قیمت ایزوگام با نصب در تهران همراه با بیمه نامه معتبر و ضمانت 15 ساله در نمایندگی رسمی فروش انواع ایزوگام مرغوب همان قیمت رقابتی بوده است.
همانطور که می دانید امروزه ایزوگام یک عایق رطوبتی پایدار و بادوام است که به خوبی توانسته جایگزین قیر کاری کردن در بسیاری از موارد شده باشد.
مانند پشت بام ها که در سال های بسیار دوری تنها قیر به عنوان عایق رطوبتی در پشت بام ها و بسیاری از موارد دیگر بکار گرفته می شد.
امروزه ایزوگام با پیشرفت تکنولوژی در صنعت، با استفاده از بهترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته، تولید و از برندهای گوناگون تولیدی کارخانجات ایزوگام در تهران و به خصوص در دلیجان، روانه بازارهای فروش عایق رطوبتی می گردد.
شایان ذکر است که کارخانجات تولیدی ایزوگام در سال های اخیر به دنبال تولید انواع ایزوگام با ویژگی های منحصربفردی هستند که این موضوع می تواند در نحوه فروش، قیمت ایزوگام و بازار تقاضای این ایزوگام، نقش فراینده ای را دارا باشد.
آیا می دانید که برای آن که یک ایزوگام مرغوب و اصل را خریداری کنید، بایستی قبل از خرید شناخت کافی از ویژگی های ایزوگام مرغوب داشته و خریدی آگاهانه را انجام دهید؟
اصلا یک خریدار عادی ایزوگام، با استفاده از چه روش هایی می تواند تشخیص دهد که ایزوگام مرغوب است یا نامرغوب؟
پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی کرده تا در پایان خریدی تضمین شده از انواع ایزوگام استاندارد داشته باشید.

قیمت ایزوگام

تشخیص ایزوگام مرغوب و اصل

همانطور که متوجه شدید ایزوگام این روزها به عنوان یکی از بهترین عایق های رطوبتی در بازار ایران معرفی شده و دارای برندهای گوناگونی از کارخانجات تولیدی مختلف است.
یک ایزوگام از لایه های مختلفی تشکیل شده که باعث شده تا این عایق از مقاومت بسیار بالایی در برابر آب، بارش باران، برف و به طور کلی انواع رطوبت برخوردار بوده باشد.
لایه های تشکیل دهنده ایزوگام عبارتند از:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • لایه پلی اتیلن
 • پودر معدنی
 • فویل آلومینیوم
 • بافت
 • پلی استر
 • و مواد افزودنی ویژه لایه پلی اتیلن

امروزه ایزوگام هایی تولید شده که هر کدام بسته به نوع محصول می توانند به صورت تک لایه و دو لایه تولید شده باشند که هر یک مصارف مختلفی را دارا هستند.
در حال حاضر از انواع ایزوگام در کاربردهای ذیل استفاده می شود:

 1. پشت بام ها
 2. ایرانیت ها
 3. پی ساختمان
 4. استخرها
 5. مخازن آب
 6. تونل ها
 7. کانال های آبیاری
 8. سرویس های بهداشتی
 9. سردخانه ها
 10. پل های هوایی
 11. باند فرودگاه
 12. پارکینگ های طبقاتی
 13. مرغداری های
 14. لوله های آب و گاز و نفت
 15. دامداری ها و …

برای هر یک از کاربردهای فوق، در صورت استفاده از یک ایزوگام نامرغوب، می توان خرابی ها و خسارات شدیدی را شاهد بود و به همین دلیل اهمیت داشته که در این مصارف، از انواع ایزوگام مرغوب و درجه یک استفاده شده باشد.
آیا می دانید که چگونه می توان یک ایزوگام مرغوب از یک ایروگام نامرغوب را شناسایی کرد؟
گفتنی است که بسیاری معتقند که تنها راهکاری که افراد می توانند ایزوگام نامرغوب را از مرغوب تشخیص دهند؛ این است که ایزوگام مرغوب با هر قدرت کششی پاره نمی شود و در صورت تا شدن، از پشت نمی شکند.
البته از دیگر ویژگی هایی که در میان ایزوگام های مرغوب و نامرغوب متمایز بوده، وزن و ضخامت ایزوگام هاست که این مورد را می توانید از مشاورین باتجربه قبل از خرید پرس و جو کرده باشید.

بهترین برندهای ایزوگام کدام اند؟

اگر چه دانستن نکات فوق قبل از خرید به مشتریان کمک می کند تا ایزوگام استاندارد و مرغوبی را خرید کنند، اما شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده ایزوگام و یا در واقع شناخت بهترین برندهای ایزوگام موجود در بازار، دیگر راهکار مهم برای خریدی مطمئن از انواع ایزوگام است.
ایزوگام نوعی پوشش تولیدی از الیاف مصنوعی و قیر بوده که به وسیله گرما چسبانده می شود و در این میان بهترین برندهای ایزوگام، ایزوگام هایی تولید می کنند که هنگام اجرا و نصب عیار واقعی شان مشخص می گردد.
در کارخانجات معتبر تولیدی ایزوگام، ایزوگام ها دارای وزن و ضخامت استاندارد بوده و غالبا به شکل رولی همراه با نشان استاندارد ملی ایران و لیبل مشخصات محصول به عرضه می رسند.
بهترین برند ایزوگام، از طول عمر خیلی خوب، پایداری و دوام بالا و وزن سبک برخوردار بوده و همراه با گارانتی و بیمه نامه معتبر به فروش می رسد.
برخی از برندهای معتبر ایزوگام هم همزمان با ارائه بهترین کیفیت ایزوگام های موجود، خدمات فوق العاده نصب ایزوگام را با استفاده از نصابان حرفه ای ایزوگام ارائه می دهند.
از بهترین برندهای ایزوگام که در بازارهای کشور ما خرید و فروش می گردند می توان این برندها را نام برد که غالبا تولید مجموعه کارخانجات ایزوگام دلیجان می باشند:

 • ایزوگام بردین دلیجان
 • ایزوگام شرق مشکین دلیجان
 • ایزوگام بام گستر دلیجان
 • ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام هیرمان در نمایندگی ایزوگام در تهران

ایزوگام های دلیجان همه ی فاکتورهای مهم و اصلی یک ایزوگام استاندارد را دارا بوده و امروزه شرایط ویژه صادراتی را هم به سایر کشورها دارا بوده اند، چرا که از نظر شرایط جغرافیایی و جوی کشورهای مقصد هم در خط تولید این ایزوگام ها راهکارهایی اندیشیده شده است.
اما در خود ایران و شهرهای بزرگی مانند تهران، چگونه می توان ایزوگام اصل و استاندارد دلیجان را خریداری کرد؟
قیمت ایزوگام در تهران همراه با خدمات نصب چه نرخی داشته و کدام نمایندگی های فروش ایزوگام در تهران، علاوه بر امر فروش، خدمات نصب را هم به مشتریان خود ارائه می دهند؟

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

از کجا ایزوگام اصل می توان خرید؟

سوالی که شاید برای خیلی از خریداران ایزوگام تبدیل به دغدغه ای جدی آن هم در بازارهای پر از تبلیغات ناسالم و پر از واسطه گری امروزی بوده، این است که از کجا و چگونه ایزوگام اصل یا استاندارد بخرم؟
اگر کمی باهوش باشید می دانید که شما خریداران دو راهکار اصلی برای خرید ایزوگام در شهر محل سکونت خود دارید:

 1. راهکار اول این است که خودتان به شکل حضوری به بازارهای فروش ایزوگام بروید و پس از ساعت ها گشتن در این بازار و دست و پنجه نرم کردن با فروشندگان گوناگون، خرید خود را انجام دهید. شاید هم نیاز باشد تا برای خرید ایزوگام، مسافت های طولانی را هم طی کنید.
 2. راهکار دوم در خرید ایزوگام این بوده که شما در هر شهر یا منطقه ای هستید، بدون نیاز به مراجعه حضوری، به یک سایت معتبر فروش اینترنتی ایزوگام مراجعه کرده و سفارش خرید خود را از این طریق به ثبت برسانید.

شایان ذکر است که خرید ایروگام به شکل حضوری، می تواند اتلاف اضافی در وقت و هزینه را برای بسیاری از مشتریان به همراه داشته باشد.
اما با ایجاد امکان خرید اینترنتی ایزوگام، دیگر نگرانی بابت اتلاف وقت و هزینه اضافی وجود نداشته و خریداران می توانند خریدی اقتصادی تر را داشته باشند.
اما توجه به این نکته ضروری است که با توجه به وجود فروشگاه های اینترنتی گوناگون در زمینه فروش ایزوگام، ممکن است خریداران نتوانسته باشند کیفیت و قیمت واقعی را از هر مرکز فروشی خریداری کنند.
اگر می خواهید ایزوگام اصل را در شرق و غرب تهران، بدون هیچ واسطه خرید کنید، کافیست از نمایندگی های فروش اینترنتی ای ثبت سفارش نمایید که:

 1. ارتباط مستقیم با بزرگترین کارخانجات تولیدی انواع ایزوگام داشته اند.
 2. واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایزوگام را حذف نموده اند.
 3. مشاوره های رایگان قبل از خرید را به مشتریان داده تا خرید آگاهانه نصیبشان شود.
 4. انواع ایزوگام استاندارد و برند معتبر را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مدت دار به مشتریان عرضه می دارند.
 5. همراه با ارائه ایزوگام های درجه یک، خدمات نصب را هم ارائه می دهند.

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

قیمت ایزوگام در تهران

از آنجا که بازار هدف اغلب تولید کنندگان انواع ایزوگام در شهر بزرگی مانند تهران است، مهم است که خریداران قبل از خرید از لیست قیمت ایزوگام های خوب و استاندارد مطلع شده باشند.
اما آیا می دانید که قیمت ایزوگام به چه عواملی بستگی داشته است و چگونه می توان مناسب ترین نرخ قیمتی را در غرب و شرق تهران از بهترین کیفیت ایزوگام های موجود خریداری کرد؟
به طور کلی در فصول سرد سال، استفاده از ایزوگام بیشتر می شود، اما جهت کاربردهای دیگر بجز پوشش سقف و پشت بام ها، ایزوگام می تواند در روزهای عادی سال هم از مشتریان خود برخوردار باشد.
در این میان مشتریان همواره به دنبال خرید ایزوگام های باکیفیت و قیمت مناسب هستند و در این میان عرضه کنندگانی که دو اصل قیمت و کیفیت ایزوگام را متناسب با هم ارائه دهند، نرخ فروش بیشتری را دارا می باشند.
از جمله عواملی که در تعیین قیمت ایزوگام نقش داشته اند؛ می توان این موارد را نام برد:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

دارا بودن نشان استاندارد هنگام خرید: وقتی ایزوگامی دارای نشان استاندارد است، یعنی تمامی مواد تشکیل دهنده آن از کیفیت بالایی برخوردار بوده اند. پس این مواد مانند فویل آلومینیوم، قیر، الیاف تیشو و لایه های درونی ایزوگام می توانند در تعیین قیمت ایزوگام نقش فزاینده ای را ایفا کنند.

ضمانت نامه کتبی به همراه بیمه نامه های معتبر: ضمانت نامه ها و بیمه نامه های معتبری که توسط شرکت های گوناگون ارائه شده خود نیز نشان مرغوبیت ایزوگام بوده و می تواند در قیمت ایزوگام دخیل باشد.

شرایط جوی و آب و هوایی: به عنوان مثال در شرایط جوی سرد و مناطقی که سردسیر هستند، هزینه خرید ایزوگام بیشتر از مناطق گرمسیری می باشد.

محل قرارگیری نصب ایزوگام: در برخی از مکان ها از ایزوگام های ساده و در برخی دیگر ایزوگام های فویل دار جوابگو هستند که این موضوع هم می تواند در تعیین قیمت ایزوگام، نقش داشته باشد.

آیا می دانید که در کدام نمایندگی های فروش ایروگام در تهران، قیمت منصفانه و رقابتی از این محصول عرضه می گردد؟

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

همانطور که متوجه شدید یکی دیگر از خدمات مناسبی که برخی از عرضه کنندگان ایزوگام ارائه می دهند، خدمات نصب ایزوگام است که می توانند با قیمت های متفاوتی صورت گرفته باشد.
در درجه اول باید گفت که مرحله نصب و اجرای ایزوگام شاید از مرحله ی خرید ایزوگام استاندارد نیز از اهمیت جدی تری برخوردار بوده است.
نصب و اجرای ایزوگام بایستی توسط نصابان حرفه ای و باتجربه بر روی سطوح گوناگون انجام شده و در اینجاست که حتی خود خریداران نیز می توانند متوجه کیفیت ایزوگام خریداری شده نیز شده باشند.
نصب ایزوگام با استفاده از ابزار مخصوص و شعله حرارت بر روی سطوح گوناگون انجام می شود و در این میان تفاوت قیمت نصب ایزوگام در تهران که عرضه کنندگان گوناگونی دارد، نسبت به سایر شهرهای کشور محسوس تر می باشد.
قیمت نصب ایزوگام با توجه به کیفیت عایق ها و بستگی به نوع ایزوگام هم می تواند بالا یا پایین باشد که در این میان قیمت نصب ایزوگام در فصل زمستان می تواند نسبت به سایر فصل ها و شرایط، تغییر نماید.
از طریق کدام نمایندگی های فروش ایزوگام در غرب و شرق تهران می توان مناسب ترین قیمت ایزوگام دلیجان با نصب را خریداری کرد؟

نمایندگی ایزوگام دلیجان

نمایندگی رسمی فروش عمده ایزوگام دلیجان در تهران

همانطور که در خطوط فوق بیان شد، یکی از راهکارهایی که برای خرید ایزوگام وجود داشته، خرید به صورت اینترنتی می باشد.
خرید اینترنتی ایزوگام اگر از نمایندگی های معتبر فروش به انجام برسد، قطعا خریدی متفاوت تر از سایر بازارهای موجود را برای خریداران رقم خواهد زد.
در حال حاضر نمایندگی رسمی فروش آنلاین و عمده انواع ایزوگام دلیجان در تهران، توانسته با حذف واسطه ها، خرید اینترنتی خیلی خوب در بستری مطمئن را برای مشتریان فراهم آورده باشد.
در این نمایندگی فروش ایزوگام دلیجان در تهران، تمامی رول های ایزوگام با ضخامت و وزن استاندارد همراه با بیمه نامه 5 ساله و ضمانت 15 ساله به عرضه می رسد.
قیمت ایزوگام با نصب در تهران توسط این نمایندگی فروش، همان قیمت فروش مستقیم و قیمت روز بازار که همان قیمت درب کارخانه است، بوده و خریدارانی که خرید از این سایت را انتخاب می کنند، اقتصادی ترین و رقابتی ترین قیمت ممکن را دریافت خواهند کرد.
اگر هنوز هم شک دارید که آیا این مجموعه می تواند انواع ایزوگام های درجه یک و استاندارد را با قیمت مناسب عرضه کند، کافیست برای یکبار هم که شده با مشاورین این مجموعه ارتباط گرفته و خرید خود را بدون هیچ واسطه ای انجام دهید.
خرید ایزوگام از طریق این مجموعه مساوی است با خرید بهترین برندهای ایزوگام دلیجان با کمترین قیمت ممکن همراه با خدمات نصب فوق العاده!