بهترین ایزوگام در تهران را می توانید از طریق ارتباط با واحد فروش شرکت ایزوگام هیرمان در کمترین زمان و با قیمت فقو العاده خریداری کنید. عایق کاری و پوشش دهی پشت بام و دیوارها و نصب ایزوگام در مراحل مختلف ساختمان سازی یکی از مراحل بسیار حساس و دقیق است. مشتریان گرامی برای دریافت مشاوره برای خرید انواع ایزوگام هیرمان میتوانند با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشند تا خدمات خرید و خدمات خود را به بهترین شکل دریافت نمایند.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

ایزوگام استاندارد و با کیفیت باید دارای چه مشخصاتی باشد؟

راه های شناخت ایزوگام مرغوب و استاندارد، وزن و ضخامت آن است. ایزوگام با کیفیت از وزن و ضخامت مناسب برخوردار است. این ایزوگام باید از 2 لایه تیشو و پلی‌ استر، قیر با نقطه‌ نرمی 60 الی 70 و یک لایه آلومینیوم خوب تشکیل شده باشد.
قیر یا ماده‌ اولیه‌ تولید ایزوگام دیگر مورد موثر در تولید ایزوگام‌ است. قیر سبب می گردد تا ایزوگام پس از نصب، از مقاومت و استحکام زیادی در مقابل اصطکاک به وجود آمده از رفت و آمد نصاب ایزوگام و نزولات آسمانی برخوردار باشد.
به دلیل افزایش قیمت قیر در این سال ها، رقابت بین شرکت‌ های تولید کننده ایزوگام کیفیت در حوزه وزن و ضخامت عایق، چند برابر شد و همین دلیلی شد تا راه های قدیمی در عایق ‌کاری پشت بام ها کم رنگ شود.
یک ایزوگام استاندارد بر حسب استانداردهای تعیین شده در کشور، باید به طول 10 متر و عرض 1 متر باشد. حداقل ضخامت یک ایزوگام استاندارد هم باید 3.5 میلی مترباشد. مصرف بهترین ایزوگام در تهران، میزان خسارات احتمالی را کاهش داده است.
ضخامتی کمتر از ضخامت گفته شده غیر استاندارد خواهد بود زیرا از استحکام لازم برخوردار نیستند.

ایزوگام استاندارد و بهترین ایزوگام در تهران با قیر 70-60 پالایشگاهی در هیرمان تولید شده است.

بهترین ایزوگام در تهران

لازم است بگوییم که شرکت هیرمان نه تنها بر حسب استانداردها ایزوگام تولید می کند، بلکه فراتر از آن را نیز رعایت می کند. نمونه آن تولید بهترین ایزوگام در تهران (ایزوگام سپور صادراتی هیرمان) است.
حتما می پرسید چطور؟!
شرکت هیرمان، بهترین ایزوگام در تهران را داشته و تنها شرکتی است که توانایی تولید ایزوگام با ضخامت 5 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم را دارد که فراتر از استانداردهاست.
ایزوگام استاندارد 10 متری باید وزنی در اندازه 37 کیلوگرم داشته باشد.
مقاومت دمایی ایزوگام ها در سرما باید تا 0 درجه سانتی گراد و در گرما باید تا 100 درجه سانتی گراد باشد. همچنین نقطه اشتعال ایزوگام با کیفیت باید 250 درجه سانتی گراد باشد.
ایزوگام خوب باید مقاومت کششی خوبی هم داشته باشد. مقدار عددی مقاومت کششی طولی باید 40 بوده و مقاومت کششی عرضی نیز 30 باشد.
برای قیر به کار رفته در ایزوگام ها باید گفت که از قیر اصلاح شده پلیمری استفاده شده باشد.
اطلاعات گفته شده برای تمام ایزوگام ها و بهترین ایزوگام در تهران صدق می کند فقط دمای گفته شده برای مناطق گرمسیری مثل جنوب کشور می باشد.
استاندارد دمایی لازم جهت ایزوگام مناطق سردسیری مثل استان های کوهستانی باید تا منفی 5 درجه باشد.
در شرکت های تولید کننده ایزوگام، حجم قیر مهم ترین مشخصه در معین کردن ضخامت لایه ‌های رطوبتی به شمار می رود.
البته لازم است به اثر کیفیت لایه تیشو نخ دار یا همان الیاف شیشه، لایه‌ پلی‌ استر و نیز فویل آلومینیوم هم توجه کرد.
طبق استانداردهای کشور، ایزوگام مرغوب باید وزنی تقریبی در حدود 40 الی 42 کیلوگرم داشته باشد. ایزوگامی که وزنی پایین تر از 40 کیلوگرم داشته باشد، استاندارد لازم را ندارد.
البته بعضی از شرکت ‌های تولیدی سودجوی ایزوگام با استفاده از پودرهای ویژه برای بالا بردن وزن ایزوگام به جای قیر، کیفیت آن را پایین آورده و ایزوگام بی کیفیتی را به بازار فروش عرضه می‌ کنند.
وجود نشان استاندارد ایزوگام هیرمان دلیجان روشی راحت جهت تشخیص ایزوگام با کیفیت می باشد.
شما با توجه به وجود نشان استاندارد ملی بر روی بدنه این محصول و یا برچسب آن، به کیفیت و استاندارد آن پی خواهید برد.
جهت نصب و اجرای ایزوگام با کیفیت، استفاده از نصاب با تجربه و متخصص امری مهم بوده و در طول عمر آن نیز تاثیر چشمگیری دارد.
چسبیدن سانت به سانت ایزوگام به سطح پشت بام ساختمان و عدم باد کردن آن در استحکام و از بین نرفتن کیفیت ایزوگام تا مدت های طولانی بسیار تاثیر گذار می باشد.
با وجود توضیحات کاملی که به شما دادیم حتماً تا حالا متوجه این موضوع شده اید که ایزوگام استانداردی که به دنبال آن می گردید در شرکت هیرمان دلیجان به فروش می رسد.

بهترین ایزوگام در تهران چند قیمت است؟ برای دریافت قیمت انواع ایزوگام هیرمان با کارشناس فروش ارتباط بگیرید.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

مشخصات ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان

ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان به کشورهایی زیادی از جمله کشورهای اروپایی، کشورهای آسیایی، کشورهای آفریقایی و … صادر می شود.
نکته مهم در بحث صادرات این محصول این است که، ایزوگام صادراتی به هر کشور با ایزوگام صادراتی به کشور دیگر متفاوت است.
یعنی به عنوان مثال: ایزوگامی که به کشور عراق صادر می شود با ایزوگامی که به کشور آلمان صادر می شود از نظر درجه بندی فرق می کند.
برای ذکر مثال دیگر، می توان تفاوت ایزوگام صادراتی به افغانستان و ایزوگام صادراتی به عراق را بیان کرد.
در نتیجه شما چه برای صادرات و چه جهت خرید از کشوری دیگر ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان را بخواهید، باید نام کشور مربوطه را ذکر نمایید.
نکته دیگر این که اگر شما مشخصه هایی از ایزوگام دلخواه خود را در نظر دارید، می توانید با ما در میان گذشته و ما با تیم قدرتمند تولید خود، ظرف مدت 72 ساعت آن را برایتان تولید کرده و ارسال کنیم.
در تولید و مصرف بهترین ایزوگام در تهران نکات قابل توجهی رعایت می شود که میزان رضایت مشتری مد نظر است.

صادرات ایزوگام به عراق

لیست قیمت ایزوگام 5 میل هیرمان

اول لازم است توضیحاتی را به شما درباره شناخت ایزوگام 5 میل هیرمان بدهیم.
اگر ضخامت ایزوگام 5 میل هیرمان را به وسیله کولیس دیجیتالی اندازه گیری کنید، به همان عدد 5 میلی متر خواهید رسید. بهترین ایزوگام در تهران با همان مشخصات گفته شده به فروش می رسد.
دقت تولید ما آن قدر بالاست که ضخامت این محصول نه 2 میلی متر کمتر و نه 2 میلی متر بیشتر است.
درباره وزن این ایزوگام باید بگوییم که چیزی در بین 50 الی 51 کیلوگرم می باشد که با ضخامت آن تناسب لازم را دارد.
این تناسب یعنی نسبت 50 کیلوگرم به 5 میلی متر تنها در ایزوگام های پلیمری دیده می شود.
نکته مهمی که این ایزوگام را معروف کرده است طول عمر آن می باشد زیرا طول عمر ایزوگام 5 میل حداقل 25 تا 35 سال است. در نتیجه اگر شرایط نصب خوبی داشته باشد سال های سال برای شما کار می کند.
البته در صورتی که شما بخواهید ایزوگام 5 میل را از بازار تهیه کنید هرگز آن را پیدا نخواهید کرد. زیرا این محصول تنها مختص شرکت هیرمان دلیجان بوده و شرکتی توانایی تولید آن را ندارد.
در صورتی که ایزوگامی با نام 5 میل را تهیه کرده و هنگام اندازه گیری ضخامت آن مشاهده کردید ضخامتی متفاوت دارد، بدانید این ایزوگام تقلبی یا فیک است. یعنی بهترین ایزوگام در تهران مشخصات ویژه دارد.
حال با توجه به مواردی که در بالا گفتیم، خودتان بهتر می دانید که قیمت ایزوگام 5 میل واقعی و اورجینال قطعاً بالاتر از ایزوگام 5 میل تقلبی یا فیک خواهد بود.
ما به دلیل نوسان بازار و نوع سفارش و کشور درخواست دهنده، قیمت ها را در سایت نمی گذاریم. اما شما می توانید با تماس با مشاوران ما، از قیمت واقعی این محصول با خبر شوید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

بهترین ایزوگام در تهران

چگونه ایزوگام هیرمان را با قیمت و کیفیت درجه یک خریداری کنیم؟

همان طور که می دانید در این سال های اخیر، نه تنها صنعت ایزوگام بلکه تمامی صنایع ایران دچار نوسان و بالا و پایین بسیاری در بازار شد.
این تغییرات به دلیل قیمت مواد اولیه می باشد که محصولاتی مانند ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان و بهترین ایزوگام در تهران را هم تحت تاثیر قرار داده است.
ایزوگام های ما در سه سطح قیمت گذاری می شوندکه شامل: معمولی، متوسط و عالی می باشد. طبیعتاً قیمت ایزوگام با کیفیت عالی بالاتر از دو نوع دیگر خواهد بود.
برای سفارش بهترین ایزوگام در تهران و خرید آن راه های زیادی پیش رو می باشد اما خرید بهترین ایزوگام در تهران از شرکت هیرمان دلیجان از دو راه ممکن است.
روش اول خرید حضوری و روش دوم خرید غیر حضوری می باشد. طبیعتاً روش خرید به صورت غیر حضوری، ارزان تر، سریع تر، به صرفه تر و آسان تر خواهد بود.
روش غیر حضوری خرید بهترین ایزوگام در تهران، با استفاده از تلفن های تماس شرکت گفته شده در سایت و یا برقراری ارتباط با پشتیبانان سایت ما، امکان پذیر است.
بعد از برقراری ارتباط و توضیح سفارشات خود، پیش فاکتوری برایتان ارسال می شود که پس از پرداخت و ارسال فیش یا رسید واریزی،سفارش شما ثبت خواهد شد.
وسیله حمل ایزوگام از سمت ما و هزینه ارسال آن با شما خواهد بود.
باز هم اگر با وجود توضیحات داده شده سوالی داشتید، پشتیبانان سایت و کارشناسان و متخصصان فروش ما در خدمت گذاری حاضرند.

بهترین ایزوگام در تهران

مزایای سفارش عمده ایزوگام از شرکت هیرمان

نکته مهمی که مشتریان ممکن است بسیار به آن ها بر بخورند، فروش بهترین ایزوگام در تهران و شهرهای دیگر از جنس پلیمر با قیمت ارزان و در حدود 12 هزار تومان است.
هر گاه همچین جملاتی را خوانده یا شنیدید بدانید که دروغی بیش نبوده و یا آن ایزوگام تقلبی می باشد.
قرار نیست که هر گاه کلمه صادراتی، پلیمری، درجه یک و … را کنار ایزوگام شنیدید، حتماً جنس خوبی باشد. اصولاً شما می دانید بهترین ایزوگام در تهران کدام است؟
علت این است که دلالان و سودجویان بسیاری در این زمینه و با فریب شما با این اسامی، ایزوگام های معمولی را با نام ایزوگام صادراتی و با کیفیت و بهترین ایزوگام در تهران به شما می فروشند.
در نتیجه باید حتما خریدی آگاهانه و با اطلاعات داشته باشید تا ضرر نکنید. این امر، خرید از مکان و یا سایتی قابل اعتماد و مطمعن را می طلبد.
خرید از درب کارخانه، خرید از نمایندگی ها، خرید از سایت های معتبر با نماد اعتماد الکترونیکی و ثبت شده و … راه های مطمئن خرید ایزوگام هستند.
شرکت هیرمان با ارائه بهترین ایزوگام در تهران مشتریان بسیاری نه تنها در تهران، دلیجان و شهرهای ایران دارد، بلکه صادرات بسیاری نیز به کشورهای دیگر دارد.
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بهترین مارک ایزوگام در تهران بوده و بیمه نامه 5 ساله و گارانتی 15 ساله به خریداران خود می دهد.
جهت مشاوره خرید بهترین ایزوگام در تهران و یا اعتماد کردن به سایت و شرکت ما، می توانید با شماره تلفن شرکت تماس گرفته و یا با پشتیبانان سایت ارتباط برقرار نمایید.

خرید ایزوگام ارزان

نصب و اجرای ایزوگام در تهران با بهترین تعرفه

متاسفانه به دلیل این که در کشور ما به عایق کاری ارزش کمی قائل می شوند، همواره شاهد رطوبت در منازل هستیم که تبدیل به دغدغه و معضلی بزرگ شده است.
مشکل دیگری که در زمینه گاهی وجود دارد، عدم تخصص افرادی است که ایزوگام ها را نصب می کنند.
برای حل این مشکلات اولین موردی که باید به آن توجه کنیم این است که، از ایزوگام های معمولی و بی کیفیت استفاده نکنیم و گول ارزان بودن آن ها را نخوریم.
مورد بعدی که لازم است به آن توجه شود این است که، در مورد نصب ایزوگام خساست به خرج ندهیم زیرا بعدها ممکن است هزینه های بیشتر و مشکلات بیشتری گریبان ما را بگیرد.
گاهی پیش آمده که افراد فقط به دلیل ایزوگام نکردن یا ایزوگام نامناسب، مجبور شده اند ساختمان خود را بازسازی کرده و دیوارها و سقف را ساخته و از نو بسازند. در نتیجه پیشگیری بهتر از درمان است!
نکته مهمی که وجود دارد این است که تا حد ممکن باید سقف تمیز باشد. در صورت امکان، دو روز قبل شسته ششده و روز قبل نیز جارو شود.
اگر سقف دارای حفره، ترک خوردگی و از این قبیل موارد است باید رفع شود. در صورتی که سقف با پرایمر پوشیده شود نیز نتیجه بهتری خواهد داشت.
نصب بهترین ایزوگام در تهران تنها به گرفتن مشعل نیست! بلکه نیازمند دانش و تخصص لازم و کافی می باشد. در نصب بهترین ایزوگام در تهران از گروه های آموزش دیده استفاده می کنیم.
متاسفانه نصب های غیر استاندارد زیادی در سطح کشور دیده می شود که لازم است از نصاب های حرفه ای و متخصص استفاده کنید.
مشعل گیری نباید به این صورت باشد که ایزوگام را پهن کرده و سپس مشعل بگیریم. بلکه باید به طور هم زمان ایزوگام را پهن کرده و مشعل بگیریم تا ایزوگامی یک دست و منظم به دست آید.
علت این امر هم این است که تمام سطح ایزوگام حرارت دیده و به سقف بچسبد.
بعضی افراد که به دوام ساختمان خود اهمیت می دهند، از دو لایه ایزوگام استفاده می کنند.
به این صورت که یک مرحله بدون فویل ایزوگام کرده و سپس یک ردیف دیگر به صورت مورب و ضربدری ایزوگام می کنند که عمر ایزوگام را چند برابر و کاری عمری می کند.
نکته آخر زمان نصب بهترین ایزوگام در تهران است. بهترین زمان نصب ایزوگام، اوایل فصل پاییز و تابستان می باشد.
باز هم اگر سوال و یا ابهامی در این مورد داشتید می توانید با مشاوران شرکت  و یا با شماره تماس شرکت ما تماس برقرار کنید.