قیمت ایزوگام شرق ۶۷۳۶ تولید شده بر پایه BOF

قیمت ایزوگام شرق ۶۷۳۶ تولید شده بر پایه BOF در انواع فویل دار و ساده با کیفیت مناسب و نوع دولایه و تک لایه قابل ارائه به مشتریان در سراسر ایران است.

 

ایزوگام شرق ۶۷۳۶ تولید کننده عایق رطوبتی تک لایه و دولایه

به منظور رفاه حال بیشتر مصرف کننده ها در شرق کشور و برای پوشش دهی و فروش انواع عایق های رطوبتی کارخانه ایزوگام شرق اقدام به تاسیس کارخانه خود با شماره ثبت ۶۷۳۶ نموده است.
ایزوگام شرق از بهترین و شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار است و با کیفیتی برتر تولید می شود.
ایزوگام شرق مشهد برای مصارف داخلی و صادرات به کار برده می شود و با توجه به این که کارخانه ایزوگام مشهد از بهترین قیر پلیمری در تولید انواع ایزوگام خود استفاده می کند همواره عایق بندی با این ایزوگام مورد توجه است و با اطمینان خاطر انجام می شود.

ایزوگام شرق با جدیدترین ماشین آلات و کادر مجرب تولید می شود و به این ترتیب استاندارد و اصل بودن ایزوگام حفظ می شود.
در بیشتر پروژه ها و مناطق مختلف کشور مصرف ایزوگام درجه یک شرق مرسوم است و به این ترتیب تولید روزافزون پاسخگوی نیازهای این پروژه ها است و برای این که کیفیت و قیمت مناسب عایق رطوبتی تولید شده همچنان حفظ شود نظارت مداوم آزمایشگاه مستقر در کارخانه را می طلبد که این کار توسط مهندسین فنی انجام شده و کیفیت و وزن و ضخامت و متراژ رول ایزوگام و مواد اولیه مرتب و مداوم بررسی شده و سپس تایید می شود.

 

قیمت ایزوگام شرق 6736

دریافت قیمت ایزوگام شرق ۶۷۳۶ در تهران

سفارش خرید و قبل از آن انتخاب ایزوگام می تواند اهمیت خاصی داشته باشد چرا که نیاز به ایزوگام برای پروژه های مختلف و برای مصارف متعددی مورد نیاز است و بهتر است با کارشناس متخصص در این زمینه مشاوره شود و چون تشخیص ایزوگام استاندارد و با کیفیت در تخصص مصرف کننده خانگی نیست کارشناسان ما به صورت تمام وقت می توانند اطلاعات لازم در خصوص ایزوگام و انتخاب بهتر را برای شما فراهم آورده اند.

کارخانه ایزوگام شرق علاوه بر این که ایزوگام فویل دار دولایه و تک لایه فویل دار را تولید می کند اقدام به گرفتن سفارش تولید انواع ایزوگام طرح دار نموده است که در مقایسه با انواع عایق های رطوبتی مقاوم تر بوده و مصارف آن به صورت گسترده ای می تواند جایگزین سنگ و سرامیک و یا آجر شده و پوشش مناسبی برای نمای ساختمان خواهد بود.
ایزوگام شرق مشهد همواره تلاش کرده است که تولید خود را در سطح بالای کیفی نگه داشته و برترین خدمات و پشتیبانی را به مصرف کننده ارائه می کند.
اطلاعات مربوط به قیمت ایزوگام شرق ۶۷۳۶ در تهران و شهرستان ها و نحوه فروش و تحویل در سایت ایزویار موجود است و کارشناسان پاسخگوی تمام سوالات شما هستند.

[contact-card]

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی ایزویار که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: Content is protected !!