ایزوگام سینا بام دلیجان ثبت 283 تولیدکننده انواع ایزوگام پلیمری با قیر پالایشگاهی با دریافت استانداردهای کیفی ملی و بین المللی در تولید ایزوگام سینا بام دلیجان است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

مراکز فروش ایزوگام سینا بام دلیجان با ارائه بهترین نوع تولید ایزوگام در کشور انتخاب مشتریان را خرید ایزوگام با کیفیت ومرغوب درجه یک که از طول عمر مفید بالایی برخوردار باشد را از طریق این مراکز فروش و نمایندگی رسمی راحت تر کرده است.

کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان

کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان با سابقه ی دو دهه تولید در صنعت عایق های رطوبتی، تولید بهترین ایزوگام مرغوب و درجه یک در این صنعت از اهداف راهبردی کارخانه سینا بام دلیجان دلیجان می توان به ارتقا کیفیت محصولات و تولید محصول جدید با توجه به نیاز مشتری و بازار مصرف و از قیمت مناسبی برای کلیه اقشار جامعه برخوردار بوده استانداردهای ملی کیفیت و جهانی را داشته باشد.

مجموعه تولیدی سینا بام با تعهد به ارتقا کیفیت محصول و بهبود کیفیت محصول با کمک گرفتن از دانش و تخصص نیروی انسانی مجرب مجموعه سینا بام در عرصه تولید عایق های رطوبتی تعیین و برنامه ریزی بلند مدت برای ارتقای نقاط بهبود کیفیت ایزوگام های تولید شده در این کارخانه و ایجاد آزمایشگاه مجهز برای کنترل کیفیت ایزوگام تولید شده در این شرکت برای بهبود وضعیت تولید و کم کردن کاستی های تولید تلاش و برنامه ریزی شده است.

اهداف راهبردی کارخانه سینا بام دلیجان می توان به ارتقا کیفیت محصولات و تولید محصول جدید با توجه به نیاز مشتری و بازار مصرف و از قیمت مناسبی است.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان

تولید کننده های عایق های رطوبتی

کارخانجاتی که در دلیجان به عنوان تولید کننده های عایق های رطوبتی فعالیت می کنند هر یک دارای استاندارد کیفیت تولید محصول هستند و در این بین ایزوگام سینا بام دلیجان با شماره ثبت 283 می تواند نمونه بارزی از این کارخانجات باشد.

کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان از بدو تاسیس و فعالیت تمام تلاش خود را بین پایه استوار کرده است که علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت تولید و رعایت تمام اصول استاندارد بر قیمت گذاری و خدمات پس از فروش تاکبد فراوانی دارد.

شرکت های تولیدی عایق های رطوبتی موظف هستند که رعایت بسیاری از موارد محیط زیستی و مصرف مواد اولیه را در تولید انواع ایزوگام انجام داده و با مصرف قیر پالایشگاهی که از مهمترین مواد اولیه در تولید ایزوگام است این کار آغاز می شود.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام پلیمری چیست؟

ایزوگام پلیمری از محصولات با کیفیت ایزوگام سینا بام دلیجان است، اگر بخواهیم ایزوگام را براساس ماده تشکیل دهنده در فرایند تولید ایزوگام دسته بندی کنیم به دو نوع ایزوگام: 1- ایزوگام دمیده BOF 2- ایزوگام پلیمری BPP تقسیم و دسته بندی می شود.

در تولید ایزوگام پلیمری از قیر خالص 60- 70 استفاده شده که در استانداردها کیفیت دارای درجه نفوذ بیشتر و طول عمر مفید ایزوگام BPP بهتری دارد؛ استفاده از قیر پالاشگاهی سبب چسبندگی بیشتر و انعطاف پذیری در برابر تغییرات دمای بیشتری ایزوگام را می تواند بهینه و بهبود بدهد.

لزوم استفاده از لایه های پلی استر سوزنی نبافته در فرایند تولید ایزوگام پلیمری کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان باعث افزایش قدرت کششی ایزوگام عدم پارگی ایزوگام می شود، فلت پشم شیشه یا تیشو برای لایه درونی ایزوگام استفاده می شود مطابق مشخصات استاندارد 3891 استفاده می گردد.

استفاده از قیر پالاشگاهی سبب چسبندگی بیشتر و انعطاف پذیری در برابر تغییرات دمای بیشتری ایزوگام را می تواند بهینه و بهبود بدهد.

ایزوگام پلیمری چیست؟

ترکیبات ایزوگام پلیمری

ترکیبات ایزوگام پلیمری یا ایزوگام BPP از مواد اولیه ی درجه یک در تولید این نوع ایزوگام در کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان استفاده می شود و این برتری کیفی مواد اولیه سبب افزایش کیفیت و مرغوبیت این محصول است به طوری که ایزوگام پلیمری در بازار از مرغوب ترین نوع ایزوگام های استفاده شده به خصوص اگر از انتخاب برند ایزوگام سینا بام دلیجان باشد؛

قیر استفاده شده در این ایزوگام از قیر پالایشگاهی 60-70 که از کیفیت بالایی داشته و تیشو یا پشم شیشه از بهترین کیفیت با حداقل مقاومت استاندارد کششی 15 کیلوگرم بر 50میلیمتر و حداقل مقاومت کششی عرضی 2کیلوگرم بر 50 MLاستاندارد می باشد.

لایه پلی استر سوزنی نبافته از نوع نبافته استفاده شده تا مقاومت کششی بیشتری ایزوگام برخوردار باشد، برای استاندارد ملی ایران به شماره 1-3885 برای عایق رطوبتی پلیمری پلاستیکی (BPP) دولایه استفاده می شود.

لایه پلی استر سوزنی نبافته از نوع نبافته استفاده شده تا مقاومت کششی بیشتری ایزوگام برخوردار باشد.

ترکیبات ایزوگام پلیمری

کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان تولید کننده بهترین انواع ایزوگام پلیمری در ایران

ایزوگام سینا بام با توجه به این که خود را موظف می داند در تمام لحظه های تولید و برای کلیه عایق های رطوبتی که در این کارخانه تولید می شود از قیر پلیمری بسیار خالص و درجه یک به کار ببرد می تواند به طور یقین کلیه تولیدات خود را تضمین شده و با استاندارد اصل در بازار توزیع کند.

ایزوگام تک لایه و دو لایه روکش دار کارخانه سینا بام از ضخامت 4 میلیمر و عرض 1 متر در هر رول و 10 متر طول کاملا استاندارد و با کیفیت تولید می شود.

دیگر مواد اولیه مانند تیشوی وارداتی و یا تولید داخل در کارخانه تولیدی ایزوگام سینا بام به صورت عمده خریداری می شود و در تمام فصول با توجه به نوع آب و هوای منطقه ای که در آن زندگی می کنید می توانید سفارات خرید خود را اعلام نمایید.

درخواست های خرید که به کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان می رسد تهیه و تامین انواع ایزوگام مورد درخواست در اسرع وقت پاسخ داده می شود.

ایزوگام سینا بام علاوه بر مصرف بهترین قیر پالایشگاهی از مواد اولیه دیگر مانند پلیمر و تیشو و پلی استر درجه یک ترکیب و ساخته شده است.

 

ایزوگام سینا بام دلیجان

قیمت ایزوگام سینا بام دلیجان بصورت خام و بدون نصب در تهران و شهرستان ها

قیمت انواع ایزوگام با توجه به تغییر فصل و نوع مواد اولیه و همچنین نوسان بازار دچار تغییرات جزئی می شود ولی در عین حال با وجود این تغییرات کارخانه ایزوگام دلیجان تلاش خود را برای ایجاد کمترین تغییر قیمت به کار می برد و کیفیت تولیدات خود را همچنان در سطح بالا نگه خواهد داشت.

نمایندگی های فعال کارخانه ایزوگام سینا بام دلیجان در سطح کشور بسیار گسترده هستند و کار توزیع ایزوگام را به خوبی انجام می دهند.

اما با توجه به این که در حال حاضر خرید و فروش انواع محصولات و کالاها از طریق اینترنتی انجام می شود و مسئله دوری راه و هزینه های رفت و آمد از این طریق کمتر می شود ما تمام تلاش خود را برای تحقق ایجاد زمینه های کاری بهتر انجام داده و می کوشیم خرید اینترنتی را برای خریداران و مصرف کننده های عمده و جزئی ساده تر نماییم.

با کارشناسان ما که در فروشگاه های اینترنتی فعالیت می کنند تماس گرفته و کلیه سفارشات خود را ثبت نموده و ما در اسرع وقت به تمام درخواست ها پاسخ داده و ایزوگام مورد نظر شما را بارگیری و ارسال خواهیم نمود.
کلیه تولیدات کارخانه ایزوگام سینا بام که به فروش می رسند دارای تضامین و گارانتی های مورد نیاز بوده و بیمه ایران پشتیبان تولیدات کارخانه است.

[contact-card]

تولید انواع ایزوگام پلیمری

تولید ایزوگام سینابام دلیجان با تفاوت در فرایند تولید ایزوگام و مواد پایه متفاوت انواع متفاوت ایزوگام با مشخصات فنی و سازگاری محیطی متفاوتی را باعث شده که این تفاوت و ویژگی خاص هرکدام از این ایزوگام ها برای استفاده از سطوح خاص یا آب و هوایی خاصی را باعث می شود؛ و انواع ایزوگام بر اساس نوع مصرف به سه نوع ایزوگام:

  1. ایزوگام سردسیر
  2. ایزوگام مناطق معتدل
  3. ایزوگام گرمسیر

دسته بندی می شود،

این دسته بندی در صورت کلی ایزوگام تغییری را ایجاد نکرده تنها یک خاصیت ویژه ایزوگام را تقویت بیشتری شده تا ایزوگام سازگاری و طول عمر بیشتری برای آن منطقه آب و هوای داشته با شد و کیفیت و رضایت حداکثری مشتری را به همراه داشته باشد.

ایزوگام سینا بام دلیجان با درج مشخصات فنی بر روی هرکدام از رول های ایزوگام درج شده می تواند بهترین روش شناسایی ایزوگام برای سطح ومنطقه آب و هوایی مد نظر مشتری است.

سینابام دلیجان با تفاوت در فرایند تولید ایزوگام و موادپایه متفاوت انواع متفاوت ایزوگام با مشخصات فنی و سازگاری محیطی متفاوت است.

تولید انواع ایزوگام پلیمری

قیمت ایزوگام پلیمری سینا بام دلیجان

عامل اصلی در تعیین هزینه و قیمت یک ایزوگام مواد اولیه تولید ارتباط داشته و کیفیت و قیمت ایزوگام سینا بام دلیجان از نوع پلیمری به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در تولید آن قیمت بیشتری داشته، ایزوگام پلیمری از قیر پالایشگاهی خالص در تولید آن استفاده شده قیمت بیشتر آن شده است.

با مراجعه به نمایندگی های فروش شرکت ایزوگام سینا بام دلیجان در سراسر ایران می توانید از تخفیفات مناسب آن استفاده کنید، خرید در متراژ بیشتر ایزوگام از عوامل دیگر دریافت تخفیفات را برای مشتریان شامل می شود.

تیشو یا همان پشم شیشه استفاده شده در لایه های درونی ایزوگام به عنوان یک ماده وارداتی در تولید ایزوگام استفاده می شود که تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز دچار تغییر قیمت می شود که می تواند بر قیمت و هزینه نهایی ایزوگام تاثیر داشته باشد.

نمایندگی های فروش شرکت بام گستر دلیجان در سراسر ایران از تخفیفات مناسب آن استفاده کنید.

قیمت ایزوگام پلیمری سینا بام دلیجان

سفارش خرید ایزوگام سینا بام دلیجان

سفارش خرید ایزوگام سینا بام دلیجان از طریق وب سایت فروش شرکت ایزوگام سینا بام دلیجان یا از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش این شرکت از راههای سفارش خرید ایزوگام به آسانی و در اسرع وقت ایزوگام مورد نظر را سفارش داده و بقیه امور مربوط به دریافت ایزوگام در محل را به نمایندگی ها یا تیم فروش شرکت سینا بام بسپارید.

وب سایت شرکت سینا بام با ارائه دقیق مشخصات ایزوگام و قیمت های مشخص شده برای هر کدام از انواع ایزوگام های تولیدشده به صورت شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به عنوان یک مرجع انتخاب و گزینش محصول برای سفارش ایزوگام از شرکت سینا بام است.

سفارش خرید به قیمت درب کارخانه را از طریق نمایندگی های مجاز و رسمی شرکت سینا بام تهیه کرده و بهترین خدمت پس از فروش ضمانت ها و ارائه خدمات نصب ایزوگام با پرسنل مجرب و آزموده بهرمند شوید.

وب سایت فروش شرکت سینا بام دلیجان یا از طریق مراجعه به نمایندگی های فروش این شرکت از راههای سفارش خرید ایزوگام به آسانی و در اسرع وقت است.

سفارش خرید ایزوگام سینا بام دلیجان