ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران یکی از بهترین برندهای ایزوگام در ایران است که به نام های ایزوگام پشم شیشه یا ایزوگام la4 نیز معروف است.

شرکت پشم شیشه ایران (سهامی عام) اولین و بزرگترین تولید کننده عایق های حرارتی و صوتی و اولین تولید کننده عایق رطوبتی پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام در ایران است.

پس از تاسیس شرکت، نخستین کارخانه آن با هدف تولید پشم شیشه بر اساس فرایند تل و با استفاده از دانش فنی شرکت سنت گوبن فرانسه و اونرزکورنینگ آمریکا در سال ۱۳۴۶ در تهران گشایش یافت و کالای خود را با نام تجاری ایزوران به بازار عرضه کرد.

ظرفیت اولیه تولید کارخانه دو تن در روز بوده که پس از مدتی به ده تن افزایش یافت و در پی رشد تقاضا در کشور کارخانه جدیدی با ظرفیت سی تن انواع پشم شیشه در روز در شهر شیراز احداث شد.

 

تولید ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

همزمان با این تحول تولید انبوه انواع عایق رطوبتی پیش ساخته نیز که برای اولین بار در کشور در سال ۱۳۵۰ در کارخانه تهران این شرکت با نام تجاری ایزوگام آغاز گردیده بود با افزایش ظرفیتی در حدود ۶ میلیون متر مربع در سال در کارخانه شیراز ادامه یافت.

با توجه به پیشرفتهای حاصل شده در زمینه ردیفهای تولید شده پشم شیشه، شرکت پشم شیشه ایران با هدف افزایش ظرفیت تولید و ارتقای کیفیت کالای تولیدی، برنامه نوسازی و بروز رسانی خطوط تولید پشم شیشه خود را با بهره گیری از طراحی و تکنولوژی روز جهان و تجربه کهن پرسنل توانمند خود با مشارکت شرکت معتبر آلمانی در تامین بخشی از ماشین آلات و خدمات مورد نیاز، تدوین و در سال ۱۳۸۲ محقق نمود.

در همین راستا و در پی تقاضای بازار برای عایق های رطوبتی به نحوی که با محصولات مشابه تولیدی توسط شرکت های مطرح جهان قابل رقابت باشد، کارخانه جدیدی که خط تولید آن تماماً توسط یک شرکت معتبر اروپایی طراحی و ساخته شده بود در سال ۱۳۸۳ در منطقه صنعتی اشتهارد کرج راه اندازی گردید که مطمئناً فصل جدیدی در صنعت تولید عایق های رطوبتی که بیش از ۴۰ سال قبل با نام تجاری ایزوگام توسط شرکت پشم شیشه ایران بنیان نهاده شد، خواهد بود.

 

ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران la4

شناخت ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران با نام la4 که با کمترین قیمت و بسیار مناسب عرضه می شود می تواند راهگشای مصرف بهینه و مقرون به صرفه عایق رطوبتی باشد.

در کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران می توان نمونه های بسیار زیادی از انواع عایق های رطوبتی را مشاهده کرد که یا توجه به پیشرفت صنعت تولید عایق رطوبتی همگام بوده است و بهترین و مرغوب ترین انواع ایزوگام را برای تولید آماده سازی نموده است.

ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران همواره توانسته است که تولید عایق رطوبتی خود را همسو با نیازهای روز جامعه داخلی کشور و یا حتی برای مصارف صادراتی همگام کرده و نسبت به تولید انواع ایزوگام درجه یک و مرغوب اقدام کرده است.

همان طور که می دانید مواد اولیه مصرفی در تولید عایق رطوبتی و کیفیت ایزوگام تولید شده اهمیت بسزایی دارد و جایگاه ویژه مصرف مواد اولیه مانند قیر پالایشگاهی درجه یک و تیشو و پلی استر با تراکم بالا و به هم پیوسته در نتیجه منجر به تولید بهترین و مناسب ترین ایزوگام خواهد شد.

 

کیفیت ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

زمانی که صحبت از تولید ایزوگام استاندارد پلیمری می شود می توانید ایزوگام پشم شیشه ایران را در صدر جدول قرار دهید چرا که تولید ایزوگام و انواع مختلف عایق های رطوبتی در این کارخانه با رعایت تمام استانداردها صورت می گیرد و مواد اولیه مصرفی در عایق رطوبتی پشم شیشه ایران به طور قطع و یقین با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

نمونه های جدید و پیشرفته ایزوگام هنگامی که در خط تولید قرار می گیرند با توجه به نیازهای بازار داخلی و قیمت های تمام شده سنجیده شده و سپس کارشناسان مراحل و مقدمات تولید را فراهم می کنند.

 

ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

 

مشخصات ایزوگام la4

ایزوگام LA4 به صورت دولایه فویل دار تولید می شود که یک لایه تیشوی نخ دار و پلی استر در تولید آن نقش مهمی دارند و ضخامت چنین ایزوگامی بین ۲ تا ۵/۵ میلیمتر است و مقاومت و استحکام چنین ایزوگامی توسط کارخانه پشم شیشه ایران تضمین و گارانتی شده است.

برای این که ایزوگام در برابر اشعه آفتاب و نور خورشید و گرما دوام بیشتری داشته باشد از پوشش سنگریزه ای پولکی و یا فویل آلومینیوم و پودر تالک استفاده می شود.

هر چقدر که قیر مصرفی در ایزوگام مرغوب و بهینه سازی شده باشد و از بهترین نوع قیر پالایشگاهی در تولید عایق رطوبتی به کار گرفته شود می توان اطمینان و ماندگاری و کیفیت و دوام را یکجا داشت.

ایزوگام پشم شیشه ایران کشش بالا و پایداری حرارتی و اتعطاف پذیری خوب را توامان دارد و مجموع همین عوامل سبب می شود که تولیدات کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران از توجه خاص در بازار بهره مند باشند.

بسیاری از پروژه های ساختمانی و یا سد سازی و تونل ها از مصرف ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران به بهترین نحو ممکن بهره مند هستند و حتی ایزوگام تک لایه تولیدی این کارخانه برای سرویس های بهداشتی و لوله های تاسیساتی بسیار مناسب هستند.

 

ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

 

قیمت ایزوگام شرکت پشم شیشه ایران

قیمت ایزوگام به عواملی همچون نوع ایزوگام و مقدار و نوع مواد اولیه از قبیل قیر پالایشگاهی و تیشو و پلی استر بسیار مرغوب داشته و همه این عوامل سبب می شوند که قیمت تمام شده ایزوگام با توجه به نوسان قیمت ها در بازار مواد اولیه تعیین و کنترل شود.

کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران توانسته است با کادری مجرب در فروش و نصب ایزوگام موفقیت های بسیار بزرگی را به دست بیاورد و امکاناتی که در تولید انواع عایق های رطوبتی در این شرکت موجود است موجب شده است که کیفیت و استاندارد و قیمت از جمله عواملی باشد که هر مصرف کننده ای را به خرید ایزوگام تولیدی این کارخانه ترغیب می کند.

فروش بدون واسطه و خدمات نصب این کارخانه با پشتوانه تضامین کارخانه و بیمه نامه شرکتی انجام می شود و حداقل برای ۱۰ سال یا بیشتر ایزوگام تولید شده مصرفی در کارخانه ایزوگام پشم شیشه ایران عمر مفید خواهد داشت و همین عوامل توانسته است عمر سازه ها و ماندگاری بالای آن ها را تضمین نماید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی ایزویار که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!