فروشگاه ایزوگام در تهران توانسته از طریق بزرگترین مرکز خرید اینترنتی راه اندازی شده، انواع ایزوگام استاندارد دلیجان را با مناسب ترین قیمت همراه با گارانتی و بیمه نامه معتبر، به دست مشتریان خود برساند.
ایزوگام عایق رطوبتی پایدار، محکم و بادوام است که امروزه در اجرای بسیاری از پروژه های صنعتی و عمرانی، نقش فزاینده ای را دارا می باشد.
اگر ایزوگام خوب و استاندارد توسط مدیران اجرای پروژه های عمرانی، خریداری نگردد، می توان شاهد ایجاد خرابی ها و به دنبال آن خسارات زیادی بود.
پس مهم است که بتوان در میان تمامی ایزوگام های تقلبی و بی کیفیتی که گاها توسط برخی از عرضه کنندگان ناشناخته در بازار عرضه می شود، ایزوگام خوب و مرغوب را خرید کرد.
آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که بهترین، مطمئن ترین و اقتصادی ترین شیوه خرید ایزوگام در بازار تهران چیست؟
یا اینکه قیمت اجرا و نصب ایزوگام در تهران چه رنجی دارد؟
کدام نمایندگی های فروش ایزوگام در تهران، علاوه بر ارائه بهترین برندهای ایزوگام، نصب حرفه ای ایزوگام را با قیمت تمام شده مقرون به صرفه تر انجام می دهند؟
برای آنکه پاسخ سوالات فوق را پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

کارخانه های تولید ایزوگام در ایران

همانطور که می دانید، شناخت کارخانه های تولید ایزوگام در ایران که توانسته کیفیت مرغوب و استاندارد از این عایق رطوبتی را تولید کنند، یکی از گام های مهم قبل از خرید ایزوگام است.
خوشبختانه در طی چند وقت اخیر، با پیشرفت تکنولوژی و صنعت؛ شاهد تولید انواع ایزوگام های استاندارد با تمامی استانداردهای روز دنیا در کارخانجات کشورمان بوده ایم.
باید بدانید که تولید ایزوگام در این کارخانجات، بایستی با مواد اولیه مرغوب و درجه یک انجام شده تا اینکه کیفیت خوب و مرغوبی از این عایق روانه بازارهای فروش شده باشد.
اگر چه کارخانجات گوناگونی در کشور ما وجود داشته که انواع ایزوگام درجه یک را تولید می کنند، اما به جرئت می توان گفت که مجموعه کارخانجات دلیجان در ایران، توانسته بهترین کیفیت از این عایق را تولید و به بازار عرضه بدارند.
امروزه توسط این کارخانجات، انواع ایزوگام های ذیل تولید و جهت اجرای پروژه های گوناگون به بازار روانه گردیده اند:

 • ایزوگام های پلیمری
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام خود چسب
 • ایزوگام های پودری و دو رو نایلکس
 • ایزوگام تک لایه سفارشی
 • ایزوگام دو لایه فویل دار
 • ایزوگام دو لایه طرح دار
 • ایزوگام های با روکش سنگریزه ای
 • ایزوگام های صادراتی
 • ایزوگام های مخصوص مناطق گرمسیری
 • ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری

البته ناگفته نماند که امروزه در کشور ما، لیست کارخانجات گوناگون تولید کننده انواع ایزوگام های فوق در بسیاری از شهرها مانند تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و … وجود داشته که توانسته اند با کارخانجات دلیجان رقابت داشته باشند.
اما بنظر می رسد که محبوبیت ایزوگام های دلیجان سبب شده تا هم اکنون شاهد بورس ایزوگام دلیجان در بازار شهرهای بزرگی مانند تهران، مشهد و غیره بوده باشیم.
اما آیا می دانید که چرا ایزوگام دلیجان را ایزوگامی استاندارد معرفی می کنند؟
اصلا به چه نوع ایزوگامی، ایزوگام استاندارد و مرغوب می گویند؟

فروشگاه ایزوگام در تهران

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

چه نوع ایزوگامی استاندارد است؟

همانطور که متوجه شدید، استاندارد و مرغوب بودن ایزوگام از مهم ترین فاکتورهایی بوده که همواره برای درصد بالایی از خریداران مهم و تأثیرگذار در اجرای بسیاری از پروژه ها بوده است.
شناخت کارخانجاتی که ایزوگام استاندارد را هم تولید می کنند نیز گام ابتدای برای خرید مطمئن از استاندارد بودن ایزوگام می باشد که خریداران آن را هم مد نظر قرار می دهند.
حال که حرف از استاندارد بودن ایزوگام مطرح شد، شاید شما به عنوان یک تازه کار، نمی دانید که ایزوگام استاندارد چیست و چه مشخصه هایی را دارد؟
اگر ندانید که مشخصات ایزوگام خوب چیست، ممکن است که در همان مرحله اول خرید دچار اشتباه شده و خسارات سنگینی را هم متحمل شده باشید.
شایان ذکر است که ایزوگام استاندارد ایزوگامی هست که مشخصات ذیل را دارا باشد:

 1. اولین پارامتر مهم در شناخت مرغوبیت ایزوگام، وزن ایزوگام است که در استاندارد یک ایزوگام آن را 40 کیلوگرم عنوان نموده اند.
 2. ضخامت ایزوگام پارامتر بعدی است که اهمیت جدی داشته و آن را تا 4 میلی متر، استاندارد می دانند.
 3. مورد دیگری هم که در شناخت ایزوگام های استاندارد مطرح بوده، طول و عرض ایزوگام می باشد که طبق آن، طول ایزوگام 10 متر و عرض آن یک متر است.
 4. مقاومت کششی هر رول ایزوگام استاندارد، طبق قوانین تعیین شده از سوی اداره استاندارد بوده هست.
 5. خاصیت جذب آب از دیگری مواردی است که در شناخت ایزوگام مهم می باشد.
 6. انعطاف پذیری خوب در سرما و پایداری حرارتی خوب هم از دیگر مشخصه های یک ایزوگام درجه یک هستند.
 7. طول عمر ایزوگام خوب و استاندارد، حداقل 7 و حداکثر 20 سال است که این موضوع رابطه مستقیمی با نوع و کیفیت ایزوگام تولیدی داشته است.

فروشگاه ایزوگام در تهران

دغدغه های خرید ایزوگام در بازار تهران چیست؟

اگر چه شناخت ویژگی ها و مشخصات ایزوگام خوب می تواند کمک شایانی را به خرید تضمین شده از کیفیت این عایق نموده باشد، اما هنوز هم کافی نیست!
امروزه متأسفانه در بازار تهران به عنوان پایتخت کشور، شاهد تبلیغات ناسالم و افراد واسطه و سودجو در عرضه انواع ایزوگام بوده ایم که اجازه نمی دهند تا کیفیت و قیمت خرید واقعی انواع ایزوگام به دست مشتریان رسیده باشد.
وجود ایزوگام های تقلبی و غیر استاندارد که حتی با قیمت گران تری هم عرضه می شوند در بازار ایزوگام در تهران، کم نبوده و این موضوع نگرانی ها برای خرید ایزوگام خوب را در میان متقاضیان خرید، بیشتر و بیشتر می کند.
خریداران ایزوگام در شهر بزرگی مانند تهران، خواهان آن بوده که انواع ایزوگام درجه یک و باکیفیت را، با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت ممکن نیز خریداری کرده باشند.
از دیگر نگرانی های مشتریان، چونگی ارائه خدمات ایزوگام در تهران است که شامل گارانتی، بیمه نامه و خدمات اجرا و نصب ایزوگام در محل می گردد.
بنظر می رسد که تنها راهکار خرید مطمئن و تضمین شده از انواع ایزوگام در تهران، شناخت بهترین فروشگاه ایزوگام در تهران است.
اما آیا می دانید که کدام فروشگاه ایزوگام در تهران توانسته مشتریان خود را راضی نگه داشته و انواع ایزوگام درجه یک و استاندارد را به دست آنان برساند؟

فروشگاه ایزوگام در تهران

جهت خرید یا کسب اطلاعات بیشتر با سرکار خانم نیک فر تماس بگیرید
09128837203

بهترین فروشگاه ایزوگام در تهران کدام است؟

همانطور که متوجه شدید در بازار تهران، دغدغه های زیادی برای خرید یک ایزوگام خوب و استاندارد وجود داشته است.
اجرا کنندگان پروژه های عمرانی گوناگون به دنبال آن بوده تا با مناسب ترین قیمت ممکن، کیفیت ویژه و خوبی از ایزوگام را خریداری کرده باشند.
پس به نظر می رسد که اگر این خریداران بتوانند بهترین فروشگاه ایزوگام در تهران را شناخته، قطعا در خرید خود، گام بزرگ و مهمی را برداشته اند.
بهترین فروشگاه ایزوگام در تهران آن فروشگاهی است که:

 • دسترسی مستقیم به کارخانجات تأیید شده و معتبر در زمینه تولید انواع ایزوگام درجه یک دارد.
 • تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایزوگام را حذف نموده باشد.
 • مشاوره های رایگان و لازم قبل از خرید را جهت خریدی آگاهانه به مشتریان خود داد باشد.
 • هر رول ایزوگام را با نشان ملی استاندارد و درج لیبل های هر شرکت تولید کننده که مشخصاتی از قبیل تاریخ تولید و انقضای ایزوگام بر روی آن بوده را، به عرضه برساند.
 • خدمات نصب عالی و حرفه ای توسط نصابان باتجربه خود را به مشتریان ارائه بدهد.
 • تمامی ایزوگام های عرضه شده را همراه با گارانتی و بیمه نامه معتبر و تضمین شده به مشتریان تحویل بدهد.

آیا این چنین فروشگاهی را در نزدیکی خود می شناسید یا اینکه باید برای خرید ایزوگام مسافت زیادی را طی کرده و پس از اتلاف وقت و هزینه اضافی، به بازارهای حضوری رفته و خرید خود را حضوری انجام دهید؟
گفتنی است که فروشگاه اینترنتی ایزوگام در تهران با نام ایزویار، توانسته یکی از بهترین نمایندگی های فروش انواع ایزوگام دلیجان در تهران بوده و مشتریانی ثابت با رضایت حداکثری را دارا باشد.
امروزه ایزوگام های تولیدی مجموعه کارخانجات ایزوگام دلیجان، در بازار تهران از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و پیشنهاد مشاورین فروش انواع ایزوگام نیز بوده اند.
اما چرا توصیه مشاورین فروش ایزوگام، خرید ایزوگام دلیجان است؟
ایزوگام دلیجان اصل چه مشخصات و ویژگی هایی داشته و در بازار تهران با چه نرخ قیمتی امکان خرید دارد؟

فروشگاه ایزوگام در تهران

ایزوگام دلیجان چه مشخصاتی دارد؟

در ابتدا باید گفت که کارخانه ایزوگام دلیجان که با نام های گوناگونی فعالیت داشته، توانسته با رعایت تمامی استانداردهای روز دنیا در تولید ایزوگام، عایقی باکیفیت و استاندارد را روانه بازارهای فروش نموده باشد.
امروزه به جرئت می توان ادعا کرد که ایزوگام های دلیجان، با توجه به دارا بودن تمامی استانداردهای لازمه، شرایط ویژه ای را برای صادرات به سایر کشورها نیز داشته اند.
همانطور که همین حالا نیز شاهد تولید انواع ایزوگام های صادراتی دلیجان هستیم که متناسب با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی مناطق گوناگون تولید شده اند.
ایزوگام های درجه یک و باکیفیت کارخانجات دلیجان، از نوع ایزوگام های پلیمری بوده که با مشخصات ذیل تولید و به عرضه می رسند:

 1. ایزوگام های پلیمیری دلیجان از قیر 60/70 تولید شده اند.
 2. این ایزوگام ها نصب سریع و آسان دارند.
 3. از مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما برخوردار می باشند.
 4. ایزوگام های دلیجان به طور حتم از میزان چسبندگی بالایی بهره مند بوده اند.
 5. ایزوگام های پلیمری دلیجان با طول عمر و پایداری بالا تولید شده و برای حداقل 10 سال، ضمانت شده هستند.
 6. وزن و ضخامت ایزوگام های دلیجان، طبق استاندارد گفته شده، می باشند.

اگر چه به طور کلی کیفیت خوب و یا کیفیت نامرغوب یک ایزوگام غالبا توسط کارشناسان و افراد متخصص قابلیت تشخیص حرفه ای تری را داشته، اما دانستن نکات و موارد فوق می تواند نقش فزاینده ای در انتخاب و خرید ایزوگام استاندارد و باکیفیت، برای تمامی مشتریان دارا بوده باشد.
ناگفته نماند که هم اکنون در بازار فروش ایزوگام دلیجان در تهران، انواع ایزوگام های پلیمری و درجه یک دلیجان با نام های ذیل نیز عرضه می شوند:

 • ایزوگام سراپوش دلیجان
 • ایزوگام بام گستر دلیجان
 • ایزوگام صدف گستر دلیجان
 • ایزوگام شرق مشکین دلیجان
 • ایزوگام بردین دلیجان

فروشگاه ایزوگام در تهران

فروش عمده ایزوگام دلیجان در تهران

از آنجا که برای اجرای بسیاری از پروژه های عمرانی و صنعتی، نیاز به خرید عمده ایزوگام در رول های موجود بوده است، آیا می دانید که فروش عمده ایزوگام دلیجان در تهران توسط کدام مراکز فروش انجام می گردد؟
فروش عمده ایزوگام دلیجان ممکن است توسط برخی از مراکز فروش ناشناخته، با کیفیتی پایین تر انجام شده باشد.
بر همین اساس مهم است که خریدارانی که می خواهند انواع ایزوگام دلیجان در تهران را به شکل عمده خرید کنند؛ با چالش و نگرانی هایی هم همراه هستند.
همانطور که می دانید مزیت خرید عمده ایزوگام دلیجان این است که مشتریان می توانند خریدی اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر را تجربه نموده باشند.
پس مهم است که لیست مراکز فروشی که بهترین شرایط برای فروش عمده هر رول ایزوگام دلیجان در تهران را انجام می دهند، شناخته شده بوده تا خریداران خریدی تضمین شده را ثبت کنند.
خوشبختانه فروش عمده ایزوگام دلیجان قیمت مناسب در بازار تهران، هم اکنون توسط مجموعه سایت های فروش اینترنتی ایزویار، بدون هیچ واسطه ای انجام می گردد.
اگر می خواهید اولین نفری باشید که راز خریدی متفاوت از انواع ایزوگام استاندارد و اصل دلیجان در بازار تهران را می داند، همین حالا می توانید خرید اینترنتی ایزوگام دلیجان را از طریق همین سایت به انجام برسانید.

فروشگاه ایزوگام در تهران

نمایندگی نصب ایزوگام در تهران و حومه

یکی از تمایزهایی که می توان بین نمایندگی های فروش ایزوگام در بازار تهران و حومه قائل شد، خدمات نصب، گارانتی و مدت زمان بیمه نامه ارائه شده توسط این نمایندگی ها بوده است.
نصب ایزوگام در تهران ممکن است توسط نصابان گوناگونی انجام گردد، اما بهتر نیست که خود نمایندگی های فروش ایزوگام در تهران و حومه توانسته باشند همراه با ارسال محصولات خود، خدمات نصب و اجرای حرفه ای ایزوگام را نیز ارائه داده باشند؟
بهترین راهکار دریافت خدمات نصب ایزوگام در تهران و حومه این است که شما خرید عمده هر رول ایزوگام مورد نیاز خود را از نمایندگی هایی انجام دهید که مستقیما با کارخانجات تولیدی ایزوگام، ارتباط مستقیم دارند و واسطه ها را حذف نموده اند.
مراحل ثبت سفارش خرید انواع ایزوگام اصل دلیجان برای تمامی مشتریان در غرب و شرق تهران و حومه از طریق این نمایندگی فروش عبارتست از:

 • مراجعه به بزرگترین سایت فروشگاهی عرضه انواع ایزوگام در تهران و ایران
 • مشاهده لیست انواع ایزوگام های عرضه شده در این سایت و یا کانال تلگرامی و حتی صفحه اینستاگرام
 • دریافت مشاوره های رایگان و لازم قبل از خرید جهت انتخاب نوع ایزوگام و خریدی آگاهانه و مطمئن
 • ثبت سفارش خرید عمده ایزوگام بدون نیاز به مراجعه حضوری و کاهش هزینه های رفت و آمدی
 • دریافت سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن
 • دریافت بیمه نامه و ضمانت نامه همراه با تحویل سفارشات
 • دریافت خدمات نصب ایزوگام در تهران و حومه در صورت تمایل