاور میانه را می توان مقصد بسیار مناسبی برای صادرات ایزوگام ایران دانست که از آن جمله می توان به کشورهای ذیل اشاره کرد:
اردن، بحرین، قطر، ترکیه، امارات متحده عربی، فلسطین، سوریه، عراق، عمان، کویت، عربستان سعودی، لبنان، مصر، یمن، سودان، افغانستان، پاکستان و لیبی و بسیاری کشورهای دیگر را نام برد.
لازم به ذکر است که شرکت تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان نیز به دلیل این که نیاز می بیند تا سطح کیفی محصولات تولیدی خودش را مدام بالاتر ببرد مخصوصا ایزوگام هایی که جهت صادرات تولید می نماید، به صورت مداوم از استانداردها و ایزوهای مورد نیاز برای ورود به بازارهای جهانی، اطلاعات لازم کسب می نماید و آن ها را کاملا با نیاز روز نگه می دارد.

صادرات ایزوگام به عراق

ایزوگام 5 میل هیرمان مناسب جهت صادرات بین المللی

در میان تمامی ایزوگام هایی که توسط هیرمان دلیجان مورد تولید قرار می گیرد، ایزوگام با ضخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم از اهمیت زیادی برخوردار است و تقریبا تمامی کشورها ترجیح می دهند تا از این نوع باکیفیت خریداری نمایند که متناسب با شرایط آب و هوایی آن ها تولید شده باشد.
این نوع ایزوگام نیز جهت صادرات تولید می شود و مورد استقبال کشورهای زیادی قرار گرفته است.
دارا بودن ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد ایزوگام هیرمان صادراتی سبب شده است تا تمامی خریداران و وارد کنندگان ایزوگام به دنبال آن باشند و با استفاده از روش های مختلفی خریدهای خودشان را ثبت نمایند.

ایزوگام بردین دلیجان درجه یک صادراتی

همان طور که متوجه شدید یکی از ایزوگام هایی که زیر نظر هیرمان دلیجان تولید می شود با نام ایزوگام بردین دلیجان به فروش می رسد که در بازار مورد استقبال قرار گرفته است و این استقبال را می توان به جهت کیفیت بالای تولید و همچنین ویژگی های آن ها دانست.
خریداران این دسته از عایق می توانید آن را با کمک روش های مختلفی از تولدی کننده و به صورت مستقیم خریداری نمایید تا قیمت نهایی برایتان بسیار مناسب تر باشد و هم این که دیگر حضور واسطه و دلال در میان نباشد.
از جمله ویژگی های این نوع ایزوگام می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • دارا بودن دوام و استحکام بسیار بالا و مقاومت خوب و عالی
 • مقاوم بودن آن در برابر تمامی شرایط آب و هوایی با توجه به نوع ساخت
 • داشتن قدرت بسیار بالا در انعطاف پذیری در شرایط مورد نیاز
 • ساخته شده بر اساس استانداردهای ملی و جهانی
 • از نظر کششی نیز دارای مقاومت بسیار خوب و بالایی است.
 • وجود چسبندگی در آن چند برابر سایر ایزوگام ها می باشد.
 • مواد اولیه بسیار باکیفیت در تولید آن ها به کار برده شود و همین مسئله سبب کیفیت بالای ایزوگام شده است.
 • وزن و ضخامتی که در تولید ایزوگام ها به کار برده شده است، کاملا استاندارد می باشد و مورد تأیید کارشناسان این حوزه است.

شرکت تولید کننده به منظور بالا بردن سطح اطمینان و اعتماد میان خریدار و خودش، تمامی تولیداتش را مورد ضمانت نامه معتبر و بیمه نامه قرار می دهد.
طول عمر بالایی دارد و گاها تا 20 سال هم می رسد.
مشخصات ایزوگام بردین درجه یک صادراتی را برایتان نام بردیم که به موجب دارا بودن این مشخصات است که کشورهای وارد کننده ی ایزوگام، تمایل دارند تا این برند از ایزوگام را خریداری نمایند و در صنایع خود به کار ببندند.

صادرات ایزوگام به عراق

مراحل صادرات ایزوگام به عراق و اربیل

صادرات ایزوگام در عین این که ممکن است از نظر خیلی افراد امری بسیار ساده به نظر بیاید لازم است بدانید که آنقدرها هم ساده نمی باشد.
مراحلی در این زمینه باید طی شود مانند استاندارد بودن کالا و تأیید آن توسط کارشناسان، پلمپ گمرکی، نحوه ی ارسال، نوع بسته بندی، هماهنگی با مرز مورد نظر جهت ارسال اجناس، هماهنگ کردن و در نظر گرفتن اتومبیل مناسب جهت بارگیری و همچنین ارائه ی گواهی نامه ها و مجوزات لازم و مورد نیاز در رابطه با ایزوگام که می بایست توسط افراد زبده صورت بگیرد.
صادرات ایزوگام به عراق و اربیل هم تمامی این شرایط را نیاز دارد و باید با توجه به آن ها تمامی امور انجام شود.
از جمله این مواردی که باید رعایت شود به بیان چند مورد زیر می پردازیم:

 • تولید ایزوگام های صادراتی به عراق و اربیل بر اساس سطح سفارش خود آن کشورها انجام می شود.
 • ایزوگام را منطبق با آب و هوای آن منطقه تولید می نمایند.
 • وزن و ضخامت درست رول های ایزوگام به درستی اندازه گیری می شوند و مورد محاسبه قرار می گیرند.
 • از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در تولید ایزوگام صادراتی استفاده می شود.
 • بسته بندی ها و بارگیری آن ها کاملا دقیق و زیر نظر کارشناس رسمی صورت می گیرد تا به درستی شکل بگیرد.
 • جهت صادرات ایزوگام به عراق از کانتینرهای سرپوشیده استفاده می نمایند.
 • تمامی گواهی نامه ها و مدارکی که گمرک نیاز دارد را اخذ نموده و جهت تحویل آماده می نمایند.
 • بازارچه هاییی که برای ارسال بهتر به عراق موجود می باشند را انتخاب می نمایند و این کار با نهایت دقت کارشناسان صورت خواهد گرفت.

بهترین نمایندگی صادراتی ایزوگام به کشور عراق

شایان ذکر است که نمایندگی ایزوگام در کشور بسیار زیاد شده است و این شما هستید که به عنوان خریدار باید دقت کافی داشته باشید تا محصولی را از کارخانه ای خریداری نمایید که از بالاترین کیفیت متریال در تولید محصولاتش استفاده می کند.
کاملا واضح است که آن دسته از نمایندگی هایی که بیشترین میزان تولید و همچنین صادرات را دارا هستند از جمله مراکزی می باشند که می توان بالاترین سطح اعتماد را به آن ها داشت.
به عبارتی بهترین نمایندگی صادراتی ایزوگام به کشور عراق را می توانیم، شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان معرفی نماییم که بالاترین میزان تولید و صادرات و همچنین بیشترین میزان رضایتمندی از طرف خریدارانش را به همراه دارد.
این نمایندگی با بهره گیری از بهترین و باکیفیت ترین متریال و مواد اولیه ی مورد نیاز در تولید ایزوگام، همچنین با به کارگیری افراد و کارشناسان متخصص و مجرب در کنار استفاده از دستگاه های به روز و منطبق با استانداردهای جهانی، توانسته است رضایت تمامی کشورهای خریدار ایزوگام را دریافت نماید.
صادرات ایزوگام به عراق برای این کارخانه و همچنین ایران می تواند بسیار سودآور باشد و ارزآوری خوبی را به همراه داشته باشد، بنابراین لازم است تا این کار با دقت فراوان صورت بگیرد.

صادرات ایزوگام به عراق

لیست قیمت عمده ایزوگام صادراتی بصورت پلمپ

شما برای این که بتوانید لیست قیمت عمده ایزوگام را به دست بیاورید می توانید از طریق روش ها و راه های گوناگونی این امر را تسهیل فرمایید.
یکی از این راه ها این است که به صرت مستقیم با کارخانه تولید کننده ی ایزوگام ارتباط برقرار نمایید و هرآنچه که نیاز دارید را از طریق مشاوران آن مجموعه ها درخواست بدهید.
لیست قیمت ایزوگام صادراتی را نیز می توانید از روش اینترنتی و به صورت آنلاین دریافت نمایید که امروزه یکی از بهترین روش های شناخته شده می باشد.
در این روش فارغ از این که شما در چه مکانی قرار گرفته اید و یا در چه زمانی از شبانه روز درخواست خودتان را مطرح می نمایید، این امکان وجود دارد تا لیست قیمت محصولات مورد نظرتان را به راحتی دریافت کنید.
خوبی دریافت لیست قیمت با روش آنلاین این است که کاملا به روز می باشد و مطابق با نوسانات موجود در بازار تنظیم شده است و به مخاطب اعلام می گردد.

صادرات ایزوگام به عراق

فروش ایزوگام اصل با قیمت درب کارخانه

موردی که باید بسیار به آن توجه فرمایید، این است که برای خرید ایزوگام اصل با قیمت درب کارخانه لازم است تا با تولید کننده به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایید.
در این روش شما کاملا واسطه و دلال را حذف نموده اید و گویا حضورا به درب کارخانه مراجعه کرده اید.
حال این روش می تواند هم به صورت حضوری به نتیجه برسد و هم این که با روش دیگر با عنوان اینترنتی و آنلاین انجام شود.
راه های خرید به صورت مستقیم از کارخانه زیاد است و شما باید با توجه به موقعیت خود و یا کارخانه و همچنین موقعیت موجود در بازار و جامعه یکی از روش ها را برگزینید و نسبت به خرید از آن طریق اقدامات لازم را انجام بدهید.
فروش ایزوگام با قیمت درب کارخانه هم به سود خریدار است و هم فروشنده و تولید کننده، زیرا فروشنده هم می تواند با استفاده از این روش سطح فروش خودش را بالاتر ببرد.

نمایندگی فروش ایزوگام هیرمان دلیجان، توانسته ضمن ایجاد شرایط ویژه صادرات انواع ایزوگام درجه یک صادراتی، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت ایزوگام را برای خریداران رقم زده باشد. همین حالا برای خرید اقدام کنید.