قیمت ایزوگام BPP صادراتی تولید شده با قیر خالص و  مواد اولیه با ماندگاری بالا بسیار عادلانه و به صورت کاملا آنلاین و به روز شده اعلام می شود و در سال جاری اعلام به قیمت ها به روز در سایت ثبت می گردد.
همان طور که می دانید قیمت ایزوگام BPP همواره به دلیل این که کیفیت قیر مصرف شده در آن بسیار بالا و درجه یک است بیشتر و گران تر است و دارای دوام بالاتری هم هست.کیفیت عایق رطوبتی به عوامل متعددی بستگی دارد و این عوامل و مجموع کیفیت مواد اولیه می تواند در قیمت گذاری بسیار مهم و تاثیر گذار باشد.
به خرید ایزوگام به عنوان یک سرمایه گذاری نگاه کنید و به این ترتیب خواهید توانست با انتخاب و سفارش خرید عایق رطوبتی درجه یک و با کیفیت بر دوام سازه خود بیافزایید.

قیمت ایزوگام BPP

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام BPP

در تولید ایزوگام درجه یک و مرغوب و تاثیر بر قیمت ایزوگام BPP، همان طور که می دانید عوامل زیادی موثر هستند که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

قیر پالایشگاهی خالص ( تهیه قیر بر اساس قیمت جهانی است)

 1. تراکم بافت پلی استر و تیشو
 2. نوع ایزوگام بر اساس لایه ها و نوع روکش مصرفی
 3. وزن رول ایزوگام و ضخامت مورد نظر
 4. نوع استاندارد ایزوگام و گواهینامه های اخذ شده

به خرید ایزوگام به دقت و با وسواس توجه کنید و از امتیازات ایزوگام پلیمری BPP بهره مند شوید.

 

ایزوگام BPP صادراتی با بالاترین کیفیت

در کارخانه ایزوگام بردین و شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان، در حال حاضر تهیه و تامین انواع ایزوگام با قمیت های متنوع صورت می گیرد اما بهتر است با توجه به نیاز خود و هزینه های در نظر گرفته شده اقدام به سفارش خرید کنید.
قیمت ایزوگام BPP صادراتی بایستی برای تولید کننده و خریدار مقرون به صرفه باشد و به همین جهت هم کارخانجات تولید ایزوگام در تهیه و قیمت گذاری بسیار با دقت عمل مبی کنند.
کشورهایی که ایزوگام BPP ایران به آن ها صادر می شود عبارتند از:

 • ترکیه
 • روسیه
 • سوریه
 • عراق
 • ترکمنستان
 • تاجیکستان
 • آذربایجان
 • افغانستان
 • پاکستان

قیمت ایزوگام BPP به دلیل این که محیط زیست را آلوده نمی کند و در نتیجه با استاندارد و گواهینامه های ملی تولید شده است و با قیر خالص تولید شده است در سال 97 با دقت تمام اعلام می شود.

قیمت ایزوگام BPP

از کجا ایزوگام پلیمری درجه یک بخرم؟

نمایندگی های فروش ایزوگام و فروش اینترنتی و آنلاین، راه هایی است که می توانید ازآن ها برای سفارش خرید و دریافت قیمت ایزوگام BPP استفاده کنید و در نتیجه در هزینه های خود صرفه جویی کنید.
ایزوگام درجه یک پلیمری در هنگام نصب هم می تواند از خود مقاومت و اسحکام بیشتری نشان دهد.

[aparat id=”nWw5m”]

اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ایزوگام BPP صادراتی و نحوه فروش و تحویل در سایت شرکت ایزوگام هیرمان در دسترس شرکت ها و پیمانکاران است.