نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز فروش ایزوگام مرغوب و استاندارد در سطح مناطق غرب و شرق، خرید با قیمت واقعی همراه گارانتی و بیمه نامه را برای مشتریان تضمین می کند.
حتما می دانید که ایزوگام نوعی عایق رطوبتی و یا پوششی تولید شده از فرآورده های نفتی می باشد که امروزه از کاربردهای مختلفی در بسیاری از پروژه های صنعتی برخوردار بوده است.
با توجه به اینکه کیفیت ایزوگا مصرفی در این پروژه ها اهمیت جدی دارد، به همین سبب مشتریان همواره خواهان خرید یک ایزوگام استاندارد و مرغوب بوده تا خسارات ناشی از نفوذ رطوبت، آب و بارش های برف و باران را به حداقل رسانیده باشند.
آیا می دانید که در بازار شهر بزرگی مانند تهران، ممکن است حضور واسطه ها و برخی از برندهای ناشناخته سبب شده باشد تا شما نتوانید خریدی مطمئن از کیفیت یک ایزوگام را انجام داده باشید؟
چطور ممکن است که شما امکان خرید با کیفیت درجه یک و استاندارد، به شکل تضمین شده را از آن خود نمایید؟
ایزوگام دلیجان به عنوان یکی از بهترین ها در این صنعت، توانسته از مشتریان خاص خود در سطح تهران برخوردار باشد.
اما چگونه می توان در تهران، بهترین ایزوگام دلیجان را خرید کرد؟
آیا بزرگترین نمایندگی ایزوگام دلیجان در سطح تهران را می شناسید؟
در ادامه کمی بیشتر شما را پیرامون چگونگی خرید بهترین ایزوگام دلیجان، همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر در بازار شلوغ و پرحرارتی مانند تهران، راهنمایی خواهیم نمود.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

نمایندگی ایزوگام دلیجان

ایزوگام و انواع آن در بازار

طبیعی است که برای آن که بتوان یک ایزوگام خوب و استاندارد را در بازارهای امروزی خریداری کرد، مشتریان باید با ویژگی ها و مشخصات یک ایزوگام خوب آشنا شده باشند.
اما آنچه که مهم بوده این است که شما در درجه اول، با انواع ایزوگام های تولیدی شرکت های تولید کننده ایزوگام در کشور ما آشنا شده باشید و در درجه بعدی بتوانید بین یک ایزوگام مرغوب و استاندارد و یک ایزوگام نامرغوب، تفاوت قائل شده باشید.
همانطور که می دانید ایزوگام، نوعی عایق آماده برای جلوگیری از نم، آب باران و برف است که استفاده از این عایق رطوبتی، آسان می باشد.
قیر و الیاف مصنوعی از مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام ها هستند که از طول عمر بالایی برخوردار بوده، البته اگر از نوع مرغوبترین ها مورد استفاده قرار گیرند.
امروزه ایزوگام ها با تکنولوژی جدید و پیشرفته تری تولید می گردند که از جمله مزایای این ایزوگام ها نسبت به ایزوگام های قدیمی، می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. سهولت در اجرا
 2. تردد آسان و جذب حرارت بالا
 3. محافظت عالی در برابر رطوبت

شایان ذکر است که در شرکت های گوناگون تولید کننده ایزوگام، انواع ایزوگام با توجه به فاکتورهای ذیل موجود بوده و خرید و فروش می گردند:

 • ماده اصلی تشکیل دهنده
 • لایه های به کار رفته در آن
 • روکش ایزوگام ها

انواع ایزوگام های تولیدی بر اساس مواد تشکیل دهنده عبارتند از:

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

 • ایزوگام پلیمری: ایزوگام های پلیمری از میزان 60 الی 70 درصد قیر خالص تشکیل شده و از تقطیر نفت خام در پالایشگاه ها بدست می آیند. از جمله مواد تشکیل دهنده این ایزوگام می توان به قیر خالص، پلی استر، تیشو، لایه آلومینیوم، فیلم پلی اتیلن، پودر تالک، مواد APP، پوشال گونی پلاستیکی و … اشاره کرد که تماما در دستگاه ساخت پلیمر، میکس و پخته شده که پس از تبدیل به شیره ایزوگام، در خط تولید به ایزوگام تبدیل می شوند.
 • ایزوگام دمیده: در تولید این ایزوگام از انواع قیر دمیده استفاده می کنند که برای تهیه این قیر به یک مازوت یا نفت کوره ای، هوا می دمند. ایزوگام دمیده کیفیت پایین تری نسبت به ایزوگام پلیمری داشته است.

در دسته بندی بعدی، ایزوگام ها را بر اساس لایه های آنها تقسیم بندی می کنند که عبارتند از:

 1. ایزوگام تک لایه: این ایزوگام از پلی استر تولید شده و دارای ظرافت و انعطاف پذیری بالایی هم می باشد.
 2. ایزوگام دو لایه: از تیشو و پلی استر ضخیم تولید می گردد و دارای استححکام بیشتری هم بوده است.

و در آخر، ایزوگام ها را بر اساس روکشی که داشته، در دسته بندی ذیل جای می دهند:

 • ایزوگام با روکش آلومینیومی: این ایزوگام ها برای مکان هایی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار داشته، مناسب ترین گزینه به شمار می آیند.
 • ایزوگام با روکش سنگریزه: این نوع ایزوگام ها به سبب دارا بودن سنگریزه های رنگی، بیشتر جنبه تزئینی داشته و می تواند در مکان های پر تردد مناسب بوده باشد.
 • ایزوگام بدون روکش آلومینیومی: امروزه برای عایق کاری پی ساختمان، سرویس های بهداشتی و غیره، از این نوع ایزوگام می توان استفاده به عمل آورد.

ناگفته نماند که در یک تقسیم بندی کلی می توان ایزوگام ها را در انواع ایزوگام عادی با عرض یک متر و رول های ده متری و انواع ایزوگام برش خورده یا ایزوشینگل تقسیم بندی کرد که غالبا برای عایق کاری سقف های شیروانی با برش های زیبا و خاص مورد استفاده قرار می گیرند.
تا اینجای کار شما به عنوان یک خریدار ایزوگام، با انواع ایزوگام و مصارف آن ها آشنا شده اید.
این موضوع برای آنکه شما بتوانید خریدی آگاهانه از انواع ایزوگام مورد مصرفی خود را داشته باشید، کافی بوده است.
اما به هیچ وجه دانستن این موارد، تضمین کننده خرید یک ایزوگام استاندارد و مرغوب برای شما نمی باشد.
آیا می دانید که برای خرید ایزوگام استاندارد در تهران، چه اقداماتی را باید انجام داد؟
در واقع پارامترها یا فاکتورهای یک ایزوگام استاندارد و مرغوب چیست؟
در ادامه شما را با این پارامترها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

نکاتی در مورد خرید ایزوگام استاندارد

همانطور که می دانید ایزوگام اگر استاندارد و مرغوب باشد، می تواند در بسیاری از پروژه های مهم، کاهش خسارات و خرابی ها را به دنبال داشته باشد.
به همین سبب است که دانستن پارامترها و فاکتورهای مهم در انتخاب یک ایزوگام استاندارد، اهمیت جدی را دارا می باشد.
ایزوگام استاندارد در درجه اول، با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب در کارخانجاتی با دارا بودن امکانات ویژه و متخصصینی کارآمد تولید شده و برندی محبوب در میان مشتریان دارد.
از مهم ترین پارامترهایی که می توان در مورد خرید و انتخاب ایزوگام استاندارد در نظر داشت، این موارد را برشمرده اند:

 1. ضخامت ایزوگام
 2. وزن ایزوگام
 3. ارائه بیمه نامه و ضمانت نامه ایزوگام
 4. دارا بودن لیبل های مخصوص بر روی هر رول ایزوگام
 5. خدمات فوق العاده نصب ایزوگام توسط شرکت ها پخش یا تولید ایزوگام

باید گفت که ضخامت ایزوگام استاندارد، در کیفیت، دوام و استحکام یا به طور کلی در طول عمر استفاده از این عایق، نقش جدی داشته است.
اگر چه در بسیاری از شرکت ها هنوز هم ضخامت استاندارد ایزوگام تولید نمی گردد، اما در استانداردها آمده است که یک ایزوگام استاندارد دارای ضخامت 4 میلی متر می باشد.
این موضوع یعنی اینکه اگر ضخامت ایزوگام تولید شده کمتر از 4 میلی متر باشد، آن ایزوگام را نمی توان در دسته ایزوگام های استاندارد قرار داد و قطعا دارای کیفیت پایین تر و دوام کمتری هم می باشد.
از دیگر پارامترهای مهم در خرید و انتخاب ایزوگام استاندارد و مرغوب، وزن ایزوگام است که اگر چه بسیاری از شرکت ها با بکارگیری مواد اولیه متفاوت سعی در بالاتر بردن وزن این عایق داشته اند، اما باید گفت که ایزوگام استاندارد دارای وزنی معادل 40 تا 42 کیلوگرم می باشد.
یادتان باشد که ایزوگامی که دارای وزن کمتر از 40 کیلوگرم بوده، به هیچ وجه استاندارد نیست و قابلیت کاربرد در پروژه های گوناگون را ندارد.
ایزوگام اصل دلیجان یکی از بهترین ایزوگام های موجود در بازار است که توسط کارخانجات گوناگونی در کشور ما با برندهای مختلف تولید و به عرضه رسیده است.
ایزوگام اصل دلیجان دارای تمامی نشان های استاندارد یک ایزوگام بوده و بر روی هر رول این ایزوگام، نشان ملی استاندارد نیز درج شده است.
اما حتما امروزه با چالش هایی که در بازار خرید و فروش ایزوگام به خصوص در تهران وجود داشته، خریداران شاید نتوانسته باشند با اطمینان کامل از استاندارد بودن این ایزوگام، خرید خود را انجام داده باشند.
آیا راه های خرید ایزوگام اصل دلیجان در تهران را می دانید؟
بزرگترین نمایندگی ایزوگام تهران که توانسته بهترین کیفیت و قیمت ایزوگام دلیجان را به عرضه برساند، کدام نمایندگی بوده است؟

نمایندگی ایزوگام دلیجان

ایزوگام اصل دلیجان و راه های خرید آن در تهران

همانطور که در خطوط فوق گفته شد، ایزوگام اصل دلیجان که در مجموعه کارخانجات دلیجان در کشور ما تولید می گردد، از انواع بهترین برندهای ایزوگام به شمار می آید.
این ایزوگام با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا توسط بهترین کارخانجات با مواد اولیه درجه یک تولید شده و می تواند تمامی مشخصات یک ایزوگام استاندارد و مرغوب را داشته باشد.
ایزوگام اصل دلیجان در تهران هم از بیشترین میزان تقاضا به خصوص در روزهای سرد سال و در فصل های پاییز و زمستان برخوردار بوده است.
اما با توجه به اینکه ممکن است برخی از عرضه کنندگان ناشناخته، با ایجاد تقلب هایی، کیفیت نامرغوب ایزوگام را بجای کیفیت واقعی ایزوگام اصل دلیجان عرضه می کنند، مهم است که خریداران به نوعی از این دغدغه بیرون آمده باشند.
تهران شهر بزرگی است که از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب آن، پر است از مشتریانی که شاید نمی دانند چگونه می توانند بهترین برندهای ایزوگام را با بهترین قیمت خریداری کنند.
با توجه به اینکه در بازارهای این شهر بزرگ، نمی تواند از حضور واسطه ها و تبلیغات برخی از عرضه کنندگان گذشت، طبیعی است که شرایط خرید ایزوگام استاندارد در این شهر، با سایر شهرهای دیگر تفاوت هایی دارد.
هر مشتری خرید ایزوگام دلیجان در تهران، با دو راهکار کلی برای خرید مواجه می باشد:

 1. خرید ایزوگام به شکل مراجعه حضوری و خرید از دست فروشندگانی که ممکن است واسطه یک شرکت تولیدی ایزوگام باشند
 2. خرید مستقیم از نمایندگی ایزوگام تهران به شکل آنلاین، بدون هیچ واسطه ای در کمترین زمان ممکن

از آنجا که درصدی از مشتریان هنوز به خرید اینترنتی و غیر حضوری ایزوگام، چندان اعتماد کامل ندارند، ترجیح می دهند که خودشان به بازار رفته و شاید پس از ساعت ها گشتن، به محصول و برند مورد نظر خود برسند.
اما آیا می دانید که امروزه با توجه به الکترونیکی شدن جوامع گوناگون، می توان انتظار این را داشت که خرید اینترنتی ایزوگام یکی از بهترین، اقتصادی ترین، آسان ترین و شاید امن ترین شیوه خرید به شمار می آید؟
گفتنی است که اگر شما به عنوان خریدار ایزوگام بتوانید بزرگترین نمایندگی ایزوگام تهران را پیدا کنید که با حذف واسطه ها، دستور فروش مستقیم انواع بهترین برند ایزوگام را در کار خود قرار می دهد، قطعا یکی از بهترین شیوه های خرید ایزوگام در بازار شهری مانند تهران را تجربه کرده اید.
پس کافیست یکی از این نمایندگی های فروش مستقیم ایزوگام دلیجان تهران را بشناسید.

نمایندگی ایزوگام دلجیان تهران همراه با نصب

نمایندگی ایزوگام دلیجان در سطح تهران بزرگ، توانسته است با در نظر گرفت منافع تمامی مشتریان خود، ضمن حذف واسطه ها، امکان خرید مستقیم انواع بهترین برند ایزوگام را برای آنان به ارمغان آورده باشد.
گفتنی است که اگر مشتریان بتوانند نمایندگی ایزوگام دلیجان اصل را در این شهر شلوغ و پر از واسطه پیدا کنند، قطعا خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت از آن آنها خواهد بود.
خوشبختانه ایزویار، توانسته یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش ایزوگام دلیجان در تهران بزرگ باشد که مشتریان را از مزایای ذیل بهره مند می نماید:

 • خرید مستقیم رول های ایزوگام از درب بزرگترین کارخانجات تولیدی
 • دریافت مشاوره های رایگان و کاملا کارشناسانه پیرامون انتخاب نوع ایزوگام برای استفاده در پروژه های گوناگون
 • امکان خرید اینترنتی انواع ایزوگام در هر کجای تهران، با کاهش هزینه های رفت و آمد
 • دریافت سفارشات در کمترین روز کاری با کیفیت بالا
 • دریافت ضمانت نامه ده سال و بیمه نامه 5 ساله از شرکت
 • خدمات نصب فوق العاده توسط نصابان حرفه ای که اجرای ایزوگام را با همان کیفیت بالای تولید شده به انجام می رسانند

بله پیدا کردن نمایندگی ایزوگام دلیجان در تهران که همزمان خدمات فوق العاده اجرا و نصب عالی ایزوگام را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته، می تواند یکی از بهترین و ایده آل ترین شرایط برای تمامی مشتریان و خریداران بوده باشد.

نمایندگی ایزوگام دلیجان

فروش انواع ایزوگام دلیجان با بیمه نامه معتبر

فروش انواع ایزوگام دلیجان تولیدی کارخانجات معتبر، همراه با خدمات پس از فروش ویژه و بیمه نامه معتبر صورت می پذیرد.
انواع ایزوگام دلیجان عرضه شده در این نمایندگی فروش عبارتند از:

 • ایزوگام سراپوش دلیجان
 • ایزوگام بام گستر 117 دلیجان

اگر شما هم می خواهید برای فروشگاه خود یا استفاده از ایزوگام در مصارف و پروژه ها، خرید عمده ایزوگام با بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر را تجربه کنید، فقط و فقط از همین طریق اقدام نمایید تا خریدی آسان و تضمین شده از آن شما گردد.