ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام سراپوش دلیجان یکی از معتبرترین شرکت های تولید ایزوگام در ایران است که این ایزوگام را با نام ایزوگام ۲۴۲ یا ایزوگام دلیجان سراپوش در ایران می شناسند.

شرکت سراپوش دلیجان در سال ۱۳۷۶ در زمینی به متراژ ۲۰ هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی دلیجان تاسیس گردیده در سال ۱۳۷۷ پروانه بهره برداری این شرکت توسط اداره صنایع صادر گردید و شرکت سراپوش دلیجان جز بزرگترین کارخانه های تولیدکننده عایق رطوبتی در ایران در آمد.

شرکت ایزوگام سراپوش دلیجان دارای ۶ هزار متر مربع سوله زیرین اعم از سالن تولید و انبار مواد تولیدی و انبار مواد اولیه و دفاتر اداری می باشد.

 

تولید ایزوگام سراپوش دلیجان

تولید عایق رطوبتی در کشور ما بیشتر در دلیجان و در شرکت های فعال در قطب های صنعتی این شهرستان فعال هستند و ایزوگام سراپوش دلیجان یکی از شرکت های شناخته شده و فعال در این زمینه است که به خوبی توانسته است با تولید محصولاتی با کیفیت و استاندارد بیشترین مصرف را در بین انواع تولیدات دیگر ایزوگام به خود اختصاص داده است.

همان طور که می دانید تولید عایق رطوبتی با توجه و دقت بر تجربه و دستگاه های پیشرفته صنعتی انجام می شود و همین امر خط تولید فرآوری را پویا تر و با کیفیت تر نموده است.
تولید انواع ایزوگام برای پی و فونداسیون ساختمان و همینطور برای ایزولاسیون دیوارها و کف سرویس های بهداشتی و پل های هوایی و پارکینگ ها مصرف می شود و همین امر موجب شده است که گروه کارشناسان فنی و آزمایشگاه در کارخانه ایزوگام سراپوش دلیجان به صورت فعالانه ای به کار خود ادامه دهند.

 

تولید ایزوگام سراپوش دلیجان متناسب با شرایط آب و هوایی

شرکت های تولید ایزوگام دلیجان در هنگام تولید بسیاری از موارد را مورد توجه قرار می دهد از جمله این که در چه محلی و با چه شرایط آب و هوایی ایزوگام تولید شده باید مصرف شود و یا این که میزان مقاومت و ضخامت ایزوگام مصرفی حتی الامکان باید چقدر باشد.
تولید ایزوگام استاندارد اقدامی است که کارخانه به آن توجه بسیار زیاد دارد و در چنین مواقعی نوع آب و هوا و محل نصب و نوع ایزوگام اهمیت خود را نشان داده و خط تولید با توجه به سفارش اقدام به تولید انواع ایزوگام می نماید.

 

ایزوگام سراپوش دلیجان

 

نمایندگی ایزوگام سراپوش دلیجان در تهران

در شهر بزرگی مانند تهران امکان مصرف و نصب انواع ایزوگام وجود دارد و از آن جایی که عایق های رطوبتی امتحان خود را در برابر باد و باران و نم پس داده اند پس از سال ها می توان امکان بروز هرگونه آسیب را پیش بینی و ایزوگام مناسب خریداری و نصب و اجراء می شود.
ایزوگام سراپوش دلیجان کیفیت استاندارد پلیمری را دارد یعنی این که با قیر صد در صد پالایشگاهی تولید شده است و مصرف مواد اولیه دیگر هم مطابق با تمام استانداردهای روز جهانی بوده است.

ایزوگام مقاوم است و از قیر و الیاف مصنوعی به همراه دیگر پلیمرها و افزودنی ها ساخته شده است و به وسیله گرما چسبانده می شود و در صورت دقت در کیفیت هم در هنگام تولید و هم در هنگام نصب برای سال ها مقاوم و مستحکم خواهد ماند.
امر ایمن سازی ساختمان ها و سازه ها مانند پل های هوایی و سدها و جاده ها و همچنین بسیاری از باندهای فرودگاه و استخرها و دیگر اماکنی که با ایزوگام عایق بندی می شوند اهمیت این محصول را دوچندان و کیفیت هر چه بیشتر آن را گوشزد می نماید.

 

ایزوگام سراپوش دلیجان

 

کیفیت ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام سراپوش به هیچ عنوان با قیر دمیده (مازوت) تولید نمی شود چرا که در درجه اول ایزوگام تولید شده با قیر دمیده استحکام و کیفیت پایین تری دارد و در درجه دوم همواره در کارخانه ایزوگام سراپوش میزان کیفیت و مرغوبیت و نوع قیر مصرفی درجه یک و میزان رضایت مصرف کننده اهمیت ویژه ای داشته است.
برای پروژه های در دست اجراء نه تنها در تهران بلکه در تمام کشور و در تمام فصول سال کارخانه ایزوگام سراپوش آماده همکاری است و کلیه تمهیدات و تجهیزات برای همکاری با انواع پروژه ها وجود دارد و تیم تولید و فنی و فروش این شرکت آمادگی تهیه و تامین انواع ایزوگام را دارند.

توزیع و پخش در تهران به صورت عمده است و با توجه به همکاری نزدیک کارشناسان فروش به صورت آنلاین و اینترنتی و یا از طریق نمایندگی های فعال این همکاری گسترده تر و سریع تر و با کیفیت بالاتری انجام می شود.
ایزوگام پلیمری سراپوش هم ضمانت نامه معتبر دارد و هم بیمه نامه، که مهر تاییدی بر تولید با کیفیت و استاندارد در این کارخانه است و سفارش خرید و فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه با در نظر گرفتن تمام شرایط، ممکن خواهد بود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی ایزویار که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!