شاید بد نباشد که بدانیم مصرف انواع ایزوگام دلیجان تهران در شهری مانند تهران بسیار بالاست و این به دلیل تراکم جمعیت و میزان اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیساتی و عمرانی است و در نتیجه در چنین فضایی بهتر است که از بهترین و بادوام ترین انواع ایزوگام نصب و اجراء شود تا میزان صرفه جویی در هزینه ها و امکان مقاوم تر شده ساختمان هم افزایش یابد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

به همین منظور کارخانه ایزوگام دلیجان تمام تلاش خود را بر این امر معطوف کرده است که نه تنها کیفیت و مقاومت انواع عایق های رطوبتی که در این شرکت تولید می شود همچنان در سطح بالا و استاندارد نگه داشته شود بلکه در قیمت گذاری و فروش و خدمات پس از فروش ایزوگام مانند نصب هم خدماتی بهتر در اختیار خریدار گذاشته شود.
شاید منظور از بهترین ایزوگام اشاره به چند عامل باشد که از جمله آن و مهمترین آن ها مصصرف بهترین و مرغوب ترین قیر پالایشگاهی است که نقش اساسی در تولید ایزوگام باکیفیت دارد.

در مرحله بعدی دیگر مواد اولیه است که با ترکیب قیر می تواند به تولید ایزوگام درجه یک منجر شود و در این میان میزان تعهد خط تولید و تجهیز کارخانه و داشتن آزمایشگاه مجهز برای انجام هر گونه آزمایش و تایید عایق تولید شده از عواملی هستند که در چرخه و روند تولید ایزوگام بسیار اهمیت دارند.
در هر مرحله از تولید ایزوگام همان طور که می دانید آزمایشگاه و کارشناس فنی نمونه های تولید را از هر جهت سنجیده و مورد تایید قرار می دهند و تاییدیه تولید حتما بایستی توسط مسئول آزمایشگاه صادر شود.

 

ایزوگام دلیجان تهران

ایزوگام دلیجان در تهران

ایزوگام دلیجان تهران با چه کیفیت و قیمتی ارائه می شود؟

شرکت ایزوگام دلیجان نه تنها در تهران خدمات فراوانی را ارائه می دهد بلکه در تمام نقاط کشور این خدمات در اختیار خریدار قرار می گیرد.
در کارخانه ایزوگام دلیجان تهران کلیه استانداردها و گواهینامه های تولید و مجوزها مورد توجه قرار می گیرند و کلیه مواد مصرفی و نوع استاندارد بر روی لیبل ثبت می شود و البته تاریخ تولید و مصرف هم از الزامات است که بر روی لیبل زده می شود و در هنگام دپوی ایزوگام کلیه موارد ایمنی دقت شده و رول ها طوری چیده می شوند که هیچگونه خسارتی به رول ایزوگام وارد نشود.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

قیمت گذاری بر روی عایق رطوبتی ممکن است تحت تاثیر بازار نوساناتی داشته باشد اما تا جایی که امکان دارد تلاش می شود که قیمت ایزوگام دلیجان به صورت واقعی و قیمت تمام شده به دست مصرف کننده برسد.
کانال تلگرام و سایت می تواند کلیه خدماتی که کارخانه ایزوگام دلیجان در اختیار خریدار می گذارد را به صورت شبانه روزی اعلام و از چگونگی تضامین کارخانه و خدمات نصب هم می توانید اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

[contact-card]