قیمت ایزوگام شرق 6736 تولید شده بر پایه BOF در انواع فویل دار و ساده با کیفیت مناسب و نوع دولایه و تک لایه قابل ارائه به مشتریان در سراسر ایران است.

 

ایزوگام شرق 6736 تولید کننده عایق رطوبتی تک لایه و دولایه

به منظور رفاه حال بیشتر مصرف کننده ها در شرق کشور و برای پوشش دهی و فروش انواع عایق های رطوبتی کارخانه ایزوگام شرق اقدام به تاسیس کارخانه خود با شماره ثبت 6736 نموده است.
ایزوگام شرق از بهترین و شناخته شده ترین برندهای موجود در بازار است و با کیفیتی برتر تولید می شود.
ایزوگام شرق مشهد برای مصارف داخلی و صادرات به کار برده می شود و با توجه به این که کارخانه ایزوگام مشهد از بهترین قیر پلیمری در تولید انواع ایزوگام خود استفاده می کند همواره عایق بندی با این ایزوگام مورد توجه است و با اطمینان خاطر انجام می شود.

ایزوگام شرق با جدیدترین ماشین آلات و کادر مجرب تولید می شود و به این ترتیب استاندارد و اصل بودن ایزوگام حفظ می شود.
در بیشتر پروژه ها و مناطق مختلف کشور مصرف ایزوگام درجه یک شرق مرسوم است و به این ترتیب تولید روزافزون پاسخگوی نیازهای این پروژه ها است و برای این که کیفیت و قیمت مناسب عایق رطوبتی تولید شده همچنان حفظ شود نظارت مداوم آزمایشگاه مستقر در کارخانه را می طلبد که این کار توسط مهندسین فنی انجام شده و کیفیت و وزن و ضخامت و متراژ رول ایزوگام و مواد اولیه مرتب و مداوم بررسی شده و سپس تایید می شود.

 

قیمت ایزوگام شرق 6736

دریافت قیمت ایزوگام شرق 6736 در تهران

سفارش خرید و قبل از آن انتخاب ایزوگام می تواند اهمیت خاصی داشته باشد چرا که نیاز به ایزوگام برای پروژه های مختلف و برای مصارف متعددی مورد نیاز است و بهتر است با کارشناس متخصص در این زمینه مشاوره شود و چون تشخیص ایزوگام استاندارد و با کیفیت در تخصص مصرف کننده خانگی نیست کارشناسان ما به صورت تمام وقت می توانند اطلاعات لازم در خصوص ایزوگام و انتخاب بهتر را برای شما فراهم آورده اند.

کارخانه ایزوگام شرق علاوه بر این که ایزوگام فویل دار دولایه و تک لایه فویل دار را تولید می کند اقدام به گرفتن سفارش تولید انواع ایزوگام طرح دار نموده است که در مقایسه با انواع عایق های رطوبتی مقاوم تر بوده و مصارف آن به صورت گسترده ای می تواند جایگزین سنگ و سرامیک و یا آجر شده و پوشش مناسبی برای نمای ساختمان خواهد بود.
ایزوگام شرق مشهد همواره تلاش کرده است که تولید خود را در سطح بالای کیفی نگه داشته و برترین خدمات و پشتیبانی را به مصرف کننده ارائه می کند.
اطلاعات مربوط به قیمت ایزوگام شرق 6736 در تهران و شهرستان ها و نحوه فروش و تحویل در سایت ایزویار موجود است و کارشناسان پاسخگوی تمام سوالات شما هستند.

[contact-card]