ایزوگام صادراتی دلیجان در شرکت معتبر با برند بسیار شناخته شده و تحت نظر اداره استاندارد و با کیفیت عالی تولید می شود و در همین راستا فعالیت کارخانه ها و شرکت های تولید عایق رطوبتی به صورت فعالانه ای خدمات خود را برای فروش و ثبت سفارش در اختیار خریدار قرار می دهند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 

ایزوگام صادراتی دلیجان برای صادرات چه پارامترهایی را نیاز دارد؟

ایزوگام صادراتی دلیجان چندین مشخصه دارد که یکی از آن ها اخذ استانداردها و مجوزها و گواهینامه های مربوط به صادرات انواع ایزوگام است که موجب می شود کلیه محصولاتی که در زمینه عایق های رطوبتی هستند و مورد مصرف قرار می گیرند از جانب هم مصرف کننده و هم تولید کننده مورد تایید باشند.
شرکت های فعال در تولید انواع عایق های رطوبتی در دلیجان به صورت فعالانه ای خدمات خود را بر صادرات متمرکز کرده اند و کلیه انواع ایزوگام تولید شده در این کارخانجات به صورت اصل و بی واسطه به دست خریدار می رسد.

 

ایزوگام صادراتی دلیجان

ایزوگام صادراتی دلیجان

کدام کشورها مشتریان عمده ایزوگام صادراتی دلیجان هستند؟

کشورهای زیادی منجمله کشورهای حوزه خلیج فارس و ترکیه و افغانستان و پاکستان و همچنین کشورهایی مانند تاجیکستان، گرجستان، ترکمنستان، آذرباریجان و ارمنستان و همچین عراق و عمان و بحرین و اربیل و سلیمانیه عراق بیشترین مصرف کننده های ایزوگام صادراتی دلیجان هستند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

تولیدات شرکت ایزوگام برای این کشورها به صورت اختصاصی انجام می شود چرا که شرایط آب و هوایی منطقه و هر یک از کشورها نیاز به نوعی از عایق های رطوبتی دارند که با گرما و سرما و یا تغییرات محیطی سازگار باشد.

عایق های رطوبتی به صورت روکش دار بیشترین مصرف را دارند چرا که در برابر باد و باران مقاومت بیشتری دارند و همچنین به دلیل چسبندگی و مقاومت زیادی که دارند امکان این که در برابر حرارت و سرما بیشترین مقاومت را از خود نشان بدهند زیاد است.

 

ایزوگام صادراتی دلیجان از چه موادی تولید می شود؟

ایزوگام صادراتی دلیجان بسیار مرغوب است و از قیر پالایشگاهی تولید می شود و در عین حال تیشو و پلی استر به کار رفته در این نوع عایق رطوبتی می تواند ضمانت کارکرد و مقاومت این نوع ایزوگام در هنگام نصب و بعد از آن باشد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

برای تولید ایزوگام صادراتی هم خط تولید و هم کارشناس آزمایشگاه دقت و نظارت خود را چندین برابر خواهند کرد و ایزوگام استاندارد و درجه یک به دست مصرف کننده خواهد رسید.
حتی در زمان بارگیری و یا قبل از آن در بسته بندی هم دقت زیادی خواهد شد که به رول های ایزوگام آسیبی وارد نشود.
اخذ مجوزها و یا گواهینامه های لازم با کارشناسان است و در سریع ترین زمان ممکن این کارها هماهنگ می شود و کمترین اتلاف وقت برای این کار در نظر گرفته شده است.
اطلاعاتی که برای صادرکننده مورد نیاز است در کانال تلگرام و در سایت درج شده است و تمام قیمت ها و نوع ایزوگام و تخفیف ها و پیشنهاد های بسیار سازنده را می توانید از این طریق پیگیری کنید.

[contact-card]