در تولید عایق رطوبتی و توزیع و پخش آن شرکت ایزوگام شرق دلیجان با تجربه ای طولانی و ماندگار با کیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را تا حال حاضر تولید می کند و با توجه به این که این کارخانه بزرگ تولیدی عایق های رطوبتی، ماندگاری و استحکام و تولید بهترین انواع ایزوگام با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب را دست دارد به مشتری مداری و مقاومت عایق رطوبتی برای سال ها اعتبار بخشیده است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

شرکت تولیدی ایزوگام شرق، استاندارد و زیبایی را به همراه آورده است و تنوع تولیدات خود را همچنان حفظ کرده است و در طی سال ها فعالیت کیفیت تولیدات خود را به همراه توزیع و پخش و فروش درجه یک همواره حفظ کرده است.
ایزوگام شرق برتری های خود را نسبت به دیگر انواع عایق رطوبتی حفظ کرده است و این امر میسر نشده است مگر با تلفیق تجربه و پیشرفت صنعتی دستگاه های به روز شده که کیفیت کار را دوچندان می کنند.

 

شرکت ایزوگام شرق دلیجان مطابق با استاندارد

ایزوگام شرق در هنگام تولید چندین بار توسط کارشناسان فنی و آزمایشگاه مورد بررسی قرار می گیرد و همین امر موجب می شود که در شرایط همیشگی تولید که بهترین مواد اولیه مصرف می شود و همچنان کیفیت تولیدات در حد و اندازه های استانداردهای روز جهانی قرار بگرد و مصرف کننده از این که می تواند چنین محصولی را با کیفیت عالی دریافت کند همچنان راضی و خشنود خواهد بود.

یکی از اصولی ترین مواردی که در شرکت ایزوگام شرق دلیجان همواره مورد تاکید است استفاده بهینه از بهترین مواد اولیه موجود در بازار ایران است که یا به صورت تولید داخل هستند و یا به صورت وارداتی در اختیار کارخانه قرار می گیرد و از آن جایی که تولید عایق رطوبتی همگام و همزمان با پیشرفت دیگر تولیدات و مصالح ساختمانی مورد نیاز برای ساختمان ها و ابنیه و پروژه های مختلف دچار تغییراتی اساسی شده است و روز به روز پیشرفت بیشتری می کند، این شرکت توانسته است که هم تولیدات خود را گسترش دهد و هم صادرات این محصولات را به کشورهای دیگر به صورت جدی دنبال می کند.

شرکت ایزوگام شرق دلیجان

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 

تنوع تولیدات در شرکت ایزوگام شرق دلیجان بسیار زیاد است و ایزوگام تک لایه که سبک تر و ضخامت آن کمتر است از نمونه های درجه یک و البته از تولیدات بسیار قدیمی و پر مصرف این کارخانه است.
دیگر این که ایزوگام دولایه فویل دار شرق از بهترین و محبوب ترین تولیدات این شرکت است که برای بسیاری از پروژه های ساختمانی و تاسیساتی مورد نیاز است و از قیر پلیمری درجه یک تولید می شود و کارایی و دوام آن حداقل برای 10 سال و بیشتر است.

 

مصارف محصولات شرکت ایزوگام شرق دلیجان

برای معرفی انواع ایزوگام شرق نیاز است که به جدیدترین و زیباترین محصول تولیدی این کارخانه که برای مصارف بیشتر و صرفه جویی در مصرف انواع سنگ و سرامیک و کاشی و چوب بسیار موثر بوده است اشاره کنیم که ایزوگام طرح دار نامیده می شود و به صورت سفارشی و بر اساس انتخاب طرح و رنگ توسط مصرف کننده تولید و توزیع می شود و در زمین های بازی و دیوار و کف استخر و همچنین برای سقف و شیروانی ها و حتی برای نمای ساختمان هم به کار گرفته می شود که هم دوام بالایی دارد و هم شکیل است و در برابر باد و باران و سرما بسیار مقاوم است و از همه مهمتر این که زیبایی را به همراه آورده و در هزینه های جانبی صرفه جویی لازم را می کند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام سنگریزه ای و ساده و ایزوگام خود چسب که زیبایی و نصب ساده و قیمت مناسب را توام دارد، ازدیگر تولیدات این کارخانه است که در تمام این تولیدات آن چه که اهمیت و اشتراک دارد، استفاده و مصرف بهترین نوع قیر موجود در بازار و تولید شده در کارخانجات پتروشیمی کشور است که مورد تایید اداره استاندارد بوده و دوام عایق رطوبتی را تضمین می کند.
خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات و همچنین صدور بیمه نامه معتبر برای کلیه تولیدات از دیگر خدماتی است که توسط شرکت ایزوگام شرق دلیجان ارائه می شود.