چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

آیا تا حالا فکر کردید که چه ایزوگامی بخرم خوبه؟در مورد ایزوگام ها و هم چنین نحوه خریداری کردن انواع ایزوگام های مختلف می توانید با ما همراه باشید و مطالب زیر را مطالعه کنید.

این که چه ایزوگامی بخرم و چگونه آن ها را خریداری کنیم انواع روش های مختلف وجود دارد که ما در این بخش ها به این موارد اشاره می کنیم و می توانید با مطالعه کردن آن ها از همه این موارد مطلع گردید. چرا که خریداری کردن ایزوگام ها از سخت ترین کار هایی می باشد که باید حتما انجام داد و از آن ها استفاده کرد.

خرید بهترین ایزوگام

در بازار های خرید و فروش انواع مواد و مصالح ساختمانی موجود می باشد که افراد می توانند در ساخت بنا های خود از آن ها استفاده کنند.
برخی از این مواد و مصالح ساختمانی که در بازار های خرید و فروش موجود می باشد از مهم ترین و ضروری ترین آن ها می باشند. به این علت هم حتما باید از آن ها استفاده کرد. یکی از مهم ترین این مواد و مصالح هم ایزوگام ها می باشند.

بهتر است بدانید که از ایزوگام ها باید در همه ساختمان ها و هم چنین در انواع بخش های مختلف آن ها استفاده کرد. تنها در این صورت است که می توانید ساختمان خود را در برابر انواع رطوبت های شدید حفظ کنید.
هم چنین برخی از افراد معمولا با سوال این که چه ایزوگامی بخرم و یا این که این ایزوگام ها را با استفاده از چه روش هایی خریداری کنم مواجه می شوند. اما توصیه می کنیم که شما با سوال این که چه ایزوگامی بخرم مشکلی نداشته باشید.
به این علت که ما بهترین آن ها را معرفی می کنیم. شما هم می توانید به راحتی خرید های خود را از این نوع ایزوگام ها انجام داده و استفاده کنید.

در زمینه نصب کردن انواع ایزوگام های مختلف باید دقت بالایی داشته باشید تا بتوانند آن ها را به خوبی در محل مورد نظر نصب کنید. بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در این زمینه هم روش های خرید می باشند.

خرید بهترین ایزوگام

شرکت تولید ایزوگام

انواع و اقسام افراد و شرکت های مختلف در زمینه تولید کردن یکی از بهترین مصالح ساختمانی یعنی ایزوگام ها فعالیت می کنند و پس از این که ان ها را تولید کردند در بازار های خرید و فروش عرضه می کنند تا مشتری ها بتوانند از آن ها استفاده کنند.

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین موارد موجود در ایت زمینه این است که این شرکت که در زمینه ایزوگام ها فعالیت می کنند ما به شما یکی از بهترین آن ها را معرفی می کنیم و دیگر با سوال چه ایزوگامی بخرم در رو نشوید. به این علت که این شرکت انواع و اقسام مختلف ایزوگام ها را تولید می کند و در بازار های خرید و فروش عرضه می کند.

در این صورت هم دیگر به پرسیدن سوال چه ایزوگامی بخرم نیاز نیست. چرا که می توانید ایزوگام مورد نطر خود را به راحتی از این شرکت خریداری کرده و استفاده کنید. بهتر است بدانید که اگر در این زمینه هم مشکلی داشته باشید می توانید همه سوال های خود را با شرکت در میان گذارید نگران این امر نباشید.

یکی از بهترین مزیت هایی که این شرکت دارد این است که می توانید در تمام ساعات شبانه روز سفارش های خود را بدهید و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی نداشته باشید.
می توانید پس از خریداری کردن آن ها هم به راحتی از آن ها استفاده کنید و در محل مورد نظر نصب کنید.

شرکت تولید ایزوگام

چه ایزوگامی بخرم

هزینه هایی که در بازار های خرید و فروش برای نصب ایزوگام های مختلف در نظر گرفته شده است باید بدانید که بسیار بالا می باشد.
مشتری هایی که قصد سفارش دادن نصب این نوع ایزوگام ها را دارند نمی تواند سفارش های خود را بدهند و در این زمینه با مشکل های بسیار اساسی مواجه می شوند. این مورد از سوال این که چه ایزوگامی بخرم هم مهم تر است.

با توجه به این که هزینه های نصب آن ها بالا تر می باشد در این صورت هم، خودشان اقدام به این کار می کنند. اما افرادی که در این زمینه تخصص کافی نداشته باشند نمی توانند به طور عالی آن ها را نصب کنند.
به این علت هم افراد وقتی خودشان این کار را انجام می دهند پس از گذشت چندین ماه و یا حتی چندین هفته این ایزوگام های نصب شده از سر جای خود کنده می شوند و تمامی هزینه هایی که برا ی خریداری کردن آن ها کرده بودن هدر می رود.

این کارخانه تولید کننده هزینه هایی که برای نصب کردن این نوع ایزوگام ها و یا دیکر نوع ایزوگام های تولید شده در نظر گرفته است بسیار ارزان تر می باشد و به این علت هم مشتری ها می توانند پس از خریداری کردن این نوع ایزوگام ها در رابطه با نصب کردن آن ها هم سفارش دهند و از نیرو های فعال در این شرکت کمک بگیرند و در مورد چه ایزوگامی بخرم هم مشکل مشتری ها را حل می کنند.

چه ایزوگامی بخرم

قیمت رول ایزوگام

قیمت هایی که در بازار های خرید و فروش انواع ایزوگام ها در نظر گرفته شده است باید بدانید که بسیار بالا می باشند.
چرا که برخی از شرکت هایی که در زمینه فروش ایزوگام فعالیت می کند قیمت هایی که برای آن ها در نطر می گیرند بسیار بالا تر از قیمت های روز بازار های خرید و فروش می باشد و به این علت هم است که بسیاری از مشتری هایی که قصد خریداری کردن آن ها را دارند نمی توانند به راحتی خرید های خود را انجام دهند. بهتر است بدانید که کارخانه ایزوگام قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته است بسیار ارزان تر می باشند. به این علت هم تعداد مشتری های آن ها روز به روز افزایش پیدا می کند.

چرا که یکی از اصلی ترین اهدافی که این شرکت دارد رضایت مشتری ها می باشد. به این علت هم قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته است ارزان تر می باشد تا مشتری ها بتوانند به راحتی خرید های خود را انجام دهند و با سوال چه ایزوگامی بخرم مشکل نداشته باشند.

اگر قصد خریداری کردن این نوع ایزوگام ها را از این شرکت دارید می توانید خرید های خود را به صورت یکی از بهترین روش های خرید و فروش انجام دهید و با این که چه ایزوگامی بخرم هم مشکلی نداشته باشید. یکی از بهترین روش های خرید و فروش کردن این نوع ایزوگام ها خرید های عمده می باشد.

قیمت رول ایزوگام

نکته مهم در اینکه چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

استفاده ایزوگام در هر مکانی متفاوته به طور مثال شما اگر بخواهیم برای یک منزل مثلا بگین ۲۰ سال من میخوام برام حداقل کار کنه طبیعتاً باید یک ایزوگام کیفیت تمام پلیمری استفاده کنیم که بالاترین کیفیت را داشته باشد.

و شاید نه، یکی از مشتریان بگه میخوام ۱۰ سال برام کار کنه که در این صورت می‌توان یک جنس خوب متوسط استفاده کنیم و مشتریانی هستند که میگن من می خوام نهایت اینجا ۴ تا ۵ سال ایزوگام برام کار کنه اینجا جنس معمولی را به مشتری پیشنهاد میدیم که خرید کنه.

پس با توجه به کاربری و نیازی که مشتری داره میتونه از ایزوگام های مختلف استفاده کنه پس جالب نیست که ما برای همه ی مردم یک نسخه برای استفاده از ایزوگام داشته باشیم و این مهمترین نکته در بحث اینکه چه ایزوگامی بخرم خوبه؟ پس این نیاز به اطلاعات مکان مورد نظر برای ایزوگام هست که اون رو باید مشتری به ما بده تا ما بهترین پیشنهاد را بهش بدیم و اون موقع خودتون میتونید نتیجه بگیرید که چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

استاندارد ملی ایران برای عایق رطوبتی پلیمری پلاستیکی (BPP) دولایه

  ویژگیها

واحدحدود قابل قبول/سردسیرحدود قابل قبول/گرمسیر

شماره استاندارد روش آزمون

مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) طولی

kg/5cm۴۰۴۰

۳۸۸۲

مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم نیرو (حداقل) عرضی

kg/5cm۳۰۳۰

۳۸۸۲

درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – طولی

%۲۵۲۵

۳۸۸۲

درصد افزایش طول نسبی ( حداقل ) – عرضی

%۲۵۲۵

۳۸۸۲

مقاومت در برابر پارگی حداقل – طولی

kgf۱۲۱۲

۳۸۶۳

مقاومت در برابر پارگی حداقل – عرضی

kgf۱۲۱۲

۳۸۶۳

جذب آب ۲۸ روزه (حداکثر) – جذب آب

%۱۱

۳۸۷۹

جذب آب ۲۸ روزه (حداکثر) کاهش وزن

%۱۱

۳۸۷۹

انعطاف پذیری در سرما ( حدکثر )

oC۵-صفر

۳۸۸۱

میزان پایداری حرارتی ( حداقل )

oC۱۰۰۱۲۰

۳۸۶۲

پایداری ابعادی در برابر حرارت  طولی

%۰/۲ _+۰/۲_+

۳۸۹۰

پایداری ابعادی در برابر حرارت عرضی

%۰/۲_+۰/۲_+

۳۸۹۰

میزان نفوذ پذیری آب (حداقل)

kpa۶۰۶۰

۳۸۶۱

ضخامت

mm۰/۲_+۴۰/۲_+۴

۳۸۷۸

وزن واحد سطح

Kg/m2۰/۲_+۴/۱۰/۲_+۴/۱

۳۸۷۸

طول

متر_+۱۰_+۱۰

۳۸۷۸

عرض

متر_+۱_+۱

۳۸۷۸

مساحت

مترمربع_+۱۰_+۱۰

۳۷۸۷

ویژگی ظاهری و نشانه گذاری

مطابق باشدمطابق باشد

۳۸۸۵-۳

 

ایزوگام استاندارد چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

ایزوگام استاندارد چه مشخصاتی داره؟ این مهمترین سوالی است که خیلی از مشتریان میپرسن از ما و ما قصد داریم در این متن به این سوال جواب بدیم.
خب ایزوگام استاندارد به ایزوگامی میگن که حداقل هایی رو که سازمان ملی استاندارد ایران تعیین کرده رو داشته باشه.

ایزوگام استاندارد انواع مختلفی داره استانداردهای BPE داریم BPP داریم و BOF داریم، طبیعتاً استانداردهای اینها با همدیگر متفاوت و مواد اولیه ای که داخل اینها استفاده میشه باهم دیگه فرق داره.
اما در حالت کلی من استانداردی که باید همه ایزوگام ها توی اون یکی باشن را براتون توضیح میدم یکی از بحث های استاندارد بحث وزن یک رول استاندارد ایزوگامه، یک رول ۱۰ متری بایستی بین ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم وزن داشته باشد و مشخصات ظاهری ایزوگام بایستی طول رول ۱۰ متر و عرض یک متر باشد که مساحت یک رول ایزوگام ۱۰ متر مربع میشه و مورد دیگه در بحث استاندارد، ضخامت ایزوگام هستش، ضخامت استاندارد ایزوگام از سه و نیم تا چهار میلی متر باشد.

سفارش آنلاین محصولات ایزوگام

منتهای مراتب میشه محصولات سفارشی رو بالاتر از این ضخامت یا پایین‌تر از این ضخامت با حفظ پارامترهای دیگر استاندارد تولید کرد و بحث مهم دیگه توی بحث استاندارد، نوع قیری هستش که داخل ایزوگام استفاده میشه قیر داخلی ایزوگام میتونه قیر پلیمری پالایشگاه یا قیر دمیده یا مخلوطی از این دو قیر باشد که هر دو این نوع قیر ها استاندارد هستند و مورد تایید سازمان ملی استاندارد میباشد.

این مهمترین بحث‌هایی بود که تو بحث استاندارد ایزوگام لازم بود معمولا روی خود ایزوگام مشخصات فنی ایزوگام درج شده و میتونین راحت اون رو مطالعه کنید و مطابقت بدید و توی بحث استاندارد یک علامت استاندارد با کد پیگیری روی همه ایزوگام ها درج شده که اون کد استاندارد رو میتونید به سامانه پیامکی سازمان استاندارد بفرستید تا تاییدیه استاندارد برای شما ارسال بشه.

چه ایزوگامی بخرم خوبه؟

قیمت ایزوگام استاندارد چقدره ؟

خب یکی از بحث های خیلی خیلی مهمی که همه مشتریان و خریداران ایزوگام با آن درگیر هستند و مدام کلنجار میرن برای خرید، بحث قیمت ایزوگام هستش، همانطور که میدونید قیمت ایزوگام در بازار خیلی متنوع هستش و این به خاطر بحث کیفیت ها و انواع ایزوگام هست که در بازار وجود داره.

اما بپردازیم به بحث قیمت ایزوگام استاندارد، خیلی موارد که مردم می پرسند این است که یک ایزوگام استاندارد با کیفیت، چه قیمتی هستش.
همانطور که قبلا هم در فایل های متفاوتی این مباحث را مطرح کردیم اما مجدداً بحث را دنبال می کنیم، همانطور که میدونید یک ایزوگام با توجه به پارامترهای استاندارد میتونه از ضخامت ۳ تا ۴ میلی متر تولید بشه و همچنین در بحث وزن می تونه بین ۴۰ تا ۴۲ کیلو و پایین تر یا بالاتر از این بازه ی وزنی هم باشد.

قیمت ایزوگام باکیفیت و عالی

اما در بحث مشخصات ظاهری یکسان هستند یعنی همه ایزوگام ها ۱۰ متر طول و یک متر عرض رو دارند اما ایزوگام چی میشه که این اختلاف قیمت به وجود میاد همانطوری که میدونید در بازار بین پایین ترین جنس تا عالیترین کیفیت حداقل متری ۵ هزار تومان اختلاف قیمت وجود دارد و همیشه این اختلاف قیمت ثابت وجود دارد.
خوب برای خرید یک جنس استاندارد قیمت مناسب اگر می خواهید کیفیت را داشته باشید یعنی کیفیت براتون مهم هستش میتونید بالاترین کیفیت، یعنی جنس تمام پلیمری را خرید کنیم، اگر که قیمت براتون مهمه خوب طبیعتا می‌توانید جنس ارزون رو خرید کنید و اگر برای شما هم کیفیت و هم قیمت مهمه میتونی یه جنسی متوسط رو خرید کنید که طبیعتاً جنس های متوسط خوب، تمام پارامترهای استاندارد رو دارن این نوع ایزوگام ها همه حداقل‌ها را دارن.

اگر می خواهید کیفیت بالاترین را ببرید تو فایل ها قبلا توضیح دادم میتونید از بالاترین کیفیت ها استفاده کنید که طبیعتاً قیمت های اونا هم بیشتره.
خب حتما برای راهنمایی و مشاوره بیشتر و اینکه چه ایزوگامی بخرم خوبه؟ میتونید با کارشناسان شرکت هیرمان تماس بگیرید و خرید مطمئن و آسان رو داشته باشید.

برای پشت بام چه ایزوگامی بخرم

همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است و نباید در مورد سوال چه ایزوگامی بخرم نگران باشید بهتر است بدانید که برای هر یک از بخش های مختلف بنا ها هم باید از ایزوگام هایی استفاده کرد که متناسب با نوع آن فضا می باشد.
مثلا بدانید که ایزوگام هایی که جهت پشت بام ها تولید شده اند را نمی توان در بخش های دیگر استفاده کرد. اگر از این ایزوگام های تولید شده برای پشت بام ها در دیگر بخش های خانه ها استفاده کنید در این صورت ایزوگام ها دوام نمی آورند و ممکن است که به نوعی بهترین عایق رطوبتی عمل نکنند. باید بدانید که اگر در این زمینه مانده اید که چه ایزوگامی بخرم تا برای پشت بام ها متناسب باشد در این صورت هم باز خرید شما را از این شرکت توصیه می کنیم.

چرا که این شرکت برای همه بخش های مختلف بنا ها انواع ایزوگام های مختلف را تولید کرده است و در این زمینه هیچ گونه مشکلی نداشته باشید. می توانید به راحتی نمونه های تولید شده را مشاهده کنید و بتوانید که خرید های خود را انجام دهید.

هم چنین بهتر است بدانید که قبل از این که خرید های خود را انجام دهید می توانید همه نمونه ها را مشاهده کنید و سپس تصمیم به خریداری کردن آن ها کنید. در مورد قیمت های ایزوگام های متناسب با پشت بام ها هم توضیح داده خواهد شد.

برای پشت بام چه ایزوگامی بخرم

ایزوگام های طرح دار

یکی از بهترین ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش ایزوگام های طرح دار می باشند. این نوع ایزوگام ها در بازار های خرید و فروش در بین ایزوگام طرح دار های دیگر، طرف داران بسیار بالایی دارند. به این علت که استفاده کردن از این نوع ایزوگام ها معمولا در فضا هایی مانند ویلا ها و باغ ها انجام گرفته می گردد.

البته باید بدانید که علاوه بر ایزوگام های طرح سنگ معمولا از دیگر نوع ایزوگام های مختلف که طرح دار می باشند در فضا های تفریحی استفاده می کنند و شما هم می توانید به راحتی خرید های خود را انجام دهید و در چنین فضا هایی از این نوع ایزوگام ها استفاده کنید و مشکل خود را در مورد چه ایزوگامی بخرم رفع کنید.
استفاده کردن از این نوع ایزوگام ها در فضا های تفریحی و باغ و ویلا ها سبب می گردد که فضا دل باز باشد. اما در فضا های غیر تفریحی از ایزوگام های ساده استفاده می کنند و هیچ ایرادی هم ندارد. ایزوگام های طرح دار از نوع ایزوگام های انواع طرح های مختلف، در انواع رنگ ها و طرح های مختلف در بازار های خرید و فروش موجود می باشند.

می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید و از آن ها در ساختمان و باغ و ویلا های خود استفاده کنید و این که چه ایزوگامی بخرم را هم حل کنید.

چه ایزوگامی بخرم تا بهترین عایق باشد؟

تمامی شرکت های فعال در زمینه تولید کردن ایزوگام های مختلف، و یا این که ایزوگام طرح دار پس از این که آن ها را تولید کردند و در بازار های خرید و فروش عرضه کردند لیست قیمت هایی را برای ایزوگام ها در نظر می گیرند و می توانید به راحتی از آن ها مطلع گردید این شرکت ایزوگام انواع راه های راتباطی را در اختیار مشتری ها قرار داده است تا از این طریق بتوانند از قیمت ایزوگام های طرح دار و یا دیگر نوع ایزوگام ها مطلع شوند.

بهتر است بدانید که یکی از مهم ترین مواردی که در این زمینه وجود دارد این است که یکی از بهترین و آسان ترین راه های ارتباطی جهت برقراری کردن ارتباطی که شرکت در اختیار شما ها قرار داه است شماره تماس هایی می باشند که رد سایت موجود می باشند.
هم چنین باید بدانید که انواع اره های ارتباطی دیگر هم جهت اطلاع یافتن از این قیمت ها و یا این که جهت سفارش خرید های خود در اختیار شما موجود می باشند. یکی از آن ها هم که وجود دارند آدرس ایمیل موجود در سایت می باشند. از این طریق می توانید ارتباظ برقرار کنید و سوال چه ایزوگامی بخرم را هم بپرسید.

چرا که این سوال چه ایزوگامی بخرم از مهم ترین موارد در هنگام خریداری می باشد. مشاورین فعال در این شرکت همه ساعته پاسخ گوی شما عزیزان می باشند.

چه ایزوگامی بخرم تا بهترین عایق باشد؟

خرید عمده ایزوگام

یکی از مهم ترین مواردی که در رابطه با ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش موجود می باشد و از سوال چه ایزوگامی بخرم هم مهم تر است شرایط نصب کردن آن ها می باشد.
چرا که نه تنها در این ایزوگام ها بلکه در دیگر ایزوگام های موجود در بازار های خرید و فروش مهم ترین مورد شرایط نصب کردن آن ها می باشد.

چرا که باید بدانید که اگر شرایط نصب کردن ایزوگام ها به خوبی انجام گرفته نگردد در این صورت نمی توانید به مدت چندین سال از آن ها استفاده کنید. به این علت هم توصیه می کنیم که اگر در زمینه نصب کردن ایزوگام ها تخصص کافی نداشته باشید اقدام به این کار نکنید.

بهتر است بدانید که کار های خود را در این مورد به افرادی واگذار کنید که در زمینه نصب کردن این نوع ایزوگام ها و یا دیگر نوع ایزوگام ها تخصص کافی داشته باشند و امر چه ایزوگامی بخرم را بداند و متخصص باشد.
به این علت هم نیرو هایی که در کارخانه ایزوگام فعالیت می کنند پس از این که مشتری ها خرید های خود را انجام دادند، جهت نصب کردن آن ها به محل های مورد نظر مشتری ها مراجعه می کنند و می توانند آن ها را به خوبی در جای مناسب خود نصب کنند.

همان طور که می دانید علاوه بر کیفیت خود ایزوگام های تولید شده مهمترین مورد شرایط نصب کردن آن ها و دیگر نوع ایزوگام های موجود در بازار ها می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
error: Content is protected !!