نمایندگی ایزوگام هیرمان در سراسر تهران، مشغول فروش و عرضه انواع ایزوگام های باکیفیت و با قیمت مناسب همراه 5 سال بیمه نامه و 10 سال گارانتی می باشد و آماده ارائه خدمات نصب ایزوگام به مشتریان است.
از زمانی که استفاده از ایزوگام به عنوان عایق رواج پیدا کرد، روز به روز برندهای مختلفی از ایزوگام روانه بازار فروش شدند که هر یک برتری هایی نسبت به دیگری داشتند. یکی از برندهای ایزوگام دلیجان که قطب تولید ایزوگام در ایران است، هیرمان نام دارد که خوشبختانه محصولاتش در بازار بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
ایزوگام کلاً یکی از مشتقات نفتی است که به شیوه های مختلفی آماده سازی شده تا به عنوان عایق قابل استفاده باشد. این روزها چه تولیدی هیرمان و چه برندهای دیگر، در پی متنوع تر کردن لیست محصولاتشان هستند تا مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشند. خوشبختانه در طی این مدت زمان، هیرمان موفق شده با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، جدیدترین نسل ایزوگام ها را به بازار عرضه کرده و نقطه توجه مشتریان قرار گیرد.

تولید ایزوگام هیرمان دلیجان

در کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان دلیجان، شرایط بسیار ایده آل است و به همین خاطر، محصولات از کیفیت خوبی برخوردار بوده و مشتریان از محصولات این مجموعه رضایت کامل دارند.
این شرایط ایده آل می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • دستگاه های تولیدی: این دستگاه ها که در تولیدی هیرمان به کار گرفته می شود، دستگاه هایی بسیار پیشرفته است که مطابق با تکنولوژی روز دنیا کار می کنند. پیشرفته بودن دستگاه ها و عملکرد درست آن ها باعث شده تا کیفیت محصولات نهایی مجموعه بسیار قابل قبول باشد.
 • مواد اولیه: مرغوب ترین و عالی ترین سطح کیفیت مواد اولیه از قبیل قیر، تیشو، پلی استر و پلیمرهای مخصوص، در خطوط تولیدی مجموعه هیرمان بکار گرفته می شود. همانطور که می دانید، کیفیت مواد اولیه بیشترین میزان تاثیر را بر کیفیت نهایی محصول خواهد داشت. بهترین تولید کنندگان داخلی و معتبرترین شرکت های خارجی، تامین کننده نیاز اولیه کارخانه تولید ایزوگام هیرمان دلیجان هستند.
 • استانداردها: یک استاندارد کلی در جهان تعیین شده که کارخانه های تولید ایزوگام بایستی آن را رعایت کرده تا سطح مرغوبیت محصولات شان در بازار جهانی قابل قبول باشد. این استانداردها تماماً در کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان رعایت شده و به همین خاطر است که بخشی از ایزوگام های تولیدی روانه بازار کشورهای خارجی می شود.
 • پرسنل حرفه ای: قاعدتاً یک کارخانه برای فعالیت بهتر، نیاز به نیروهای انسانی حرفه ای و خبره در حوزه کاری خود دارد. خوشبختانه شرکت ایزوگام هیرمان چه برای بخش تولید و چه برای بخش اداری خود، نیروهای انسانی فوق العاده خوبی را استخدام کرده و همین باعث شده تا هماهنگی های لازم انجام شود و محصولاتی بدون نقص با این برند به بازار راه پیدا کند.

نمایندگی ایزوگام هیرمان

چرا ایزوگام هیرمان بخرم؟

اگر هنوز با وجود تضمین کیفیت ایزوگام هیرمان به خرید آن مجاب نشدید، وقت آن رسیده که کمی درباره مشخصات ایزوگام هیرمان صحبت کنیم.
بی شک زمانی که جستجو برای خرید ایزوگام را آغاز می کنید، از استانداردهای یک ایزوگام خوب مطلع شده اید. اگر درباره اینکه یک ایزوگام استاندارد چه ویژگی هایی دارد اطلاعی ندارید، ما شما را راهنمایی می کنیم:

 • یک ایزوگام خوب و استاندارد، ضخامت کم یا زیادی ندارد. معمولاً ایزوگام های با کیفیت عالی، ایزوگام هایی با ضخامت 3.8 تا 5 میلیمتر هستند.
 • ایزوگامی که خوب و مرغوب باشد، رول آن 10 متری بوده و وزن هر رول نباید کمتر از 40 کیلوگرم باشد. در غیر اینصورت، ایزوگام غیر استاندارد به حساب می آید.
 • مرغوب بودن ایزوگام ها به زیاد بودن طول عمر مفید آن هاست. در بدترین حالت، ایزوگام بایستی دارای حداقل 10 سال طول عمر مفید باشد.
 • اگر ایزوگام استانداردی را بو کنید، بوی نامطبوعی استشمام نخواهید کرد. ایزوگامی با بوی ناخوشایند، ایزوگام نامرغوب و کم کیفیتی است.
 • ایزوگام های خوب و استاندارد از خود رنگ نمی دهند. با لمس ایزوگام می توانید متوجه استاندارد بودن یا نبودن آن بشوید.
 • ایزوگام اصل و تولید شده بر اساس استانداردها، ایزوگامی است که روی بسته بندی هر رول آن مشخصات تولید درج شده است. مانند تاریخ تولید، سری ساخت و مواردی از این قبیل.

حال که درباره مشخصات ایزوگام استاندارد اطلاعات کسب کردید، نوبت به آن رسیده که مشخصات ایزوگام هیرمان را با مشخصات یک ایزوگام استاندارد قیاس کنیم.
خوشبختانه ایزوگام هیرمان ضخامت کمی نداشته و دارای بهترین ضخامت یعنی 5 میل می باشد. از طرفی، وزن هر رول 10 متری ایزوگام هیرمان کمتر از 40 کیلو نبوده و برابر با 50 کیلوگرم می باشد. ناگفته نماند که اگر در بهترین حالت، ایزوگام 10 سال طول عمر مفیدش باشد، ایزوگام هیرمان طول عمری برابر با 20 سال دارد و این بازه زمانی توسط کارخانه تولید کننده تضمین می شود.
لازم به ذکر است که روی بسته بندی هر رول ایزوگام هیرمان، اطلاعاتی از قبیل تاریخ تولید، شیوه نصب و اجرا، سری ساخت، پروانه تولید و مواردی از این دست درج شده است. البته بماند که این ایزوگام نه از بوی ناخوشایندی برخوردار است، نه دست را در هنگام لمس رنگی می کند و نه در تست فریزر با شکست مواجه می شود.
بی شک در حال حاضر ترغیب شده اید که خرید ایزوگام مورد نظر خود را از لیست محصولات تولیدی هیرمان انتخاب کنید.

نمایندگی ایزوگام هیرمان

قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان در بازار تهران

قیمت ایزوگام به پارامترهای متعددی وابسته است. خیلی از این پارامترها را شما شناخته و از خیلی های دیگر مطلع نیستید. اما چون این روزها مدام نرخ فروش و قیمت ایزوگام ها در بازار نوسان دارد، لازم دانستیم به تمامی این پارامترها اشاره کوچکی کرده تا با خیال راحت تری خرید کنید.
این روزها به دلیل عدم ثبات بازار، قیمت نفت مدام در حال بالا و پایین شدن است. از آنجایی که ایزوگام هم یکی از محصولات وابسته به نفت می باشد، قیمت آن نوسان پیدا می کند. این اصلی ترین پارامتری است که قیمت فروش ایزوگام در بازار تهران و شهرهای مختلف ایران را تحت تاثیر قرار می دهد.
مسئله دیگر، هزینه های گمرک و قیمت ارز است. متاسفانه بخشی از مواد اولیه کارخانه ها و یا قطعات دستگاه های تولیدی باید از کشورهای خارجی وارد بازار ایران شود که این تغییرات شدید قیمت ارز، تاثیر مستقیمی بر روی قیمت مواد اولیه و تجهیزات خارجی خواهد داشت و این پارامتر باعث تغییر نرخ فروش ایزوگام در بازار خواهد شد.
یکی دیگر از پارامترها، میزان عرضه و تقاضای بازار است. اصولاً چون ایزوگام عایق رطوبتی می باشد، آغاز فصول سرد سال و قبل از زمان بارندگی، اوج فروش در بازار به حساب می آید. مسلماً اگر میزان تولید و عرضه در بازار یکسان بماند و تقاضای مشتری برای خرید ایزوگام افزایش پیدا کند، قیمت ها سیر صعودی خواهند داشت.
هزینه های تولید و افزایش نرخ مصرف انرژی در ایران، دیگر عامل تاثیر گذار بر روی قیمت خرید و فروش ایزوگام در بازار می باشد. مسلماً وقتی هزینه های تولید افزایش پیدا کند و نرخ مصرف انرژی برق، آب، گاز، گازوئیل و … زیاد شود، قیمت ها دچار نوساناتی خواهند شد.
البته چون در اینجا قرار است راجع به قیمت ایزوگام هیرمان دلیجان در بازار تهران صحبت کنیم، بد نیست بدانید که نسبت به برندهای دیگر، قیمت محصولات هیرمان از تغییرات کمتری برخوردار بوده است.
مجموعه تولیدی ما سعی بر این دارد تا با به حداقل رساندن سود خود و ثابت نگه داشتن قیمت ها، رضایت مشتریان را جلب کرده و آن ها را راضی نگه دارد.
خوشبختانه شرکت هیرمان در این زمینه موفق بوده و توانسته با جذب مشتریان بیشتر و افزایش میزان فروش خود، سود خود را بیشتر و بیشتر کند و از طرفی، محصولات متنوع تر با کیفیت عالی در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

نمایندگی ایزوگام هیرمان

چگونگی خرید مستقیم از نمایندگی ایزوگام هیرمان

ممکن است در صورتیکه قصد خرید ایزوگام هیرمان را داشته باشید، به دنبال آسان ترین، سریع ترین و کم هزینه ترین روش بگردید. مسلماً خیلی ها به شما خرید مستقیم از کارخانه تولیدی را توصیه می کنند.
درست است در این روش خرید، مستقیماً با کارخانه تولیدی در ارتباط بوده و از کیفیت محصولات مطمئن می شوید، اما بد نیست بدانید که این روش، یک روش هزینه بر و زمان بر می باشد. به خصوص برای کسانیکه از کارخانه تولیدی ایزوگام هیرمان به دور هستند.
ما به شما، خرید مستقیم از نمایندگی ایزوگام هیرمان در تهران و دیگر شهر های کشور را توصیه می کنیم. البته ناگفته نماند که تعدادی از نمایندگی های ایزوگام هیرمان در سطح کشور، فعالیت رسمی خود در فضای مجازی را آغاز نموده اند و این امکان را به مشتریان اقصی نقاط کشور داده تا بتوانند ثبت سفارش خود را اینترنتی و بدون حضور در محل انجام دهند.
خوشبختانه این روش خرید بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته و دیگر این روزها کمتر کسی برای خرید عمده ایزوگام، از راه و روش های دیگری اقدام می نماید.
اگر می خواهید درباره چگونگی خرید از نمایندگی های مجازی اطلاعاتی بدست آورید، کافی است مراحل زیر را مطالعه کنید:

 • ابتدا به گوگل مراجعه می کنید.
 • در موتور جستجو، نام شرکت هیرمان را سرچ می کنید.
 • در میان سایت های پیشنهادی، سایت نمایندگی رسمی را می یابید.
 • به لیست محصولات تولیدی سایت مراجعه می کنید.
 • ایزوگام مورد نظر خود را پیدا می کنید.
 • اطلاعات و مشخصات درج شده برای محصول را مطالعه می نمایید.
 • رنج قیمت فروش ایزوگام را با دیگر تولیدی ها مقایسه می کنید.
 • نهایتاً سفارش عمده خود را ثبت می نمایید.
 • پرداخت هزینه را از طریق درگاه بانکی انجام می دهید.

به همین سادگی خرید مستقیم شما از نمایندگی ایزوگام هیرمان رسمی در فضای مجازی انجام خواهد شد. همچنین در این روش نه هزینه ای صرف پروسه خرید شد و نه زمان ارزشمند شما به هدر رفت. بلکه شما قادر خواهید بود در تمامی ساعات شبانه روز سفارش نهایی خود را ثبت نمایید.

نمایندگی ایزوگام هیرمان

نصب و اجرای ایزوگام هیرمان در سراسر تهران

هر تولید کننده ایزوگامی در کشور، خدمات مختلفی به مشتریان خود ارائه می دهد. خوشبختانه شرکت ایزوگام هیرمان، یکی از بهترین شرکت ها ارائه دهنده خدمات به مشتریان خود می باشد.
نصب و اجرای ایزوگام هیرمان در سراسر تهران، از جمله خدمات این شرکت است که گاه بدون هزینه و گاه با حداقل هزینه اجام می گیرد.
مسلماً می دانید به همان اندازه ای که کیفیت و سطح مرغوبیت ایزوگام حائز اهمیت است، نحوه نصب و اجرای آن هم مهم می باشد. خوشبختانه با خرید ایزوگام از شرکت هیرمان دلیجان، نه لازم است نگران کیفیت محصول باشید و نه بابت نصب و اجرای آن وسواس به خرج دهید.
زیرا نصاب و اجرا کننده ای که شرکت ایزوگام هیرمان به منظور ارائه خدمات می فرستد، نصاب و اجرا کننده بسیار خوبی بوده و در حرفه خود خبره می باشند.
آن ها ابتدا سطح را برای اجرای ایزوگام هموار ساخته و گوشه ها را ماهیچه کشی می کنند. تمامی پستی و بلندی های سطح را گرفته و آن را کاملاً صاف می نمایند. سطح را علامت گذاری کرده و با رعایت فاصله هم پوشانی، سطوح را آماده نصب می سازند. ایزوگام را مطابق با دستور العمل ارائه شده نصب کرده و حرارت بیشتر از 177 درجه به آن نمی دهند.
آن ها می دانند در صورتیکه دما کمتر از 4 درجه سانتی گراد باشد و یا اینکه بارندگی صورت گرفته باشد، زمان مناسبی برای نصب و اجرای ایزوگام نخواهد بود.

نمایندگی ایزوگام هیرمان

فروش عمده بهترین مارک ایزوگام دلیجان در سایت ایزویار

مسلماً در سایت های پیشنهادی نمایندگی ایزوگام هیرمان، سایت ایزویار هم به چشمتان خورده است. این سایت، خرید فروش عمده بهترین مارک ایزوگام دلیجان یعنی ایزوگام هیرمان را برای شما ممکن می سازد.
پس دیگر لازم نیست زمان خود را صرف تحقیق و بررسی سایت های مختلف کرده تا بتوانید در میان آن ها به سایت رسمی دسترسی پیدا کنید. تنها کافی است سایت ایزویار را در فضای مجازی پیدا کرده و برای ثبت سفارش های خود اقدام کنید.
خوشبختانه قیمت بهترین مارک ایزوگام دلیجان در سایت ایزویار، همان قیمت دست اول و یا قیمت زیر بازار می باشد و برای همین است که روز به روز به تعداد مراجعه کنندگان سایت اضافه می گردد.
سعی کنید برای خرید کلی و عمده ایزوگام، اصلاً سراغ دلالان فروش و واسطه ها نروید. زیرا آن ها به مراتب قیمت را بالاتر از قیمت کارخانه تولیدی و حتی بازار فروش اعلام می دارند و این برای شما خریدار عمده، اتلاف هزینه های بسیاری را به همراه خواهد داشت.