قابل توجه شهروندان عزیز تهرانی و ساکن در منطقه تهرانپارس! آیا به دنبال مرکز اصلی فروش و نصب ایزوگام در تهرانپارس هستید؟ آیا میدانید مرکز اصلی فروش و نصب ایزوگام شرکت ایزویار در منطقه شما قرار دارد؟ شرکت ایزوگام ایزویار در نزدیکی شماست. افتتاح این مرکز با ربع قرن سابقه برای رفاه حال شما و تامین نیازهای شما به ایزوگام های استاندارد و باکیفیت انجام شده است.

مرکز اصلی فروش و نصب ایزوگام در تهرانپارس کجاست؟

شرکت ایزوگام ایزویار با دارا بودن بیش از 50 نمایندگی برندهای معتبر ایزوگام دلیجان به عنوان اولین و بزرگترین مرکز فروش و نصب ایزوگام در تهرانپارس شناخته شده است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

برای دریافت لیست قیمت بروز ایزوگام در تهرانپارس چه کاری انجام دهم؟

برای دریافت اطلاعات بروز قیمت ها با دفتر فروش ایزویار در تهرانپارس تماس گرفته و از مشاورین مجموعه، اطلاعات کافی و لازم را بدست بیاورید.

نمایندگی رسمی ایزوگام در تهرانپارس

شرکت ایزوگام ایزویار با دارا بودن بیش از 50 نمایندگی از برندهای معتبر ایزوگام دلیجان افتخار دارد کلیه نیازهای خریداران ایزوگام را برای هر سلیقه ای فراهم کند. در مرکز فروش و نصب ایزوگام در تهرانپارس (شرکت ایزویار) انواع ایزوگام تک لایه؛ دولایه؛ سه لایه عرضه میگردد.
همچنین انواع ایزوگام فویل دار و بدون فویل بعلاوه ایزوگام های ساده و طرح دار در این نمایندگی وجود دارد که می تواند نیاز مراجعین محترم را با هر سلیقه ای برآورده نماید.
قابل ذکر اینکه ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با مشخصات فنی و استاندارد فرا تر از سازمان ملی استاندارد ایران در این مرکز جهت رفاه حال ساکنین منطقه تهرانپارس بصورت اختصاصی عرضه میگردد.
استفاده از قیر پالایشگاهی خالص؛ تیشو و مواد پلی استر با کیفیت بسیار بالا؛ وزن 50 کیلوگرم و ضخامت 5 میلیمتر تنها بخش کوچکی از مشخصات فنی این نوع ایزوگام است.

برای دریافت مشخصات کامل فیزیکی و شیمیائی و همچنین اطلاع از تست های صورت گرفته بر روی این محصول وآگاهی به نتایج حاصل از آن میتوانید با دفتر نمایندگی ایزویار در تهرانپارس تماس بگیرید.

نصب ایزوگام هیرمان در تهرانپارس

قیمت روز ایزوگام در تهرانپارس

عوامل بسیاری در قیمت تمام شده ایزوگام موثر است. کارشناسان و مشاورین شرکت ایزویار با رصد و بررسی قیمتها در بازار فروش ایزوگام در تهران توسط فروشندگان این محصول و دریافت اطلاعات از تولید کنندگان مواد اولیه؛ همچنین کارخانه های تولید ایزوگام در شهر دلیجان تواسته عوامل مهم و اثر گذار در قیمت ایزوگام را شناسائی نموده و با روش های موثر و کارآمد قیمت های به روز و حداقل ایزوگام؛ در کنار کیفیت بالا را در اختیار مصرف کنندگان گرامی در شهر تهران و بخصوص در منطقه تهرانپارس قرار دهد.

مهمترین عوامل که در تعیین قیمت ایزوگام دخالت دارند از طرف مرکز فروش ایزوگام در تهرانپارس (شرکت ایزویار) به چند دسته تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشد:

  1. هزینه تمام شده تولید ایزوگام در کارخانه ( همانطور که میدانید هزینه تمام شده با احتساب استفاده تولید کننده از مواد اولیه با کیفیت؛ علاوه بر تاثیر گذاری بر کیفیت ایزوگام تولید شده؛ می تواند روی قیمت تمام شده نیز اثر لازم را داشته باشد).
  2. هزینه های حمل مواد اولیه مورد نیاز تولید کننده تا کارخانه دلیجان و از کارخانه تا انبار شرکت ایزویار(یادآوری میگردد این هزینه به هیچ عنوان ارتباطی با تولید کننده ندارد و قیمت حمل بار توسط مراجع ذیربط تعیین و ابلاغ می شود).
  3. مجموع هزینه های متفرقه الحاقی به تولید که عبارتند از؛ حقوق و دستمزد؛ بیمه؛ مالیات و تعداد دیگری از این موارد که تولید کننده باید پرداخت نماید.

در انتها به سود منطقی و مطابق استاندارد شرکت ایزویار اشاره می شود که کلیه مصرف کنندگان یکصدا از مناسب بودن قیمت ها در این مجموعه اظهار رضایت دارند. تناسب قیمت با کیفیت بالای ایزوگام های ارائه شده توسط شرکت ایزویار را می توانید خودتان تجربه کنید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

برای دریافت اطلاعات به روز قیمت ها با دفتر فروش ایزویار در تهرانپارس تماس گرفته و از مشاورین مجموعه؛ اطلاعات کافی و لازم را بدست بیاورید.

نصب ایزوگام بردین در تهرانپارس

نصب ایزوگام در تهرانپارس

اکیدا توصیه می شود قبل از هرگونه اقدامی برای خرید ایزوگام با نمایندگی شرکت ایزویار در منطقه تهرانپارس تماس بگیرید و از کلیه اطلاعات برند های موجود در این شرکت به همراه خدمات نصب ایزوگام مطلع شده و سپس اقدام نمائید.

شرکت ایزویار قبل از اقدام به فروش و نصب ایزوگام برای خریداران؛ از محدوده مورد نظر بازدید کارشناسی نموده و سپس بهترین نوع و بالاترین کیفیت ایزوگام را معرفی خواهند کرد. به نظر مدیران ایزویار فروش ایزوگام ابتدای مسئولیت است. قبل از هرگونه اقدام به نصب از زیر سازی محل مورد استفاده ایزوگام اطمینان داشته و به نظرات کارشناسان ما اعتماد داشته باشید. زیرا خدمات نصب ایزوگام توسط ایزویار با ضمانت انجام میشود.

شایان ذکر است که برای جلب اطمینان شما کلیه ایزوگام های موجود در شرکت ایزویار دارای استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران می باشد و همراه آن ضمانت نامه معتبر کارخانه و بیمه نامه معتبر به خریدار و یا مصرف کننده در محل ارائه میگردد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

نحوه خرید از شرکت ایزوگام ایزویار

راه های سه گانه زیر که برای راحتی و انتخاب شما در نظر گرفته شده است به شرح زیر می باشد:

  • خرید حضوری: شما می توانید با حضور در دفتر فروش شرکت ایزویار در تهرانپارس از نزدیک با تولیدات مختلف کارخانجات ایزوگام دلیجان که توسط ایزویار در اختیار شما قرار داده می شود آشنا شده و به همراه آن از مشاوره کارشناسان با تجربه و متخصص شرکت بصورت حضوری برخوردار شوید.
  • خرید غیرحضوری: خریداران و مصرف کنندگان محترم ایزوگام طی تماس با تلفن های دفتر فروش تهرانپارس و دریافت اطلاعات از مشاورین حاضر در دفتر می توانند اقدام به ثبت سفارش نموده تا در اولین فرصت کارشناسان خبره و آموزش دیده شرکت ایزویار ضمن بازدید از محل؛ راهنمائی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.
  • خرید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی شرکت ایزویار: به منظور پاسخگوئی سریع و راحت؛ همچنین در دسترس بودن؛ شرکت ایزوگام ایزویار برای ارائه خدمات شایسته به مشتریان گرامی؛ اقدام به ایجاد سایت و استفاده از شبکه های اجتماعی نموده است. خریداران گرامی می توانند با مراجعه به هر کدام از شبکه های اجتماعی و یا سایت ایزویار به راحتی سفارشات و یا سوالات خود را ثبت نموده و منتظر تماس کارشناسان شرکت باشند.

شما می تواتید برای مشاهده محصولات شرکت ایزوگام ایزویار کلیک کنید

در پایان متذکر میگردد ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام حال حاضر بازار می باشد که با مشخصات فنی فراتراز استاندارد ملی ایران به خریداران عرضه می گردد. این محصول که در کارخانه هیرمان دلیجان و زیر نظر افراد با تجربه و با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته تولید می شود در سالهای اخیر توانسته جایزه برترین کیفیت در کشور را به خود اختصاص دهد.

شرکت ایزویار این اطمینان را به خریداران گرامی میدهد که با خرید ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان با عمر مفید حداقل 25 سال؛ آرامش و امنیت خاطر را به خانواده خود هدیه میدهید.