نصب ایزوگام صادراتی دلیجان با طول عمر بالا و ضمانت و بیمه نامه کارخانه و کمترین قیمت انجام می شود و گروه های آموزش دیده بسیار مجرب عملیات نصب را عهده دار هستند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

خرید ایزوگام صادراتی همان طور که باید با ضمانت و بیمه نامه انجام شود کارهای مربوط به نصب ایزوگام صادراتی و انواع عایق های رطوبتی هم بهتر است با دریافت بیمه نامه و ضمانت نامه انجام شود.

کشورهایی که تجهیزات و امکانات تولید عایق های رطوبتی را ندارند نیازمند هستند که برای پوشش دهی از عایق های رطوبتی که تولید شده اند نصب و استفاده کنند.
نصب ایزوگام صادراتی تولید شده در کارخانه دلیجان بسیار اهمیت دارد و بایستی با دقت و استاندارد بالا انجام شود که نشان دهنده میزان تاثیرگذاری ایزوگام و نشان دهنده مواد اولیه مصرفی در ایزوگام صادراتی است.

ایزوگام درجه یک دولایه با ترکیب تیشو و پلی استر مرغوب و با تراکم بالا به همراه قیر پلیمری تولید می شود که نصب چنین ایزوگامی بسیار ساده تر است و بردوام و ماندگاری ساختمان تاثیر مستقیم دارد.
ایزوگام تک لایه با روکش فویل و با پلی استر با تراکم بالا تولید می شود و اگر چه ضخامت کمتری دارد اما برای پی و فونداسیون و روکش لوله ها به دلیل انعطاف پذیری بهتر است.

 

نصب ایزوگام صادراتی

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 

خرید و نصب ایزوگام صادراتی درجه یک

زمانی که برای ثبت سفارش خرید ایزوگام اقدام می کنید و نمایندگی و شرکت برای تهیه و یا تولید دست به کار می شوند از گروه های نصاب بسیار ماهر و آموزش دیده برای این کار دعوت به همکاری می کنند.

ایزوگام استاندارد و مرغوب تولید و بسته بندی شده با تمام شرایط لازم به کشور مورد نظر حمل شده و در نهایت دقت و سرعت توسط گروه های مجرب نصب می شود.
گروه های نصب ایزوگام با تمام تجهیزات به سر پروژه می روند و در این کار از منخصصین و کارشناسان مجرب هم استفاده می شود.

 

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

فروش و نصب ایزوگام صادراتی

کشورهای اروپایی و کشورهای همسایه ما از مصرف کنندگان ایزوگام تولید شده در کشور ایران و شرکت ایزوگام دلیجان هستند که به خوبی به استاندارد آن واقف هستند.

در ضمن در هنگام خرید ایزوگام دلیجان امکان این که از تخفیف ها استفاده کنید بیشتر است و در هنگام نصب ایزوگام صادراتی هم این قیمت ها تعدیل شده و در نهایت به صورت مناسب و ارزان برای شما تمام میشود.

کیفیت ایزوگام دلیجان و مراحل فروش و نصب انواع عایق های رطوبتی تولید شده در این کارخانه ایروگام به همراه نشان استاندارد اصل خود نمایانگر میزان رضایتمندی و مشتری مداری کارخانه ایزوگام دلیجان است.

منبع : https://izogam110.com