توضیحات پروژه

نصب ایزوگام در ازگل تهران

پروژه ها

پروژه ی فروش و نصب ایزوگام در  ازگل تهران

در این پروژه از ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان استفاده شده. مشتری گرامی جناب آقای طهماسبی با مشورت و مشاهده فیزیکی ایزوگام سوپرصادراتی هیرمان دلیجان، از کیفیت فوق العاده این محصول و ضمانت 16 ساله ی آن ، اطمینان کامل حاصل کردند و به میزان مشخص برای پروژه خود خرید نمودند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

نصب ایزوگام در تهران و منطقه ی ازگل

ازگُل یکی از محله های شمال شرقی تهران واقع در منطقه ۱ شهرداری تهران ناحیه ۹ است. این محله به دلیل مجاورت با رشته کوه البرز دارای آب و هوای همیشه خوب و خنک است والبته زمستان سردتری را نسبت به سایر نقاط تهران دارد. مقاله مربوط به ایزوگام سردسیری را از اینجا بخوانید. این محله در پنج کیلومتری شرق تجریش واقع است و از شمال به شهرک شهید محلاتی، از شمال غرب به اقدسیه و آجودانیه، از جنوب به لویزان، از شرق به بلوار نیروی زمینی و از غرب به اقدسیه و محله اراج منتهی می‌شود. محله اراج و سوهانک هم در نزدیکی ازگل قرار دارند. از خیابان‌های اصلی محله ازگل می توان به خیابان نیروی زمینی، خیابان نوبهار، گلستان و… اشاره کرد.
شاید برای افرادی که نام این محله به گوش‌شان نخورده‌ باشد، تلفظ صحیح و اعراب‌گذاری کمی با تردید همراه باشد. «نصرالله حدادی» تهران‌شناس می‌گوید: «ازگل بر وزن بلبل است که در ۷ کیلومتری شرق امامزاده صالح(ع) قرار دارد. در زمانی که هنوز شکل روستایی خودش را حفظ کرده ‌بود، ۳۰۰ نفر جمعیت داشت.» جمعیتی که به سبک و سیاق دیگر روستاهای شمیران به زارعت مشغول بودند و از همین راه امرار معاش می‌کردند. چند روایت درباره وجه تسمیه ازگل وجود دارد. یک روایت هست که «ازگلی» به ترکی یعنی «گل‌رخ». اما برخی می‌گویند ابتدا «اَزگِل» بوده که بی‌ربط با میوه ازگیل نیست. روایت دیگری که گویا معتبرتر است می‌گوید ازگل نام برکه‌ای بوده در محلی به نام «اوزون گل».

نصب ایزوگام در ازگل تهران

تیم نصب ایزوگام ایزویار در تمام مناطق تهران شناخته شده است.

در پروژه های قبل نیز نصب ایزوگام  بردین در ازگل تهران در این منطقه انجام شده بود و مشتری از نتیجه کار بسیار راضی بودند
صفحه ی نصب ایزوگام در ازگل  را مشاهده کنید.
دیگر پروژه های ما در مدارس و مراکز آموزشی منطقه ازگل : دانشگاه سما ازگل ،ابتدایی دخترانه تقوی نیا ، متوسط دوره دوم دخترانه تقوی نیا مراکز ورزشی محله ازگل : سالن ورزشی پوریای ولی مساجد ازگل :مسجد جامع ازگل،حوزه علمیه امام خمینی ، مسجد امام رضا بانک ها و ادارات دولتی ازگل تهران :بانک کشاورزی

جزئیات پروژه

مشتری

اقای طهماسبی

نوع پروژه

مسکونی

آدرس

منطقه ازگل تهران

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

اسم نصاب

اقای یزدانی

متراژ

910 متر

ثبت ديدگاه