آن چه که برای هزینه های نصب ایزوگام درجه یک و مرغوب استاندارد با کیفیت تمام پلیمری و طول عمر بالا در نظر می گیرید بسیار مهم است و می تواند برای سرمایه گذاری بسیار مهم باشد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

هزینه های نصب ایزوگام در انتخاب و سفارش خرید اهمیت ویژه ای دارد و ایزوگام درجه یک و مرغوب و استاندارد که با قیر پلیمری تولید شده است در طول عمر بالای ایزوگام تاثیر مستقیم دارد.

وقتی می گوییم ایزوگام تمام پلیمری نه تنها قیر مصرفی از بهترین و مرغوب ترین بلکه کلیه مواد اولیه در چنین ایزوگامی دارای کیفیت و استاندارد بسیار بالا خواهد بود.
ایزوگام درجه یک با قیر پلیمری درجه یک تولید می شود و پلی استر مصرفی در چنین ایزوگامی با تراکم بالا انتخاب می شود که می تواند میزان مقاومت عایق رطوبتی در برابر باد و باران را افزایش دهد.

 

تاثیر مواد اولیه بر هزینه های نصب ایزوگام

همان طور که می دانید برای این که ایزوگام برای نصب آماده شود باید شرایط لازم را از هر جهت داشته باشد.

ابتدا این که کیفیت ایزوگام و نوع مواد اولیه که در ساختار ایزوگام به کار می رود اهمیت ویژه ای دارد و تاثیر مستقیم بر نصب و هزینه های نصب ایزوگام دارد.
مواد اولیه ایزوگام بر اساس نوع آب و هوایی که عایق رطوبتی باید در آن جا نصب شود انتخاب می شود و ضخامت و وزن و تیشو و پلی استر به کار رفته در تولید ایزوگام نقش بسزایی در نصب بهتر و موفق تر ایزوگام دارد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

هزینه های نصب ایزوگام قبل از این که بارگیری و حمل انجام شود توسط کارشناس به شما ابلاغ می شود و این همکاری سبب خواهد شد که شما بتوانید با راهنمایی و مشاوره بهتر از خدمات نصب ایزوگام بهره مند شوید.
کاری که در گروه های نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران انجام می دهند با کیفیت هر چه تمام تر و با سرعت و دقت بسیار بالایی صورت میگیرد و تمام توان ما بر این امر است که شما بتوانید از ایزوگام خریداری شده برای سال های زیادی استفاده نمایید.

 

قیمت و هزینه های نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام و هزینه های نصب ایزوگام در مناطق مختلف تهران ممکن است تفاوت هایی داشته باشد.
چرا که متراژ برای نصب ایزوگام و نوع عایق رطوبتی و همچنین هزینه های حمل و نقل و جابجایی ها و حتی شیب محل هایی که باید ایزوگام در آن ها نصب شود در قیمت و هزینه های نصب تاثیر گذار است.

 

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

هزینه های نصب ایزوگام

قبل از اعزام گروه نصب به محل مورد نظر کارشناس بازدید های لازم را انجام می دهد و تعمیرات و یا بازسازی و درزگیری ها به خوبی تعیین می شوند و حتی اگر چنانچه محل هایی باید قیراندود شوند و یا دوبار ایروگام شوند هم به دقت تعیین می شوند.

مجموع این عوامل سبب می شود که تغییراتی در دستمزد و هزینه نصب ایزوگام ایجاد شود و این امر حتی به کیفیت ایزوگام هم بستگی دارد.
ایزوگام خوب و درجه یک که بهترین مواد اولیه در آن به کار رفته است و وزن آن استاندارد است و تیشو و پلی استر و پلیمرهای به کار رفته در آن مرغوب هستند می توانند در زمانبری نصب و حتی در ماندگاری ایزوگام موثر باشند.

توانایی های گروه نصب ایزوگام که توسط کارشناسان ما آموزش دیده اند سبب شده است که اهمیت موضوع نصب به موقع عایق رطوبتی و میزان همکاری گروه های نصب ایزوگام در هنگام اجرای آن و دقت در تمام مراحل روشن شود.

ضمانت نامه های کتبی کارخانه و ضمانتامه معتبر نصب ایزوگام در پایان کار به شما تحویل خواهد شد و ما تلاش می کنیم که نه تنها سرعت خدمات بلکه کیفیت کار نصب ایزوگام را در تهران و شهرهای دیگر بهبود بخشیم.

منبع : https://izogam110.com