توضیحات پروژه

پروژه ی فروش ونصب ایزوگام در شهرزیبا

مشاهده دیگر پروژه ها

نصب ایزوگام در شهرزیبا تهران

در پروژه ی نصب ایزوگام در شهرک گلستان تهران ، به موارد زیادی خواهیم پرداخت که مشتریان این منطقه با مطالعه آنها میتوانید انتخاب راحت تر و مطمئن تری داشته باشند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

شهرزیبا تهران

به نقل از ویکیپدیا – شهر زیبا نام محله‌ای واقع در شمال غرب تهران منطقه ۵ شهرداری تهران است که از شرق با محله جنت آباد، از شمال با محله شهران، از غرب با محله دهکده المپیک، و از جنوب به محله بلوار فردوس غرب میرسد.این منطقه در قدیم مملو از باغ های توت بوده است.ی کی از بخش‌های این محله که تغییر چندانی نکرده‌است بازارچه شهر زیبا است که تقریباً مرکز این منطقه و یکی از بخش‌های پر رفت و آمد می‌باشد. خیابان‌های نیلوفر-سرو-آلاله-کیهان-مرادی از خیابان‌های مرفه‌نشین شهرزیبا است که به سرعت در حال پیشروی در ساخت ساختمان‌های تجملاتی است.

بافت محله شهر زیبا چگونه است؟

در مسیر حرکت خود به سمت شهرزیبا، یعنی از تقاطع جنت آباد جنوبی تا بلوار تعاون یا جوانمردان امروزی، شاهد بافت‌های مسکونی متنوعی هستید. این بافت از خانه‌هایی با قدمت ۴۰ سال به بالا گرفته تا خانه‌ها، آپارتمان‌ها و برج‌های نوساز و حتی شهرک‌های قدیمی تشکیل می‌شود. به هر حال، این محدوده از تهران نیز، به لطف داشتن خیابان‌های عریض و زمین‌های با بر زیاد و قواره‌های بزرگ، از ساخت‌و سازهای گسترده در امان نبوده و همچنان شاهد ساخت و ساز آپارتمان‌های جدید در آن هستیم.

در این پروژه، جناب آقای نحوی با کارشناسان ما تماس گرفتند و با محصولات آشنا شدند، برند بردین را انتخاب کردند و پس از مشاوره ها و براورد هزینه، برنامه ریزی برای ارسال بار و انجام کارهای نصب ایزوگام پروژه شهر زیبا شروع شد و با بالاترین سطح کیفی به پایان رسید.

جزئیات پروژه

مشتری

اقای نحوی

نوع پروژه

مسکونی

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

آدرس

شهرزیبا تهران

اسم نصاب

اقای عباسی

متراژ

1000 متر

ثبت ديدگاه