ایزوگام LA4 پشم شیشه ایران

ایزوگام la4 پشم شیشه ایران با کمترین قیمت ارسال دیدگاه

Rate this post

شناخت ایزوگام la4 پشم شیشه ایران که با کمترین قیمت و بسیار مناسب عرضه می شود می تواند راهگشای مصرف بهینه و مقرون به صرفه عایق رطوبتی باشد.
در کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران می توان نمونه های بسیار زیادی از انواع عایق های رطوبتی را مشاهده کرد مه یا توجه به پیشرفت صنعت تولید عایق رطوبتی همگام بوده است و بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام را برای تولید آماده سازی نموده است.

کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران همواره توانسته است که تولید عایق رطوبتی خود را همسو با نیازهای روز جامعه داخلی کشور و یا حتی برای مصارف صادراتی همگام کرده و نسبت به تولید انواع ایزوگام درجه یک و مرغوب اقدام کرده است.
همانطور که میدانید مواد اولیه مصرفی در تولید عایق رطوبتی و کیفیت ایزوگام تولید شده اهمیت بسزایی دارد و جایگاه ویژه مصرف مواد اولیه مانند قیر پالایشگاهی درجه یک و تیشو و پلی استر با تراکم بالا و به هم پیوسته در نتیجه منجر به تولید بهترین و مناسب ترین ایزوگام خواهد شد.

 

ایزوگام LA4 با استاندارد پلیمری و ضخامت ۴ میلی متر

زمانی که صحبت از تولید ایزوگام استاندارد پلیمری می شود می توانید ایزوگام LA4 پشم شیشه ایران را در صدر جدول قرار دهید چرا که تولید ایزوگام و انواع مختلف عایق های رطوبتی در این کارخانه با رعایت تمام استانداردها صورت می گیرد و مواد اولیه مصرفی در عایق رطوبتی پشم شیشه ایران به طور قطع و یقین با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

نمونه های جدید و پیشرفته ایزوگام هنگامی که در خط تولید قرار می گیرند با توجه به نیازهای بازار داخلی و قیمت های تمام شده سنجیده شده و سپس کارشناسان مراحل و مقدمات تولید را فراهم می کنند.
ایزوگام LA4 به صورت دولایه فویل دار تولید می شود که یک لایه تیشو نخ دار و پلی استر در تولید آن نقش مهمی دارند و ضخامت چنین ایزوگامی بین ۲ تا ۵/۵ میلیمتر است و مقاومت و استحکام چنین ایزوگامی توسط کارخانه پشم شیشه ایران تضمین و گارانتی شده است.

همچنین بخوانید:  ایزوگام پشم شیشه نوع la4 به قیمت کارخانه

برای این که ایزوگام در برابر اشعه آفتاب و نور خورشید و گرما دوام بیشتری داشته باشد از پوشش سنگریزه ای پولکی و یا فویل آلومینیوم و پودر تالک استفاده می شود.
هر چقدر که قیر مصرفی در ایزوگام مرغوب و بهینه سازی شده باشد و از بهترین نوع قیر پالایشگاهی در تولید عایق رطوبتی به کار گرفته شود می توان اطمینان و ماندگاری و کیفیت و دوام را یکجا داشت.

ایزوگام LA4 پشم شیشه ایران کشش بالا و پایداری حرارتی و انعطاف پذیری خوب را توامان دارد و مجموع همین عوامل سبب می شود که تولیدات کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران از توجه خاص در بازار بهره مند باشند.

ایزوگام LA4 پشم شیشه ایران

 

موارد مصرف ایزوگام LA4 محصول شرکت پشم شیشه ایران

بسیاری از پروژه های ساختمانی و یا سد سازی و تونل ها از مصرف ایزوگام LA4 پشم شیشه ایران به بهترین نحو ممکن بهره مند هستند و حتی ایزوگام تک لایه تولیدی این کارخانه برای سرویس های بهداشتی و لوله های تاسیساتی بسیار مناسب هستند.
قیمت ایزوگام به عواملی همچون نوع ایزوگام و مقدار و نوع مواد اولیه از قبیل قیر پالایشگاهی و تیشو و پلی استر بسیار مرغوب داشته و همه این عوامل سبب می شوند که قیمت تمام شده ایزوگام با توجه به نوسان قیمت ها در بازار مواد اولیه تعیین و کنترل شود.
کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران توانسته است با کادری مجرب در فروش و نصب ایزوگام موفقیت های بسیار بزرگی را به دست بیاورد و امکاناتی که در تولید انواع عایق های رطوبتی در این شرکت موجود است موجب شده است که کیفیت و استاندارد و قیمت از جمله عواملی باشد که هر مصرف کننده ای را به خرید ایزوگام تولیدی این کارخانه ترغیب می کند.
فروش بدون واسطه و خدمات نصب این کارخانه با پشتوانه تضمین کارخانه و بیمه نامه شرکتی انجام می شود و حداقل برای ۱۰ سال یا بیشتر ایزوگام تولید شده مصرفی در کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران عمر مفید خواهد داشت و همین عوامل توانسته است عمر سازه ها و ماندگاری بالای آن ها را تضمین نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلگرام ایزویار
error: محتوا محافظت شده است