ایزوگام بام گستر دلیجان

ایزوگام بام گستر دلیجان

شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان را معمولا با نام های ایزوگام بام گستر، ایزوگام ۱۱۷، ایزوگام دلیجان ۱۱۷ و ایزوگام بامگستر در ایران می شناسند و در نوع دو لایه ساده و فویل دار به بازار عرضه می شود.

شرکت بام گستر دلیجان در سال ۱۳۷۵ با ظرفیت تولید چهار میلیون متر مربع عایق رطوبتی بام ( ایزوگام ) تاسیس گردید.
در این راستا با استفاده از مجهز ترین آزمایشگاههای بررسی و کنترل کیفیت و به کارگیری بهترین نوع مواد اولیه، با همکاری کارشناسان مجرب این رشته این شرکت توانسته است محصولات خود را با بهترین کیفیت مطابق با بهترین استانداردهای روز به بازار عرضه نماید.

 

شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان

شرکت بام گستر در سال ۱۳۷۷ با توجه به نیاز کشور اقدام به تولید دو محصول فیلم پلی اتیلن و پلی استر نموده و در سال ۱۳۸۰ با رساندن تولید خود به ظرفیت کامل موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه بین المللی ۲۰۰۰ – ISO 9001 گردید.

هم اکنون این شرکت محصولات خود را با توجه به درخواست و سفارش مشتری با همکاری نمایندگی فروش و نصب، نه تنها در سطح کشور بلکه اطراف نیز عرضه می نماید.

فعالیت کارخانه ها و شرکت های تولید عایق رطوبتی در کشور ایران با توجه به زمینه های توسعه این صنعت و تجربیات فراوانی که در راه تولید برتر به دست آمده است ما را در کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان بر آن داشته است که تمهیدات لازم را علاوه بر تولید استاندارد و با کیفیت برداریم بلکه برای فروش ایزوگام هم به قیمت کارخانه و به صورت مستقیم قدم هایی برداشته شود.

 

کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان

کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان از جمله کارخانجاتی است که تولید استاندارد و با کیفیت کلیه محصولات خود را از ابتدای راه اندازی در نظر داشته است و فعالیت کلیه نمایندگی ها و فروشگاه های خود در سرتاسر کشور را تحت کنترل داشته و توسط نیروهای مجرب هم خطوط تولید خود را کنترل می نماید و هم فروش بدون واسطه و مستقیم عایق های رطوبتی را از ابتدا در نظر داشته است.

یک شرکت تولیدی در زمینه عایق های رطوبتی می تواند زمینه های همکاری فراوانی با کلیه پروژه های ساختمانی و ابنیه و همچنین کارآفرینی و اشتغال را در پی داشته باشد و به همین منظور از کارشناسان فنی و بازرگانی و فروش و خط تولید بسیار ماهر و با تجربه نهایت بهره را می برد.

ایزوگام محصولی است که می توان از آن ابتدای شروع به کار پروژه و یا در نهایت برای پایان بخشیدن به کار ساختمان سازی و یا در سدها و تونل ها و پارکینگ ها و باندهای فرودگاه و سقف بام ها از آن استفاده نمود.

 

ایزوگام بام گستر دلیجان

 

ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت ۱۱۷

تولید عایق رطوبتی در کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان که با کد ثبت ۱۱۷ شناخته می شود و در لیبل آن و بر روی هر یک از رول های ایزوگام نام و مشخصات تولید عایق رطوبتی بام گستر قید شده است کار خرید و فروش را ساده تر و میزان فروش با واسطه و تقلبی این محصول را به کمترین میزان می رساند.

فروش به قیمت کارخانه به چندین صورت انجام می شود که می توان هم با مراجعه به درب کارخانه این عمل را انجام داد و یا با سفارش خرید سالیانه به صورت عمده این امر محقق می شود که برای پروژه های عمرانی و برای این که از نوسان قیمت ها کاسته شود بسیار امر مهمی خواهد بود.

ایزوگام بام گستر دلیجان بسیار بادوام است و از آن جایی که در هر پروژه ای می توان از انواع تولید شده آن استفاده لازم را برد کار سرمایه گذاری و آسودگی خیال مصرف کننده را بیشتر می کند.

نمونه های تولید شده ایزوگام حتی برای مصرف کننده ارسال می شود و میزان کارایی و یا مصرف در هر شرایط آب و هوایی مد نظر قرار می گیرد و از آن جایی که تولید عایق رطوبتی بیشتر به تجربه نیاز دارد و کار تجهیزات و خط تولید تقریبا در همه کارخانه ها به یک صورت است نیاز است که کلیه استانداردها و مواد اولیه مرغوب در هنگام تولید مورد توجه قرار بگیرد.

 

ایزوگام بام گستر دلیجان

 

استاندارد ایزوگام بام گستر دلیجان

استاندارد ایزوگام بام گستر دلیجان به صورت پلیمری است و همین امر توجه مصرف کننده را به خود جلب می کند که ایزوگام خریداری شده هم دارای کیفیت، هم قیمت و هم دوام و ماندگاری بالاست و البته برای سال ها کارایی لازم را خواهد داشت.

ایزوگام ارزان بخرید یک شعار نیست به دلیل این که تولیدات این کارخانه تمام خصوصیات ذکر شده در بالا را دارد و علاوه بر آن ها قیمت ها به صورتی توجیه پذیر و قابل باور است و میزان نوسان قیمت در این کارخانه به حداقل ممکن رسیده است.

ایزوگام با قیمت مناسب که تولید شود بسته به این که از نظر لایه های تشکیل دهنده و یا نوع ایزوگام و یا فویل مصرفی طبقه بندی شده می شود، قیمت گذاری هم خواهد شد.

اگر عایق رطوبتی به صورت دولایه تولید شده باشد علاوه بر پلی استر از تیشوی با تراکم بالا در آن مصرف شده است و ضخامت بالاتری دارد اما کیفیت بسیار عالی دارد و دیگر انواع پلیمر در آن از بهترین نوع انتخاب می شود.

 

علت تفاوت کیفیت در ایزوگام

آن چه تفاوت تولید را رقم می زند قیر پالایشگاهی مصرف شده در انواع ایزوگام است که در کارخانه ایزوگام بام گستر دلیجان هرگز برای پایین آوردن هزینه های تولید و یا کاهش وزن و ضخامت از قیر بدون کیفیت و یا مازوت مصرف نشده است و همین امر موجب شده است که در هنگام فروش چنین ایزوگامی نه تنها فروشنده کوچکترین مشکلی نخواهد داشت بلکه تولید کننده هم برای جلب رضایت مشتری تمام تلاش خود را کرده است و کلیه بیمه نامه ها و ضمانت نامه به صورت اصل و ممهور به مهر کارخانه تحویل می شود.

ایزوگام با هر مارک و برندی نیاز است که استاندارد پلیمری و وزن و متراژ استاندارد داشته باشد و کارخانه در هنگام فروش بیشترین همکاری و همیاری خود را در قبال مصرف کننده نشان خواهد داد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی ایزویار که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!