برای این که نصب ایزوگام دیوار با بالاترین کیفیت و چسبندگی عالی همراه با ضمانت و بیمه نامه شرکتی انجام شود کارشناسان ما هم تجربه های خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار مصرف کننده می گذارند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

برای این که سفارش خرید و نصب ایزوگام بر روی دیوار به صورت کامل انجام شود بهتر است که ایزوگام خوب و درجه یک را سفارش دهید که ضمانت و بیمه نامه شرکتی دارند.
در مناطق پر بارش که آب و هوای گرمسیری و مرطوب سبب می شود که نه تنها سقف و شیروانی ها نیاز به پوشش و عایق بندی دارند استفاده از انواع ایزوگام درجه یک دیوار باعث می شود که خسارت کمتری به ساختمان وارد شود.

ایزوگام دیوار انواع مختلفی دارد که به صورت فویل دار ساده و یا ایزوگام طرح دار انتخاب و نصب می شود.
شرکت ایزوگام تولید کننده انواع عایق های رطوبتی تلاش کرده است که بهترین مواد اولیه را در تولید انواع ایزوگام دیوار به کار برده و مقاومت و استحکام عایق تولید شده در هنگام نصب ایزوگام بر روی دیوار مشخص می شود.

روش نصب ایزوگام دیوار با بهترین کیفیت

امروزه روش های جدید هم برای تولید عایق های رطوبتی و هم برای نصب ایزوگام دیوار مورد توجه قرار گرفته است و به همبن منظور ما تلاش خود را برای ایجاد امکاناتی هر چه بهتر برای نصب ایزوگام دیوار در نظر گرفته ایم.

عملیات نصب ایزوگام دیوار کمک می کند که هم نمای بیرونی ساختمان و دیواره استخرها زیباتر شده و هم استحکام بیشتری پیدا کنند.

 

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

نصب ایزوگام دیوار

مقاوم سازی ساختمان ها و جلوگیری از نشتی به .واسطه انجام عملیات نصب ایزوگام به خوبی امکان پذیر است و می توانید با اطمینان خاطر از روش های جدید ایزوگام بهره مند شوید.

روش هایی که برای نصب ایزوگام بر روی دیوارها به صورت شیبدار انجام می شود و یا مقاوم سازی و فونداسیون دیوارها توسط گروه های مصب بسیار ماهر انجام می شود و این کار در سریع ترین زمان ممکن امکان پذیر می شود.
گروه های نصب بسیار ماهر توسط کارشناسان آموزش دیده اند و عملیات نصب را به خوبی انجام می دهند.

مواد اولیه که تشکیل دهنده ایزوگام برای نصب بر روی دیوار است بسیار با کیفیت انتخاب می شود و پلی استر و تیشوی مصرف سده برای ایزوگام نه تنها برای دیوار بلکه برای نصب در مکان هایی غیر از دیوار هم بسیار مقاوم و استاندارد است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 

هزینه اجرا و نصب ایزوگام دیوار

آن چه که اهمیت نصب ایزوگام دیوار را بیشتر می کند این است که عایق دیوار می تواند در جلوگیری از مصرف و هدر رفتن انرژی به شما کمک کرده و همین امر موجب می شود که ساختمان شما هم مقاوم تر شده و هم سال های بیشتری دوام بیاورد.

زمانی که عایق بندی دیوارها انجام می شود به شیب دیوار و همچنین سختی کار توجه بیشتری می شود و برای استخر و ساختمان هم با توجه به زیرسازی و تعمیراتی که مورد توجه قرار می گیرد هزینه ها برآورد می شود.
ایزوگام برای پی و فونداسیون و همچنین برای لوله های تاسیساتی و سقف و بام مورد مصرف است و ایزوگام بر اساس نوع آب و هوایی که عایق رطوبتی در آن نصب خواهد شد تولید می شود.

هم پوشانی و دقت فراوان در هنگام نصب ایزوگام دیوار بسیار مهم است و قبل از این که کار عایق بندی شروع شود کارشناس مربوطه اقدام به بازرسی محل و امکان سنجی محل مورد نظر خواهد نمود.

اطلاعات تکمیلی و نحوه فروش ایزوگام پلیمری با بیمه نامه و ضمانت نامه در سایت و در کانال تلگرام به روز می شود و در تمام نقاط تهران این عملیات با سرعت و دقت انجام خواهد شد.

منبع : https://izogam110.com