فروش ایزوگام تنها بخش کوچکی از گستره عایق های رطوبتی و حرارتی محسوب می شود. خیلی ها فقط ایزوگام می فروشند؛ اما شرکت ایزوگام ایزویار خدمات پس از فروش ایزوگام را با ارائه بهترین خدمات نصب ایزوگام در تهران ؛ پس از فروش هم شما را تنها نمی گذارد. نکته تمایز این شرکت با سایرین در ارائه بهترین خدمات نصب است. شما با خرید ایزوگام از ایزویار خدمات کارشناسی و نصب را در بالاترین سطح استاندارد و کیفیت در اختیار خواهید داشت.

هزینه نصب ایزوگام طبق چه عواملی محاسبه می شود؟

در بررسی هزینه نصب ایزوگام آیتم ها وعوامل بسیاری دخالت دارند. قبل از هر گونه اقدام وجود یک کارشناس نصب برای برآورد هزینه و صدور پیش فاکتور الزامی است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

شرایط لازم قبل از انجام کار نصب ایزوگام چیست؟

برای دریافت مشاوره درمورد خدمات نصب و انواع ایزوگام می توانید با کارشناسان شرکت ایزوگام ایزویار در ارتباط باشید.

نصب ایزوگام هیرمان در تهران

نصب و اجرای ایزوگام در تمام مناطق تهران

شرکت  ایزوگام ایزویار افتخار دارد به همراه فروش ایزوگام های تولید شده در کارخانه جات دلیجان؛ خدمات نصب و اجرای ایزوگام را نیز در بالاترین سطوح کیفیت و استاندارد به مشتریان گرامی و مصرف کنندگان در اقصی نقاط تهران بزرگ ارائه نماید.
کار کارشناسی و بررسی فنی مکان های مورد استفاده توسط کارشناسان و مشاورین این مجموعه از خدمات ارزنده و قابل توجه می باشد که اطمینان از نصب و هزینه مناسب را در بر خواهد داشت .
این شرکت با در اختیار داشتن گروه های با تجربه و آموزش دیده ؛ که مورد تائید مسئولان و مدیران رده بالای شرکت می باشند ؛ با قبول مسئولیت حقوقی ؛ نصب و اجرای ایزوگام در تمام مناطق تهران را در جهت آرامش و اطمینان خریداران گام موثری میداند .

بهترین برند ایزوگام چیست ؟ کار شما برای تشخیص و مقایسه برند های ایزوگام و در نهایت تشخیص ایزوگام خوب، اصلا پیچیده و سخت نیست! کافیست مقاله ی بهترین برند ایزوگام را در وبسایت شرکت ایزوگام دلیجان مطالعه بفرمایید.
پیشنهاد شرکت  ایزویار به خریداران محترم استفاده از  ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان میباشد تا با خیال آسوده از خدمات نصب و اجرای ایزوگام توسط تیم های مجری مجموعه ایزویار بهره لازم را ببرید.

هم‌اکنون مشاهده کنید

شرایط لازم قبل از انجام نصب ایزوگام پشت بام

تعداد بسیاری از مصرف کنندگان اظهار داشتند علیرغم استفاده از ایزوگام با کیفیت و درجه یک متاسفانه پس از مدت کوتاهی مجبور به دوباره کاری و تعویض عایق با صرف هزینه بسیار شده اند.
طی بررسی های میدانی صورت گرفته شده توسط کارشناسان شرکت ایزوگام ایزویار از مصرف کنندگان ایزوگام، به نکته قابل تاملی برخوردند که ذکر آن در اینجا ضروری است. این کارشناسان به اتفاق از شرایط و بستر نامناسب نصب ایزوگام در پشت بام توسط افراد غیر حرفه ای گلایه مند بودند.

قبل از هر گونه اقدامی برای نصب ایزوگام میبایست محدوده مورد نظر توسط کارشناسان و افراد خبره نصب؛  بررسی و تمام مسائل و مشکلات بستر رفع و آماده سازی لازم برای ایزوگام انجام گیرد. از نکات بسیار مهم قبل از شروع به کار نصب را که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از :

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • – پاک کردن بستر کار از هرگونه نم و رطوبت
 • – رفع هر گونه ترک در پشت بام که باعث نفوذ رطوبت به زیر لایه عایق شود
 • – استفاده از پرایمر و یا قیر قبل از اجرای ایزوگام در محدوده ای که موزائیک کار شده است
 • – اطمینان از شیب بندی مناسب بستر پشت بام جهت هدایت آبهای سطحی به طرف مجرای خروجی ( ناودانی ها )
 • – تمیز کردن بستر از هر گونه آلودگی مانند خاک و نخاله های ریز دانه ( که موجب تضعیف گیرائی ایزوگام به بستر را فراهم نماید )
 • – تمیز کاری بستر از مواد چسبیده و اضافه مانند سنگریزه ها ؛ بتن و مواد تیز گوشه ( که باعث پارگی و ایجاد سوراخ در ایزوگام شود )
نصب ایزوگام در تهران

نکات مهم برای داشتن عایق بندی با کیفیت

ما باید کیفیت ایزوگام وعایق را از کیفیت در عایق بندی تفکیک کنیم . کیفیت ایزوگام بستگی مستقیم به مواد اولیه در ایزوگام دارد و کیفیت در عایق بندی وابسته به نصاب و شرایط میدانی محل کار است .
برای داشتن عایق بندی با کیفیت مجموعه ای از عوامل دخالت دارند که مهمترین آنها می تواند :

 • استفاده از ایزوگام با کیفیت نظیر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان  باشد .( کیفیت این برند ایزوگام سرآمد میان تولیدات دیگر است )
 • استفاده از کارشناسان و مشاورین زبده برای  بررسی میدانی محل
 • رفع هر گونه نقص و یا ایراد در بستر ؛  قبل از نصب ایزوگام
 • در نظر داشتن زمان نصب و فصول مناسب در اجرا
 • سپردن کار نصب ایزوگام به افراد با تجربه و آموزش دیده

شاید بتوان به این لیست گزینه های بیشتری را هم افزود اما بنظر می رسد استفاده از شرکت ایزویار برای حصول اطمینان از انجام درست کار و دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین نوع ایزوگام دلیجان میتواند راهگشا باشد.

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

هزینه نصب ایزوگام در تهران

در بررسی قیمت نصب ایزوگام در تهران آیتم ها وعوامل بسیاری دخالت دارند . از هزینه کارگر برای حمل ایزوگام برای استفاده در محل نصب گرفته تا رفع ایرادات و مشکلات بستر را می توان در این نوشته متذکر شد .
هر گونه کاستی در نصب عایق می تواند به افزایش هزینه نصب خاتمه یابد. در ساختمان های قدیمی که فاقد آسانسور هستند برای انتقال رول های ایزوگام به محل ؛ نیاز به حمل دستی می باشد. این مهم توسط کارگر صورت می گیرد که هزینه ای را در بر دارد .
با وجود کولر در پشت بام و باز و بسته کردن آن می تواند در هزینه انجام کار دخالت داشته باشد . مثال دیگری را که میتوان ذکر کرد اینکه وجود ترک های عمیق در بستر و یا وجود موزائیک در بستر پشت بام ؛ اجرای یک لایه پرایمر و یا قیر را الزام آور می کند که این مورد هم می تواند به افزایش هزینه های نصب ایزوگام منجر شود.
در نهایت بنظر میرسد قبل از هر گونه اقدام وجود یک کارشناس نصب برای برآورد هزینه و صدور پیش فاکتور الزامی است.
پیشنهاد میکنیم مقاله ی قیمت ایزوگام شرق را در https://izoyar.com/isogam-price-list مشاهده فرمایید

تماس با مشاورین شرکت ایزویار شما را از هرگونه نگرانی و دغدغه می رهاند همچنین کلیه عملیات اجرائی را از ابتدا تا انتها برای شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام و تضامین مورد نیاز را نیز به شما ارائه خواهند داد.

بزرگترین شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران

شرکت ایزویار بزرگترین و به روز ترین شرکت فروش و نصب ایزوگام در تهران است که با داشتن انواع ایزوگام در کیفیت ها و لایه های متفاوت؛ منطبق با هر سلیقه ای و برای هر مکان آمادگی مشاوره و انجام کار را دارد.
این شرکت با عقد قرارداد تامین عایق های رطوبتی و حرارتی از قطب تولید ایزوگام کشور ( دلیجان ) و در اختیار داشتن گروه ها و تیم های مختلف کارشناسی و نصب در سراسر تهران میتواند پاسخگوی تمام نیازهای شما در زمینه ایزوگام باشد.
همچنین ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان یکی از تولیدات شرکت هیرمان می باشد که با ضخامت 5 میلیمتر و وزن 50 کیلوگرم نظر هر خریداری را به خود جلب کرده است. جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت اطلاعات قیمتی به روز با دفتر فروش این شرکت تماس بگیرید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203