توضیحات پروژه

پروژه ی فروش ونصب ایزوگام در شهرک گلستان ، بلوار کوهک

مشاهده دیگر پروژه ها

نصب ایزوگام در شهرک گلستان تهران

در پروژه ی نصب ایزوگام در شهرک گلستان تهران ، به موارد زیادی خواهیم پرداخت که مشتریان این منطقه با مطالعه آنها میتوانید انتخاب راحت تر و مطمئن تری داشته باشند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

فروش ایزوگام در تهران

فروش ایزوگام به تنهایی مفهومی ندارد و پشت هر خرید و فروش ایزوگام مباحث بسیار پیچیده و تخصصی نهفته است. از مشاوره و انتخاب محصول از میان هزاران برند متفرقه گرفته تا خرید ایزوگام با قیمت مناسب و حتی ارسال بار و در نهایت انجام پروژه ی نصب، هرکدام یک راه تو در تو برای خود دارند. مشتریان نصب و خریداران ایزوگام هرروزه با هزاران چالش روبرو هستند پس این اصل که برخی همکاران تنها به آن اهمیت میدهند، یعنی فروش زیاد، تنها به چالش ها دامن میزند و خریدار را دچار مشکل میکند.

نصب ایزوگام در شهرک گلستان تهران

شهرک گلستان تهران

به نقل از ویکیپدیا – شهرک گلستان نام محله ای واقع در شمال غرب تهران و جزو منطقه ۲۲ شهرداری تهران است که از شمال به بزرگراه همت وبلوار ابشار(جدی اردبیلی) ، از شرق به بزرگراه آزادگان و دهکده المپیک ، از غرب به میدان دریاچه و(ایرانمال) و دریاچه چیتگر و از جنوب به بلوار کوهک و پارک جنگلی چیتگر محدود می‌گردد. شهرک گلستان نام جدید شهرک «راه‌آهن» می‌باشد و بلوار امیرکبیر اصلی‌ترین خیابان شهرک است که بیشتر دارای کاربری تجاری-اداری می‌باشد. بلوارهای کوهک _کاشان_ هوانیروز و گلها، کاج و هاشم‌زاده (اقاقیا) و خیابان‌های اصلی و یاس، بنفشه، سروستان، قائم و… خیابان‌های فرعی شهرک می‌باشند.ومیدان های اصلی شهرک شامل میدان اتریش ومیدان موج و همچنین شامل میدان ساحل و میدان دریاچه می باشد همچنین برج‌های مسکونی و تجاری-اداری زیادی در شهرک گلستان ساخته شده‌ است که باعث شده نسبت به گذشته تراکم جمعیت نسبت به گذشته کمی افزایش یابد. همین واحد های تجاری اداری برای خرید ایزوگام هرروز با چالش های جدیدی روبرو میشوند و شرکت ایزوگام ایزویار با سابقه طولانی مدت در مشاوره، فروش و نصب ایزوگام در تهران همیشه پیشتاز بوده است.

نصب ایزوگام در شهرک گلستان تهران

در این پروژه، جناب آقای قاسملو با مراجعه به وبسایت ما و مشاهده محصولات، از برند بردین پسند کردند و برای کسب اطلاعات درباره این محصول با کارشناسان ما تماس گرفتند. پس از مشاوره ها و براورد هزینه، تاریخ نصب این پروژه در روز 7 مهر در برنامه کاری شرکت قرارگرفت و با جناب اقای محمودی هماهنگی های لازم را انجام دادیم و در نهایت پروژه ی نصب ایزوگام در شهرک گلستان با بهترین کیفیت به پایان رسید.
در ادامه ویدیو این نصب را مشاهده خواهید کرد.

جزئیات پروژه

مشتری

اقای قاسملو

نوع پروژه

مسکونی

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

آدرس

خروجی شهرک گلستان ، بلوار کوهک

اسم نصاب

اقای محمودی

متراژ

650 متر

ثبت ديدگاه