صادرات ایزوگام به پاکستان در ایران، توسط بزرگترین مرکز فروش عمده و صادرات بهترین مارک ایزوگام، یعنی ایزوگام هیرمان دلیجان، همراه با تمامی مجوزها و ضمانت نامه های معتبر، به انجام می رسد.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

تمام آنچه درباره قوانین صادرات ایزوگام باید بدانید

همان طور که می دانید صادرات هر محصولی از موارد بسیار مهمی می باشد که هر تولید کننده ای که تمایل دارد تا آن را انجام بدهد.
با این کار هم می تواند خودش را بیشتر معرفی کند و هم این که برای کشور به نوعی ارزآوری داشته باشد.
ایزوگام هم به همین صورت می باشد و تولید گنندگان آن ها تمایل شدیدی دارند که صادرات را در برنامه های خودشان داشته باشند و یکی از اهداف آن ها به شمار می آید.
در مورد صادرات محصولی مانند ایزوگام شرکت های زیادی در حال رقابت با یکدیگر می باشند و بنا بر همین موارد، مهم ترین کاری که می شود انجام داد این است که کیفیت محصولات را بالاتر ببرند و با قیمت مناسب آن را عرضه کنند تا بتوانند در این رقابت پیروز شوند.
صادرات ایزوگام نیز به دو صورت انجام می پذیرد که عبارت هستند از:

 1. مجوزات گمرکی
 2. پلمپ گمرکی

صادرات ایزوگام به پاکستان

شرکت های بازرگانی که در امر صادرات در حال فعالیت می باشند، دارا بودن مجوزات گمرکی برایشان امر بسیار مهم و حیاتی به شمار می آید.
همچنین برای این که بتوانند صادرات به کشوری را انجام بدهند، رعایت قوانین و مقررات و همچنین دریافت مجوزهای گمرکی الزامی و واجب می باشد و می بایست این امور را انجام داده و سپس نسبت به امر صادرات اقدام نمایند.
زمانی که تمامی مجوزهای گمرکی در دسترس می باشد و تمامی شرایطی که برای صادرات باید وجود داشته باشد، موجود می باشد، در مذاکره با کشورهای خارجی به هیچ وجه ضرر نخواهند کرد و همیشه سود خوبی در پی دارد.
در نهایت پس از دریافت مجوزات گمرکی لازم با پلمپ گمرکی، وارد مرحله ی بارگیری خواهد شد و به این صورت ارسال ایزوگام به هر کشوری نیز مهیا می شود.
توجه به این مورد بسیار مهم و حیاتی است که زمانی که تصمیم به صادرات ایزوگام به کشورهای دیگر گرفتید لازم است تا این کار با رعایت قوانین و مقررات کشورهای دیگر انجام شود و تمامی نکات به صورت دقیق و کامل در مجوزها آورده آشود تا در نهایت برای افراد و امر صادرات مشکلی پیش نیاید.

آشنایی با مقررات حمل و نقل ایزوگام

در زمینه ی حمل و نقل ایزوگام و همچنین مواردی مانند تخلیه و بارگیری آن ها نکاتی را می بایست رعایت نمایید که به آن ها اشاره می نماییم:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • همیشه عایق ها را باید به صورت رول شده و شکل عمودی نگهداری نمایید.
 • هیچ گاه در هنگام تخلیه رول عایق، آن را پرت نکنید.
 • رول ها را باید با دقت فراوانی جابجا نمایید تا لبه و متن عایق مورد نظر دچار آسیب و پارگی نشود.
 • این رول ها را می بایست در محیط هایی که به صورت خشک هستند و مکان دارای سقف با دمای مناسب نگهداری کنید.
 • حداکثر زمانی که عایق را می توانیم به همان شکل رول شده نگهداری نمایید تا مدت 12 ماه می باشد و مابقی رول ها که متناسب با فصل تولید شده اند را باید در همان فصل مذکور استفاده کرده وگرنه دیگر آن کارایی لازم را نخواهد داشت.
 • رول های عایق رطوبتی را می بایست که از یکی از طرف های رول مانند سر و یا ته آن در انبار مورد نگهداری قرار بدهید.

اگر نگهداری ایزوگام ها به صورتی که بیان شد امکان پذیر نباشد می بایست ابتدا آن ها را بر روی پالت قرار بدهند و سپس با فیلم های رنگی پلی اتیلن بپوشانند.
رعایت کردن مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم بسیار مهم می باشد لازم است برای این که کار به شکل درست و اصولی صورت بگیرد این موارد و رعایت شوند.
شاید در نگاه اول موارد بیان شده آنقدرها هم مهم نباشند اما باید توجه کنید که همین نکات ریز ممکن است که کیفیت کل ایزوگام های انبار شده را تحت تأثیر قرار بدهند و خسارت زیادی را برای فرد فروشنده در پی داشته باشد.
برای در اختیار داشتن یک ایزوگام مرغوب رعایت نکات فوق الزامی است.

صادرات ایزوگام به پاکستان

ایزوگام صادراتی هیرمان چه ویژگی هایی دارد؟

هر ایزوگامی دارای مشخصات و ویژگی هایی می باشد که بر آن اساس نوع کیفیت و مرغوبیت آن ها تعیین می گردد.
ایزوگام صادراتی می بایست از بهترین مواد اولیه و قیر پلیمری تهیه شده باشد تا بالاترین میزان کیفیت را از خودش نشان بدهد.
از جمله مهم ترین ویژگی های این ایزوگام اصل می توانیم به موارد ذیل اشاره نماییم:

 1. ایزوگام صادراتی هیرمان دچار موردی مانند پوسیدگی نمی شود و قابلیت انعطاف پذیری بالایی را در آن مشاهده می کنیم.
 2. ایزوگام های صادراتی به دلیل دارا بودن موادی مانند پلی استر، در برابر فشارهای احتمالی که ساختمان به آن وارد می نماید، مقاومت بالایی دارا هستند.
 3. این ایزوگام ها میانگین طول عمر بالایی در حدود 20 سال دارند و این مورد نیز به سبب استفاده از بهترین قیر پلیمری در تولیدشان می باشد.
 4. همچنین ایزوگام هایی که با هدف صادرات تولید شده اند از نظر سرما و گرما مقاومت خوبی دارند و با توجه به آن شرایط آب و هوایی هر منطقه مورد تولید قرار میگیرند.
 5. تمامی ایزوگام های تولیدی پس از این که موارد و آزمون های زیادی را در آزمایشگاه ها سپری کردند، ضریب پایداری بالایی از خودشان نشان می دهند.
 6. ایزوگام درجه یک نیز مورد ضمانت نامه 10 ساله و بیمه نامه 5 ساله از طرف شرکت هیرمان قرار می گیرد و کلیه کارهای تولیدی خود را به این شکل مورد عرضه قرار می دهد.

در حالت کلی هم می توانیم بگوییم تمامی ایزوگام هایی که جهت صادرات تولید می شوند از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و موارد و نکات مهمی در آن ها رعایت می شود و در نهایت مورد خرید و فروش در این بازار قرار می گیرند.
فروش ایزوگام در این بازار نیز با این اصول انجام می شود و خرید ایزوگام هم توسط افرادی که به آن نیاز دارند به همین منوال می باشد و تمامی خریداران و فروشندگان تمایل شدیدی دارند که اجناس مورد نظر را با رعایت قوانین مورد خرید و فروش قرار بدهند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

صادرات ایزوگام به پاکستان

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام جهت صادرات

همان طور که واقف هستید قیمت ایزوگام ارتباط شدیدی با میزان کیفیت آن دارد.
یعنی هرچه کیفیت یک ایزوگام بالاتر باشد مسلما از قیمت بالاتری برخوردار خواهد بود و البته این مورد را نیز فراموش نکنید هر قیمت بالایی که مشاهده فرمودید نشان از کیفیت خوب و زیاد آن محصول نمی باشد.
توافقی که میان طرفین صورت می گیرد نیز بر قیمت نهایی آن تأثیرگذار می باشد و می تواند بیشتر و یا کمتر باشد.
زمانی که برای خرید و نصب ایزوگام در نظر گرفته می شود نیز در نهایت بر قیمت آن اثرگذار است، زمانی را در نظر بگیرید که فصل بارندگی می باشد و باید ایزوگام را بر روی پشت بام منازل مورد نصب قرار داد، مسلما قیمت آن از زمانی مانند تابستان بیشتر خواهد بود زیرا دقیقا فصل نیاز به ایزوگام می باشد و پرفروش خواهد بود.
این که از چه نوع ایزوگامی و با چه برندی استفاده می نمایید هم در قیمت آن موثر می باشد و تا حدودی تعیین کننده ی آن است.
در نظر داشته باشید که شهر محل سکونت و همچنین مکانی که نیاز به عایق کاری دارد هم بسیار مهم می باشد زیرا هزینه ی ایزوگام پشت بام با مکانی مانند حمام و یا استخر متفاوت است.
این که لایه ی زیرین محلی که قرار است ایزوگام شود چه شرایطی دارد هم در تعیین قیمت دخیل می باشد و هرچه زیرسازی کار تمیزتر باشد، از قیمت کمتری بهره مند خواهد شد.
میزان هزینه ای که جهت نصب و اجرای ایزوگام دریافت می شود هم بسته به خود نصاب و توافق صورت گرفته میان آن ها یعنی خریدار و نصاب دارد که این مورد هم در قیمت نهایی موثر است.
دارا بودن نشان استاندارد در تولیدات و همچنین مورد ضمانت و بیمه قرار گرفتن آن ها توسط تولید کننده و یا فروشنده هم از مواردی که می تواند سبب شود تا قیمت یک محصول بالاتر برود و یا این که از مقدار هزینه ی آن کمتر شود.

صادرات ایزوگام به پاکستان

شرایط ویژه صادرات ایزوگام به پاکستان و لاهور

صادرات ایزوگام به پاکستان و لاهور با توجه به دارا بودن بالاترین میزان کیفیت در ایزوگام ها که با استفاده از برترین مواد اولیه و قیرهای پلیمری کاملا مرغوب صورت می گیرد، تحت نظارت کارشناسان رسمی مجموعه ی هیرمان دلیجان برنامه ریزی می شوند.
این مجموعه به عنوان بهترین مشاور در زمینه ی صادرات انواع ایزوگام به سایر کشورها و همچنین صادرات به لاهور می باشد که می توان بیان نمود که مورد اعتمادترین شرکت در زمینه ی صادرات ایزوگام می باشد.
هر نوع صادراتی شرایط و مقرراتی دارد که پیشتر هم در همین مقاله به یک سری از آن نکات اشاره کردیم و لازم است تا بیشتر با این موارد آشنا شوید.
برای این که بتوان به لاهور صادرات ایزوگام داشت لازم است تا ابتدا اولین سند رسمی شکل بگیرد که همان فاکتور فروش می باشد و سپس بر آن اساس تمامی مجوزهای قانونی و لازم دریافت شود.
ایزوگام های صادراتی باید دارای استانداردهای بین المللی و همچنین گواهی نامه های رسمی باشند تا میزان کیفیت آن ها را مورد تأیید قرار بدهد.
استفاده از برترین و بهترین متخصصین و تولید کنندگان در تولید آن ها و همچنین نوع بسته بندی و بارگیری ایزوگام در مرحله ی آخر هم از مواردی می باشد که باید در صادرات به آن ها توجه ویژه ای کرد.
صادرات ایزوگام از طریق مرزهای میان هر دو کشور صورت می گیرد و به دو صورت زمینی و دریایی می باشد که هر روش با توجه به شرایط مرز و مسیرهای ارتباطی بین دو کشور تعیین می شوند.
لاهور نیز از جمله شهرهای مهمی می باشد که صادرات ایزوگام به آن کشور نیز می تواند سود خوبی برای فرد صادر کننده داشته باشد.
بنابراین صادرات ایزوگام به پاکستان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و هر تولید کننده ی ایزوگام بر آن است تا بتواند این صادرات را خودش به دست بگیرد و بازار رقابتی ایجاد کند تا این توانایی را داشته باشد که در این رقابت پیروز شود و صادرات را خودش انجام دهد.

صادرات ایزوگام به پاکستان

بررسی مشخصات ایزوگام های بردین صادراتی دلیجان

ایزوگام هیرمان دلیجان با صخامت 5 میل و وزن 50 کیلوگرم از باکیفیت ترین و بهترین ایزوگام های تولیدی توسط این مجموعه می باشد.
ایزوگام درجه یک بردین نیز کاملا مورد تأیید سازمان استاندارد ملی و جهانی قرار گرفته است و خودش به تنهایی یک عایق کامل به شمار می رود و استقبال فراوانی از آن نیز شده است.
ایزوگام بردین صادراتی نیز در صورت نصب و اجرای درست آن نیازی به هیچ گونه برف روبی نخواهد داشت و در برابر مواردی مانند سرما و گرما کاملا مقاوم می باشد.
نصب سریع و ساده ی این ایزوگام از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل از مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.
همچنین از موارد و مشخصات دیگر این ایزوگام می توان به قابلیت تعمیر و ترمیم آن اشاره نمود که در هر شرایطی این امکان وجود دارد تا آن را مورد تعمیر قرار داد و دوباره از آن بهره برد.

صادرات ایزوگام به پاکستان

خدمات کامل فروش عمده و صادرات بهترین مارک ایزوگام

بهترین مارک ایزوگام را می توانید از شرکت هیرمان دلیجان خریداری کنید که با استفاده از بهترین قیر پلیمری و برترین مواد اولیه ایزوگام ها را مورد تولید قرار می دهد و تمامی شرایط و مقررات را رعایت می نماید.
این مجموعه نیز فروش خود را به صورت عمده انجام می دهد و به صورت کامل تمامی شرایط را رعایت می نماید تا بهترین محصول به دست مشتری برسد و هیچ گونه مشکلی برای آن ایجاد شود.
صادرات ایزوگام نیز توسط ایزوگام هیرمان به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و با توجه به تجربه ی فراوان تولید کننده در این زمینه، همچنین وجود کیفیت بالا در آن سبب می شود تا کشورهای زیادی در صورت نیاز به ایزوگام، آن را در هر حجمی که تمایل دارند از این واحد تولیدی درخواست بدهند و دریافت نمایند.