لیست قیمت ایزوگام شرق با بهترین کیفیت صادراتی ممکن، همراه با گارانتی و بیمه نامه معتبر، در مجموعه ایزویار، قابلیت استعلام دارد.
ایزوگام نوعی عایق رطوبتی بادوام و پرکاربرد است که امروزه در بسیاری از پروژه های عمرانی و صنعتی، مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه توسط کارخانجات گوناگون تولیدی ایزوگام در کشور، مارک ها و برندهای گوناگونی با مشخصات مختلف، وجود داشته و مورد خرید و فروش قرار می گیرند.
آیا می دانید که ایزوگام شرق یکی دیگر از مارک های خوب و مرغوب ایزوگام است که توانسته انتظارات مشتریان را برآورده سازد؟
اگر چه فاکتور کیفیت، مرغوبیت و استاندارد بودن ایزوگام خریداری شده برای خریداران مهم است، اما نمی توان از اهمیت لیست قیمت ایزوگام چشم پوشی نمود.
آیا می دانید که لیست قیمت ایزوگام شرق در بازار ایران و خصوصا بازار تهران، چه نرخی داشته است؟
چگونه امکان آن وجود داشته تا ایزوگام درجه یک و مرغوب شرق را با بهترین قیمت، بدون هیچ واسطه و همراه با گارانتی و بیمه نامه معتبر، سفارش خرید عمده و حتی نصب حرفه ای داد؟
پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

تولید بهترین کیفیت ایزوگام شرق

همانطور که متوجه شد مارک های گوناگونی از انواع ایزوگام یا عایق رطوبتی در بازار کشور ما خرید و فروش می شوند.
یکی از بهترین مارک ها یا برندهای ایزوگام درجه یک و استاندارد، ایزوگام شرق است. آیا تاکنون ایزوگام شرق را خریداری کرده و از کیفیت آن راضی بوده اید؟
بهتر است بدانید که با توجه به این که شرکت ایزوگام شرق دلیجان از چند سال پیش در این زمینه فعالیت می کند به این علت هم بسیار متخصص و حرفه ای می باشد.
تمامی ایزوگام های تولیدی کارخانه ایزوگام شرق، دارای استانداردهای لازمه بوده و اگر خریداران بتوانند نمایندگی رسمی فروش این برند در بازار را پیدا کنند، قطعا خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت این ایزوگام خواهند داشت.
شایان ذکر است که در زمان های گذشته معمولا از انواع قیر و گونی های مختلف جهت عایق بندی استفاده می کردند که با پیشرفت کردن علم معمولا از ایزوگام ها استفاده می کنند.
ایزوگام ها در واقع یکی از بهترین و مهم ترین عایق های رطوبتی می باشند که در انواع بخش های مختلف بناها از آن ها استفاده می کنند. شما هم اگر نیاز به ایزوگام های باکیفیت داشته باشید می توانید خرید خود را از این شرکت انحام دهید و از لیست قیمت ایزوگام شرق هم مطلع گردید.
بسیاری از مشتری ها در رابطه با لیست قیمت ایزوگام شرق انواع مشکل های مختلفی دارند که توصیه می کنیم هیچ گونه نگرانی نداشته باشید.

چرا که با خواندن مطالب نوشته شده در بخش های زیر به این موارد پی می برید و خواهید دانست که می توانید به راحتی و به خوبی خرید های خود را از این شرکت انجام دهید.
همان طور که گفته شده است روز به روز تعداد مشتری های این شرکت در حال افزایش می باشد.

لیست قیمت ایزوگام شرق

چرا ایزوگام شرق بخرم؟

این سوال شاید یکی از مهم ترین سوالاتی است که هر خریدار ایزوگام در حوزه های گوناگون، بایستی از خود پرسیده باشد.
انتخاب یک برند ایزوگام، به همین راحتی ها نیست، البته که هنوز هم هستند مشتریانی که متأسفانه کیفیت را فدای قیمت ارزان برخی از مارک های ناشناخته موجود در بازار فروش ایزوگام می نمایند.
در خطوط فوق بیان کردیم که امروزه یکی از بهترین برندهای ایزوگام، ایزوگام شرق است و به شما تضمین دادیم که این ایزوگام، ایزوگامی باکیفیت و بادوام در کاربردهای گوناگون است.
از جمله مهم ترین مشخصات و ویژگی هایی که در ایزوگام شرق وجود داشته و به سبب آن به مشتریان توصیه می گردد تا این برند را خریداری کنند؛ عبارتست از:

کلیه محصولات شرکت ایزوگام شرق، با بیمه نامه 7 ساله به عرضه می رسند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

  • شرکت ایزوگام شرق، تجربه ای نزدیک به 30 ساله و کاملا درخشان در تولید انواع ایزوگام و انواع عایق داشته، پس جهت حفظ مشتریان خود و اعتبار چندین ساله اش، کیفیت نامرغوبی از ایزوگام را به هیچ وجه ارائه نمی کند.
  • با خرید ایزوگام شرق از معتبرترین نمایندگی های موجود در بازارهای کشور، به هیچ وجه تنها نخواهید بود و مشاورین فنی و کارشناسان خبره در زمینه فروش و نصب ایزوگام، همراه شما خواهند بود.
  • تمامی تولیدات ایزوگام شرق، با هدف تولیدات دوست دار طبیعت به تولید و فروش رسیده اند. طیف گسترده ای از محصولات ایزوگام شرق سازگار با محیط زیست می باشند.

اگر چه شناخت مشخصات و بهترین تولید کنندگان یک ایزوگام می تواند راهکار مهمی قبل از خرید این عایق رطوبتی باشد، اما مهم تر از آن، شناخت نمایندگی ها و مراکز معتبر فروش یک برند معتبر در بازار است.
آیا معتبرترین نمایندگی فروش انواع ایزوگام شرق در بازار تهران و ایران را می شناسید؟

نمایندگی فروش انواع ایزوگام شرق

با توجه به این که در بخش های بالا تر گفته شده است و شرکت ایزوگام شرق دلیحان انواع ایزوگام های باکیفیت را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند، بهتر است بدانید که این امر انواع دلایل مختلف دارد که یکی از مهم ترین و اصلی ترین آن ها را به شما در این بخش بیان می کنیم.
یکی از مهم ترین موارد در این زمینه این است که در تولید انواع ایزوگام های مختلف، انواع روش ها و اصول مختلف وجود دارد و شرکت های تولید کننده انواع ایزوگام های مختلف باید از این روش ها و اصول استفاده کنند.
گفتنی است که شرکت هایی که در تولیدات خود از این روش ها و اصول استفاده می کنند، در این صورت ایزوگام هایی که تولید می کنند با کیفیت خواهد بود.
اما اگر در تولید کردن ایزوگام های خود از این روش ها و استاندارد های کیفی ایزوگام ها استفاده نکنند در این صورت هم ایزوگام های تولید شده بی کیفیت خواهد بود.
به عنوان مثال یکی از مهم ترین نکات در تولید ایزوگام، استفاده از الیاف و مواد اولیه مرغوب است که می تواند در نتیجه یک ایزوگام استاندارد و مرغوب را روانه بازارهای فروش نموده باشد.

 

مرکز پخش ایزوگام شرق در کشور

باید بدانید که همان طور که در بخش های بالا تر اشاره شده است و لیست قیمت ایزوگام شرق ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشند این امر یک علت اصلی دارد و در این بخش به این مورد اشاره می کنیم و می توانید جهت کسب اطلاعات آن ها را مطالعه کنید.
بهتر است بدانید که همه شرکت های فعال در این زمینه انواع اهداف مختلفی دارند و جهت رسیدن به این اهداف خود تلاش می کنند.
باید بدانید که شرکت ایزوگام شرق هم انواع هدف های مختلف دارد و یکی از مهم ترین و بهترین اهدافی که دارد این است که رضایت مشتری ها را به دست آورد.
به این علت هم لیست قیمت ایزوگام شرق را ارزان تر در نظر گرفته است تا همه مشتریانی که توان خریداری کردن ایزوگام ها را ندارند بتوانند به خوبی خرید خود را انجام دهند.
چرا که ایزوگام ها یکی از مهم ترین زیرساخت هایی می باشند که باید در همه بنا ها از آن ها استفاده کرد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

به این علت هم جهت درک کردن حال مشتری ها این قیمت ها را بسیار ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش اعلام کرده است و توصیه می کنیم که در این زمینه هیچ گونه نگرانی نداشته باشید و تمامی خرید های خود را به راحتی از این شرکت فعال انجام دهید و از آن ها استفاده کنید.

لیست قیمت ایزوگام شرق

ارائه لیست قیمت ایزوگام شرق

در حال حاضر تمامی شرکت های فعال در این زمینه که انوع ایزوگام های مختلف تولید می کنند و آن ها را در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند، معمولا انواع راه و روش های مختلف را جهت خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف در اختیار مشتریان قرار داده اند تا بتوانند خرید خود را به راحتی انجام دهند.

شرکت ایزوگام شرق هم انواع راه و روش های خریداری کردن ایزوگام های مختلف را در اختیار مشتری ها قرار داده است تا آن ها هم بتوانند به راحتی خرید های خود را انجام دهند.
یکی از مهم ترین و بهترین روش هایی که این شرکت در اختیار مشتری ها قرار داده است و می توانند خریدهای خود را انجام دهند شماره تماس های موجود در سایت این شرکت می باشد.

چرا که استفاده کردن از این شماره تماس ها جهت برقراری کردن ارتباط بسیار رایج می باشد و همه از آن ها استفاده می کنند.
البته باید بدانید که با استفاده از این روش ها می تواند علاوه بر خرید های خود از لیست قیمت ایزوگام شرق هم مطلع گردید چرا که دانستن لیست قیمت ایزوگام شرق قبل از خرید بسیار مهم می باشد.

در این زمینه یکی دیگر از مهم ترین روش های خریداری کردن این نوع ایزوگام ها هم موجود می باشد و آن هم آدرس ایمیل های موجود در سایت شرکت می باشد.

ارائه لیست قیمت ایزوگام شرق

لیست قیمت محصولات ایزوگام

برای دریافت لیست قیمت ایزوگام و انواع محصولات آن می توانید از منوی بالای سایت به فروشگاه مراجعه و قیمت به روز را مشاهده کنید.

کارخانه تولید ایزوگام شرق برای سال ها است که با فعالیت چشمگیر و مداوم خود در عرصه تولید انواع عایق های تولیدی فعالیت می کند و لیست قیمت تولیدات خود را به همراه مواد تشکیل دهنده ایزوگام که در تولید مصرف می شود در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

لیست قیمت ایزوگام چندین نکته دارد که نه تنها کارخانه ایزوگام شرق در هنگام قیمت گذاری محصولات خود به آن توجه می کند، بلکه هر شرکت تولیدی عایق رطوبتی این موارد و نکات را برای بهبود بخشیدن به قیمت های ایزوگام تولید شده و روند تولید کارخانه در نظر میگیرد.

کارخانجات تولید ایزوگام از دو نوع استاندارد پیروی می کنند که هر یک ملزومات و نکات قوت و ضعف خود را دارد و برای این که این استانداردها برای تولید انواع ایزوگام رعایت شود بهترین تیم های تولیدی و پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی در هنگام تولید به کار گرفته می شوند.

 

لیست قیمت ایزوگام شرکت شرق با کیفیت عالی

شرکت تولیدی ایزوگام شرق استاندارد پلیمری دارد که یعنی کلیه تولیدات این کارخانه با قیر 70-60 پالایشگاهی تولید می شود که این قیر و پرایمرهای تولید شده از این قیر از بهترین و مقاوم ترین کیفیت و کشش برخوردار هستند که ارتباط مستقیم با قیمت ایزوگام و کیفیت ایزوگام پیدا می کند و می توان با خرید ایزوگام درجه یک شرق که با قیر پالایشگاهی تولید شده است برای سال ها نیاز به تعمیر و بازسازی را از ذهن دور نمود و کارها به در هنگام نصب چنین ایزوگامی به خوبی و به بهترین شکل ممکن به پیش می رود.

در بعضی از کارخانجات استفاده از مازوت مرسوم است که هم آلودگی بسیار زیادی برای محیط زیست دارد و هم از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و کار نصاب هم در انجام اجرای ایزوگام سخت تر و مشکل تر خواهد شد و کما این که هر چند قیمت چنین ایزوگام پایین تر است اما به مراتب کیفیت و ماندگاری و استحکام آن هم کم تر خواهد بود.

قیمت هر رول ایزوگام شرق در سال 99

در بازار های خرید و فروش که انواع ایزوگام های مختلف موجود می باشند و می توانید به دلخواه یک از آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنید.
برای هر یک از این ایزوگام های تولید شده انواع قیمت های مختلف را در نظر گرفته اند و هر یک از این قیمت ها هم همان طور که در بخش های بالا تر اشاره شده است با توجه به انواع موارد مختلف می باشد و چهت آشنا شدن با این موارد می توانید با ما همراه باشید و مطالب نوشته شده در این بخش را مطالعه کنید.
لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین موارد تأثیر گذار در لیست قیمت ایزوگام شرق و هم چنین دیگر ایزوگام های موجود در بازارهای خرید و فروش، کیفیت آن ها می باشد. یعنی این که هر چه کیفیت ایزوگام های تولید شده بالا تر باشد در این صورت هم قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می گردد بالاتر خواهد بود.
اما باید بدانید که در رابطه با لیست قیمت ایزوگام شرق در بخش های زیر به طور کامل مطالبی را در اختیار شما قرار می دهیم و می توانید با مطالعه کردن آن ها از قیمت های دقیق این نوع ایزوگام ها مطلع گردید.

ناگفته نماند که هر چه کیفیت ایزوگام های تولید شده پایین تر باشد در این صورت هم قیمت هایی که برای آن ها اعلام می گردد پایین تر خواهد بود.

جدای از فاکتور کیفیت ایزوگام که اهمیت جدی در تعیین لیست قیمت این نوع عایق داشته، باید گفت که هم اکنون ایزوگام را با توجه به فاکتورهای دیگری که در ذیل اشاره می گردد نیز قیمت گذاری می نمایند:

  1. مهم ترین فاکتور، شرایط جوی و آب هوایی آن منطقه ای است که خریداران می خواهند ایزوگام را خریداری و از آن استفاده کنند.
  2. دارا بودن نشان استاندارد بر روی هر رول ایزوگام.
  3. مکانی که قرار است ایزوگام بر روی آن نصب گردد.
  4. وجود ضمانت نامه کتبی شرکتی و بیمه نامه معتبر و ارائه شده توسط نمایندگی فروش ایزوگام.

قیمت هر رول ایزوگام شرق در سال 98

نرخ روز ایزوگام شرق با نصب

عمدتا قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش برای انواع ایزوگام های مختلف در نظر گرفته شده است و شرکت های مختلف این قیمت ها را اعلام می کند، بسیار بالاتر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشند.
به این علت هم بسیاری از مشتری ها که قصد خریداری کردن این نوع ایزوگام ها را دارند نمی تنوانند به خوبی خریدهای خود را انجام دهند و از آن ها استفاده کنند و در این زمینه هم دچار مشکل می شوند.
هم اکنون یکی از بزرگترین مراکز پخش و فروش ایزوگام در تهران که نرخ روز ایزوگام شرق همراه با خدمات نصب را به مشتریان خود ارائه می دهد، شرکت ایزویار می باشد.
نمایندگی شرکت ایزوگام شرق دلیجان، لیست قیمت ایزوگام شرق را که برای مشتریان خود در نظر گرفته است، معمولا ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد.

باید بدانید که چون لیست قیمت ایزوگام شرق ارزان تر می باشد به این علت هم مشاهده می گردد که روز به روز تعداد مشتری های این شرکت افزایش پیدا می کند.
در بخش های بالا تر گفته شده است قیمت ها رابطه مستقیم با کیفیت ایزوگام ها دارد و اما در این زمینه یک استثنا در مورد این شرکت وجود دارد و آن هم این است که با این که ایزوگام های با کیفیت های بالا را تولید می کند با این حال هم قیمت های مناسب تری را برای آن ها اعلام کرده است.

نرخ روز ایزوگام شرق با نصب

تولید ایزوگام تک لایه و دو لایه

امروزه توسط کارخانجات گوناگون تولیدی ایزوگام، انواع ایزوگام های تک لایه و دو لایه، با توجه به نوع کاربردشان، تولید و روانه بازارهای فروش می گردد.
از طرفی در تولید ایزوگام تک لایه میزان مصرف پلی استر که از نمدی شدن و خراب شدن ایزوگام در برابر نم و رطوبت محافظت می کند، بسیار مهم است و هر چقدر تراکم این ماده بیشتر باشد میزان کیفیت عایق رطوبتی بیشتر بوده و برای مناطق سردسیری مناسب تر است.
در تولید ایزوگام دولایه فویل دار مصرف پلی استر به همراه تیشو مرسوم است که این ماده اولیه به صورت وارداتی و یا تولید داخل مصرف می شود و به همان اندازه که قیر و پلی استر در کیفیت ایزوگام درجه یک موثر هستند، این ماده اولیه هم تاثیر گذار بوده هست.

از طرفی ضخامت ایزوگام استاندارد بایستی 4 میلیمتر و وزن رول ها کمتر از 40 کیلوگرم نباشد و همین امر در کلیه تولیدات دولایه فویل دار و طرح دار مراعات می شود و امکان تقلب و غیر اصل نبودن چنین ایزوگامی در بازار به مراتب کمتر و کمتر می شود.

 

لیست قیمت ایزوگام با توجه به نوع مواد اولیه

بنا بر همه توضیحاتی که مشروحا” داده شد می توان گفت که شرکت تولید ایزوگام شرق از کلیه این محاسن برخوردار است و از طرفی میزان قیمت ایزوگام در این کارخانه بسیار معقولانه و با توجه به عرف بازار تعیین می شود و هر گونه نوسانات کاذب در افزایش قیمت ایزوگام شرق دخالتی ندارد و همیشه هشدار بر این است که ایزوگام اصل استاندارد و با لیبل و برچسب معتبر و همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه از منابع معتبر سفارش و خریداری شود.

لیست قیمت ایزوگام درجه یک و با کیفیت تولید شده در کارخانه ایزوگام از طریق سایت و تلگرام به روز شده قابل مشاهده است و این امر در فروش اینترنتی و فروش ایزوگام و جلب رضایت مشتری تاثیر بسزایی داشته است.

سایت خرید مستقیم ایزوگام شرق

همه شرکت های فعال در زمینه خرید فروش ایزوگام های مختلف باید بدانید که سایت های مختصص به خود را دارند و می توانند از این طریق هم تمامی فروش های خود را انجام دهند.
مشتریان هم چنین می توانند با مراجعه کردن به این سایت ها خریدهای خود را انجام دهند و از آن ها استفاده کنند.
چرا که اگر در بناها از انواع ایزوگام های مختلف استفاده نگردد، در این صورت هم نمی توان به مدت های طولانی استحکام بنا ها را حفظ کرد و به این علت هم همه معمولا استفاده می کنند.
یکی از بهترین شرکت های فعال در این شرکت ایزوگام شرق دلیجان می باشد که از چندین سال پیش زمینه فعالیت می کند.

گفتنی است که این شرکت هم سایت مختص به خود را دارد و می توانید خرید های خود را از این سایت انجام دهید. مهم ترین مورد هم لیست قیمت ایزوگام شرق می باشد. در این زمینه هم نگران نباشید چرا که در بخش های زیر در مورد لیست قیمت ایزوگام شرق مطالبی را هم بیان می کنیم.

سایت خرید مستقیم ایزوگام شرق

فروش عمده ایزوگام صادراتی و درجه یک

آیا می دانید که یکی از مهم ترین و بهترین راه و روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف از بازار های خرید و فروش چه می باشد؟
از جمله مهم ترین روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف و هم چنین این نوع ایزوگام ها خرید به روش عمده آن هم از نمایندگی های معتبر فروش عمده می باشد.
چرا که در خرید عمده، لیست قیمت ایزوگام شرق و هم چنین قیمت های دیگر نوع ایزوگام های مختلف ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش در نظر گرفته می گردد.
البته همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است، لیست قیمت ایزوگام شرق ارزان تر از قمت های روز بازارهای خرید و فروش است، اما در خرید عمده بسیار ارزان تر از آن ها هم می باشد.

به این علت هم همان طور که مطالعه کردید می توانید خرید خود را به صورت عمده از این شرکت، یعنی شرکت ایزوگام شرق دلیجان انجام دهید.

فروش عمده ایزوگام صادراتی و درجه یک