بخش عمده ای از کار ایزولاسیون را نصب ایزوگام تشکیل می دهد و تقریبا در تمام موارد و بیشتر گروههای نصب و اجرای ایزوگام به صورت یکسان کار می کنند و البته از تجربه و میزان خلاقیت خود در این زمینه بهره مند می شوند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

چرا نصب ایزوگام مهمترین قسمت از عایق کاری رطوبتی یک ساختمان است؟

برای نصب ایزوگام دقت زیاد می تواند بسیار کمک کننده باشد و اگر چنانچه در نصب عایق رطوبتی دقت مورد نظر به کار گرفته نشود نمی تواند رضایت مصرف کننده را به صورت کامل جلب کند و همین امر ممکن است سبب جدا شدن ایزوگام از سطح کار شده و خسارت هایی را به دنبال داشته باشد.
برای نصب انواع عایق رطوبتی آن چه که مورد نظر است، اتصال کامل عایق رطوبتی به سطح زیرین بوده و در این زمینه اصول و مبانی کار یکسان است اما در موارد جزئی می توان ابتکار عمل به خرج داد.
کلیه ابزار و دستگاه ها و شعله پخش کن و وسایلی مانند تیغ موکت بری و گاز مایع (کپسول) از جمله وسایلی است که برای نصب عایق رطوبتی مورد نیاز است.

نیازهای اولیه برای شروع به نصب ایزوگام

ابتدا سطح جایی که باید عایق بندی شود شسته و جارو می شود و همچنین تمام اشیاء فلزی و کولرها و منبع های آب و دیگر وسایل بایستی از محل برداشته و جابجا شوند.
خمیر ماستیک و یا درزگیر برای مواردی مصرف می شود که درزها و ترک هایی در سطح کار موجود است و باید به خوبی و با دقت کامل درزگیری و تعمیر انجام شود.
برای صاف شده سطح کار از خمیر پرایمر کمک گرفته می شود که کاملا سطح کار با این خمیر پوشانده می شود و پس از خشک شده می توان برای عایق بندی و عملیات نهایی شروع به کار نمود.

 

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام درجه یک

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

چکار کنیم تا بعد از نصب ایزوگام آسیبی به ساختمان نرسد؟

در زمان نصب ایزوگام به چند نکته دقت بسیار زیادی می شود که از جمله می توان به دقت در نصب و اجرای شیب و در نظر گرفتن راه آب ها که در فصل بارندگی اهمیت فراوانی دارند و می توانند در صورتی که به خوبی و درستی این شیب اندازه گیری و رعایت نشود در فصل سرما و بارش باران و برف موجب خساراتی شود.
در ضمن در هنگام عایق بندی و اجرای ایزوگام به گرما و میزان حرارت دقت زیادی می شود و در صورتی که میزان حرارت کارفی نبوده و یا بیشتر از میزان استاندارد باشد می تواند خسارت هایی را به سطح و خود ایزوگام وارد کند.

قسمتی که معمولا باید برای حرارت مشعل در نظر گرفته شود با نایلون پوشانده می شود و این نایلون نباید ضخامت بیش از اندازه داشته باشد و یا این که اگر نازک باشد موجب سوختن تیشو و پلی استر موجود در عایق رطوبتی خواهد شد.
هدایت و برطرف کردن چین و چروک ایزوگام در حین کار با دقت تمام انجام می شود که این امر موجب می شود هواگرفتگی ایجاد نشده و عایق به صورت کامل چسبانده می شود.
در حین باز کردن رول های ایزوگام دقت بر این امر که عایق پاره نشود و بدون چین و چروک نصب شود از جمله کارهایی است که توسط کارشناس و مسئول گروه مرتبا کنترل می شود.

 

نصب ایزوگام

نصب ایزوگام درجه یک

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

چند نکته مهم در مورد نصب ایزوگام

در عایق بندی و نصب ایزوگام بر روی سطوح به دقت مورد کنترل است که از جمله آن ها می توان به دقت در تعیین شیب و بر طرف نمودن برآمدگی ها و ناصافی ها است و دیگر این که عایق اگر چنانچه بر روی موزاییک باید نصب شود بهتر است از سیمان و دوغاب سیمان برای یکنواخت کردن سطح استفاده شود.
دیگر این که زمان بندی بسیار در نصب ایزوگام اهمیت ویژه ای دارد و از عایق بندی در زمانی که احتمال بارش برف و باران و یا تگرگ می رود جلوگیری کنید.
گاهی لازم از از یک سطح ضد زنگ برای صاف و یکدست کردن محل مورد نظر استفاده شود و زوایایی که 90 درجه هستند به صورت کامل Fillet می شوند.

بسیاری از موارد و ریزه کاری های کوچک در کار نصب انواع ایزوگام نهفته است که امروزه به آموزش گروه های نصب توجه فراوانی می شود و به گروه هایی که به صورت سنتی و تجربی کار می کنند توصیه می شود که از راه های موجود برای آموزش نهایت بهره را برده و با شیوه های جدید و دستگاه های مجهز که برای اجراء و نصب هر چه بهتر و مستحکم تر می تواند بسیار مثمر ثمر باشد آشنا شوند.

 

از کجا بهترین ایزوگام را تهیه کنم؟

برای خرید انواع عایق های رطوبتی توصیه می شود که از بهترین و معتبرترین کارخانجات و برندهایی که استاندارد و اصل بودن آن کاملا تایید شده است خریداری شود و در مرحله بعد که اهمیت ویژه ای دارد برای نصب و اجرای عایق هم توصیه همواره بر ایتن است که از گروه هایی کع با دانش روز و تجربه کاری کافی فعالیت می کنند نهایت بهره را برده و با اطمینان از روش صحیح و دقیق و استاندارد اجرای ایزوگام ظرفیت و کیفیت و چسبندگی عایق رطوبتی به طور یقین چندین برابر خواهد شد.

در حال حاضر گروه های آموزش دیده در تهران و کرج و اصفهان فعالیت هماهنگ و گسترده ای دارند و به این ترتیب خدمات رسانی هر چه بهتر صورت خواهد گرفت.
ایزوگام در پایان فصل گرما و با شروع پاییز به فروش م ی رسد که البته برای نصب هم بهترین زمان است که نه هوا گرم و سرد باشد که این امر از انبساط و انقباض عایق جلوگیری می کند.

برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عمده و خانگی راه های ارتباطی مانند تلفن و اینترنتی و آنلاین و یا حضوری جهت انجام عایق بندی و ایزولاسیون به صورت 24 ساعته آماده پاسخگوئی به سوالات و راهنمایی و مشاوره و اعزام گروه های نصب خواهد بود.
قطعا یکی از راه های بهینه سازی پروژه ها و بالا بردن سطح استاندارد و ایمنی ساختمان ها می تواند انتخاب و خرید و نصب بهترین عایق رطوبتی ( ایزوگام ) باشد.

[contact-card]