در بخش های زیر ما به شما قیمت ایزوگام و 5 عامل موثر بر آن! را معرفی می کنیم و می توانید با ما همراه باشید و آن ها را مطالعه کنید.

قیمت ایزوگام که در بخش های زیر در رابطه با آن ها مطالبی را بیان می کنیم از مهم ترین موارد می باشد و به این علت هم باید دقت کرد. اگر در این رابطه با این موارد مطالبی را مطالعه کنید می توانید خرید های بهتری را برای خود داشته باشید و در این مورد هم هیچ نگرانی نداشته باشید.

کارخانه تولید انواع ایزوگام درجه یک

آیا می دانید که یکی از بهترین راه و روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف چه روش هایی می باشد؟ در این بخش ما به شما یکی از بهترین و آسان ترین روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف را معرفی می کنیم.
بهتر است بدانید که یکی از بهترین روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف خرید های عمده می باشد. چرا که در خرید و فروش های عمده مزیت هایی وجود دارد که آن مزیت ها در دیگر روش های خرید و فروش موجود نمی باشد.

بهتر است بدانید که یکی از اصلی ترین مزیت های که در این نوع خرید ایزوگام ها موجود می باشد این است که در این صورت قیمت ایزوگام ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد.
همان طور که گفته شده است در رابطه با قیمت ایزوگام در بخش های زیر مطالبی را ارایه می دهیم. اما بهتر است بدانید که می توانید انواع ایزوگام های مختلف را به صورت عمده خریداری کنید و در این صورت هم می توانید ایزوگام های به مقدار بالا داشته باشید و هم این که هزینه های کمتری را خرج کنید.

باید بدانید که اگر در رابطه با خرید های عمده از این شرکت نگران می باشید توصیه می کنیم که هیچ گونه مشکلی نداشته باشید. چرا که این شرکت هم محصولات خود را به صورت عمده هم به فروش می رساند.

کارخانه تولید انواع ایزوگام درجه یک

ارائه مشخصات ایزوگام با کیفیت

در بازار های خرید و فروش در شهر های مختلف دیده شده است که انواع و اقسام کارخانه ها و شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن انواع ایزوگام های مختلف فعالیت می کنند.
بهتر است بدانید که در این زمینه ما به شما یکی از بهترین شرکت های فعال را معرفی می کنیم و توصیه می کنیم که خرید های خود را همواره از این شرکت انجام دهید.

البته باید بدانید که در زمینه خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف می توانید آزادانه عمل کنید. انواع و اقسام ایزوگام های مختلف را با توجه به سلیقه خود خریداری کنید.
باید بدانید که یکی از مهم ترین و بهترین شرکت های فعال در این زمینه این شرکت می باشد. این کارخانه باید بدانید که از چندین سال پیش در این زمینه فعالیت می کند و به این علت هم تمامی ایزوگام های تولید شده از طرف این کارخانه با کیفیت می باشد و همه می توانند به راحتی خریداری کنند.

قیمت ایزوگام که با توجه به موارد مختلفی می باشد در بخش های زیر آمده است. اگر هم شما می خواهید که در رابطه با قیمت ایزوگام اطلاعاتی را کسب کنید می توانید مطالب نوشته شده در بخش های زیر را مطالعه کنید و از تمامی این موارد مطلع گردید.

چرا که آشنایی با این موارد بسیار مهم می باشد و باید حتما از آن ها خبر دار گردید.

ارائه مشخصات ایزوگام با کیفیت

لیست قیمت انواع ایزوگام

اگر می خواهید که از قیمت ایزوگام مطلع گردید و هم این که سفارش های خود را بدهید آیا می دانید که از چه راه هایی باید اقدام کنید؟
بهتر است بدانید که کارخانه ایزوگام انواع راه و روش های مختلف را جهت خریداری کردن مشتری ها در اختیار آن ها قرار داده است و شما هم می توانید با استفاده از این روش ها خرید های خود را انجام دهید.

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین و آسان ترین روش های خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف از این شرکت و هم چنین اطلاع از قیمت ایزوگام این است که با شماره تماس هایی که در سایت موجود می باشند ارتباط خود را برقرار کنید.
باید بدانید که یکی از مهم ترین مزیت هایی که این شرکت دارد این است که می توانید در تمام روز های هفته سفارش های خود را بدهید و ارتباط خود را هم برقرار کنید.
حتی در زمینه ساعت هم هیچ گونه محدودیتی ندارید و می توانید در تمامی ساعات شبانه روز سفارش های خود را بدهید.

بهتر است بدانید که علاوه بر شماره تماس های موجود در سایت آدرس ایمیل های مربوط به این شرکت هم در سایت موجود می باشد و می توانید از طریق این آدرس ایمیل ها سفارش های خود را بدهید. در کمترین زمان ممکن هم می توانید سفارش های خود را دریافت کنید.

لیست قیمت انواع ایزوگام

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش برای انواع ایزوگام های مختلف در نظر گفته شده است آیا می دانید که با توجه به موردی می باشند و یا این که می توان به راحتی خرید ایزوگام های مختلف را انجام داد یا این که قیمت های این محصولات در بازار های خرید و فروش بسیار بالا می باشد و خرید سخت می باشد؟

بهتر است بدانید که در بازار های خرید و فروش که انواع شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن انواع ایزوگام های مختلف فعالیت می کنند بهتر است بدانید که بسیاری از این کارخانه قیمت هایی که برای آن ها در نظر می گیرد معمولا بالا تر از قیمت های رو بازار های خرید و فروش می باشد و به این علت هم است که بسیاری از مشتری ها که قصد خریداری کردن این ایزوگام ها را دارند نمی توانند به خوبی خرید های خود را انجام دهند و با مشکل مواجه می شوند. اما باید بدانید که این کارخانه قیمت ایزوگام را ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش در نظر گرفته است.

از جمله مهم ترین موارد تاثیر گذار در قیمت های انواع ایزوگام ها عبارتند از:

  • کیفیت ایزوگام های تولید شده
  • میزان متراژ ایزوگام های خریداری شده
  • نوع و جنس ایزوگام ها
  • کارخانه های تولید کننده ایزوگام
  • محل نصب ایزوگام

این که این کارخانه قیمت ایزوگام را ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش در نظر گرفته است انواع دلایل مختلف دارد که در بخش های زیر به این موارد هم اشاره می کنیم. با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه کنید.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

عامل اول: نوع قیر مصرفی مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت ایزوگام

قیر یکی از مهمترین و موثرترین مواد اولیه تشکیل دهنده و مصرفی در تولید ایزوگام است.
این ماده استراتژیک در کارخانجات پتروشیمی کشور تولید می شود و به موجب مصرف بالایی که در صنعت تولید انواع عایق های رطوبتی دارد به صورت با کیفیت و به اصطلاح 70-60 تولید در اختیار کارخانجات تولید ایزوگام قرار می گیرد.

برای این که استحکام و مقاومت ایزوگام به صورت استاندارد و با کیفیت هر چه بیشتر باشد بایستی که از قیر پالایشگاهی در هنگام تولید استفاده شود و این امر موجب می شود که ایزوگام مصرفی به این ترتیب در نصب و اجراء هم به بهترین شکل ممکن کارایی خود را بروز دهد.
ایزوگام درجه یک پلیمری BPP که با قیر پالایشگاهی تولید می شود مصارف متعددی دارد و برای سال ها دوام آورده و طول عمر بیشتری دارد.

آلودگی محیط زیستی چنین ایزوگامی به مراتب کمتر از نمونه های تولید شده با مازوت خواهد بود و برای نصب هم گروه های نصاب کمتر دچار مشکل جدب در اجراء می شوند.
ایزوگام تولید شده با مازوت (BOF) قیمت ارزان تری دارد و ممکن است کیفیت ایزوگام درجه یک پلیمری BPP را نداشته باشد و به این ترتیب در مناطقی که بارش کمتر و فرسایش عوامل محیطی در آن جا کمتر است مورد مصرف قرار می گیرد.

عامل دوم: کیفیت الیاف مصرفی در تولید ایزوگام از جمله الیاف پلی استر و الیاف تیشو

یکی دیگر از عوامل موثر در تولید با کیفیت و در نتیجه تولید استاندارد و با قیمت بالاتر ایزوگام، تیشو و یا همان الیاف شیشه است.
در تولید ایزوگام دولایه که تیشو و پلی استر همزمان با یکدیگر مورد نیاز هستند می توان به نقش بسیار مهم مصرف تیشوی درجه یک که از کارخانجات داخلی تامین می شود و یا در بازار به صورت وارداتی موجود است اشاره نمود.

در بسیاری از کارخانجات که تولیدات عمده و سالیانه و سفارشات متعددی دارند این ماده اولیه به صورت سالیانه خریداری می شود تا کارخانه کمتر در معرض تغییرات بازار قرار بگیرد.
تیشو در هنگام تولید و سپس در مراحل نصب اهمیت فوق العاده ای دارد و می توان اذعان داشت که میزان جذب رطوبت و ماندگاری و همچنین مقاومت در برابر باد و باران تا حد زیادی به این ماده اصلی بستگی دارد.

قیمت ایزوگام دولایه معمولا بالاتر از ایزوگام تک لایه است و به دلیل این که مصرف تیشو در تولید ایزوگام دولایه اهمیت فوق العاده ای پیدا می کند می تواند نوسان قیمت این ماده اولیه در بازار بر قیمت تولید ایزوگام تاثیر گذار باشد.
گاهی به جای تیشو از مواد دیگری مانند اسپان باند و ترموباند هم مصرف می شود که باید با مصرف این ماده در تولید ایزوگام دقت بیشتری شود و مقاومت و کشش در هنگام تولید به صورت مضاعف کنترل می گردد که به کیفیت تولید عایق رطوبتی مورد نظر لطمه ای وارد نشود.

عامل سوم: کیفیت پلی استر مصرفی در تولید ایزوگام

زمانی که پلی استر مصرف شده در تولید ایزوگام دولایه از بهترین نوع و متراکم ترین انواع پلی استر انتخاب می شود هم میزان احتمال این که ایزوگام نمدی شده و در برابر نم و رطوبت از خود مقاومت کمتری نشان دهد به مراتب کمتر و کمتر می شود.
پلی استر دوخته در تولید ایزئگام تک لایه و دولایه نقش بطایی ایفاء می کند و به همین منظور برای این که تمام استانداردها در تولید ایزوگام رعایت شود از پلی استر بسیار مرغوب در ترکیب مواد اولیه عایق های رطوبتی به کار گرفته می شود.
پلی استر می تواند در سرما و گرما مقاومت ایزوگام را بیشتر کرده و از طبله کردن ایزوگام بعد از نصب و اجراء جلوگیری می کند.

 

عامل چهارم : وزن رول های ایزوگام یکی دیگر از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار در قیمت ایزوگام

وزن رول ایزوگام به صورت استاندارد بین 40 تا 42 کیلوگرم است و اگر چنانچه تغییری نیاز باشد که در وزن ایزوگام ایجاد شود مثلا اگر سفارش دهنده بخواهد که وزن رول ها کمتر باشد این تغییرات تا جایی که به استاندارد و کیفیت ایزوگام لطمه ای وارد نکند امکان پذیر خواهد بود و در نتیجه وزن رول های ایزوگام در قیمت گذاری نهایی تاثیر بسزایی دارد.

برای این که مواد اولیه ایزوگام در پوشش قرار بگیرند و در برابر اشعه آفتاب محافظت شوند از فویل آلومینیومی بر این پوشش استفاده می شود و از طرفی برای این که ایزوگام بتواند کمی هم به عنوان عایق حرارتی کار کند فویل می تواند نقش موثری ایفاء نماید، شایان ذکر است مه فویل آلومینیومی در تغییر قیمت و یا تعیین قیمت ایزوگام نقش موثری نخواهد داشت.
فویل 16 میکرون در انواع ساده و با ضخامت بیشتر در انواع طرح دار مورد مصرف قرار می گیرد و در هنگام نصب ایزوگام به صورتی دقت کافی به عمل می آید که به فویل آسیبی وارد نشود.

البته در ایزوگام طرح دار از نوعی فیلم استفاده می شود که طرح ها و نقض های بسیار زیبایی دارد و در حال حاضر برای ساختمان ها و دیوارها و سقف و استخر با توجه به نقش های بسیار شیک مصرف می شود و فقط سبب می شود که ایزوگام طرح دار گران تر باشد. قیمت های موجود در بازار برای فروش فویل و میزان کیفیت آن ها می تواند در قیمت ایزوگام موثر باشد.
به هر حال در ایزوگام تک لایه روکش دار و دولایه فویل دار و حتی ایزوگام سه لایه که برای آبذ و هوای بسیار سرد توصیه می شود می توانید به کیفیت تمام مواد مانند قیر پلیمری و پلی استر و وزن رول ها دقت نمایید.

عامل پنجم: ضخامت ایزوگام و تعداد لایه های ایزوگام بسیار در قیمت ایزوگام موثر است

تفاوت قیمت ها در بین انواع ایزوگام مانند ایزوگام دولایه و تک لایه مشهود است ، چرا که زمانی که ایزوگام به صورت تک لایه تولید می شود با علم به این که کلیه مواد اولیه از بهترین ها انتخاب شده باشد باز هم حدود 20% ارزان تر از نمونه مشابه اما دولایه فویل دار خود است.

ضخامت ایزوگام در ایزوگام تک لایه کمتر است و همین سبکی است که سبب می شود هم ارزان تر باشد و هم برای فونداسیون مصرف می شود که وزن زیادی به ساختمان تحمیل نمی کند اما ایزوگام دو لایه هم ضخامت بیشتری تا 4 میلی متر دارد و هم کشش و قدرت آن بیشتر است و موارد مصرف بالاتری دارد و بی شک گران تر هم هست.

ایزوگام سه لایه که به صورت سفارشی تولید می شود و یا انواع ادیگر ایزوگام با توجه به نوع آب و هوا و سردی و عوامل محیطی بستگی دارد و قطعا در هنگام قیمت گذاری به مجموع این عوامل توجه می شود.
حتی قیمت ایزوگام ماسه ای و ایزوگام خود چسب که این مورد آخر از نمونه های بسیار جدید است با مجموعه ای از عوامل بالا قیمت گذاری می شوند.

قیمت خرید ایزوگام همراه با نصب

قیمت ایزوگام که ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد و این که قیمت ایزوگام های با کیفیت از طرف این کارخانه ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد و می توانید به راحتی خریداری کنید یکی از دلایل مهمی که دارد این است که این کارخانه انواع اهداف مختلف دارد.

یکی از مهم ترین اهدافی هم که کارخانه ایزوگام دارد این است که تمام مشتری ها از آن راضی باشند. به این علت هم قیمت ها را ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش در نظر گرفته است تا همه مشتری ها بتوانند خرید های خود را به خوبی انجام دهند و از این ایزوگام هایی که خریداری می کنند استفاده کنند.

بهتر است بدانید که اگر در زمینه نصب کردن این ایزوگام ها هم مشکلی داشته باشید نباید هیچ گونه مشکلی داشته باشید.
چرا که نیرو های این شرکت پس از این که آن ها را به مشتری ها فروختند در زمینه نصب کردن آن ها هم به مشتری ها کمک می کنند.
به این علت هم توصیه می کنیم که اگر در زمینه نصب کردن انواع ایزوگام های مختلف هیچ گونه تخصصی نداشته باشید نباید اقدام به نصب کردن آن ها کنید.

چرا که نصب کردن انواع ایزوگام های مختلف نیارمند تخصص و تجربه کافی می باشد و به این علت هم فقط افراد ماهر باید این کار را انجام دهند.

قیمت خرید ایزوگام همراه با نصب

سامانه فروش آنلاین ایزوگام

در زمان های گذشته معولا تمامی افراد خرید های خود را به روش های حضوری انجام می دادند. باید بدانید که خرید و فروش های حضوری انواع ایزوگام های مختلف و یا این که انواع محصولات دیگر بسیار سخت می باشد.
اما بعد ها با پیشرفت کردن علم و تکنولوژی خرید و فروش های آنلاین و اینترنتی رایج شده است و همه مردم به علت این که این روش مزیت های زیادی دارد از این روش ها استفاده می کنند.

باید بدانید که مزیت هایی که در خرید های آنلاین موجود می باشد در خرید و فروش های حضوری موجود نمی باشد. مثلا این که در خرید های آنلاین می توان در عرض کمتر از پنج دقیقه خرید های خود را انجام داد و از محصولات خود استفاده کرد.

باید بدانید که در خرید و فروش های حضوری باید مسافت های زیادی را طی کرد تا این که محصولات را خریداری کرد. در این صورت هم باید مسافت های زیادی را طی کرد و هم این که هزینه های بیشتری را خرج کرد تا به مقصد رسید. بهتر است بدانید که می توانید در روش های آنلاین هم خرید های خود را انجام دهید و هم این که از قیمت ایزوگام مطلع گردید.

باید بدانید که اطلاع یافتن از قیمت ایزوگام بسیار مهم می باشد و مشتری ها قبل از خرید های خود حتما باید از این قیمت ها مطلع گردند.

خرید عمده ایزوگام

مقرون به صرفه است که برای خرید ایزوگام به صورت عمده اقدام شود و این امر موجب می شود که در قیمت های تمام شده برای خریدار تخفیف هایی هم در نظر گرفته شود.
قیمت ایزوگام بر روی لیبل ثبت می شود و مواد اولیه تشکیل دهنده و میزان تراکم آن ها سبب می شود که ایزوگام استاندارد، قیمت مناسب داشته باشد و دارای تاریخ تولید و انقضاء بوده و نوع استاندارد و همچنین موارد مصرف در شرایط آب و هوایی بر روی آن ثبت شده است.

فصل فروش و همچنین خرید در متراژهای بالاتر و دیگر مواد اولیه مانند پلیمرها و افزودنی های دیگر که برای چسبندگی و استحکام ایزوگام به کار می رود مجموعه ای می شود که قیمت ایزوگام را در نهایت تعیین می کند.

خرید ایزوگام به نرخ روز

این که قیمت ایزوگام در بازار های خرید و فروش ارزان تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد باید بدانید که به این علت هم معمولا د بازار های خرید و فروش روز به روز تعداد مشتری های آن ها افزایش پیدا می کند و شما هم می توانید خرید های خود را از این شرکت انجام دهید.

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در قیمت های همه محصولات و هم چنین انواع ایزوگام های مخلف تولید شده و موجود در بازار های خرید و فروش این است که کیفی آن ها در چه سطحی می باشد.
چرا که اگر کیفیت ایزوگام های تولید شده بالا تر باشد در این صورت هم قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می گردد طبیعی است که بالا تر خواهد بود و در این زمینه هم نباید هر گونه مشکلی داشت.

اما باید بدانید که اگر در این زمینه دیده گردد که کیفیت ایزوگام های تولید شده پایین تر باشد در این صورت هم قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می گردد پایین تر خواهد بود.

بهتر است بدانید که اما در رابطه با قیمت ایزوگام های تولید شده از طرف این کاخانه استثنا هایی موجود می باشد. این که قیمت ایزوگام حتی ارزان تر از قیمت ها روز بازار های خرید و فروش به این معنا نیست که کیفیت های پایین تر دارد بلکه با این که کیفیت بالا دارند با این حال قیمت های آن ها بالا است.

خرید ایزوگام به نرخ روز

عرضه مستقیم ایزوگام

با توجه به این که محصولات تولید شده از طرف این کارخانه با کیفیت می باشند از آن ها حتی در امر صادرات به کشور های دیگر هم استفاده می کنند. چرا که مردم از کشور های دیگر هم از مشتری های اصلی این نوع ایزوگام ها می باشند.
باید بدانید که ایزوگام هایی که تولید می شوند باید با استفاده از انواع روش ها و اصول مختلف تولید شوند در غیر این صورت هم ایزوگام های بی کیفیتی خواهند بود.

بهتر است بدانید که این کارخانه از تمامی این روش ها و اصول استفاده می کند و از تمامی استاندارد های کیفی ایزوگام ها جهت تولید کردن ایزوگام های خود استفاده می کند.

یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده است این ایزوگام های تولید شده از طرف این شرکت تا این حد با کیفیت باشند این امر می باشد.

شما هم می توانید از این ایزوگام های با کیفیت خریداری و استفاده کنید. بهتر است بدانید که قیمت ایزوگام هم نسبت به کیفیت آن ها نمی باشد و بسیار پایین تر می باشد و در رابطه با قیمت ایزوگام هم در بخش های بالا تر مطالبی را بیان کردیم و در اختیار شما قرار داده ایم.

به هنگام خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف اگر در این زمینه مشکلی داشته باشید می توانید با مشاورین فعال در این شرکت ارتباط خود را برقرار کنید و خرید های خود را انجام دهید.