هزینه نصب ایزوگام

هزینه نصب ایزوگام و یک دروغ بزرگ! ارسال دیدگاه

Rate this post

تولید عایق های رطوبتی در کارخانجات بزرگ و با پیشرفته ترین تجهیزات انجام می شود و این امر در خرید ایزوگام و مراحل بعدی یعنی هزینه نصب ایزوگام اهمیت ویژه و فوق العاده ای دارد.
تولید ایزوگام و مصرف آن در بیشتر پروژه ها و در مراحل پایانی مورد نیاز است و یا برای ساختمان ها و برج های مسکونی به میزان قابل توجهی برای پی و فونداسیون و زیرسازی سرویس های بهداشتی اهمیت دارد.

همان طور که در مراحل مختلف میزان نیاز و مصرف انواع ایزوگام مورد بررسی قرار می گیرد انتخاب و برند عایق رطوبتی اهمیت خود را به نمایش می گذارد و همچنین برای نصب ایزوگام نیاز است که متخصصین و کارشناسان با همفکری و همکاری به بهترین شکل ممکن این کار را به پایان برسانند.
زمینه های همکاری تولید کننده های انواع عایق رطوبتی با بسیاری از پروژه های پتروشیمی هم وجود دارد و برای لوله تاسیساتی و عایق بندی آن ها نیاز است که از انواع عایق های رطوبتی به بهترین شکل ممکن مصرف شود.

 

تولید ایزوگام بر اساس استاندارد و اهمیت هزینه نصب ایزوگام

ایزوگام بر اساس استانداردهای روز تولید می شود و چنانچه میزان مصرف و محل نصب ایزوگام در نظر گرفته شود می توان اذعان داشت که در حال حاضر عایق بندی با انواع ایزوگام هنوز هم مقرون به صرفه تر است و با سرعت و دقت بیشتری هم انجام می شود و کار را ساده تر می کند.

در تولید عایق رطوبتی همان طور که کیفیت مواد اولیه تاثیر بسزایی در قیمت و ماندگاری آن دارد می تواند بر روی نصب ایزوگام هم تاثیر مستقیم داشته باشد و البته تعداد معدودی از نصابان و گروه هایی که در زمینه نصب ایزوگام فعالیت می کنند ممکن است که برای مصرف کننده تولید شبهاتی کرده و در نتیجه با قیمت هایی که اصولا یا بسیار گران تر از حد معمول اعلام می شوند و یا ارزان تر هستند به صورتی که ممکن است غیر طبیعی جلوه کنند موجب نگرانی خریدار شده و همین کار به نصب ایزوگام و کارهای خدماتی در این زمینه صدمات جبران ناپذیری وارد می کند.

تولید عایق رطوبتی اگر با قیر پلیمری بوده باشد و استانداردهای لازم در حین تولید به طور کامل رعایت شده باشد دارای مقاومتی بسیار بالا است و مصرف دیگر مواد اولیه هم در این استحکام نقش بسزایی خواهند داشت.
برای تولید ایزوگام دولایه که با تیشو و پلی استر تولید می شود و ضخامت استاندارد ۴ میلیمتر دارد آن چه که اهمیت دارد همراه با مصرف قیر پالایشگاهی استفاده از بهترین تیشو و پلی استر با استحکام و تراکم بالا است و همین امر موجب می شود که عایق در هنگام نصب بدون هیچگونه طبله و یا برآمدگی چسبانده شود.

همچنین بخوانید:  ایزوگام بام گستر دلیجان 117 با بهترین کیفیت و قیمت بدون نصب در تهران و شهرستان ها

ایزوگام درجه یک می تواند نشان های متعدد و گواهینامه های بسیار معتبر را اخذ کند و توسط اداره استاندارد کلیه موارد مورد نیاز به صورت پیاپی مورد آزمایش قرار گرفته و چنین ایزوگامی بعد از رد شدن از مراحل مختلف آزمایشگاهی اجازه فروش و ورود به بازار را می گیرد.
رول های ایزوگام عرض ۱ متر دارند و ۱۰ متر طول و حداقل ۴۰ کیلوگرم وزن دارند و این استاندارد می تواند احتساب متراژ مورد نیاز عایق بندی را ساده تر کند.

هزینه نصب ایزوگام

 

مراحل انجام خدمات و هزینه نصب ایزوگام

در مرحله نصب بایستی تمام نقل و انتقالات و جابجایی ها و نیاز به زیرسازی و تعمیر و یا تعداد طبقات برای حمل ایزوگام مورد توجه قرار بگیرد و قیمت تمام شده اجرای ایزوگام و دستمزد بر همین اساس محاسبه شود و به اطلاع خریدار برسد.
شایسته است که کارشناسان برای ایجاد تسهیلاتی در روند کار از محل مورد نظر بازدیدهای لازم را به عمل بیاورند و قبل از اعزام گروه نصب اقدام به تهیه کارهای مورد نیاز نموده و سپس در پایان کار هم تاییدیه های لازم را پس از بازدید صادر نمایند.

کلیه مبالغ و موارد احتمالی توسط گروه نصاب به اطلاع خریدار خواهد رسید و به این ترتیب است که از سوء استفاده های احتمالی بعدی تا حد زیادی جلوگیری خواهد شد.
نصب و اجرای به هنگام و تایید شده و البته خرید عایق رطوبتی عالی و با کیفیت خوب دست به دست هم داده و عایق بندی را به بهترین شکل ممکن امکان پذیر می کنند.

پلیمرهای مصرف شده در هنگام تولید و یا مورد نیاز برای زیرسازی و تعمیرات، اهمیت زیادی دارند و برای این که میزان خسارات تا حد امکان کم شود مقدار شیب در دیوار و یا پشت بام اندازه گرفته می شود و به طور دقیق کار عایق بندی انجام می شود.
با مراجعه به مرکز مورد اطمینان و معتبر برای خرید ایزوگام و استفاده از امکانات فروش و نصب ایزوگام توسط این واحدها تا حد ممکن از پرداخت هزینه های غیر واقعی و غیر منطقی جلوگیری خواهد شد.

کاهی ممکن است محاسبات و رقم هایی که برای هزینه نصب ایزوگام به شما پیشنهاد می شود به دروغ بزرگی مانند است و برای این که از صحت و سقم هزینه ها و کیفیت کار اطمینان کافی پیدا کنید اطلاعات و جزئیات دقیق مربوط به مراحل نصب و اجرای ایزوگام را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلگرام ایزویار
error: محتوا محافظت شده است